İlgili Kategoriler
Marka
"

Hertz

" araması için 84 sonuç listeleniyor
Hertz -vibe Paket Ses Sistemi
KARGO BEDAVA
Hertz-vibe Paket Ses Sistemi
4.934,79 TL
Sepete Git
Hertz Sv 200.1
KARGO BEDAVA
HertzSv 200.1
3.600 TL
Sepete Git
Hertz Dpk 165.3
KARGO BEDAVA
HertzDpk 165.3
1.948 TL
Sepete Git
Hertz Hcp 4 Amfi
KARGO BEDAVA
HertzHcp 4 Amfi
4.571,74 TL
Sepete Git

Hertz

Hertz

Geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Hertz profesyonel ve kaliteli ürünleri ile Trendyol’da sizleri bekliyor. Markanın farklı özelliklere sahip araç içi ses sistemleri oldukça fazla tercih ediliyor. Amlifikatörler, hoparlörler, mid takımları, subwoofer çeşitleri ve de dahil pek çok ürün arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Farklı ürün grupları bulunması bir yana, ürünlerin kendi içerisinde de model çeşitliliği göstermesi de markanın sağladığı avantajlar arasında yer alıyor. Böylece istenilen özellikleri en iyi şekilde karşılayacak ses ürünleri satın almanız mümkün oluyor. Kaliteyi özgün tasarım ile buluşturan tavrı neticesinde ise ortaya birbirinden şık, estetik ve göz alıcı görünümlere sahip dizaynlar çıkıyor. Ses kalitesinin başarısını yansıtan fiziksel görünüm sayesinde araç içleri daha dikkat çekici hale geliyor. Hertz ses sistemi fiyatları ürünlerin nitelikleri dikkate alındığında kullanıcı açısından avantajlı bir yapı sergiliyor. Fiyatlar modele, Hertz kampanya dönemlerine ve özel indirim fırsatlarına göre değişkenlik gösteriyor.

Kaliteli ürünleri ile ön planda olan marka farklı dayanıklılık seviyesine sahip modelleri ile kullanıcı kitlelerini memnun ediyor. Su geçirmez woofer modelleri yüksek frekansı ultra dayanıklılık ile harmanlıyor. Su geçirmez preslenmiş kağıt koni ile TPU çevre birleşiminden oluşan tasarımlar ideal ses deneyimi vadediyor. IP65 su itici hoparlörler çevresel etkilere karşı dirençli yapısı ile güvenli bir kullanım sunuyor. Ingress Protection harflerinin baş harflerinden oluşan IP teknolojisi bir objenin hem sıvılara hem de katı cisimlere karşı belli bir koruma standardı olduğunu belirtiyor. Bu derecelendirme teknolojine sahip Hertz ürünleri kum, kir, toz gibi faktörlere ya da suya daya iyi seviyede dayanım gösteriyor. Böylece ürünler yıpranma, eskime, aşınma gibi problemler olmaksızın uzunca süre keyifle kullanılabiliyor. IP koruma teknolojisinin farklı derecelendirme standartlarına sahip olduğunu, su geçirmez hoparlör ile su itici özellikli hoparlör arasında farklılıklar bulunduğunu eklemek gerekiyor.

Çok yönlülüğü, performansı ve üretkenliği maksimize etmek adına, marka kendi tasarım uzmanlarınca geliştirilen özel teknolojilerden faydalanıyor. Isı korumalı Hertz amplifikatörler termal verimliliğin istikrarlı seyretmesini sağlıyor. Isı emici dizayn sayesinde amfi tam güçte çalıştığında dahi aşırı ısınma sorunu yaşanmıyor. Yüksek kapasiteli rafine soğutucu teknolojisi de Hertz ayrıcalığı ile konforunuzu artırıyor. Alüminyum materyalli özel soğutucu tasarımı elektronik aksamın ürettiği ısının etkili biçimde dağılmasını sağlıyor. Soğutucunun üst bölümü ısıyı dağıtarak iç panel sıcaklığının sabit kalmasını mümkün kılıyor. Automatic Remote Turn On-Off teknolojisi uzaktan kontrol sürecini profesyonelleştiriyor. ART olarak kısaltılan bu sistemde OEM hoparlör girişi ve RCA IN yer alıyor. Uzaktan aç kapa yapmayı sağlayan yapı sayesinde amplifikatör OEM radyo aracılığı otomatik olarak açılıp kapanabiliyor.

Hertz Ses Sistemi Ürünleri

Marka, araçlarınıza uyacak ve zevkinizi yansıtacak modelleri ile ön plana çıkıyor. Amfiler, tweeter çeşitleri, midrange serileri, marine serileri, hoparlörler, midrange modelleri, komponent bileşenleri ve özel üretim paket ses sistemleri rağbet görüyor. Ürünlerin dayanıklılıkları, işlevleri, temel ve tamamlayıcı ekipman materyalleri, uyumlulukları farklılaştığından neye ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek seçim yapmanız fayda sağlıyor. Bunun için de inceleme yaparken ürünlerin işlevlerine hakim olmanız gerekiyor. Örneğin araç içini modiyife etmek isteyenlerin midrange nedir, tweeter nedir ya da subwoofer ne işe yarar türevi soruların yanıtını bilmesi önem arz ediyor. Tweeter, farklı frekans aralıklarındaki seslerin farklı çaplardaki hoparlörler aracılılığı ile dışa aktarılmasını sağlayan ses ürünlerini ifade ediyor. Yüksek frekanslı ses çıkışları için kullanılan tweeter hoparlörler tercih edilen malzemeye bağlı olarak farklı menzillere sahip olabiliyor. Woofer modelleri ise hoparlör sistemlerindeki düşük frekans aralıklarını optimize ediyor. Bu ürünlerin subwoofer ve midwoofer gibi modelleri üretiliyor.

Midrange içeriğindeki mid, orta sesler için kullanılıyor. Midrange ince sesleri net biçimde duyabilmenizi sağlıyor. Midbass ise kalın sesleri doğru şekilde duymanızda etkili rol oynuyor. Örneğin midrange insan sesi ve üflemeli enstrüman seslerini aktaran ses aralıklarını kullanırken, midbass ile vurmalı ve yaylı enstrümanların da dahil olduğu kalın seslere sahip içerikler net biçimde duyuluyor. Frekans değeri aralığı arttıkça dışa aktarılan ses inceldiğinden Hertz markası daha ince sesleri daha yüksek frekanslarda ve daha net biçimde çıkarabilen özel tweeter’lar tasarlıyor. Şayet mevcut hoparlörlerinizin tiz seslerde yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ve aracınızda tweeter konumlandıracak alanınız yok ise uygun frekans aralığındaki midrange modelleri düşünebilirsiniz. Ses kalitesini etkileyen önemli bir unsur da malzeme kalitesi oluyor. Hoparlör yüzeyi hasar gördüğünde çıkan sesin kalitesi düşebiliyor ve hoparlörler kendi frekans aralığındaki sesleri doğru şekilde aktaramayabiliyor. Kaliteli Hertz ürünleri ile bu tür problemlerin yaşanma riski de düşük oluyor.

Araç içini daha keyifli hale getirecek ürünlerden bir diğeri de amplifikatör oluyor. Yaygın kullanıma sahip ürünlere yönelik olarak amplifikatör nedir ya da amfi nedir sorusu ile de sıkça karşılaşılıyor. Bilinen diğer adı yükselteç olan ürünler ses sistemlerindeki sesin artırılması anlamına geliyor. Kaynak aygıttan çıkan ses sinyallerinin güçlendirilmesini sağlayan ses amplifikatörleri farklı frekans aralıkları ile geliyor. Hertz SPL Show ve Hertz SPL Monster amplifikatörler de klasik modeller de en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Sound Pressure Level teriminin baş harflerinden oluşan SPL amfiler en net, temiz ve kaliteli sesi elde etmek adına özel olarak imal ediliyor. SPL Monster amfi satın almak istiyorsanız ürünlerin Watt değerlerini ve empedans özelliklerini incelemek ile işe başlayabilirsiniz. Araç içi müzik deneyiminizi SPL hoparlör tasarımları ile güçlendirmek niyetindeyseniz ürünlerin hem donanımsal hem de teknik niteliklerini göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Kaliteli Ses Çıkışlı Hertz Hoparlör Modelleri

Markanın oldukça geniş bir hoparlör listesi bulunuyor. Ürünlerde kullanılan teknik bileşenlerin fazlalığı dolayısı ile beklentilerinizi çok yönlü karşılayacak ürünler arasından seçme olanağınız bulunuyor. Hoparlörlerin empedansları Watt cinsinden sürekli ve tepe güç kullanım değerleri çeşitleniyor. Bütün hoparlör çeşitlerinde yer alan ve nominal empedans denilen spesifikasyon esasen hoparlörden elektrik sinyalini geçirme rezistansını ifade ediyor. OHM değeri ile ifade edilen bu rezistans müzikleri en doğru şekilde duyma anlamında önemli bir bileşen. Hoparlörlerin tüketeceği gücü belirleyen empedans özellikleri Hertz uzman ekibi ile tasarlanıyor ve bu bileşenler donanım ile uyumluluk gösterdiğinden amfinin aşırı ısınması gibi problemler yaşanmıyor. Özel manyetik yapıya sahip olan ürünler hem yüksek güvenilirlik vadediyor hem de frekans tepkisinin en doğru şekilde sağlanmasında etkili oluyor. Hertz oto hoparlör modellerinin frekans tepkileri, Woofer ve tweeter özellikleri de farklılık gösteriyor.

Markanın Hertz Mille, Energy, Cento, Dieci, Uno, SPL Show ve SPL Monster serisi hoparlörleri bulunuyor. Hertz komponent, koaksiyel ve mid hoparlör çeşitleri de seçeneklerinizi artırıyor. Komponent hoparlörler amfi ile birlikte kullanılıyor ve ses derinliğinde oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Düşük ve geniş frekans tepkisi sağlayan Hertz komponent takımları hem tiz hem de pes seslerin aktarma verimliliği ile öne çıkıyor. V-Cone teknolojisi sayesinde üstel profil ileri düzey ses dağılımı sağlıyor. Akustik ses dağılım verimliliği yüksek olan woofer’lardan tweeter’a doğal geçişler sağlayan ürünler tasarımları ile bu teknik özellikleri harmanlıyor. Yüksek dirençli bakır filtre kullanılan modellerde parazit seviyesi son derece düşük oluyor. Hertz hoparlör tercihinde komponent boyutunu maksimum OHM değerini ve güç kullanım aralığını inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Tüm bu ürünler Trendyol ile sizlere sunuluyor. Tarzınıza ve beklentilerinize uygun olan modeller arasından dilediğinizi seçebilir, aracınızı kişisel eğlence alanına dönüştürebilirsiniz.

Hoparlör çeşitliliğine katkı sağlayan unsurlardan bir diğeri de tasarım oluyor. Fiziksel görünüm estetik, güçlü ve dikkat çekici bir hoparlör alanına sahip olmanızı sağlamak ile kalmıyor. Ses çıkış kalitesinin maksimize edilmesinde de etkili rol oynuyor. Kaliteli materyal seçimi sayesinde ürünler uzun süre keyifle kullanılabiliyor. Siyah kasalı olanlar, LED aydınlatmalı araç hoparlörleri, ekstra dayanıklı modeller, silikon yalıtımlı seriler, su geçirmez hoparlörler ve dahası taleplerinizi karşılamak üzere sizleri bekliyor. LED aydınlatmalı hoparlörler ile ses sisteminin konumlandırıldığı alan sıra dışı, eğlenceli, sportif ve özgün bir görünüme kavuşuyor. Santoprene kauçuk ile kaplanan modeller dayanıklı yapıları ile ilgi çekiyor. Termoplastik polüüretan (TPU) vulkanizasyon teknolojili bu bileşen sayesinde ürünler UV ışınlarının zararlı etkilerine direnç gösteriyor. Böylece yüzeylerin güneş ışınlarından etkilenme riski de düşük oluyor.

Performansı Artıran Woofer ve Tweeter Tasarımları

Kaliteli müzik deneyimi yaşamak için doğru hoparlör seçimi yapmak gerekiyor. İnsan kulağının algılayıp ayırt edebileceği 20 Hz ile 20.000 Hz aralığındaki frekanslar dışında, farklı frekans değerlerine sahip sesler de bulunuyor. Düşük frekanslı olanlar için kullanılan ve bass sesleri ile karakterize edilen Woofer çeşitleri ile yüksek frekanslı tiz sesler için kullanılan Tweeter’lar bu anlamda öne çıkıyor. Hertz, gelişen üretim teknolojilerinden faydalanıyor ve modern özellikleri bu hoparlör sistemlerine entegre ediyor. Boyutları birbirinden farklı olan bu iki ekipman tipinin tasarımları da kullanılan teknolojilere ve elde edilmek istenen ses kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin 165 mm’lik woofer’a sahip bir hoparlörde 29 mm’lik bir Tweeter yer alabiliyor. Tweeter ve Woofer mıknatısları, Woofer konisi ve Tweeter kubbesi de biçimsel olarak farklılaşabiliyor. Yüksek yoğunluklu Flux Ferrit mıknatıslı Woofer tasarımları ile neodimyum tetelon malzemeli Tweeter mıknatısları en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Titreşim önleyici lastik mıknatıs kapağı, kaliteli ses bobini, aerodinamik alüminyum sepet gibi bileşenlerden güç alan Hertz ürünler klasmanı içerisinde bir adım öne çıkıyor.

Elektrik sinyalini mekanik harekete dönüştürmek üzere tasarlanan Woofer’lar başlı başına geniş bir ürün listesi sunuyor. Kubbe tasarım bu ürünler ile özdeşleşiyor ve aktif haldeyken Tweeter’ın parçasını oluşturuyor. Kubbe küçüldükçe frekans artıyor. Süper Tweeter minimal kubbeye sahip olduğu için en yüksek frekanslı üreten modeller arasında yer alıyor. Markanın çok yönlü koaksiyel hoparlörlerinin süpertweeter kreasyonları ilgililere sunuluyor. 20 kHz üzerindeki frekans tepkisini artıran bu Hertz bass hoparlörleri farklı ses çıkış gücüne sahip olabiliyor. Çift tasarım piezoelektrik kullanılan yenilikçi Hertz Super Tweeter modelleri kapalı eksen performansını artıran ön panel ile güçlendiriliyor. Piezoelektrik, kristal yapılı cisimlerin kendilerine dış kaynaklı olarak uygulanan basınç düzeyi ile denk olacak şekilde elektrik üretme özelliği anlamına geliyor. Hertz üst düzey modellerde hem hassasiyeti hem de bas tepkisini destekleyen köpük çevreleme teknolojisi de kullanıyor. Yüksek güç kullanımı elde etmek adına hoparlörlerde saf bakır da tercih ediliyor.

Hertz Woofer modelleri de farklı teknolojik ve tasarımsal yeniliklerden besleniyor. Her ne kadar birbirine benzer görünüme sahip olsalar da aralarında belirgin farklılıklar bulunuyor. İki ya da üç yönlü olan standart modeller 2 kHz ile 2000 Hz aralığında frekans üretiyor. İki yönlülerinde Woofer ve Tweeter yer alırken, üç yönlü olanlarda ek olarak orta seviye hoparlör de bulunuyor. Subwoofer ise 200 Hz altında frekanslar üretiyor. İnsan kulağının duyma sınırı altındaki frekansları işleyen bu ürünler sesleri işitmekten ziyade hissetmenizi sağlıyor. Midwoofer çeşitleri ise 200 Hz ile 5 kHz arasında frekans sağlıyor. Satın almayı düşündüğününüz Hertz oto ses sistemi modelinin ekstra yüksek performanslı olmasını istiyorsanız Subwoofer özellikli olanları göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu ürünlerin de kendi içerisinde çeşitlendiğini, araç donanımınıza ve beklentilerinize uygun olanları arasından seçim yapmanız gerektiğini unutmayın.

Ultra Fonksiyonel Hertz Amplifikatörler

Amfi ya da ampli olarak bilinen amplifikatörler ses kalitesi ve fonksiyonellik açısından son önemli cihazlardan. Cihazlardan gelen ses sinyallerini işleyerek güçlendiren Hertz amfi modelleri, yüksek performanslı sesi maksimum seviyelerde deneyimlemenizi sağlıyor. Örneğin düşük güçteki medya oynatım aygıtındaki sesi alarak oto hoparlörlerine ses kaybı yaşanmadan aktarabiliyor. Fakat amfilerin avantajları bu kadarla sınırlı kalmıyor. Hertz amplifikatörler ses sistemlerini kontrol etmenize imkan veriyor, sistemi etkili biçimde açıp kapamanızı sağlıyor, farklı kaynaklar aynı anda kullanılabiliyor. Hertz DPower, Mille Power ve Compact Power serileri araç sahiplerinin yaygın biçimde kullanmayı tercih ettiklerinden oluyor. Ürünlerin input ve output içerikleri, bağlantı elemanı sayıları, boyutları donanım özellikleri ve tasarımları farklılık gösteriyor. LED göstergeli Hertz oto amfileri output panelde aşırı yüklenme oluştuğunda, cihazda aşırı ısınma meydana geldiğinde ve hoparlörlerde kısa devre sorunu yaşandığında bunların bilgisini sizlere gösteriyor. Böylece özellikle kurulum aşamasında bir sorun olursa kullanıcı anlık müdahalede bulunabiliyor ve olası hasarların önüne geçilebiliyor.

Hertz oto amfisi çeşitlerinde özel filtrelerden faydalanılıyor. Fonksiyonelliği artırmak adına farklı bağlantı giriş ve çıkışları için özelleştirilen çeşitli filtre dizaynları üretiliyor. Lo-Pass, Full Range, Hi-Pass gibi filtreler sayesinde kullanıcı tüm kaynaklar ile sorunsuz biçimde bağlantı kurabiliyor. Amfiye yerleşik haldeki filtrelerde çoklu optimizasyon seçeneği de mevcut. Markanın kullanıcılara sunduğu bir diğer teknolojik nitelik ise dengeli giriş devresi oluyor. Güç kaynağı bölümünde yer alan çoklu transformatör amplifikatörün ve hoparlörlerin girişlerinde meydana gelebilecek elektromanyetik bozulmaları önlüyor. Markanın haricen satışa sunulan tekli işlemci ekipmanları da bulunuyor. Hoparlör materyalleri, kullanılan teknolojiler, iç panel ekipmanlarının ve yüzey malzemesinin kalitesi, ses frekans kapasiteleri, çoklu bağlantı seçenekleri ve çaplar ürünlerin ses kaliteleri ve uyumlulukları üzerinde etkili oluyor.

İncelediğiniz herhangi bir ürün, istediğiniz subwoofer frekans aralığına sahip olsa da, bu özellik hoparlörün maksimum verimlilik sağlayacağı anlamına gelmiyor. Aktarım açısından son derece önemli olan kabloların yapısı, bağlantı elemanlarında kullanılan materyallerin iletkenlik dereceleri gibi değişkenleri de hesaba katmak gerekiyor. Yılların deneyimi ile kullanıcılara kaliteli ses deneyimi yaşatmayı önceleyen Hertz bu bakımdan farkını ortaya koyan markalardan biri oluyor. Hemen her kullanıcı profilinin satın alabileceği ve beğeneceği ürünler tasarlayan marka dünyanın pek çok ülkesinde kullanıcılarla buluşuyor. Standart, üst düzey ve ultra seviye ses çıkış gücüne sahip modeller kullanıcı beklentileri dikkate alınarak, modern teknolojiler kullanılarak imal ediliyor. Gerek dizaynı gerekse sağlamlığı ve kalitesi ile adından bahsettiren ürünler ile araçta müzik dinleme zevkini üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Geniş bir içerik skalasına sahip olan Hertz Türkiye ürünleri Trendyol farkı ve güvencesi ile geliyor. Farklı model ürünlerin özelliklerini inceleyebilir, ilginizi çekenleri sepete ekleyerek hemen satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Hertz indirim ve fırsat olanaklarına da Trendyol üzerinden erişebilir, arayışında olduğunuz ürünleri uygun fiyat avantajı ile satın almanın keyfini sürebilirsiniz.