İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hasta Destek Aparatı

" araması için 4816 sonuç listeleniyor

Hasta Destek Aparatı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hasta Destek Aparatı Nedir?

Hasta destek aparatı; çeşitli seçenekleri ile yatağa bağlı yaşamlarını sürdüren hastaların bakımlarını kolaylaştırmak amaçlı kullanılan üründür. Hastayı yerinden zorlamadan çevirerek bez değişimi ya da yara bakımı gibi ihtiyaçlarının giderilmesinde kolaylık sağlanabilir. Bakım ve kişisel temizlikleri yapılmasında büyük avantaj sunar. Hastayı yormadan ve berelemeden işlevleri gerçekleştirmek amaçlı kullanımı yapılabilir. Yürümede zorlanan hastalar için destek aparatı seçeneklerinden yardım alınabilir. Hastaların rahatını ve konforunu sağlayabilecek şekilde tasarlanan ürünlerden yardım alınabilmesi mümkündür. Kaliteli seçenekler ile uzun süreli deneyim elde edilebilir.

Hasta Destek Aparatı Çeşitleri Nelerdir?

Farklı markaların sunmuş olduğu koleksiyonlar arasında çeşitli hasta destek aparatı ürünleri bulunur. Bu modeller içerisinde yer alan kullanışlı ürünler hastanın rahatı ve konforu düşünülerek tasarlanır. Hastanın yürüyüş destek aparatı sayesinde kimseden destek almadan kolaylıkla yürüyebilmesi olanağını sağlar. Seyyar tuvalet olarak da bilinen aparat sayesinde bez kullanımı gerekmeden hastalara konfor sunulur. Hastayı yerinden çevirebilme kolaylığı sağlayan destek aparatı ile hastayı yormadan ve berelemeden bakımları yapılabilir. Yatak üstü yemek masası sayesinde ellerini kullanmada engeli bulunmayan hastaların kendi beslenmelerini rahat şekilde yapabilmesi imkanı sağlanır.

Hangi Hasta Destek Aparatı Daha Kullanışlıdır?

Hasta çevirmede destek sağlayan aparat modelleri her dönem yoğun ilgi görür. Bu noktada mevcut ürünler içerisinden hastanın kullanıma en uygun olan destek aparatı seçimi yapılmalıdır. Çünkü her hastanın konumu ve rahatsızlık boyutu farklı olabilir. Kullanımına ihtiyaç duyulan ürünün kullanışlı ve kaliteli olması hem dayanıklılık hem de hastanın rahatı açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Kullanımı faydalı ürünler arasından hastanın durumuna müsait ürün seçimi yapılması gerekir. Bu sayede hasta olan kişinin bakımında ve kişisel ihtiyaçlarını gidermede kolaylık elde edilir. Seçim sürecinde tüm ürün alternatiflerinin detaylı biçimde incelenmesinde fayda vardır.