İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Renk
Form
Görünüm
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Golden Rose Allık

" araması için 329 sonuç listeleniyor

Makyajı Güzelleştiren Golden Rose Allık Modelleri Trendyol'da!

Makyaj yaparken cildin soluk görünmemesi ve rengin eşitlenmesi için pek çok kişi allık kullanmayı tercih eder. Bu ürünler, yüze renk katarak doğal bir makyaj yapmanıza yardımcı olur. Makyajınızı tamamlamak için Golden Rose allık modellerinden ten renginize uygun olanları tercih ederek makyajınıza canlılık kazandırabilirsiniz. Golden Rose markası ile yüzünüze ipeksi bir görünüm elde ederek ve parlaklığı sayesinde gün içerisinde cildinizin daha canlı görünmesini sağlar. Yüzünüze yaptığınız makyaj açık tonlarda olursa doğal bir hale getirmek için allık renkleri ile düzeltebilirsiniz. Teninizde oluşan renk eşitsizliğini ürünü kullanarak düzenleyebilir ve doğal bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ürünler, yüze şekil vermek ya da canlılık kazandırmak gibi amaçlarla da kullanılabilir. Kırmızı, pembe, turuncu tonlarını uygun oranlarda kullanarak yüzünüze etkili ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yüz şeklinize dolgunluk ve istediğiniz şekli kazandırmak için kemik kısımlara yoğun bir şekilde sürerek yaymanız yeterli olur. Bu sayede yüz şeklinizi olduğundan farklı bir şekilde gösterebilir ve istediğiniz yüz hatlarına kolayca kavuşabilirsiniz. Golden Rose Nude Look allık çeşitlerini fırça üstüne bir miktar alarak yüzünüze eşit bir şekilde yaymanız sonucunda belirgin hatlara sahip olabilirsiniz. Burada ten renginize uygun olan tonu bulmak için özellikle saç renginizi göz önüne alarak bir tercih yapmanız gerekir. Turuncu, kırmızı ve pembe gibi tonları deneyerek teninize yakışanı bulabilirsiniz. Sahip olduğunuz ten rengine göre aldığınız bu ürün makyajınızı tamamlayan malzemelerden biri olabilir. Cildinize ve bütçenize uygun olan modelleri Trendyol sayesinde kolayca inceleyebilirsiniz.

Doğal Bir Görünüm Kazandıran Golden Rose Allık Çeşitleri

Doğal Bir Görünüm Kazandıran Golden Rose Allık Çeşitleri

Makyajınızın doğal görünmesi için ten ve saç renginize uygun tercih edeceğiniz allık çeşitleri ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Golden Rose Top allık sayesinde yapacağınız makyaja ışıltı katarak ten rengi eşitsizliğini dengeleyip daha parıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Golden Rose tasarımlarından cildinize ve stilinize uygun olan malzemeleri tercih ederek tarzınızı makyajınızla yansıtabilirsiniz. Kullandığınız tüm fondöten, allık, pudra gibi malzemeleri yüzünüze tamamen yedirerek kalıntı bırakmadan ipeksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Malzemelerin yumuşak yapıları kolay bir şekilde sürmenize ve dağıtmanıza yardımcı olur. Stick ve palet şeklinde tasarlanan çeşitlerden tarzınıza ve zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Golden Rose stick allık tasarımı sayesinde ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan kolayca kullanmanıza olanak tanır. Yüzünüzün allık uygulamak istediğiniz kısımlarına stick şeklinde olan modeli sürüp parmaklarınız ya da tercihe göre fırça yardımıyla dağıtarak kullanabilirsiniz. Makyajda önemli olan unsur rujunuzun ve allığınızın birbiriyle uyumlu olmasıdır. Bu sebeple Golden Rose krem allık çeşitlerinin ten renginize uyumu kadar kullandığınız rujlarla olan uyumu da oldukça önemlidir. Bu ürünleri kullanırken yüzünüzde hangi bölgeye uygulayacağınızı bilmeniz ve bu doğrultuda makyajınızı tamamlamanız gerekir. Ürünlerin renkleri arasından yüzünüze uygun beğendiğiniz tonu seçerek makyajınızı tamamlarsınız. Bunun için allığı elmacık kemiğinize sürerek istediğiniz yöne doğru yayarıp şekil verebilirsiniz. Hem bütçenize hem de tercihlerinize uygun Golden Rose allık satın al ıp kullanabilirsiniz. Bu çeşitler sayesinde düğün, nişan ve nikah gibi törenlerde hafif ve etkili bir makyaj yaparak stilinizi tamamlayabilirsiniz. Ten renginizin alt tonunu bularak açık ve parlak tonlar tercih edebilir, canlı görünen bir makyaj yapabilirsiniz. Kadifemsi dokuya sahip olan modelleri sayesinde marka, özel günlerinizde ve günlük olarak kullanabileceğiniz birçok farklı çeşidin üretimini yapar. Markanın teninize uygun olan renklerini Trendyol’dan inceleyerek yaptığınız makyajların canlı ve doğal görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Golden Rose Allık Kullananlar

Dikkat Çekici Golden Rose Allık Kullananlar

Makyajınızı tamamlamak için teninize ve saç renginize uygun olan allık çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ürünü sürerken ürünün içeriğine göre farklı uygulamalar yapmanız gerekebilir. Stick şeklinde olanları elinizle yayabilirsiniz fakat pudra kullanırsanız bunun için özel fırçalar tercih etmeniz gerekebilir. Golden Rose likit allık gibi özel bir şişenin içinde bulunan fırça yardımıyla yapılır. Şişe içinde aldığınız bir miktar likit allığı uygulamak istediğiniz bölgelere yedirebilirsiniz. Yüz hatlarınıza sürdüğünüz ürünü parmaklarınızla veya pamuk yardımıyla yayabilirsiniz. Aynı şekilde kullanılan krem formdaki çeşitler de fırça gerektirmeyen hafif yapısı sayesinde rahatça yüzünüze uygulayarak canlılık kazandırabilirsiniz. Fırça gerektirmeyen uygulama şekli sayesinde ekstra bir malzeme kullanmanız gerekmez. Yine de fırçayla kullanmak isterseniz Duo-fiber yardımıyla yüzünüze yayarak kullanabilirsiniz. Likit allıkları özellikle yazın Golden Rose bronz allık çeşitlerini teninizde kullanacaksanız uygun olan renkleri bulabilirsiniz. Kışın ise cilt daha soluk olacağı için makyajınızı tamamlayacak sıcak renkleri kullanabilirsiniz. Doğal bir görünüm için kullandığınız allıklar büyük bir önem taşır. Bunun için ten ve saç renginize uygun olan renkleri tercih ederek alacağınız farklı tarzda allıkları apartlar ile kullanabilirsiniz. Özellikle ten rengi burada büyük bir önem taşıdığı için buna uygun bir tercih yapmalısınız. Beyaz tenli müşteriler genelde daha pembe donlarını tercih ederken esmer tenli olanlar Golden Rose şeftali allık kullanabilir. Bu tonlar, müşterilerin yüz hatlarını belirgin hale getirerek canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Çeşitli renkler arasından parıltılı bir görünüm istemezseniz, mat allık çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Porselen makyajda mat renkler kullanarak yüz hatlarınızı öne çıkarma konusunda yardımcı olur. Mat allığı daha iyi dağıtmak ve yüze yedirmek için büyük fırçalar kullanılması gerekir. Golden Rose allık kullananlar tarafından yapılan seçimleri yorumlardan öğrenebilirsiniz. Ürünle ilgili bilgi almak ve müşterilerin düşüncelerini görmek isterseniz, modeller hakkında yazılan yorumlara bakabilirsiniz. Kendinize uygun olan çeşitlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Golden Rose Allık Fiyatları

Avantajlı Golden Rose Allık Fiyatları

Alınan makyaj malzemesinin kalitesi, dokusu ve kalıcılığı müşteriler için oldukça önemlidir. Bu nedenle çoğu kişi Golden Rose allık yorum ve önerilerinden yardım alır. Özellikle hemen akmayan, kalıcılığı uzun süren ürünleri tercih ederek memnuniyetle kullanabilirsiniz. Yaz mevsimlerinde sıcaktan dolayı akan ve kötü bir görünüme sebep olan makyaj malzemeleri pek tercih edilmez. Ayrıca direkt cildinize uygulayacağınız bu ürünleri tercih ederken sağlığınıza uygun olan ve alerjen madde içermeyen modelleri kullanmanız gerekir. Bunun için Golden Rose allık çeşitleri arasından beğendiğiniz ve kullanımı rahat olanları tercih edebilirsiniz. Tatile çıktığınızda, işe ya da buna benzer herhangi bir yere gittiğinizde çantanızda yer kaplamaması için mini modellerden uygun olanı yanınıza alabilirsiniz. Böylece fazla yer kaplamayan tasarımları her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Yaptığınız makyaja göre farklı renkler tercih ederek rujunuz ve allığınızı birbirine uyumlu hale getirebilirsiniz. Bunun için pek çok renk tonlarının içinde bulunduğu allık paleti çeşidini kullanarak farklı ürünler almak yerine bütün renkleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede pek çok rengi bir arada bulundurarak hem alandan tasarruf edebilir hem de kullanmak istediğiniz zaman ürünlere ulaşabilirsiniz. Kremsi ve likit olan allıkları bir sünger veya elinizle yapabilirsiniz. Palet içinde olanları da bir fırça yardımıyla yayarak kullanabilirsiniz. Bunun için gerekli olan Golden Rose allık fırçasını satın alarak yüzünüze eşit bir şekilde yayabilirsiniz. Trendyol sayesinde Golden Rose allık fiyatları ve özelliklerini inceleyebilir, ten ve saç renginize uygun olanları bütçenize göre satın alabilirsiniz.