"

Sennheiser

" araması için 155 sonuç listeleniyor

Sennheiser

Sennheiser

Sennheiser Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde 70 yılı aşkın deneyimi ile benzersiz ses deneyimleri yaratarak sesin geleceğini şekillendirir. Oldukça geniş ve işlevsel bir ürün portföyüne sahip olan markanın tüm ihtiyaçlara hitap eden kaliteli ürünleri, en zorlu ortamlarda bile gerçek ses deneyimini yaşamanızı sağlar. Başta kulaklık çeşitleri olmak üzere tüm Sennheiser outlet, indirim ve catalogue ürünlerine ayrıcalıklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Profesyonel kullanım için tasarlanan Sennheiser hoparlör ve bluetooth hoparlör gibi ses sistemleri ile herhangi bir güç veya ses kablosuna ihtiyaç duymadan iç ve dış mekân etkinliklerinde izleyicilere hitap edebilirsiniz. Farklı modeller arasında yapacağınız Sennheiser fiyat karşılaştırması ile bütçeniz için fiyat- performans dengesini sağlayan en iyi ürünü seçebilirsiniz. Sennheiser orijinal nasıl anlaşılır ve yorumlar gibi web aramaları ile benzer kullanıcı deneyimlerini karşılaştırabilirsiniz.

‌Kompakt Tasarım, Mükemmel Ses

Tüm ‌Sennheiser ürünleri, günlük yaşamınızı geliştirerek hayatınızı basitleştirmeyi amaçlar. Sennheiser kalitesini işe gidip gelirken, spor yaparken ya da evinizin konforunda müziğin tadını çıkarırken tercih edebilirsiniz. IR ‌stereo ‌TV sistemlerinden ‌Audiophile dijital ev sistemlerine ve lüks ‌Sennheiser Bluetooth seyahat kulaklıklarına kadar farklı ihtiyaçlara cevap veren çok çeşitli kablosuz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. ‌Sennheiser hemen hemen her durum veya yaşam tarzı için çok çeşitli kulaklık modelleri sunar. Açık veya kapalı, kablolu veya kablosuz, oyun veya ev ‌stereo sistemi için üretilmiş çok sayıda kulaklık bulabilirsiniz. ‌Sennheiser kulak içi kulaklık modelleri küçük ve rahat tasarımları sayesinde doğrudan kulaklarınıza giden harika bir ses deneyimi sağlar. Hemen hemen her cebe sığacak kadar küçük tasarıma sahip olan ‌Sennheiser kulaklıklar ses ile aranızdaki mesafeyi diğer tüm kulaklık tasarımlarından daha fazla kısaltır. Bununla birlikte, en iyi görünüm için kulağınıza tam olarak oturur. Farklı boyutlardaki kulak adaptörleri ile farklı kulak yapılarına kolayca uyum sağlar. Sennheiser, son teknoloji ürünü ‌modellerden suya dayanıklı spor modellerine kadar çeşitli kulak içi kulaklıklara sahiptir. Örneğin önde gelen ses teknolojisi ve yenilikler sayesinde yeni Momentum serisi, her zaman ve her yerde en iyi dinleme deneyimi sunar. Tam gün kullanım için tasarlanmış gelişmiş ergonomi ve daha kişiselleştirilmiş bir deneyim için geliştirilmiş dokunmatik kontroller ile en seçici dinleyiciler için ince bir form ile üretilir. Yüksek kaliteli kulak içi kulaklıklar, gezginler veya spor salonu kullanımı için mükemmel bir seçimdir. ‌‌Sennheiser kulak üstü kulaklık çeşitleri, ayrıntılı ve renkli ses manzaraları için mükemmel ortamı yaratır. Tam bir ses deneyimi sunar. Kulak üstü kulaklıklar, kulağınızın etrafında, keşfetmeniz için korumalı ve güvenli bir ses ortamı oluşturur. Yumuşak deri ya da kadife kulak ‌pedleri ile donatılmış olan bu kulaklıklar, uzun süreli dinleme seanslarında bile rahat bir oturuş sağlar. Kulak üstü kulaklıklar kapalı veya akustik olarak açık bir tasarıma sahip olabilir. Bazı kapalı modeller, ortam gürültüsünü neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için sofistike ‌Sennheiser ‌NoiseGard teknolojisini içerir. Böylece gürültü açısından en yoğun yerlerde bile müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. ‌Sennheiser'ın birinci sınıf kablosuz kulaklıkları, sizinle en sevdiğiniz parçalar arasında hiçbir kablo gerektirmeden üstün ses performansı sunar. Kayıpsız dijital ‌RF iletimi ileri teknoloji ev ‌stereo kullanımı için mükemmel olsa da, ‌Bluetooth donanımlı modeller mobil cihazlarla harika çalışır. Güvenilir ve kullanımı kolay ‌Sennheiser kablosuz kulaklıklarla gerçek sesin tadını istediğiniz her yerde çıkarabilirsiniz.

Her Mod İçin Bir Sennheiser Kulaklık

‌Sennheiser müzik ve eğlence kategorisinde yer alan kulaklıklar, hareket halindekileri kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak tasarlanır. Uzun süreli dinleme sırasında olağanüstü ses deneyimi sunar. ‌Sennheiser’ın ileri ses teknolojileri sayesinde, hareket halindeyken bile en sevdiğiniz müziklerin ve filmlerin keyfini çıkarmak her zamankinden daha kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Mobil kullanım için uzun zamandır mükemmel kulaklıklar üreten ‌Sennheiser ile "mükemmel tarzın" sadece dış görünüş için geçerli olmadığından emin olabilirsiniz. Otobüste, sokakta veya spor salonunda, ‌Sennheiser tam olarak ihtiyacınız olan ses deneyimini sağlayabilir. Tam boyutlu çevresel kulaklıklardan ‌ultra hafif kulaklara kadar, ‌Sennheiser geniş ürün yelpazesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz modeller ile ‌Sennheiser sesinin tadını çıkarabilirsiniz. Sennheiser gürültü önleyici seyahat kulaklıkları ile seyahat etmenin keyfini yeniden keşfedebilirsiniz. ‌‌Sennheiser'ın tescilli aktif gürültü önleme teknolojisi olan ‌NoiseGard özellikli kulaklıklarla, en sevdiğiniz müzikleri veya sesli kitapları en gürültülü ortamlarda bile huzur içinde dinleyebilirsiniz. Nerede olursanız olun, saf müzik deneyimini yaşayabilirsiniz. Yüksek kaliteli seyahat kulaklıkları; uçaklar, trenler, otobüsler, otel lobileri ve daha fazlası için mükemmel ses sunar. Gürültülü alanlar için özel olarak üretilen seyahat kulaklığı serisi, dışarıdaki gürültüyle etkili bir şekilde mücadele eder. Pasif gürültü önlemenin dışında, ‌‌Sennheiser'ın ‌NoiseGard teknolojisi, ortamınıza tepki veren aktif gürültü zayıflama özelliği ile bir adım daha ileri gider. ‌TalkThrough özelliği, dış dünyayla geçici iletişim sağlar. Sennheiser'in son teknoloji ‌Audiophile kulaklıkları estetik ve tasarımı ses kalitesinden ödün vermeden birleştirir. Üst düzey ses bileşenleri ile tasarlanan ‌Sennheiser ‌Audiophile kulaklıklar orijinal sinyale hiçbir şey eklemeden mükemmel sen deneyimi sunar. Müzikle arasında hiçbir şeyin olmasını istemeyenler için tasarlanan ‌Hi- ‌Fi kulaklıklar, hafif ve rahat bir şekilde kulağınıza oturur. Olağanüstü ses kalitesiyle sizi rahatlatır. ‌Sennheiser ‌Audiophile kulaklıklar ideal sinyal gücü üretmek için en iyi teknoloji ve malzemelerden yapılmış özel ‌Sennheiser amplifikatörlere bağlanabilir. Kulaklıklar sesi kulağınıza sıra dışı bir şekilde yönlendirerek tamamen sesle kuşatılmış gibi hissetmenizi sağlar.

Hareket İçin En İyisi ‌CX ‌Sport Serisi 

Herhangi bir egzersiz sırasında kullanabileceğiniz geniş bir model ailesine sahip olan ‌Sennheiser kulaklık modelleri, spor kulaklıklarında neye ihtiyaç duyduklarını bilen sporcuların katılımıyla geliştirilir. Spor kulaklıkları zorlu ortam koşullarında bile yüksek performans için yağmurdan ve terden etkilenmeyecek şekilde tasarlanır. En yoğun egzersiz hareketlerinde bile güvenli ve rahat bir şekilde kullanıma olanak sağlamak için kulaklıklar her zaman yerinde kalır. Nem direnci, üstün güç, güvenilirlik ve dinamik sesi bir araya getiren Sennheiser'ın yeni ‌CX ‌SPORT serisi, performansı ve tasarımı zarif bir şekilde dengeler. Hareket halindeyken bile ürettiği yüksek kaliteli ses ile her türlü aktiviteye keyif katar. Özel bir hoparlör sistemi ile donatılmış tatmin edici bir bas tepkisi ile net ve ayrıntılı bir ses sunar. Çoklu bağlantı özelliği, ‌CX kulaklıkları aynı anda en fazla iki cihazla eşleştirmenizi sağlarken, bağlantı ve ‌ileri codec teknolojileri sevdiğiniz parçaları kaliteden taviz vermeden kablosuz ve gerçek Hi-‌Fi ses ile dinleme özgürlüğünü yaşamanızı sağlar. Ayrıca, üç düğmeli bir uzaktan kumanda ve kullanım kolaylığını daha da artırmak için sesli komutlarla desteklenen seri, müzik ve çağrıları zahmetsizce yönetmenizi sağlar. ‌CX ‌Sport serisi kulaklıklar ile konforlu ve ‌ultra hafif bir tasarımda kablosuz ses özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. Ergonomik olarak tasarlanmış kulak yüzgeçleri kulaklıkları yerinde tutarken, ‌kompakt kulak ucu tasarımı kulağınıza mükemmel bir uyum sağlar. Entegre giysi klipsli ayarlanabilir boyun kablosu, ‌CX ‌‌Sport'un sizinle birlikte hareket etmesini sağlar. ‌CX ‌Sport serisi 1,5 saatlik şarjla altı saatlik pil ömrü sunar. 10 dakikalık hızlı şarj, kulaklığınızın siz hazır olduğunuzda çalışmaya hazır olmasını sağlayarak 1 saatlik ek pil ömrü sağlar.

Çok Yönlü Kullanım İçin HD Serisi

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen sağlam ve şık ‌HD kulaklıklar çok yönlü kullanım ve üstün sesin olağanüstü bir kombinasyonunu sunar. Evde bir ‌podcast dinlerken veya en sevdiğiniz şarkıyla hareket halindeyken, kablosuz ses için en iyi arkadaşınız olarak yeni ‌HD serisine güvenebilirsiniz. Olağanüstü kablosuz ses için tasarlanan ‌HD serisi derin dinamik baslarla etkileyici bir ses deneyimi sunar. Mükemmel ses ve video senkronizasyonu için ‌bluetooth ve yüksek kaliteli kablosuz ‌codec bileşenleri de dahil olmak üzere en yeni kablosuz teknolojilerle kusursuz iletim sağlar. Etkileyici pil ömrü ve hızlı şarj özelliği sayesinde ‌HD serisi kulaklıklar gün boyunca müzik dinlemek için ideal arkadaşınızdır. Siyah veya beyaz gibi en popüler renklerde satışa sunulan ‌HD kulaklık modelleri; konfor ve ‌minimalist stili birleştiren ‌kompakt katlanabilir tasarımıyla, her yere götürülebilecek kadar dayanıklıdır. ‌Sennheiser ‌Smart ‌Control Uygulaması sayesinde ses deneyiminizi özelleştirmek zahmetsizdir. Sezgisel ‌ekolayzır, sesi zevkinize uyacak şekilde kolayca ayarlamanızı sağlar. Özel ‌podcast ‌‌modu, en sevdiğiniz ‌‌podcast'lerin, sesli kitapların ve diğer konuşma içeriğinin anlaşılabilirliğini ‌optimize etmenizi sağlar. Ağa bağlı yaşam tarzınızın keyfini çıkarmanız için tasarlanan bazı ‌modeller ‌Siri veya Google Asistan ile anında ses etkileşimi için özel bir ses yardımcısı düğmesine sahiptir. Kulaklıklardaki kolay erişilen dokunmatik düğmeler sayesinde müzik ve aramaları kontrol etmek de sezgiseldir. Müziğinizi istediğiniz şekilde dinlemenizi sağlayan ‌Smart ‌Control Uygulaması, ‌iOS ve ‌Android kullanıcıları için ücretsiz ve özel bir uygulamadır. Uygulama, ‌Sennheiser kulaklığınızı kontrol etmek, kişiselleştirmek, güncellemek ve yapılandırmak için zahmetsiz bir yol sağlar.

Sık Seyahat Edenler İçin ‌PXC Serisi

Sık seyahat edenler için yaratılan ‌Sennheiser ‌PXC serisi kablosuz kulaklıklar, her yolculuğu rakipsiz ses kalitesi ve kablosuz özgürlükle eşsiz bir deneyim haline getirir. 30 saate varan pil ömrüyle tek bir şarjla dünyayı dolaşmanızı sağlar. ‌PXC serisi ile müzik dinleyebilir, çağrıları yanıtlayabilir, ‌AI yardımcılarıyla etkileşim kurabilir ya da dikkatiniz dağılmadan huzur içinde yolculuk edebilirsiniz. Uyarlanabilir gürültü önleme teknolojisi ile arka plan gürültüsünü geride bırakabilir ya da sürekli değişen ortamlarınız için istenmeyen arka plan gürültüsünü bastırabilirsiniz. Google Asistan, ‌Alexa ve ‌Siri gibi sanal asistanlara bağlanan ‌Voice ‌Assistant düğmesi ile rahat, tek dokunuşla erişim yoluyla kontrolü elinize alabilirsiniz. Hedefiniz ne olursa olsun, yeni nesil ‌PXC serisinin uzun ve olağanüstü pil ömrü, şarj etmeye gerek kalmadan tüm yolculuğunuza dayanacak kadar güçlüdür. Gelişmiş ergonomik tasarım, kulağınıza mükemmel şekilde uyum sağlayarak zahmetsizce taşınmayı kolaylaştırır. Uzun süreli konfor sunar. Akıllı duraklatma özelliği, hareketinize kesintisiz ve pratik otomatik kapanma ‌modu ile tepki verir. Kulaklık açıldığında Sennheiser ‌bluetooth kulaklık otomatik olarak açılır ve bağlanır, böylece medyanızı tam olarak kaldığınız yerden dinleyebilirsiniz. Seçilebilir ses ‌modlarına sahip ‌Sennheiser akıllı kontrol uygulaması ile ses deneyimini müzik, haber, ‌podcast veya film fark etmeksizin seyahat çalma listenize uyarlayabilirsiniz. Birinci sınıf çağrı kalitesi sunan ‌PXC serisi rakipsiz konuşma netliği için arka plan gürültüsünü algılar ve kaldırır. Böylece aramalarınız ve ses komutlarınız asla kaybolmaz.

Üstün Ses Performansı İçin Momentum Serisi

Sennheiser Momentum kablosuz kulaklıklar ritminizi asla kaybetmemeniz için sezgisel tasarımı üstün sesle buluşturur. Zarif bir stil, hareket özgürlüğü ve kaliteli ses performansı için ‌minimalist tarzı, hakiki deri kulaklıklar gibi lüks detaylarla birleştirir. Üstün ses, ileri teknoloji ve modern bir tasarım estetiğini bir arada sunan ‌‌Sennheiser'ın çığır açan Momentum serisi, birinci sınıf kulaklık serisidir. Stüdyo kalitesinde ses için derinliğini ve hassasiyeti mükemmel bir şekilde üreterek, birinci sınıf kulaklık deneyiminizi yeniden tanımlar. Ortam gürültüsünü azaltırken, her işitsel nüansı en ince ayrıntısına duymanıza olanak tanır. Dahili ‌VoiceMax mikrofonu ile kristal netliğinde görüşmeler yapmanızı sağlar. ‌Bluetooth kablosuz teknolojisi kablo kullanımını gereksiz kılar. Yenilikçi ‌NoiseGard ‌Hybrid aktif gürültü önleme teknolojisi sayesinde, hareket halindeyken bile en sevdiğiniz müziğin keyfini inanılmaz bir netlikte çıkarabilirsiniz. Momentum ‌Wireless kulaklıklar, her durum için tasarlanmış sezgisel kontrollere sahiptir. İster iş görüşmesi yapın, ister bir arkadaşınızla konuşun gelişmiş özellikleri, hiçbir ritmi kaçırmamanızı sağlar. Aktif gürültü engelleme ve şeffaf işitme gibi özellikler ses dünyanızı kendi şartlarınıza göre özelleştirmenize ve deneyimlemenize olanak tanır. Gürültü önleme özelliği, farklı ortamlara göre uyarlanmış üç ‌mod sunar. Şeffaf İşitme özelliği ise işinizi yaparken bile müziğin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Deri ‌pedler mükemmel ses için üstün konfor sunar. Çelik kollar ve dayanıklı kapaklar, aradığınız dayanıklılığı sağlar. Basit ve sezgisel 3 düğmeli bir arayüzle, müziğinizle anında arama arasında geçiş yapabilirsiniz. Ses kontrolünü tek bir düğmeye dokunarak etkinleştirebilir ve hemen sesli asistan teknolojisine bağlayabilirsiniz. Kendinizi hangi durumda bulursanız bulunun, Momentum ‌Wireless serisi zengin ve ayrıntılı sesin keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm fonksiyonlara sahiptir.

Oyun Tutkunları İçin ‌GSP Serisi

‌Sennheiser oyuncu kulaklıkları üstün pil performansı ve gelişmiş bağlantı özellikleri ile hareket özgürlüğünüzü en üst düzeye çıkarır. ‌GSP serisi kulaklık modelleri, en uzun oyun süreleri için uzun süre dayanır. ‌Bluetooth üzerinden bağlanan modeller uzun oyun zevkinizin kesintiye uğramamasına yardımcı olur. ‌GSP kulaklıklarınızın şarjı biterse, kesintisiz oyun keyfi için aynı anda hem oyun oynayabilir hem de kulaklığınızı şarj edebilirsiniz. Hızlı ‌USB şarj özelliğine sahip modelleri, yalnızca birkaç dakikalık şarjla bile iki saat boyunca kablosuz kullanabilirsiniz. Sennheiser tarafından geliştirilen düşük gecikmeli teknolojisi ile stabil, kesintisiz ve neredeyse sıfır gecikmeye sahip bir bağlantı elde edebilirsiniz. Bluetooth bağlantısının desteklediği bazı Sennheiser gaming kulaklık çeşitlerinde, aynı anda iki cihaza birden bağlanabilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızda oyun oynarken telefonunuza bir arama gelmesi durumunda anında telefonunuza geçebilir, görüşmenizi tamamladığınızda oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sınıfının en iyisi Sennheiser mikrofon teknolojisi donatılan Sennheiser gaming GSP serisi, Sennheiser’ın geliştirmiş olduğu gürültü önleyici mikrofon teknolojisine sahiptir. Bu sayede arka plan gürültüsünü en aza indirebilirsiniz. Bükülebilir mikrofon kolunu, sesi yüksek kalitede almak için istediğiniz şekle getirebilir ve en iyi yayın kalitesine ulaşabilirsiniz. Mikrofonu sadece yukarı doğru kaldırarak tek bir adımda sessiz moda geçebilirsiniz. Uzun süreli oyun seanslarında bile üstün konfor sunan ve rahatlığınızı garanti eden açık akustik kapsül yapısına sahip oyuncu kulaklıkları, kulaklarınızın hava ile temas etmesini sağlar. Bu sayede serinlemenizi kolaylaştırır. Ayarlanabilir ve iki eksene sahip metal menteşeli bant tasarımı, kafaya uygulanan basıncın özelleştirilebilmesini ve ideal seviyeye ayarlanabilmesini sağlar. Açık tasarımı, nefes alabilen kumaşı ve ergonomik kulak pedleri ile oyununuza odaklanmanıza yardımcı olur. Sennheiser GSP serisi oyun deneyimini geliştirmek için şık bir tasarıma ve kolay bir kullanıma sahiptir. Kulaklık uygulaması, kulaklığınızı oyun dünyanızın ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenize yardımcı olur. Ekolayzır ayarını ve ses dinamiklerini, oyun atmosferine göre değiştirme olanağı tanır. Üstün ses deneyimi için aradığınız en iyi Sennheiser ürünleri ayrıcalıklı fiyatlarla Trendyol'da!