placeholder
"

Hattrick

" araması için 781 sonuç listeleniyor
Hattrick Htr 500 Tekmelik
HattrickHtr 500 Tekmelik
(11)
Htr 500 Tekmelik
42,90 TL
Sepete Git
Hattrick Fitness Matı
KARGO BEDAVA
HattrickFitness Matı
198 TL
Sepete Git

Hattrick

Hattrick

Spor Dünyası Dış Tic. A.Ş. bünyesinde bulunan ve profesyonel bir ekip tarafından tasarlanan Hattrick yeni bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve modern çağın en son spor teknolojilerini spor severlere sunmak için çalışan bir markadır. Türkiye'de yoğun olarak tercih edilen ve aranan marka, her sene portföyüne yeni ürünler ekleyerek spor aletleri sektörüne yön verir. Prestij ve saygıyı para kazanmanın önünde tutan marka, bu doğrultuda ürünlerine ve markalarına yatırım yaparak sürekli gelişmeye ve büyümeye odaklanmıştır. Doğayı koruyan ve çevreye zarar vermeyen ürünler geliştirmek, müşteri talep ve isteklerini marka bilinci ile cevaplamak, devletine, müşterilerine ve çalışanlarına karşı daima dürüst olmak, tüketicilere daima en iyiyi vermek ve satış sonrası hizmet sunmak ve sürekli yenilediği ürün portföyü ile kullanıcılara ulaşmak markanın misyonudur. Yüksek kaliteli sağlam ürünler üretmek, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektörde sürekli takip edilen lider firma olmak da markanın vizyonudur. Bu doğrultuda firma, yeni teknolojileri takip ederek sürekli olarak geliştirdiği Hattrick fitness ekipmanları; koşu bantları, eliptik kondisyon bisikletleri, yoga, pilates ve spor aksesuarı ile sportif yaşamı güçlü bir şekilde destekler.

Birbirinden Fonksiyonel Hattrick Koşu Bandı Modelleri

Açık havada spor yapmaya fırsat bulamayanlar ya da çeşitli nedenlerle evinde yürümek ve koşmak isteyenler için tasarlanan Hattrick yürüyüş bandı modelleri, size ev konforunda egzersiz yapma olanağı sunar. Mükemmel tasarımlara ve pek çok fonksiyonel özelliğe sahip olan koşu bantları, ergonomik yapıları ile son derece kullanışlıdır. Koşu bantları arasında standart kullanıcılara uygun koşu bantlarının yanı sıra daha kilolu kullanıcılar için tasarlanan 200 kg taşıma kapasitesine sahip koşu bantları ev tipi ve ticari koşu bandı modelleri olarak çeşitlenir. Modeline bağlı olarak farklı genişliklerde koşma alanı bulunan koşu bantları tüm kullanıcılar için yeterli genişlikte koşu alanı sunarak rahat ve güvenli bir şekilde koşmanızı sağlar. LED ya da LCD ekranlı koşu bandı modellerinin ekranlarından hızınızı, koştuğunuz mesafeyi, yaktığınız kalori miktarını, Body Fat (vücut yağı ölçümü)verilerini, geçen zamanı, nabız, eğim ve saat gibi bilgileri görebilirsiniz. Elden ölçüm ya da göğüsten ölçüm nabız sistemi ile koşu performansınız boyunca nabız bilgilerinizi anbean takip edebilirsiniz. 1 ile 24 km arasında hız performansı sunan modellerde ister sakin yürüyüşler ister hızlı tempolu koşu egzersizleri yapabilirsiniz. Manuel ya da otomatik eğimli modellerde yürüyüş bandınıza yukarı doğru eğim vererek rampaya çıkış pozisyonunda yürüyebilir ve vücudunuzun farklı bölgelerinde yağ yakımı sağlayabilirsiniz. Bantların yeterli uzunluktaki yürüyüş alanları adımlarını büyük atan uzun boylu kullanıcılar için de son derece idealdir. Modeline göre farklı seviyelerde AC sürekli motor gücü ile çalışan koşu bantları, MP3, USB ve SD kart girişleri de sunar. Sessiz çalışma özelliği sunan modeller etrafı rahatsız etmez. Manuel programın yanı sıra sayıları 12 ile 24 arasında değişen hazır yürüme programları ile doğrudan istediğiniz programda yürümeye başlayabilirsiniz. Koşu bandı modelleri, güvenlik kilidi ile acil durdurma butonu sayesinde acil durumlarda hemen durdurulabilir. Koşu bantları modeline göre değişen özelliklere sahiptir. Air Shock, televizyon özelliği, MP3, Bluetooth, su bölmesi, telefon bölmesi, eğim artırma tuşu, eğim azaltma tuşu, hız ayarı tuşu, EFS sistemi, güvenli kilit sistemi, masaj makinesi, mekik aparatı, darbe emici tartan zemin ve buna benzer pek çok özelliğe sahip koşu bantlarında yalnızca yürüyüş ve koşu değil, vücudunuzun farklı bölgelerini de çalıştıran egzersizler yapabilirsiniz. Koşu bantları katlanabilir özellikleri sayesinde kullanılmadığında yer kaplamaz ve kolayca katlanıp gerektiğinde tekrar açılabilir. Televizyon ve Wi-Fi özellikli koşu bantları ile sevdiğiniz yayınları izleyerek eğlenceli ve keyifli yürüyüş ve koşu egzersizleri yapabilirsiniz. Koşu bantlarının kenarlarında bulunan yan çubuklar yürürken destek almak veya tutunmak isteyenler için konfor sunar.

Hattrick Eliptik Bisiklet Modelleri

Eliptik bisikletler, kardiyovasküler egzersizler ve kilo verme egzersizleri için çok yerinde bir tercihtir. Eliptik bisikletlerin en önemli özelliği, eklemlere ve bacaklara yük bindirmeden etken bir kardiyovasküler egzersiz yapabilmeyi sağlamasıdır. 150 kg'ye kadar taşıma kapasitesi sunan Hattrick kondisyon bisikleti modelleri, AC adaptör ya da kendi elektriğini kendi üreten jeneratör sistemi ile çalışır. Hattrick bisiklet ile egzersiz yaparken 11.6'' TFT sıvı dokunmatik, LED DOT-MATRIX, LED ya da LCD ekrandan RPM'yi, egzersiz zamanını, hızı, katettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kalori miktarını, nabız hızınızı, vücut yağı oranını görebilir ve nabız kaydedici ile nabız hızınızı kaydedebilirsiniz. 130 kg ile 150 kg arasında değişen kullanıcı taşıma kapasitelerine sahip olan eliptik kondisyon bisikletleri, farklı seviyedeki elektronik ya da manuel direnç ayarları sayesinde egzersizlerinizi dilediğiniz direnç seviyesinde yapabilmenizi sağlar. Eliptik kondisyon bisikleti modelleri farklı kullanıcı ihtiyaçlarına üst düzeyde cevap veren pek çok fonksiyonla donatılmıştır. 10, 14 ve 16 kg arasında değişen disk ağırlığına sahip olan kondisyon bisikletleri modeline bağlı olarak önceden ayarlanmış hazır programlar, V-Belt sistemi, kullanım konforu için kollarda bulunan kısayol tuşları, su şişesi koyma yeri, taşıma kolaylığı için tekerlekler, dokunmatik ekran (Touch Screen), CD Player, MP3, kulaklık girişi, özelleştirilmiş egzersiz programları, egzersiz sonrası toparlanma modu, yağ yakma programı, odometre, tarama, hızlı başlangıç, uzaktan ve temaslı kalp atış hızı izlemesi, dağa tırmanma programı, Self Generator çalışma sistemi, ayarlanabilir konsol, ayarlanabilir pedal, eğim ayarı, acil durdurma düğmesi, dahili şok emici ve yastıklama bloğu, ayarlanabilir ekran, Wireless alıcısı ve tüm değerleri aynı anda ekranda görebilme gibi gibi pek çok değişik özellikler sunar. Paslanmaz, dayanıklı demir gövde, kaymayan kauçukla kaplı ergonomik ayak tasarımı, ABS ile güçlendirilmiş plastik kaplı ayaklar, farklı kademelerdeki pedal sistemi, koruyucu kılıfı ve estetik bir görünüme sahip Hattrick bisiklet modelleri ile etkili bir şekilde kilo verebilir, form tutabilir ve düzenli spor yaparak kalp ve beden sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Hattrick Yoga Matı ve Hattrick Pilates Matı

Yoga matları, modern yoga egzersizlerinde ellerin ve ayakların kaymasını engellemek için üretilen paspaslardır. İyi bir yoga matı, egzersiz sırasında her bakımdan konfor sağlar. Markanın sunduğu yoga matları, egzersizlerinizi kaymadan yapabileceğiniz sabit bir zemin sağlar. Sabit durma özelliği yüksek olan bu matlar zemine güçlü bir şekilde tutunur. Elleriniz kuru veya terli bile olsa temas yüzeyi kaymanızı engeller. Çeşitli renklerle hazırlanan yoga matları blister pakette gelir. Yoga matları, serildiği zeminle olan temasınızı regüle eder ve zemin yüzeyindeki bozuklukların hissedilmesini önleyerek zeminin kayma olasılığını minimuma çeker. Yoga matının kalınlığı arttıkça yüzeydeki pürüzleri daha az hissedersiniz. Ancak çok kalın matlar da yüzeyde oynaklığa ve kaymalara neden olur. 3 ya da 5 mm kalınlığa sahip yoga matları tüm yoga türleri için uygundur ve yüzeylerdeki pürüzleri ideal bir şekilde regüle ederek yoga için en uygun zemini sağlar. Yoga yaparken zemine sereceğiniz matın sünmemesi çok önemlidir. Sünen matlar sakatlığa kadar gidebilen durumlara neden olur. Boyutları 183 x 61 x 1,5 cm, 183 x 61 x 6 cm ve 183 x 61 x 1 cm arasında değişen Hattrick mat modelleri, zemine yumuşak bir şekilde yayılır ve zemini güçlü bir şekilde kavrarken sünmeyen esnek yapısıyla güvenli bir yoga deneyimi sunar. Hattrick pilates matı modelleri ile pilates egzersizlerinizi de destekler. Yoga matları ile benzer özelliklere sahip olan pilates matları biraz daha kalın ve uzundur. Egzersiz hareketlerindeki geçişler esnasında vücudunuzu ve eklemlerinizi koruyan pilates matları, çeşitli kalınlıkta dolgu malzemeleri ile üretilmiştir. Özellikle dizlerinizin üzerinde olduğunuz duruşlar ve sırt üstü çalışmalarda doğrudan sert bir zeminin yerine mata uzanmak konforunuzu artırır. Özel foam NBR kauçuk ya da PVC gibi kaymayan malzemelerden imal edilen pilates matları, zemine güçlü bir şekilde tutunarak kaymayı engeller. Aerobik ve fitness gibi sporları da yapabileceğiniz matlar, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygun olan matlarla egzersiziniz bittiğinde matı rulo hâline getirip pratik taşıma askısıyla sarıp kaldırabilirsiniz.

Süper Etkili Hattrick Mekik Aleti Modelleri

Markanın sunduğu mekik aletleri ile artık dümdüz bir karına sahip olmak hayal değil. Karın kaslarınız üzerinde süper etkili sonuçlar veren mekik aletleri kısa süre içinde, sarkan karın kaslarınızı toparlamanıza ve karnınıza yeniden şekil kazandırmanıza yardımcı olur. Yatarak mekik çekebileceğiniz mekik aleti modelleri, boyun kısmındaki yastık ile egzersiz sırasında ense ve boynunuzu destekler. Kalın bir profil ile üretilen modeller sağlam ve dayanıklıdır. Dijital göstergelere sahip olan modeller sadece karın kaslarınızı hedefler ve yalnızca Crunch hareketi yaparak karın yağlarınızı eritmeye ve karın kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Basit ve pratik bir kullanıma sahip olan bu modellerde, yatış-kalkış yaparak Crunch hareketini etkili bir biçimde yapabilir ve böylece doğrudan karın kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.Bu aletlerle Crunch (yarım mekik) ve Sit-ups (tam mekik) çalışabilir, ayağınızı kaldırma hareketi yapabilir, mekik aletini yan biçimde kullanıp yan karın kaslarınızı etkili bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Hem üst hem alt kaslarınızı çalıştıran bu pratik modeller dışında oturaklı ve çekme lastikli mekik aletleri de bulabilirsiniz. Koltuk ve minder ayarı yapılabilen bu mekik aletleri, özel profil kaplaması sayesinde dayanıklıdır. Bu aletlerde Decline bench, Bench press, Leg Extension, Leteral Raise ve Arm Curl gibi farklı egzersiz hareketlerini kolayca yapabilirsiniz. Köşeli profil, 10 kademeli sırt eğim ayarı, 3 kademeli oturma açısı ayarı sunan modeller, tam olarak katlanabilir özelliği sayesinde evinizde, ofisinizde rahatça spor yapabilmenizi sağlar. Çekme lastikli mekik aleti modelleri döner başlıkları ile sırtınıza, belinize masaj yapar. Oturur pozisyonda twist yapabilir, çekme lastikleri ile farklı egzersiz türlerini deneyebilir, 3 kademe direnç ayarı sayesinde istediğiniz zorluk seviyesinde egzersiz yapabilirsiniz.Katlanabilir özellliği sayesinde evinizde yer kaplamayan ürünler pilates egzersizleriniz için de yardımcı olur.

Hattrick Paten Modelleri ile Gezi Keyfi

Patenler, bot biçiminde tasarlanan ve altına dayanıklı ve elastik tekerlekler eklenen özel ayakkabılardır. Paten sporu, açık havada toprak üzerinde, asfalt zeminlerde gönlünüzce gezmenizi sağlayan son yılların en eğlenceli ve en sevilen spor türlerinden biridir. Hattrick spor ürünleri arasında birbirinden güzel ve yüksek performanslı paten modelleri bulabilirsiniz. Her tür zemine uygun olarak tasarlanan özel tasarımlı patenler pratik kullanım konforu sunarak spordan yüksek derecede verim ve keyif almanıza yardımcı olur. Spor amacıyla kullanılan bu patenleri sahil yolu gibi düz zeminlerde güvenle ve keyifle sürebilirsiniz. Temel paten sürüşü için uygun olan modeller, zıplamadan kaynaklanan darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Ürünlerin dış kaplama kısmı, soğuğa karşı koruma ve direnç sağlayan PP materyallerden üretilmiştir. Patenlerin üst kısımlarında yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. PVC deri malzemeler, soğuğu ve direnci emer. İki parçalı sert alüminyum karışım ABEC 9 veya 11 karbonlu çelik rulman, 70A PU, 76A PU veya 82A PU yüksek elastik malzemeden üretilen şeffaf tekerlere sahip olan patenler, cadde üzerinde rahat hareket ve manevra kabiliyeti sunar. Havalandırma bölgelerine sahip olan patenler sürüş performansınız boyunca ayağınızın terlemesini önleyerek konfor sunar. Ayak ölçünüze göre ayarlanabilen cırt cırtlı bantları sayesinde patenler ayağınıza tam olarak oturur ve güvenli sürüş avantajı sağlar.

Kas Çalışmaları için Hattrick Dambıl ve Ağırlık Ürünleri

Hattrick ağırlık çalışarak kas yapmak isteyen kullanıcılara dambıl ve dambıl setleri ile destek sunar. Vücudunuzun kol, omuz, bilek, göğüs ve sırt kaslarını çalıştırmanıza ve kaslarınızın şekil almasına yardımcı olan dambıl modelleri, çeşitli ağırlıklarda üretilmiş olup her ihtiyaca cevap veren seçenekler sunar. Elinizin anatomisine uygun tasarımlı modeller, PVC dambıl set ya da PVC köşeli dambıl set olmak üzere setler hâlinde satılır. Sıkıştırma barı ile gelen ve ufak ağırlıklar ilave ederek ağırlıklarında değişiklik yapabileceğiniz dambıl setleri, kol altı selülitlerini yok etmeye ve tüm üst kas gruplarına form kazandırmaya yardımcı olur. Kalite ve fonksiyonelliği birlikte sunan köşeli dambıl serisi tekli olarak satılır, yüzeyi Vinly malzemesi ile kaplıdır ve çeşitli ağırlık seçenekleri sunar. İçi dolu barlı dambıl setlerinin bar kısmı ellerinizde nasır oluşmaması ve el sağlığınız için krom ya da döküm malzeme ile kaplanmıştır. Tüm ağırlık ürünleri sağlıklı ve formda bir vücut için üstün performans sunan ürünlerdir.

Hattrick Tenis Raketi ve Hattrick Voleybol Topu Modelleri

Tenisle ilgilenen sporcular için üretilen Hattrick raket modelleri, tenis maçları için özel olarak tasarlanmış olup ultra kullanım kolaylığı sunar ve dengeli ağırlığıyla daha fazla kontrol olanağı sağlayarak bileğinizi ve kolunuzu yormadan tenis oynayabilmenize yardımcı olur. PU malzeme ile sarılmış tutma sapı sayesinde kusursuz kavrama kabiliyeti sunan raketler, yüksek kaliteli materyaller içerir. Hafif gövdeleri sayesinde kolunuzu yormayan raketler aynı zamanda topa hakimiyet sağlar. Denge merkezi 235 mm, 335-355 mm, 340 mm ve bunun gibi aralıklarda değişen raketler, tek ya da çift parçalıdır. Çapı 19 ile 27 inç arasında değişen ürünler, 16x16, 16x17 veya 16x19 kordaj dizilimi, L1,L2,L3 gripleri gibi özelliklere sahiptir. Marka birbirinden kaliteli voleybol topu modelleri ile voleybol sporunu da destekler. Yapıştırma toplar, Kore Mikrofiber Materyal veya Pu Materyal ile üretilmiş olup kauçuk iç kaplamaya sahiptir. Voleybol topları dayanıklı yapısı ile uzun ömürlülük sunarken kaymaz yüzeyi ile topu iyi kavrayış ve hakimiyet sağlar. Çeşitli renk kombinasyonları ile üretilen voleybol toplarının ağırlıkları 260-280 gr arasında, çapları ise 64,5 - 66 cm ile 65-67 cm arasında değişir.

Bebekleriniz için Hattrick Yürüteç Modelleri

Marka, bebekler için ürettiği yürüteç modelleri ile bebeklerin evin içinde küçük yürüyüşler yaparak yürümeye alışmasına yardımcı olur. 6 aylıktan itibaren desteksiz oturan bebeklerin (6 aylıktan küçük çocuklar için kullanılması önerilmez) kullanımı için tasarlanan yürüteçler; ışıklı, oyuncaklı ve müzikli üst tabla, bebeğin boyuna göre ayarlanabilen yükseklik,12 kg taşıma kapasitesi, sallanabilme, çıkarılabilen ve temizlenebilen koltuk kılıfı, alkalin pil ile çalışan yürüteç gövdesi oyuncağı ve kolay katlanabilirlik gibi özelliklerle donatılmış olup çocukların severek kullanacağı ürünlerdir. Çocuğunuzu yürümeye teşvik eden ve onu tutarak vücuduna destek olan yürüteçler, bebeğinizin adımlarını daha cesaretli atmasına ve daha hızlı yürümesine yardımcı olur.

Hattrick'in sunduğu birbirinden kaliteli spor aletlerine ve aksesuarlarına siz de Trendyol'dan kolayca ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünü tek tıkla hemen satın alabilirsiniz.