İlgili Kategoriler
Renk
"

Harman Kardon Hoparlör

" araması için 19 sonuç listeleniyor
Harman Kardon
Filtreleri Temizle

Harman Kardon Hoparlör

Harman Kardon Hoparlör Çeşitleri

1953 yılında ses sistemi ürünleri tasarlamaya başlayan Harman Kardon, 2016 yılında Samsung'un bünyesine katıldı. Üstün donanım özellikleri ve modern tasarımıyla benzersiz bir müzik deneyimi sunan Harman Kardon hoparlör çeşitlerinin tümü ses kalitesi, bağlantı özelliği ve kaliteli malzemesi ile müzik tutkunu müşterilerin ilk tercihidir. Yüksek ses çıkışı sunan hoparlörler, sesin ortama eşit ve dengeli bir şekilde yayılmasını sağlar. Buna ek olarak kusursuz bir dijital ses teknolojisi sunan modeller sesi son seviyeye yükseltseniz dahi, kalitesini bozmadan çalışmaya devam eder. Arabalar için ses donanımlarına da imza atan marka, her detayı düşünülmüş bir ses deneyimi yaşatır. Harman Kardon Bluetooth hoparlör modelleri kablo karmaşasını ortadan kaldırarak Bluetooth ve ses çıkışı özelliğine sahip cihazlarla kolaylıkla entegre edilir. Bluetooth bağlantısı olan tüm cihazlara kolaylıkla bağlanabilen ses sistemleri, handsfree donanımları sayesinde telefon görüşmelerini destekler. Bu modeller gelişmiş kablosuz ses dekoder çipine sahiptir ve bu çip sayesinde kablosuz olarak ses verici özelliklere sahip tüm cihazlara uyum sağlar. FM radyo özellikli olan modeller, SD ve USB kartlarda bulunan müzikleri kolaylıkla oynatabilir. Modellerin kablosuz kapsama alanı 10 metreye kadardır. Yüksek performans sunan batarya özelliklerine sahip olan modeller, uzun saatler stand by ve oynatma süresi sağlar. Özel tasarım detayları ve kaliteli materyalleri sayesinde modellerin tümü toza ve suya karşı dayanıklıdır ve böylelikle dış mekanda kolaylıkla kullanılabilir. Teknik donanımlarının yanında yaşam alanlarına modern detaylar katan tasarımları ile dikkat çeken modellerin renk seçenekleri arasında beyaz, gri, kahverengi, mavi ve siyah bulunur. Her tarz yaşam alanına uyum sağlayan modeller, keyifli ses deneyimi ve estetiği bir arada sunar. Farklı RMS değeri sunan ses sistemi seçeneklerinin bu değer aralıkları 1-100 W ve 100-200 W arasında farklılık gösterir. Farklı ihtiyaçlar ve farklı kullanım alanları düşünülerek tasarlanan modeller, büyük küçük fark etmeksizin her ölçü ve ebatta vücut bulur. Siz de üstün özellikler sunan ve benzersiz bir ses deneyimi yaşatan bir ses sistemi istiyorsanız Harman Kardon uzmanlığında üretilen modelleri Trendyol’da tüm detaylarıyla inceleyebilir ve ardından satın alabilirsiniz.

Harman Kardon Hoparlör Çeşitleri

Harman Kardon mini hoparlör çeşitleri, cepte ve elde kolaylıkla taşınabilir minimalist bir tasarıma ve hafif gövdeye sahiptir. Bu modeller küçük olmasına rağmen etkili bir ses çıkışı sağlar ve her an her yerde sizi etkisi altına alan ses deneyimi yaşatır. Çantayı andıran oval tasarımlarıyla şık bir görünüme sahip olan mini hoparlörler, keyifli bir kullanım sunar. Modern tasarımı sayesinde kişiye özel alanlarda dekoratif bir görünüm oluşturur. Hafif malzemeden üretilen taşınabilir mini hoparlörler, tek elle kolaylıkla taşıyabilmeyi mümkün kılan düşük ağırlıkları ile müşterilerden tam not alır. Farklı zemin türlerinde ayakta kalabilmeleri adına taban kısmına eklenmiş destek noktalarıyla öne çıkan mini hoparlörler, bu sayede masaya ya da ahşap mobilyaların üzerine kolaylıkla yerleştirilebilir. Her detayı düşünülmüş tasarımları sayesinde ses iletimini gerçekçi bir formda ileten modeller, daha etkili bir seyir için gerekli olan tüm ses desteğini yaratır. Taşınabilir mini modeller Bluetooth donanımı sayesinde diğer cihazlarla kablosuz bir şekilde bağlantı kurabilir. Cihazların kablosuz bağlantı özelliği kullanım kolaylığı sağlar. Müzik dosyalarının açılmasının yanı sıra video ve film aktarımı için de kullanılabilen ses sistemleri, bu açıdan birçok farklı amaç doğrultusunda işlevsel olarak değerlendirilebilir. Hoparlörler bunun yanında güçlü ses sistemleriyle de dikkat çeker. Hoparlörlerin oluşturduğu yüksek desibelli ses seviyeleri sayesinde daha canlı, net ve gerçekçi sesler ortamı doldurur. Bu sayede film izleme, müzik dinleme ve hatta spor karşılaşmalarını takip etme daha zevkli ve gerçekçi bir hal alır. 100 W elektrik gücü bulunan müşteri dostu ses sistemleriyle TV ve radyo yayınları cızırtı problemi yaşanmadan dinlenebilir. Harman Kardon oto hoparlör modelleri müziğin tüm detaylarını sunacak şekilde tasarlanmıştır. Markanın otomobil ürünleri dengeli ve güçlü bir ses sunar. Müşteriyi içine alan ses deneyimi, her bass sesini hissettiren havalandırmalı bir subwoofer'ı da içerir ve bu 14 hi-fi hoparlör tarafından sağlanır. İnce bir işçilikle entegre edilmiş subwooferler aracınızda net bas sesinin derinliğini hissetmenize olanak tanır. Son teknolojiden faydalanarak kabinde bulunan havayı titreştirir. Bu sayede sesler bozulmadan ve net bir şekilde otomobile yayılır. Fazla yer kaplamamaları adına subwooferler ince bir yapıya sahiptir ve aracın mimarisine entegre edilir. 650 Watt güçle çalışan çok kanallı bir dijital amfinin akış sunduğu sistemdeki detaylar aracınızın içindeki akustik özellikler düşünülerek ayarlanmıştır ve böylelikle beklentilerin ötesinde bir surround ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıntılı ses yazılımları ses sistemi tepkisini ve buna ek olarak genel ses çıkışını yüksek performansta çalışır duruma getirerek birbiriyle uyumlu bir ses çıkışı sağlar. Marka uzmanlığında üretilen ve beklentilerin ötesinde bir dinleme deneyimi sunan ürün çeşitlerinin tümünü Trendyol’da bulabilir, detaylı bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 

Harman Kardon Hoparlör Özellikleri

Harman Kardon Hoparlör Özellikleri

Harman Kardon Tweeter modellerinin tümü kolaylıkla monte edilebilir ve araçta akustik bir ses ortamı yaratır. Modeller 2 adet kapak, 2 adet çoğaltıcı soket ve 2 adet tweeterdan oluşur. Harman Kardon Woofer hoparlör çeşitleri güçlü bir ses için kablosuz olarak tasarlanmıştır. Televizyonlarla birlikte kullanılan modeller keyifli bir film deneyimi için yüksek kalitede ses çıkışına sahiptir. Soundbar özellikli modellerin detaylı bir şekilde tasarlanmış kablosuz tasarımı, sinema deneyimlerinizde sonsuz yerleştirme seçeneği sunar. Ses gücü maksimum 400W olan modellerin RMS gücü 200W güçle çalışır. Modellerin genelinde woofer boyutu 1 x 10 " yani 254 milimetredir. Modellerin 2.4G kablosuz frekans aralığı ise 2403.35MHz - 2477.35 MHz'dir. Bu ses sistemleri bekleme moduna sahiptir. Modellerin diğer özellikleri arasında 40 Hz - 160 Hz frekans, 0 ° C - 45 ° C çalışma sıcaklığı ve 296 mm x 400 mm x 296 mm boyutları gibi detaylar bulunur. Kule tipi Citation Tower modelleri, Bluetooth bağlantı özelliğini destekler. Tasarım detaylarında modern çizgiler taşır ve şık bir görünüm sunar. Gelişmiş bir ses deneyimi sunan hoparlör sistemleri, Google Asistan özelliği, mükemmel stereo ses, Google Home ile kolay kurulum, ses ile kontrol edebilme, Chromecast, Wi-Fi streaming, AirPlay ve renkli dokunmatik ekran gibi ek özellikler de sunar. Üstün ses kontrolü sunan modeller, Bluetooth ses akışları ile dikkat çeker. Dahili Bluetooth teknolojisine sahip olan ses sistemleri, akıllı telefonlar veya tabletler gibi uyumlu cihazlar ile müzik eşleştirme ve kablosuz olarak müzik dinleme gibi olanaklar sağlar. İnternete Wi-Fi kullanarak bağlanan Allure modeller, Alexa sistemlerinin tümüyle uyumludur ve dört mikrofon donanımıyla yalnızca sesinizi kullanarak kontrol etmenizi sağlar. Gelişmiş gürültü önleme teknolojisine sahip olan modeller, dahili 4 mikrofon dizisi ile odanın her yerinde temiz ve net bir ses kontrolü sağlar. 360 ° ortam ışıklandırması özelliği de bulunan modeller, sesli komutlara yanıt vererek müziğin ritmi ile nabız tutar. Üstün özellikler sunan modelleri ihtiyacınız doğrultusunda satın alabilirsiniz.

Hoparlör Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Hoparlör Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Teknolojik gelişmelerle birlikte ses sistemleri günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Müzik dinlerken, en sevdiğiniz filmi izlerken ya da oyun oynarken tercih edilen ses sistemleri evlerin vazgeçilmez bir eşyası olarak yerini alır. Siz de evinizdeki ses sistemine önem veriyorsanız Harman Kardon taşınabilir hoparlör çeşitlerini incelerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Çok sayıda modeli bulunan ses sistemlerini evde ya da dış mekanda kullanacaksanız seçiminizi bu doğrultuda yapmalı ve bütçenizi belirleyerek karar vermelisiniz. Öncelikle kullanım alanına ve boyutuna karar vermelisiniz. Bu kriterleri net bir biçimde belirlerseniz karar vermeniz daha kolay olacaktır. Harman Kardon PC hoparlör çeşitlerinden alma niyetiniz varsa modellerin ses kartlarını detaylı olarak incelemeli ve ne kadarlık bir sesi kaldırabileceğini mutlaka öğrenmelisiniz. Hoparlörün kullanım alanına karar verdikten sonra microSD kart desteği, NFC desteği, radyo ve AUX girişi gibi özellikleri inceleyip size en uygun olan modeli seçmeniz gerekir. Seçim esnasında malzeme türü de oldukça önemlidir. Bazı ses sistemlerinin dış kaplama malzemesinin altında MDF ya da sıkıştırılmış sunta bulunur. Bunun yanında bazı modellerde de kumun preslenerek sıkıştırılması sonucu elde edilen bir malzeme kullanılır. Bu bakımdan kaplamalar ürünün kalitesini belirler diyebiliriz. Seçim anında bu detaya dikkat ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede bir ses sistemi satın alabilirsiniz. Bunun yanında alacağınız modelin rengi ve tasarım detayları da yaşam alanına kattığı detay bakımından oldukça önemlidir. Bu nedenle rengini ve tasarım detaylarını dikkatlice incelemelisiniz. Son olarak beğendiğiniz modelin müşteri ve yorumlarına mutlaka göz atmalısınız. Müşteri yorum ve değerlendirmeleri sayesinde ürünün kalitesi ve çalışması hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri yorum ve değerlendirmeleri sonucu edindiğiniz bilgiler doğrultusunda da bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz ve benzersiz bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Harman Kardon Hoparlör Müşteri Yorumları

Harman Kardon Hoparlör Müşteri Yorumları

Harman Kardon cam hoparlör sistemlerinin müşteri yorum ve değerlendirmeleri doğrultusunda cihazların tasarım, donanım, teknoloji ve dayanıklılık bakımından geniş bir müşteri kitlesi tarafından beğenildiğini söylemek mümkündür. Harman Kardon kablosuz hoparlör çeşitleri evin içinde veya dışında kablosuz müzik akışı sunması nedeniyle müşterilerden tam not alır. Modeller Spotify gibi yerleşik akış hizmetlerine erişim sağlayabilirler. Sitemler dahili şarj edilebilir pil donanımları sayesinde 5 saate kadar dinleme süresine sahiptir. Su sıçramasına ve her türlü hava koşullarına dayanıklı yapıları ile dışarıda özgürce kullanabilirsiniz. Tüm müziklerinizi Bluetooth veya 3.5 mm giriş üzerinden aktarmanızı mümkün kılan modeller kolay kuruluma sahiptir. 50Hz ~ 20kHz - 6dB frekans aralığında ses sunan modellerin tümü, çift bant Wi-Fi bağlantısı ve 802.11ac ağ desteği sunar. Bluetooth®, Aux-in, Wi-Fi giriş bağlantıları bulunan modellerin sinyal gücü oranı da 80 dB'dir. Bu modeller 333 mm x 175 mm x 215 mm boyutları ve 3340 gram ağırlığı ile ideal bir kullanım deneyimi yaşatır. Bunun yanında Harman Kardon 10 cm hoparlör seçenekleri de müşterilerin beğenisini kazanır. Seçkin tasarımları ile dikkat çeken bu modeller, üstün ve gelişmiş ses kalitesine sahiptir. Bluetooth versiyon 4.2 ile çalışan modeller IPX7 su geçirmezlik seviyesine sahiptir. 10 saate kadar çalışma süresi ile kesintisiz müzik deneyimi sunabilirler. Dahili mikrofon yardımı ile handsfree görüşme deneyimi de yaşatan modeller, 130 Hz – 20 kHz frekans aralığına sahiptir. Siz de beğendiğiniz ve kararsız kaldığınız model özelinde yayınlanan müşteri yorum ve değerlendirmelerine göz atarak ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda da tercihlerinize uygun olan modeli satın alabilirsiniz. 

Harman Kardon Hoparlör Fiyat

Harman Kardon Hoparlör Fiyat

Harman Kardon hoparlör fiyat aralıkları modele, bağlantı detayına, boyutlarına, RMS değerine ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterir. Harman Kardon uzmanlığında üretilen ev tipi ve araç tipi modelleri bir arada sunan kategori bu açıdan farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Bu nedenle her bütçeye ve her ihtiyaca hitap eden seçenekleri bulabilirsiniz. Harman Kardon 13 cm hoparlör çeşitleri boyutu ve özellikleri gereği farklı bir fiyat aralığı sunar. Otomobiller için özel olarak tasarlanan bu modeller, araç içi ses akışını benzersiz bir kalitede sağlar. Kolaylıkla monte edilebilen bu modeller, boyutları ve ergonomik tasarımları gereği fazla yer kaplamadan çalışabilir. Marka uzmanlığında üretilen ev tipi ve araç tipi modellerin tümünü Trendyol’da bulabilirsiniz. Size çok sayıda seçenek sunan kategori özelinde belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalarla da ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz. Bu indirim ve kampanya dönemlerinden faydalanmak için Trendyol’u belirli aralıklarla takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra marka uzmanlığında tasarlanan taşınabilir ses sistemi çeşitleri de bulunur. Farklı bir deneyim yaşamak istediğinizde kullanabileceğiniz bu ürünlerin fiyat aralıkları belirli özellikler doğrultusunda değişim gösterir. Tüm bu modelleri seçeneklerini ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilir ve ürün özelinde müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz. Müşteri yorum ve değerlendirmeleri ışığında ürünlerin kalitesi hakkında kapsamlı bilgi edinebilir ve fiyat/performans karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu karşılaştırma sonrasında beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Harman Kardon Hoparlör Trendyol’da

Harman Kardon Hoparlör Trendyol’da

Online alışveriş deneyimini güvenilir ve kapsamlı bir şekilde sunan Trendyol, Harman Kardon imzası taşıyan hoparlör çeşitlerini müşterilerin beğenisine sunar. Markanın tüm ürün gruplarını detaylı olarak sunan Trendyol ile hoparlör ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. Model, renk, fiyat, bağlantı tipi ve ürün değerlendirmesi gibi filtreleri kullanarak ürünleri özelliklerine göre listeleyebilirsiniz. Aracınız için ses sistemi arayışınız varsa Harman Kardon hoparlör 16 cm seçeneğine göz atabilirsiniz. Bunun yanında ev tipi bir sistem arıyorsanız Harman & Kardon Aura Studio 3 Bluetooth ses sistemi seçeneğini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Farklı ve zarif bir tasarım bu sunan modeller, muhteşem bir ses akışına sahiptir. Eşsiz tasarımlarıyla da kullanıldığı alana estetik detaylar katan modeller, ortam ışığı efektleriyle de bulunduğu ortamı aydınlatır. Aura Studio 3 hoparlörler, tasarımları sayesinde tüm yönlere sesi eşit bir şekilde dağıtır. Güçlü subwoofer donanımları yardımıyla dinamik ses akışının keyfini yaşayabilirsiniz. Modelleri akıllı telefon ya da bluetooth bağlantılı bir cihaz ile de yönetebilirsiniz. 4.2 Bluetooth versiyonu ile çalışan modeller, 45Hz - 20KHz frekans tepkisi sunar. 100-240V - 50 / 60Hz güç kaynağı bulunun modellerin sinyal gürültü oranı da 15W'da 80 dB (Orta-yüksek aralık); 100 W'ta 80 dB'dir. Bu modeller 283,6 x 232 x 232 mm boyut ve 3,6 kg ağırlığı ile fazla yer kaplamadan bir ses deneyimi yaşatır. Film izleme, müzik dinleme ya da oyun oynama gibi deneyimleri gelişen teknolojik donanımları yardımıyla benzersiz bir deneyime dönüştüren ses sistemi modellerinin tümü Harman Kardon imzası taşır. 1953 yılından beri sektörde yer alan marka tüm uzmanlığını teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarıyla bir araya getirir ve işlevsel modellere imza atar. Her türden ihtiyaca yönelik seçenekler sunan bu modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Bu modelleri belirlediğiniz ihtiyaç, beklenti ve bütçe doğrultusunda inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.