placeholder
"

Greyder Sandalet

" araması için 179 sonuç listeleniyor

Greyder Sandalet Modelleri Trendyol'da!

Greyder Sandalet ile Konforlu Şıklık

Yaz ayı sıcaklarının bastırdığı günlerde birçok kullanıcısına ayak rahatlığı sunan Greyder sandalet ürünleri, birçok kullanıcının konforlu şekilde yaşamına devam etmesini sağlıyor. Ayakların serbest olmasını sağlayan markanın sandaletleri, birçok yere rahatlıkla gidebilmenizi sağlayan markanın yaz ürünleri arasında bulunuyor. Birçok kıyafetle rahatlıkla uyum sağlayabilecek olan sandaletler, farklı özellikleri ile sizlere konfor sağlıyor. Modern tarzları ile kullanıcılarının yaz aylarında da şık olmasını sağlayan sandalet modelleri, mevsim sıcaklıklarının bedeninizi ayaklarınız ile etkisi altına almamasını sağlıyor. Hafif yapıları ile yürürken ayaklarınızı zorlamayan Greyder markası sandaletler, birçok aktivitenizi kolaylıkla yapabilmenize olanak tanıyor. Her tarza ve beğeniye hitap edebilen özel modelleri ile dikkat çeken markanın çarpıcı tasarımlarda olan şık ve dikkat çekici sandaletleri, bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olmaları ile biliniyor. Kaliteden ödün vermeden oluşturulan modeller, dayanıklılıklarıyla da sizlerin memnun bırakılmasını sağlıyor. Yumuşak Ortopedik taban yapısına sahip olan Greyder yazlık sandalet modelleri, zeminle her temasınızda sizlere rahatlık hissini fazlaca hissettiriyor. Plaja, alışverişe, seyahatlere ve çeşitli gündelik aktivitelere rahatlıkla gidebilmenizi sağlayan sandaletler, ayaklarınızı saran yapısı ile sizlerin dengesini bozmadan birçok zeminde keyifli yürüyüşler yapabilmenizin önünü açıyor. Dış tabaları sayesinde farklı yollarda bulunan kum, sivri taş ve bozuk zemin yapısını kullanıcısının hissetmemesini sağlayan Greyder markası çıkışlı sandaletler, yazlık kıyafetlere uyum sağlamaları ile sizlerin memnuniyetle kullanımını sağlıyor. Farklı giyim stiline sahip erkek kullanıcıların çeşitli ayakkabı ve kemerlerler ile özel kombinler yapabilmesini sağlayan modelleri ile dikkat çekebildiği gibi, bütünsel açıdan tüm kıyafetlerine ve çanta gibi aksesuarlarına önem atfeden kadınlara yönelik olarak sunulan modellerle de ilgilerin odağı olabilen Greyder ilgi çekici sandaletler, farklı renkleri ile birçok kişinin yaz aylarında memnuniyetli sandalet deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Greyder Erkek Sandaletler Şık Erkek Kombinlerinin Vazgeçilmezi Oluyor

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte birçok erkek kullanıcı yılın birçok ayında ayakları boğan ve rahatsızlık duyulmasını sağlayan çeşitli ayakkabı modellerinden kurtulup Greyder markası tarafından sunulan birçok erkek sandaleti ile çeşitli ortamlara gidiyor. Yürüyüş yaparken beylerin ayağını incitmeyip yumuşak iç taban yapısı ile saran erkek sandalet modelleri, birçok özellikle beraber kullanıcılarının bahar ve yaz mevsimlerindeki en önemli giyim ürünleri arasına giriyor. Günlük kullanımlar için biçilmiş kaftan olarak görülen Greyder sandalet erkek modelleri, açık tasarımlı dizaynları ve hava sirkülasyonu oluşturan yapısı ile ayakların daima serin kalmasını sağlıyor. Düzenli yürüyüşlere ve egzersizlere giden birçok erkeğin kullandığı sandaletler, aynı zamanda normal yaşantılar için günlük kullanıma uygun olmaları ile biliniyor. Sağlam yapısı ile uzun ömürlü olduğu bilinen Greyder marka erkek sandalet modelleri; deri ve kauçuk malzemeden üretilen malzemeleri ile birinci sınıf sandalet çeşitleri arasında olduğunu gösteriyor. Konforuna fazla şekilde düşkün olan erkek bireylere sunulan modeller; çeşitli erkek şortları, keten pantolonları ve kumaş pantolonlar ile beraber kullanılabilmeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. İnce ya da kalın taban yapısına sahip olan modeller, farklı tarzlara uygun olmaları ile farklı yaş grubundan erkek kullanıcının dikkatini çekiyor. Greyder erkek sandalet fiyatları farklı modellerin tarzına ve kullanılan malzemelerin içeriğine göre değişse de, birbirinden farklı avantajlarla erkeklere sunulan sandalet modellerinin oldukça uygun yapılarda sunulduğu biliniyor. Markanın 2 cm topuk boyuna sahip olan ince kauçuk tabana sahip sandalet modelleri bulunuyor. 223 grama sahip olan düz tabanlı deri sandalet modelleriyle de memnuniyet yaratan Greyder erkek kullanıcı sandaletler, 44 numaraya kadar bulunabilen modelleriyle öne çıkıyor. %100 deri iç ve dış materyallerden oluşturulan kahverengi üst görünüme sahip olan Greyder erkek deri sandalet modeli; %100 kauçuk taban materyalden üretilen kalın siyah taban yapısı ile günlük kullanıma sahip spor modeller arasında olduğunu gösteriyor. İnce yapılı açık renkli gömlekler ve kahverengi şortlarla beraber güzel kombinler yapabilmenizi sağlayan markanın ince düz tabanlı erkek sandalet modelleri ile sıcak mevsimlerin doyasıya keyfini çıkarıp, sevdiklerinizle beraber vakit geçirmenin keyfini doyasıya yaşayabilmeniz sağlanıyor. Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabildiği gibi çeşitli uzun seyahatlerde de giyebilmenizi sağlayan Greyder erkek sandalet çeşitleri, yürürken ses çıkarmayan sandalet yapısı ile kullanım sağlıyor. Topuk yapısına uygun yumuşak malzeme ile oluşturulan sandalet modellerinin topuk düzeni, ayaklarınızda iz çıkarmayıp sizlerin rahatsız olmamasını sağlamaları ile biliniyor.

Greyder Kadın Sandaletler Estetik ve Zarif Tarzlarıyla İlgi Topluyor

Farklı renklerden oluşturulan çeşitli modellerle tüm kullanıcılarına mevsim şartlarına uygun sandalet tarzı sunan Greyder, beklentileri seçkin kadın sandaletleriyle de sağlıyor. Kadın zarafeti düşünülerek üretilen Greyder kadın sandalet modelleri, farklı topuk boyları ile boyundan yana şikâyeti olan birçok kadının memnun kalmasını sağlayabilir. Hafif yapılara sahip olduğu için hanımların ayaklarını yormayıp onların uzun ve keyifli yürüyüşlerde memnun kalmasını sağlayan sandaletler, çeşitli gövde tipleri ve tasarım tarzları ile öne çıkıyor. Ayak bileğini kadınlara yakışır şekilde ince gösteren sandalet modellerine sahip olan marka, farklı elbise kombinlerin daha kolay yapılabilmesine olanak tanıyor. Bej ve pembe gibi renk alternatifleri açık tonlarda renk cümbüşü sağlayan kadın sandaletler, kahverengi ve siyah gibi koyu ve klasik tonlarla da çeşitli davetlere ve özel organizasyonlara rahatlıkla gidebilme imkânı buluyor. Çapraz ön hatlara sahip yapısı, arkası kapalı topuk tasarımı ve ayarlanabilir tokası ile kullanıcısına modası geçmeyen renk yapısı ile sunulabilen Greyder kırmızı sandalet çeşitleri, birçok beklentiyi en iyi şekilde gideriyor. Her yaşta kadına hitap edebilen renk ve tasarımları ile zarafeti en parlak şekilde sunan sandaletler, terleme yapmayan yapıları ve kullanıcılarının çeşitli zeminlerde kaymamasını sağlayan özel malzemelerden üretilmeleri ile prestijli ürün deneyimini vadediyor. Greyder topuklu sandalet modelleri ile farklı topuk boylarından hoşlanan birçok kullanıcısını memnun ediyor. Kalın topuklu ya da dolgu topuklu olarak da sunulabilen modeller, farklı giyim kuşam tarzına sahip pek çok kadını etkilemeyi başarıyor. Şık görünmeyi amaç edinen her kadına uygun tasarımlarla sunulan sandaletler, esnek yapıları ile ayakların çeşitli problemlerle karşılaşmasını önlemeleri ile öne çıkıyor. Farklı boylarda, ayak yapılarında ya da ayak numaralarında bulunan birçok kullanıcının memnun kalmasını sağlayan markanın kadın sandalet modelleri, yüksek performansları ile uzun ömürlü olduğunu gösteriyor. Greyder dolgu topuk sandalet modellerinden düz taban yapısına sahip modellerden oluşmak üzere pek çok sandalet modeliyle farklı tercihlerde bulunabilecek birçok kadına alternatif yaratıp onların mutlu olmasını sağlıyor. Yaz aylarında günlük kullanılan çanta modelleri ile ya da çeşitli plaj şapkalarıyla da bütünleşebilmeyi sağlayan yapıda olduğunu gösteren kadın sandalet modelleri, farklı yaşam tarzlarına uygun modelleri ile kullanıcılarının ilgisini üzerine çekiyor. Her türlü zeminde yürümeye uygun olduğunu ortaya koyabilen kadın sandaletler ile alışveriş merkezlerinde, plajlarda, iş yerlerinde ya da çeşitli günlük aktivitelerde kolayca kullanım sağlanıyor. Ayağınızı terletmemesi ile sağlıklı ürünler arasında olduğunu ispatlayan Greyder kadın sandalet çeşitleri, sizlerin yaşam şartlarına uyum sağlayan tarzları ile alternatif modellerle dikkat çekiyor.

Greyder Sandaletler Yaz Aylarında Faydalı Ürün Yapısı Sunuyor

Kullanıcılarının ayağını terletmeyip her daim kuru kalmasını sağlayan Greyder sandalet modelleri, ferah yapısı ile sağlığınızı da büyük ölçüde etkileyen ürünler arasında görülüyor. Her yerden hava alan sandalet tarzları ile öne çıkan markanın modelleri, her kullanıcısı için özel ürün yapısında fayda sağlıyor. Kaymaz tabanlara sahip olan yapıları ile birçok zeminde dengeli yürüyüşler yapabilmenize olanak tanıyan sandaletler, yürürken ses çıkarmaması ile oldukça esnek ve yumuşak yapıya sahip olduğunu kanıtlıyor. Ayağın her noktasının yumuşak tabana basabilmesine imkân sağlayan Greyder sandaletler, kullanıcısını incitmeyen ve zarar vermeyen yapısı ile çeşitli yürüyüşlerin yapılabilmesini sağlıyor. Kullanırken ayak topuklarına masaj yapabilen etkilere sahip olan markanın sandalet modelleri, yaz aylarının daha rahat şekilde geçmesini sağlıyor. Terletmeyen yapıda olduğu için bakterilerin oluşmasının da önüne geçen kadın ve erkek Greyder sandaletler, aynı zamanda kullanışlı yapısı ve rahatlığı ile tüm yaz boyunca ayaklarınızdan çıkarmadığınız ürünler arasında bulunuyor. Tokalı modellerden oluşturulan sandaletlerden Greyder parmak arası sandalet modellerine olmak üzere marka tarafından tüm kullanıcılara birbirinden çarpıcı tasarımlarda bulunan yazlık sandalet modelleri sunuluyor. Gün boyu çeşitli aktiviteler için koşturmaca yaşayan kullanıcıların ayak sağlığı düşünülerek üretilen modeller, ayağın her yerini sarıp boşluk bırakmadığı için ayaktayken sizleri rahatsız etmiyor. Dikkat çeken açık ton renkleri ile her daim enerjinizi yaymanızı sağlayan kadın sandalet modellerinden sportif kişiliğe sahip erkek kullanıcılara olmak üzere pek çok sandalet modeli bulunuyor. Deriden yapılan Greyder kahverengi sandalet modelleri ile prestijli görünümün her zaman yakalanmasını sağlayan modeller; birçok açılışa, düğün törenine ve özel yemeğe gidebilmenize olanak tanıyor. Kent yaşamına uygun modern tarzlara sahip olan Greyder gösterişli sandalet modelleri, farklı renklerin çeşitli sandalet tekstil malzemesi ile kombinlenebilmesi ile ortaya çıkarılıyor. Dik yokuşlardan inerken ya da çıkarken herhangi bir denge sorunu yaşamamanızı sağlayan ürünler, yaz aylarında pek çok kullanıcı tarafından çokça tercih ediliyor. Popüler tarzlardan oluşan sandalet kesim tarzlarından oluşabilen modelleriyle de beklentilerin verimli şekilde karşılanmasını sağlayan Greyder markası kaliteli sandalet çeşitleri, farklı ayak numaraları ile sizlere yaz ve bahar ayları gibi sıcak mevsimlerde hareket ve yürüyüş kolaylığı sağlıyor. Çeşitli kullanıcıların bütçesine uygun şekilde sunulmaları ile herkesin almasının sağlandığı modeller, özel dikişlerden ve farklı ön sandalet görüntüsünden oluşturulup sizlerin ayaklarının kullanımına sunuluyor. Ayak bileklerinizi en ince şekilde saran modellere sahip olan modeller, sandalet tercihini farklı şekilde kullanmak isteyen birçok kullanıcının önüne şık tarzlarda getiriliyor.

Greyder Sandalet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ucu kapalı, topuk kısımı kapalı, yatay ve çapraz bağlanma yapısına sahip olan modelleri ile farklı görünümlere sahip olan birçok Greyder kadın sandaleti bulunuyor. Çeşitli modellerin biçimine göre önü düz ya da kalık tabanlı olarak da sunulan markanın kadın sandalet modelleri, Comfort topuklu modelleriyle de sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. 182 gram ağırlıkta bulunan taba renkli Comfort tarzı kadın sandalet modeli; 15 mm taban yüksekliği, 54 mm topuk yüksekliği ve arka tarafı ayarlanabilir tokalardan oluşturulan topuklu yapısı ile pek çok kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. 1 ila 4 cm arasında bulunan kısa topuk ve boyları 5 ila 9 cm arasında bulunan orta topuk boyuna sahip pek çok sandalet modeli Greyder tarafından kullanıcılarına memnuniyetle sunuluyor. Greyder deri sandalet modelleri arasında bulunan 350 gram ağırlıklarındaki günlük kullanıma uygun taba renk tonuna sahip kadın sandalet modeli, %100 deriden ve iç astardan oluşan yapısı ve tam kalıbı ile prestijli yaz sandaletleri arasındaki yerini alıyor. Markanın kadın sandaletleri kalın topuklu ve düz tabanlı ve dolgu topuklu modelleri ile dikkat çekerken düz tabanlı ve altı ekstra esnek yapıda üretilmiş olan sportif erkek sandalet modelleri bulunuyor. Ön ve arkadan kolaylıkla ayarlanabilmeyi sağlayan cırt cırtlı yapısı ile erkek kullanıcıları memnun edebilen lacivert, kahverengi ve siyah olmak üzere farklı sandalet modelleri bulunuyor. Günlük kullanıma uygun erkek deri sandaletlerin dikkat çeken deri tonlarıyla da öne çıkan marka, lastikli ön yüzeylere ve her açıdan hava sirkülasyonu sağlayabilen tasarıma sahip Greyder bebek sandalet çeşitleriyle çocuklara uygun ürün yapısıyla da adından söz ettiriyor. Resmi ve özel davetli ortamlarda deri, siyah ve kahverengi renklere sahip pek çok sandalet modeliyle teşrif etmenizi ve şıklığınızı sergilemenizi sağlayan ürünler, çapraz geçmeli model yapısından ince ya da kalın bantlı alternatiflere olmak üzere fazla şekilde model yapısında karşınıza çıkarılıyor. Farklı bütçelere uygunluk oluşturabilmesi için birçok kullanıcının karşısına Greyder Outlet sandalet serisi modelleri olarak da çıkarılan ürünler, cepleri yakmayıp yaz günlerinde ayaklarınızın ferah şekilde sandalet tarzı ile tanışabilmesinin önünü açıyor. Parmak arası, topuklu, düz taban, sportif, klasik olmak üzere birçok kullanıcı için çeşitli detaylardan ve özelliklerden oluşturularak ortaya çıkarılan modeller, sizlerden geçer not alıyor. Sandaletin model yapısına, kullanıcılarına sunduğu konfora, tasarımına ve çeşitli faydalarına göre değişen Greyder sandalet fiyatları, avantajlı yapısı ile herkesin sahip olmasını sağlıyor.

Greyder Sandaletler Kullanıcılarıyla Cazip Koşullarda Buluşuyor

Çarpıcı tasarım yapısı ile kadın ya da erkek fark etmeksizin birçok kullanıcının sıcak mevsim koşullarında kaliteli sandalet giymesini sağlayan Greyder, kaliteli sandalet modellerini birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup çeşitli işçilik becerilerine, üretim sırasında kullanılan malzemenin kişilere sağladığı konfordan tasarım yapısına kadar olmak üzere birçok unsura borçlu olduğunu bilen anlayışla üretimine devam ediyor. Greyder terlik sandalet modellerinin üretimini yaparken birçok kullanıcının beğenilerini dikkate aldığı için, birçok farklı sandalet görünümü ve özellikleri ile sizlerin önüne çıkabiliyor. Yumuşak tabanları ile topuk ezilmesi yaşanmasını önüne geçen markanın sandaletleri, ayağı boydan boya saran yapıdaki şeritli sandalet tarzları ile ayakların bilek burkulmalarının önüne geçip kullanıcısının dengesini her zaman en iyi pozisyonda karşılıyor. Antibakteriyel sandalet yapıları ile çeşitli mikropların ve bakterilerin ayaklarınızda yuva kurmasını engelleyen sağlıklı ürün yapısına da sahip olduğunu gösteren modeller, yaza damgasını vuran pek çok farklı seçenekle dikkat çekiyor. Birçok gece kıyafeti ile son derece bütünsel uyum gösteren topuklu kadın modellerinden çeşitli ortamlarda rahatlıkla giyilebilmeyi sağlayan sportif Greyder erkek sandalet modelleri tarzına kadar pek çok farklı çeşit kullanıcılara sunuluyor. Birçok plajda, tatil köyünde, otellerde fazlaca görmeye alışık olunan markanın sandaletleri, her kullanıcı için farklı favori renklerinde tercih sebebi oluyor. Estetik tarzı ile kadın zarafetini en iyi şekilde ifade eden sandalet tipleri arasında bulunan Greyder donanımlı sandaletler, ince yapılardan oluşturulan modellere sahip olmasına karşın kullanıcılarına kopma ve sökülme gibi problemlerle gelip baş ağrıtmıyor. Esnek yapılara sahip olan Greyder spor sandalet erkek modelleri arasındaki güçlü dış taban yapısındaki modeller, rahatlıkla esneyebilir ve yumuşak tarzıyla farklı ağırlıklarda taşıma yapabilir olması ile yıpranma problemlerini yaşatmıyor. Esnek yapıda olmasıyla yürürken yaylı bir teknoloji ile hareket ettiğinizi düşünmenizi sağlayan Greyder ekstra konforlu sandalet modelleri, ayağınızın şeklini alarak sizlere sandalet ayrıcalığı yaşatıyor. Çeşitli kadınların çanta ve şapkaları ile ya da farklı beğenilere sahip erkeklerin kemer ve pantolonları ile şık tarzlı kıyafet uyumu gösterebilmesini sağlayan ürünler, her açıdan cazip hale getirilip sizlere sunuluyor. Greyder sandalet indirim ve avantajları ile sizlere sunulurken her kullanıcısının konforlu, kullanışlı, sağlıklı, güvenli, şık ve dikkat çekici sandalet modellerine sahip olmasını istiyor. Greyder markasının kullanıcıları için özel olarak sunulan estetik ve şık sandalet modelleri içerisinden kıyafetlerinize çarpıcılık ve şıklık katabilen görüntü yapılarından oluşturulan yumuşak tabanlı sandaletlerden birini alıp yaz mevsiminde keyifli gezintilere çıkmanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.