"

HITACHI

" araması için 879 sonuç listeleniyor
HITACHI Jenaratör E35mb
Kargo Bedava
HITACHIJenaratör E35mb
19.750 TL
Sepete Git

Hitachi

Hitachi ile Yüksek Standart Deneyimi

Hitachi, bilişim teknolojisinin öncüsü olan markalardan biri olarak ileri teknoloji ekipmanlar üretmektedir. 40 ülkede faaliyet gösteren bir Japon firması olarak, bilişim teknolojisinin yanı sıra yüksek standart düzeylerinde televizyon, projeksiyon cihazı, kamera ve buzdolabı da üretmektedir. Hitachi buzdolabı modelleri 220 litre ve 700 litre arasına olmak üzere 13 farkı tasarıma sahiptir. A sınıfı enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bunun yanı sıra meyvelere özel soğutma ve No-Frost sistemleri ile standart ürünleri bulunmaktadır. İki ya da dört kapılı gardırop modelleri ile estetik ve de zarif tasarımlarda buzdolapları üretmektedirler. Çift fanlı soğutma sistemi, yalıtım sistemi gibi özellikleri ile enerji tüketimini azaltmakta ve enerji tasarrufu modu bulunan modellerinde de tek tuşla uzun süreli kullanım yapılmayacağı zamanlar için soğutma derecelerini de düşürerek tasarruf sağlamaktadır. Ön panelde bulunan dijital ekranlar ile cihazın kontrol edilmesi sağlanmaktadır. Dış yüzeyi çizilmeye karşı dayanıklı, iz bırakmayan ve de kolay temizlenen bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda otomatik çekmece kapıları da tek tuşa dokunarak kullanıma hazır bir hale gelmektedir. Ek olarak et ürünlerinin hem sağlıklı hem de hızlı bir şekilde çözülebilmesi için özel olarak üretilen alüminyum tepsi de modeller ile birlikte satışa sunulmaktadır. Bu şekilde alüminyum tepsi üzerinde etler hızlı bir şekilde çözülürken lezzetinde de bir değişiklik olmamasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda sebzeler için özel yüksek nem sağlayan çekmeceler de modellerde bulunmaktadır. Üst raflar ise fazla yükleri kaldırabilir, tencere ve kapların rahat ve de güvenli bir şekilde depolanmasını da sağlamaktadır. Bunun yanında dolap içerisindeki raflar da kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Bu sayede ihtiyaca yönelik dolap içerisi tasarlanabiliyor. Hitachi klima modelleri de bireysel, ticari ve VRF klima sistemlerine yönelik ürünleri içermektedir. Bireysel klimalar %30 daha ekonomik iklimlendirme sağlamakta böylece daha az enerji maliyetiyle yüksek standartlarda iklimlendirme kapasitesi sunarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ticari klimalar ise iş yerleri ve ofisler için en ekonomik ve etkili klima çözümleri sunmaktadır. Yüksek enerji verimli ticari inverter klimalar üst düzey iklimlendirme hizmeti sunulmaktadır. VRF klima sistemleri yüksek enerji tasarrufuyla çok geniş mekanlarda kaliteli iklimlendirme sağlamak amacıyla üretilmektedir. Kolay temizlenebilir tasarımları ve küf önleme özellikleri ile alerjik rahatsızlıkları olanlar için son derece sağlıklı ortamlar oluşturur. Sadece tek tuş le istenilen koşullara göre ayarlanabilmektedirler.

Hitachi ile Yapılacak Her işleme Uygun Seçenekler

Yüksek Japon teknolojisi ile üretilen Hitachi matkap, hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara yönelik uygun farklı modelleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Hitachi darbeli matkap ve darbesiz matkaplar hem amatör hem de profesyoneller için sıklıkla kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Yapılacak işleme uygun matkap modelinin seçilmesi gereklidir. Darbeli matkaplar özellikle betonarme gibi kalın ve sert yüzeyleri rahatlıkla delebilir. Darbesiz matkaplar ahşap veya metal yüzeylerde rahatlıkla kullanım sağlar. Öte yandan, matkap seti hem ürün tiplerini hem de birçok yan aksesuarı olan hazır kitleri içerdiği için geniş bir çalışma yelpazesi sunar. Ev veya dış mekan kullanımı için elektrikli veya kablosuz modelleri seçebilirsiniz. Matkap ürünlerinin kullanımı delme ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda da modelin işlev özelliklerine göre karıştırma, sıkma ve kırma gibi işlevleri de sağlamaktadır. Elektrikli matkapları kullanmadan önce güvenlik önlemleri alınmalıdır. İşinize bağlı olarak, gözlük, toz maskeleri ve kulak koruyucular gibi güvenlik ekipmanları giymelisiniz. Bir evin duvarlarında delik açmadan önce, duvarlardan boru ve tellerin geçmediğinden emin olun. Öncelikle matkap kullanmadan delinecek yüzeye uygun bir ürün olduğuna dikkat etmeniz gereklidir. Betonu delmek için ahşap uçlar kullanmayın. Matkabı sıkıca ve delinecek yüzeye dik açıyla tutarak tetiğe basılmalı ve dönüş hızı yavaşça artırılmalıdır. Hitachi şarjlı matkap kablo ya da elektrik gerektirmez. Bu nedenle daha pratik bir işleve sahiptir. Küçük kuleler, elektrikli matkaplarla ulaşılması zor olan dar yerlerde çalışmanıza izin verir. Kullanmaya başlamadan önce tam olarak şarj edilmesi gereklidir. Tamamen şarj edilmemiş ise işi kesintiye uğratabilir. Gelişmiş Japon teknolojisi ile üretilen çeşitli modeller tüm amatör ve profesyonel kullanıcıları ürün kategorisinde bulunmaktadır. Matkap ucunun metal, ahşap ve betonarme yüzeylerde delik açmak için uygun olmasına dikkat edilmesi tavsiye edilir. Hitachi hilti model matkaplar da beton delme, hafif taraklama işleri için tasarlanmıştır. Motor gücü yüksek, kablolu, darbeli delicileri bulunan ürünler arasında yer alır. Geniş ürün yelpazesi, artan hizmet ve ürün kalitesi ile kullanıcı memnuniyeti odaklı olarak üretilmektedirler.

Hitachi El Aletleri ile Pratik Kullanım Keyfi

Hitachi el aletleri arasında oldukça fazla çeşitte ürün bulunmaktadır. Bunların arasında yer alan Hitachi kırıcı modelleri uç sistemleri ile tüm profesyonel uygulamalar için ideal kullanım sağlamaktadır. Titreşim koruma sayesinde uzun süreli çalışmaların ardından el, kol ve omuz bölgelerinde yüksek titreşimden kaynaklanan rahatsızlıklara karşı, korunma ve uzun süreli kullanım avantajı sunmaktadır. Parça sayısı ve aynı zamanda da geri tepme etkisini azaltılmıştır. Bu şekilde tasarlanmış darbe mekanizması etkili delme için en sert betonda bile maksimum darbe enerjisi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Özel mekanizma doğrudan kesici kafasına etki eder ve titreşimden dolayı kayıplara neden olmaz. Birçok uygulamalara istinaden kırma ve darbe özelliği sayesinde tuğla, seramik, taş ve betonda kırma için uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Hitachi akülü vidalama modelleri ise hızlı ve kolay uç değiştirme imkanı sunar. Yüksek kapasiteli aküler uzun çalışma süresi sağlar ve yeni nesil motor teknolojisi sayesinde mükemmel verimlilik sunar. Akünün kullanılmadığı durumlarda şarjı bitmemektedir. Elektronik hız ayarı da özellikleri arasındadır. Kullanıcılar açısından son derece pratik ve de uygun bir kullanım sağlamaktadır. Bu nedenle birçok kişi tarafından tavsiye edilen ürünler arasında yer alarak oldukça revaçta bir üründür. Hitachi vidalama ürünleri ise birçok vidalama ve delme işlemleri için hem uygun hem de sıklıkla tercih edilen uçlara sahiptir. Ağır metallerde hızlı delik açabilir, farklı metal matkap uçları ile profesyonel kullanımlara uygun olarak üretilmektedir. Hitachi taşlama modelleri ise güçlü motor ile çok çeşitli kesme ve taşlama uygulamalarının yapılmasını sağlar. Yan tutma kolu ve gövde tasarımı sayesinde rahat kavranır, kullanım kolaylığı sunar. Tek elle çalışma düğmesi bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcı güvenliği için sürgülü açma ve kapama düğmesi de koruma sağlamaktadır. Hitachi daire testere modelleri en zorlu uygulamalarda gereken gücü sağlamaktadır. Bunun yanında 86 milimetreye kadar kesme derinliğine de sahiptir. Bu özelliği sayesinde de hızlı ve hassas kesim sağlamaktadır. Toz üfleme özelliği ile kesim hattı, çalışma alanının sürekli olarak temiz kalması sağlanır. Toz emme özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda elektrik süpürgesine bağlanılabilir ve bu sayede çalışma alanının temizliği sağlanır. Ek olarak ayrıca temizlik gerektirmemesi pek çok kişi tarafından son derece önemli bir özellik olarak görülür. Hitachi motorlu testere ürünleri hızlı ve kolay kullanım sağlar. Özel olarak dizayn edilmiş mekanizması ile her türlü açıda en üst seviyede kullanım imkanı sağlamaktadır. 45° dereceye kadar sola ve sağa zıvana ayarı yapılabilir.

Hitachi Elektronik Aletleri ile Dizi Film Keyfi

Hitachi projeksiyon ürünleri ile geniş ekranda görüntüleme yapabilir, okul ya da iş yerlerinde ya da evlerde farklı teknik özellikleri ile birçok seçenek ürün kategorisinde bulunmaktadır. Hem boyut hem de teknik özelliklere göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Film, dizi seyretme keyfinin yanında aynı zamanda sevilen oyunları da oynayabilirsiniz. HD görüntü kalitesinde görüntü kalitesi sunulmaktadır. 5000 saate kadar olan lamba ömrü ve bunun yanında 10000 saate kadar da eko lamba ömürlü seçenekler ile uzun süre kullanım avantajı sunmaktadır. Donanım açısından hem tasarım hem de teknik özellikler açısından kaliteli bir kullanım olanağı sunmaktadır. Birçok teknolojik cihazlar ile bağlantı kurularak bilgisayar, tablet, telefon ile görüntüyü ekrana yansıtmanız mümkündür. Böylece dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Canlı ve parlak görüntüler elde ederek keyifle film, dizi izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Hitachi hard disk modelleri de birçok kullanıcı tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır. Farklı kapasitelerde hard diskler ile ihtiyacınıza göre alım yapabilir ve de kullanabilirsiniz. Hitachi HDD ürünleri de özellikleri ile kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Hitachi para sayma makinesi ürünleri iki katmanlı karışık banknot sayacı olarak üretilmiştir. 40 ülkeye kadar depolama alanına sahiptir. Dokunmatik ekranı ve güçlü yazılımı ile alanındaki en iyi makinelerden biri olarak yer almıştır. Yüksek hızlı network bağlantısı, network üzerinden yazılım güncelleme, banknot seri numarası ve banknot resmi transferi, istenilen herhangi bir para birimi ekleme, sayım adeti ve toplam tutar gösteren harici müşteri ekranı, Banknot seri numarası, toplam sayım gibi sonuçları yazdırmak için termal printer gibi özellikler de bulunmaktadır. Tüm renklerle resim tanıma, hızlı işlem sistemi, istikrarlı seri numarası okuma ve karşılaştırma gibi özellikleri de mevcuttur. Farklı sayım modu özellikleri bulunur. Yazılımları güncellenebilmektedir. Bu sayede yeni çıkan sahte kağıt paralara karşı güven ve koruma sağlamaktadır.

Hitachi Televizyonlarla Keyifli Vakitler

Hitachi televizyon modelleri filmler, TV dizileri, belgeseller, spor oyunları veya TV şovları eğlencenizi sevdiklerinizle veya tek başınıza ikiye katlayarak son derece kaliteli TV görüntü performansına sahip olduğundan, canlı bir görsel deneyim yaşayabilirsiniz. Ses kalitesinin izlediğiniz filmlerin, dizilerin, programların, belgesellerin veya TV şovlarının görsel efektlerini karşılaması sağlamaktadır. Uydu alıcılı, akıllı LED TV, kullanıcılara mükemmel ses kalitesi ile bir eğlence deneyimi yaşatmaktadır. Ses sistemi ile gerçek hayat gibi bir ses deneyimi ile birçok uygulama aracılığıyla veya farklı cihazlarda en sevdiğiniz müziklere erişerek özel alanlarınızda da bir konser havası oluşturabilirsiniz. Hitachi LED TV 4K teknolojisi, tam bir HD TV'nin dört kat görüntü performansına ulaşarak görüntüyü ekranda en gerçekçi şekilde görüntüler. Yeni nesil televizyonlarda, görüntüler piksel vasıtasıyla ekrana yansıtılmaktadır. Piksel sayısının artması görüntüdeki detayları da aynı şekilde artırıp netleştirmektedir. 4K özellikli Ultra HD teknolojisi, ekrandaki tüm ayrıntıları en aza indirir ve önceki TV'nin bu özelliği kullanıcıların görüntüleri izlemekten daha fazla hissetmelerini sağlar. Hitachi TV ürünlerinin özellikleri arasında LED görüntüleme teknolojisi, net çözünürlük, dahili uydu alıcı, Smart TV, Wi-fi bulunmaktadır. Yeni nesil görüntü teknolojisini kullanımı ile günümüz teknolojisinde üretimlerini gerçekleştirmektedirler. "En İyi Resim Dizini" işlevini kullanarak, cihaz ekran görüntüsünü 1500 Hz frekansında yeniler ve ekranda titreme ve netlik olmadan görüntüleri görüntüler, böylece izleyiciye mükemmel bir izleme deneyimi sunar. Bu nedenle, eylem sahnelerinin, yarış yayınlarının, futbolun, basketbolun vb. En hızlı yayınında bile, izleyici tüm hareketleri açıkça görebilir. USB ve HDMI girişleri, TV için çok işlevli işlevler sağlayarak aynı anda birden fazla cihaza bağlanabilir. Üç HDMI girişi, yüksek çözünürlüklü dijital verileri diğer HDMI özellikli cihazlardan TV'ye yüksek hızda aktarabilir. Bu şekilde, geniş ekran TV'deki içeriğin yüksek çözünürlüğünü kaybetmeden bilgisayarınıza kaydedilen filmleri başka bir işlem yapmadan izleyebilirsiniz. Ayrıca, aynı anda HDMI bağlantılı bir ev sinema sistemini etkinleştirerek, bilgisayarınızdaki filmleri sinema kalitesinde izleyebilirsiniz. Resim, müzik ve video oynatma işlevlerine sahip USB bağlantı noktası aracılığıyla kullanıcılar; yüksek çözünürlüklü geniş ekranlarda cep telefonu, bellek kartı, video kamera veya dijital kamera içeriğinin keyfini çıkarabilir. Akıllı TV işlevi geleneksel TV izleme alışkanlıklarını temelden değiştirir ve TV'nizi etkileşimli bir iletişim aracı haline getirir. Sosyal sitelere erişmek için TV'nin akıllı TV işlevini kullanarak yepyeni bir TV deneyimi girebilirsiniz. Ayrıca, farklı uygulamaları kullanarak başka hiçbir yerde çalınamayan dünyaca ünlü dizileri izleyebilir ve istediğiniz zaman izleyemediğiniz radyoları izleyebilirsiniz. Ayrıca, yerleşik Wi-fi işlevi, cihazınızı başka bir bağlantı olmadan İnternet'e bağlamanızı sağlar. Yerleşik uydu alıcısıyla, ek radyo olmadan uydu radyosunu izleyebilirsiniz.

Hitachi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hitachi Türkiye, yenilikçi ve kaliteli öngörüleri ile üretim yapan markalar arasında yer alarak birçok kullanıcı tarafından beğenilen ürünleri ile tercih edilen markalardan biridir. Yurt dışında 40 ülkede faaliyet gösteren bir Japon şirketi olarak Türkiye’de de el aletleri yanı sıra, yüksek standartlı TV'ler, projeksiyon cihazları, kameralar ve buzdolapları gibi ev eşyalarının üretimlerini yapmaktadır. Hitachi ürün modelleri, üst düzey özellikleri sayesinde teknolojinin son trendlerini yaşam alanlarınıza taşıyarak size keyifli ve de konforlu alanlar sağlamaktadır.Kullanıcılar arasından olumlu geri dönüşler alan, pozitif yorumlar ile tavsiye edilen ürünlere sahip markalardan biri olarak sektörde yer almaktadır. El aletlerinin yanı sıra buzdolabı, televizyon gibi cihazlarda da fazlasıyla talep gören ve de kullanılan ürünleri bulunur. Klima, projeksiyon cihazı gibi ürünleri de son zamanlarda popüler olan ürünlerdendir. Yurt dışında yaygın olarak kullanılan bir marka olarak ülkemizde de son yıllarda gittikçe hem mutfak eşyaları hem de diğer elektronik aletler olmak üzere kullanımında artış gösteren ve de popüler olan markalar arasında yerini kazanmış ve de sağlamlaştırmıştır. Dünya çapında bir kaliteye sahip ve üstün özellikleriyle yeni nesil teknolojiyi yaşam alanınıza taşıyacak bir ürünlere sahip olmak için birbirinden seçkin Hitachi modellerine göz atabilir ve de satın alabilirsiniz. Üstün teknolojiyle donatılmış modeller arasından dilediğinizi ve ihtiyacınız olanı seçerek konfor alanlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca her zevke ve yaş grubuna uyum sağlayacak özelliklere sahip Hitachi ürün modellerini bir arada görmeniz karar verme sürecini kolaylaştırarak size vakit kazandırmaktadır. Hitachi ürün modellerini ihtiyaçlarınıza, özelliklerine ve fiyatlarına göre inceleyebilir ev de güvenle satın alabilirsiniz. Hitachi ürünleri, fiyatları, modellerine ve de özelliklerine göre değişmekte olup birçok çeşidi ve rengini bulabileceğiniz bu ürünlere Trendyol internet sitesi üzerinden ya da cep telefonu uygulaması üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. İlgili siteler ve mağazalar üzerinden kampanyaları, indirimleri ve promosyonları takip ederek istediğiniz ürünleri daha avantajlı şekilde elde edebilmemiz mümkün olmaktadır.