İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kemirgen Ürünleri

" araması için 3390 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Kemirgen Ürünleri Trendyol’da!

Hamster, tavşan, guinea pig ve gonzales gibi çeşitli türler evlerde beslenen canlılar arasında yer alır. Kemirme alışkanlığı olan bu canlılar için özel olarak tasarlanan bakım gereçleri vardır. Evcil hayvanınız için tercih edebileceğiniz kemirgen ürünleri zengin bir çeşitlilik sunar. Dişlerini törpülemek ve bilemek için kemirme faaliyetinde bulunan bu canlıların güvenle bakılması için bu ürünleri tercih etmeniz önemlidir. Karmaşık sosyal davranışlara sahip olan hayvanları ev ortamında rahatlıkla besleyebilmek için kemirgen ürünleri tavsiye edilir. Beslenme, barınma, taşıma ve su içme gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edebileceğiniz seçenekler vardır. Trendyol aracılığıyla kemirgen ürünleri yorum kısmına göz atarak ürünler hakkında bilgi alabilir ve evcil hayvanınız için doğru ürünü bulabilirsiniz.

Evcil Hayvanlar için Kemirgen Ürünleri Modelleri

Hareketli bir yapıya sahip olan canlılar için ev ortamında kullanabileceğiniz çeşitli gereçler vardır. Kullanışlı özelliklere sahip kemirgen ürünleri modelleri ; beslenme, barınma ve taşıma gibi ihtiyaçları karşılayan birçok farklı seçeneğe sahiptir. Güvenli bir şekilde taşınmalarını sağlayan özel ekipmanlar bulunur. Veteriner ziyaretlerinde ya da seyahatlerde kemirgen taşıma çantası seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kulplu bir tasarıma sahip olan bu gereçler, taşıma sürecini kolaylaştırır. Risksiz bir ortam oluşturarak yaralanma gibi durumların önüne geçer. Boşaltım ihtiyaçlarını karşılamak, temiz bir alana sahip olmak için kemirgen kumu seçenekleri kullanılır. Sıvıyı ve kokuyu hapseden seçenekler etrafa koku yayılmasını engeller. Küçük tanecikli ve kristalli bir yapıya sahiptir. Kemirgen yoncası çeşitleri hayvanların kemirme ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. Sürekli büyüyen dişlerini aşındırmaları ve bilemeleri için bu ürünler tercih edilir. Kemirgen yatağı çeşitleri konforlu tasarıma sahiptir. Bu alanda hayvanlar rahatlıkla uyuyabilir. Kafeslerin içine monte edebileceğiniz çeşitli seçenekler bulunur. Trendyol’u inceleyerek kemirgen ürünleri satın alabilir, evcil hayvanlarınız için rahat kullanım sunan ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Avantajlı Kemirgen Ürünleri İndirim Fırsatları

Kemirgen talaşı seçenekleri kafeslerin içerisine yerleştirilir. Sıvıyı ve kokuyu absorbe eden bu seçenekler hijyenik kullanım sunar. İdrarı ve dışkıyı saklayan ürünler, toksikasyon oluşumunu engeller. Çam taneciklerine sahip olan seçenekler sağlıklı kullanımıyla tercih sebebidir. Hayvanlara rahat bir yaşam ve oyun alanı oluşturmak için kemirgen kafesi seçenekleri tercih edilir. Ahşap ve plastik malzeme kullanılarak tasarlanan ürünler farklı boyutlarda tasarlanır. Hayvanların büyüklüğüne göre seçilmesi önemlidir. Kemirgen otu kullanarak yaşam alanlarının içi doldurulur. Enerji veren ve sağlıklı yaşamı destekleyen ürünler, hayvanlar için özel olarak kurutulur. Tabana sererek kullanabileceğiniz seçenekler vardır. Beslenme için tercih edebileceğiniz kemirgen yemi seçenekleri ilgili canlı grubu için özel olarak hazırlanır. İhtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri edinmelerini sağlar. Trendyol sayesinde kemirgen ürünleri indirim fırsatlarından faydalanabilir, evcil hayvanlarınız için yüksek kaliteli ürünleri temin edebilirsiniz.

Bütçenizin Dostu Kemirgen Ürünleri Fiyat Aralıkları

Her canlıda olduğu gibi ilgili canlılarda da su önemli bir yaşam kaynağıdır. Rahat erişebilecekleri bir yere asmanız gereken kemirgen suluğu seçenekleri, konforlu tasarımıyla öne çıkar. Hayvanların rahat bir şekilde su içebilecekleri oluklu tasarımı vardır. Yaşam alanlarında bu aparatı takmak için özel alanlar bulunur. Farklı renk ve boyutlarda olan çeşitleri inceleyerek beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Hayvanlara konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için uygun kabul edilen seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bütçe dostu kemirgen ürünleri fiyat aralıklarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlerin niteliklerini karşılaştırabilirsiniz. Yeme, içme, barınma ve taşıma gibi ihtiyaçlar için özel olarak tasarlanan çeşitler vardır. Kalitesiyle öne çıkan malzemelere göz atarak dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla kemirgen ürünleri kampanya fiyatlarından faydalanabilir, konforlu bir alan oluşturmak için tasarlanan seçenekleri satın alabilirsiniz.