Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Materyal
Fiyat
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Dış Materyal
Bağlama Şekli
Ortam
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Taban Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Sürdürülebilirlik Detayı
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Greyder

" araması için 2743 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Greyder Ürünleri ve Fiyatları

Greyder, başta ayakkabı olmak üzere birçok üründe adından sıkça söz ettiren bir markadır. Marka tarafından üretilen aksesuarlar ve ayakkabılar kaliteleriyle ön plana çıkar. Greyder’in tercih edilmesinin en büyük sebebi, kaliteli malzemeleri iyi tasarımlarla buluşturmasıdır. Greyder’in zengin seçenekleri arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun bir parça bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Greyder ayakkabı kategorisinde geniş bir çeşitlilik bulunur. Greyder ayakkabı modelleri arasında kar botlarından günlük spor ayakkabılara kadar birçok farklı çeşit bulunur. Bunların ortak özelliği ayağı rahat ettirmeleridir. Özellikle kış aylarında ayaklarınızı sıcak tutacak bot ve çizme modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip Greyder çantaları, ayakkabıları ve aksesuarları marka kategorisinde bulabilirsiniz.

Greyder Ürünlerinin Çeşitleri ve Modelleri Nasıldır?

Greyder Ürünlerinin Çeşitleri ve Modelleri Nasıldır?

Soğuk kış aylarında Greyder bot çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu botlar ayağınızı rahat ettirecek şekilde tasarlanır. Bunun yanı sıra bir yandan ayaklarınızı sıcak tutarken diğer yandan da rahat bir biçimde yürümenizi sağlar. Greyder kadın bot modelleri arasında kıyafetleriniz ile kombinleyeceğiniz şık parçalar bulabilirsiniz. Dilerseniz Greyder yarım bot çeşitleriyle de görünümünüze farklılık katabilirsiniz. Aynı şekilde Greyder erkek ayakkabıları da hem şık hem de kaliteli tasarımlara sahiptir. Daha klasik bir kış giyimi için Greyder postal çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Greyder spor ayakkabı çeşitleri de öne çıkan ürünler arasındadır. Bu kategoride hem yaz hem de kış giyimi için uygun modeller mevcuttur. Greyder sneaker modelleri esnek ve dayanıklı tasarımlara sahiptir. Bunlar arasında profesyonel sporlarda kullanılabilecek türler ile birlikte günlük giyim için uygun çeşitler de mevcuttur. Greyder tarafından üretilen spor ayakkabılar, ayağı sararak koruma sağlar. Diğer yandan özel geliştirilmiş basınç noktaları sayesinde ayağı yürüyüş esnasında rahat ettirebilir.

Outdoor ayakkabı ürünleri de markanın en çok tercih edilenleri arasında yer alır. Greyder outdoor ayakkabı, ayaklarınızı zorlu parkurlarda rahat ettirmek için tasarlanır. Bu ürünler aynı zamanda günlük giyim için de kullanılabilir. Outdoor giyecek çeşitlerinde ayakları sıcak tutacak özel malzemeler kullanılır. Diğer yandan bu tür yürüyüş gereçleri, ayaklarınızı iyi bir biçimde kavrayarak yürüyüş ve koşu esnasında rahat etmenizi sağlayabilir.

Greyder ayakkabı modelleri arasında birçok çeşit mevcuttur. Bunların tamamı gündelik giyim için de tercih edilebilir. Greyder klasik ayakkabı buna örnek gösterilebilir. Klasik modeller, iş giyimi için uygun bir görünümdedir. Ayrıca spor kategorisi dışında da Greyder günlük ayakkabı çeşitleri de mevcuttur. Bu ayakkabılar güneş gözlüğü gibi aksesuarlar ile birlikte kullanılarak şık kombinler yaratılabilir.

Yaz giyiminde şık bir kombin yaratmak isterseniz Greyder yazlık ayakkabı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Greyder tarafından üretilen ürünler arasında kaliteli ve hoş yazlık modeller mevcuttur. Greyder babet çeşitleri buna örnek gösterilebilir. Söz konusu babetler nefes alan bir yapıya sahip oldukları için ayağınızı rahat ettirebilirler. Diğer yandan Greyder terlik modelleri hem ev giyimi hem de yaz kullanımı için ideal seçeneklerdendir. Greyder sandalet gibi yazlık ayakkabı modelleri arasından tarzınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

Greyder ürünleri arasında genellikle ayakkabılar ön plana çıkar. Fakat markanın çanta başta olmak üzere birçok kaliteli aksesuarları da mevcuttur. Greyder sırt çantası modelleri günlük kullanım için uygun seçeneklerden olabilir. Ayrıca bunlar arasında öğrenciler için ideal bir şekilde tasarlanmış Greyder okul çantası çeşitleri de bulunur. Markanın aksesuar kategorisinde Greyder kemer gibi nitelikli ve özenle tasarlanmış parçalar da vardır.

Sizi Soğuk Kış Günlerinden Koruyacak Greyder Ayakkabıları Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Sizi Soğuk Kış Günlerinden Koruyacak Greyder Ayakkabıları Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Greyder, ürünlerinde genellikle deri kullanılır. Orijinal derinin temel özelliği nefes alabilen ve dayanıklı bir yapıda olmasıdır. Hakiki deriden üretilen ayakkabılar uzun süre sorunsuz biçimde kullanılabilir. Ayrıca gözenekli bir yapıya sahip oldukları için kolaylıkla temizlenebilir. Greyder ayakkabıları kaliteli kılan özelliklerin başında kullandıkları nitelikli materyaller gelir. Tasarımlarında aynı zamanda birlikte yüksek kaliteli tekstil maddeleri de yer alır.

Ayağı sıcak tutan ve rahatlık sağlayan Greyder çizme modellerinde genellikle deri kullanılır. Ayakkabının hem iç hem de dış yüzeylerinde kullanılan deri, ayağın nefes almasını ve sıcak kalmasını sağlar. İç ve dış kısımlarda kullanılan malzeme farklı biçimlerde işlenebilir. Özellikle Greyder topuklu bot gibi kış için uygun olan modellerde bu materyal kullanılan tasarımlar sıklıkla tercih edilir.

Farklı yüzeylerde yürümek için tasarlanan outdoor modellerinde ise materyal olarak tekstil ön plana çıkar. Bunlarda genellikle deri ile birlikte kumaş kullanılır. Söz konusu maddenin kullanılmasının sebebi ayakkabıya gereken esnekliğin verilebilmesidir. Özellikle iç yüzeyde, ayağın rahat hareket edebilmesi için kumaş tercih edilir. Greyder Softshell modelleri de bu kategoride sıklıkla görülebilir. Bu ürünlerde Softshell adı verilen ve montlarda da kullanılan kaliteli bir madde yer alır.

Markanın spor ayakkabı kategorisinde kumaş ön plana çıkar. Spor ayakkabılarda genellikle dokunarak üretilen materyaller kullanılır. Kaliteli kumaş, giyeceğe esneklik kazandırır. Aynı zamanda ısı yalıtımı sağlayarak nefes alma özelliği kazandırır. Sneaker, spor ayakkabı ve günlük ayakkabı çeşitlerinde bu nedenle sıklıkla kumaş tercih edilir.

Greyder iş ayakkabısı modellerinde genellikle deri tercih edilir. Bu kategoride yer alan iş güvenliği ayakkabıları, ayakların darbe alması durumunda hasarları en aza indirebilecek şekilde tasarlanır. Bunların bazılarının ayak ucu kısmında sertleştirilmiş malzeme kullanılabilir. İş ayakkabılarında diğer modellere göre daha kalın bir deri kullanılır.

Greyder kar botu gibi özel koruma sağlayan çeşitlerde de deri ve kumaş aynı anda kullanılabilir. Bu modellerde genellikle dış yüzeyde ısı yalıtımı sağlayan deri kullanılır. İç yüzeyde kullanılan tekstil ise ayakları sıcak tutarak hareket esnekliği kazandırır.

Greyder Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Greyder Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Greyder ayakkabı fiyatları ürün serisine göre değişiklik gösterir. Greyder kategorisinde ayakkabı başta olmak üzere geniş bir ürün çeşitliliği mevcuttur. Dolayısıyla değer konusunda her ürün çeşidinde farklı bir skala mevcuttur. Örnek olarak, Greyder bot fiyatları ile Greyder casual ayakkabı fiyatları birçok farklı etkene göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden tutar konusunda karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanızda faydalı olabilir. İhtiyacınıza ve tarzınıza göre bir ürün seçtikten sonra bütçenizi belirleyebilirsiniz.

Greyder çocuk ayakkabı modellerinde diğerlerinden farklı bir fiyat skalası mevcuttur. Çocuk ayakkabıları, minikler için özel olarak üretilir. Bunların numara standartları ve diğer özellikleri klasik modellere göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla çocuk ayakkabı fiyatları hakkında bilgi vermeden önce model seçimi yapılmalıdır. Greyder yürüyüş ayakkabısı gibi modeller de kendi içlerinde bir değer skalasına sahiptir.

Greyder ürünlerinde genellikle ayakkabılar ön plana çıksa da aksesuarlar da mevcuttur. Greyder cüzdan buna örnek gösterilebilir. Kaliteli deriden imal edilen Greyder Marine çeşitleri de özel fiyatlara sahip olabilir. Bu marka tarafından üretilen aksesuarlar kaliteleri göz önüne alındığında uygun tutarlarda yer alırlar.

Greyder ürünleri arasından dilediğinizi bulmak için Trendyol’u kullanabilirsiniz. Greyder kategorisinde bu marka tarafından üretilen ayakkabı ve aksesuar çeşitleri yer alır. Zengin ürün çeşitliliği arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca Greyder ürünlerini deneyimleyen kullanıcıların yorum ve puanlamalarına bakarak kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.