"

Gümüş Vazo

" araması için 646 sonuç listeleniyor

Gösterişli Tasarımları ile Gümüş Vazo Modelleri

Gümüş vazo evinizin havasına vintage bir görüntü katmak için en uygun parçalar arasında yer alır. Son yıllarda eskiye olan özlem duygusu ile gümüş vazolar eski kutularından çıkıp salonların baş köşesinde yerini alır. Dekoratif obje olarak kullanılabilen vazoların yanında, taze çiçeklerle süsleyerek ortamı renklendirebileceğiniz gümüş renk vazolar da bulunur. Zevkinize ve evinizin tarzına göre seçebileceğiniz birçok alternatif sizin beğeninize sunulur. Gümüş rengi eskiyle yeninin bir arada kullanılmasına imkan verir. Salon dekorasyonunuzu yaparken modern mobilyalarınızın yanında büyük gümüş vazo kullanarak şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu sayede kendi stilinizi evinizde de devam ettirebilirsiniz. Gümüş kaplama vazo alternatifleri birçok farklı tasarımda ve özellikte üretilir. Diğer gümüşlerinizin yanında ve uyum içinde durabilecek özel ürünlerden bir ya da birkaçıyla gümüşlük aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz. Eskiden kalma gümüş parçalarının yanında modern tasarımlarla uyumlu bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Eski gümüşleri en azından yılda bir özel malzemelerle veya evde kendi karışımlarınızla parlatmanız gereklidir. Gerçek gümüş zamanla karadığı için bu işlem önemlidir. Gümüş görünümlü vazo kaplama olması sebebiyle kararma yapmaz ve sizi uğraştırmaz. Yıllarca aynı parlaklıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede temizlik işiyle vakit kaybetmezsiniz. Size kullanım kolaylığı sağlayan bu parçaların birçok farklı model ve görünümde olan çeşitleri bulunmaktadır. Şık bir görüntü ve pratik bir kullanım için bu ürünlerden istediğiniz modeli kolayca tercih edebilirsiniz.

Gümüş Vazo Fiyatları

Gümüş Vazo Fiyatları

Gümüş vazo fiyatları ürünün büyüklüğüne, gümüşün özelliğine ve özel tasarım olmasına göre değişmektedir. Tasarımcıların ürünleri her zaman diğer ürünlere göre daha farklı fiyatlarda olur. Gümüş cam vazo gibi ürünler boyutlarına göre fiyatlandırılır. Ayrıca gerçek gümüş vazo fiyatları ile gümüş görünümlü vazo fiyatları da farklıdır. Kullanılan malzemelerin orijinal veya kaplama olması fiyatı etkileyen en önemli konudur. Seçimlerinizi yaparken bu konuya dikkat etmeniz ve vazonun özelliklerini iyi incelemeniz, istediğiniz ürün olup olmadığını anlamanız için gereklidir.

Gümüş Vazo Modelleri

Gümüş Vazo Modelleri

Gümüş vazo modelleri arasında; gümüş metal, gerçek, ayaklı, ferforje, şamdan, taşlı vazo ve 900 ayar gümüş vazo gibi çeşitler bulunur. Siz de aramaları kendi tarzınıza ve istediğiniz ürüne göre ayarlayarak kısa sürede gümüş vazo tercihinizi tamamlayabilirsiniz. Aynalı veya taşlarla süslenen gümüş vazolar veya camdan yapılmış sade gümüş vazo seçenekleri ile evinizde şık bir ortam yaratabilirsiniz. Gümüş vazo ve şekerlik gibi ürünler söz ve nişan gibi günlerde kız istemeye giderken hediye olarak götürülen ürünler arasında yer almaktadır. Böyle özel günler için seçim yapabileceğiniz birçok çeşit ve modeli bir arada kolaylıkla bulabilirsiniz. Alınan ürünün hem günün amacına uygun olması hem de sonraki dönemlerde kullanılabilmesi için hoş bir tasarım tercih edebilirsiniz.

Gümüş Vazo Çeşitleri Trendyol’da

Gümüş Vazo Çeşitleri Trendyol’da

Gümüş rengi vazo modelleri birçok farklı model ve özellikte sizin zevkinize ve beğeninize sunulur. Gümüş uzun vazo veya gümüş vazo ikili ürün seçenekleriyle bir uyum sağlayarak masalarınızı süsleyebilirsiniz. Ahşap masada hazırladığınız renkli sofranızda kullanacağınız gümüş şamdanlar sayesinde şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Özel tasarım ve elde üretim yapılan gümüş vazolarda el işçiliği ilk bakışta kendini belli eder. Evinizin havası modern, etnik veya vintage olsa bile gümüş bir vazo herşeyi bütünleyen bir yapıyla ev dekorasyonunuza yeni bir bakış açısı katar. Gümüş vazonuzu çiçek dikerek saksı olarak kullanabilirsiniz. Gümüşlüğünüzün içinde sergileyebilirsiniz. Gerçek veya kuru çiçeklerle kombinleyebilirsiniz. Gümüş vazo ve alternatiflerini Trendyol’dan satın alarak sevdiklerinize hediye edebilir ya da sadece kendiniz için satın alıp evinizde güzel bir yer verebilirsiniz.