placeholder
"

Ev Hediyesi

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Ev Hediyesi

Ev Hediyesi ile Ufak Sürprizler

Arkadaşlarınızın, aile dostlarınızın veya tanıdığınız birilerinin yeni bir eve çıktığında genel gelenek olarak hayırlı olsun ziyareti yaparız. Bu ziyarette de ev görme hediyesi dediğimiz ev hediyesi alırız. Ev hediyesi olarak alabileceğimiz çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu tamamen sizlerin hayal gücü ve ev hediyesi alacağınız kişinin zevkleri ile doğru orantılı olmaktadır. Ev görme hediyesi alacağınız kişi tanıdığınız veya ne tarz hediyelerden hoşlandığını bildiğiniz birisiyse işiniz daha kolay olacaktır. Eğer zevklerinden emin olmadığınız ve fazla tanımadığınız birisi ise herkesin beğeneceği ve her evin ihtiyacı olduğu ortak paydada kesişen ürünlere yönelmeniz daha doğru olacaktır. Ev hediyesi eşyaları çok geniş bir alanda değerlendirilebilecek olan yüzlerce ürün içerisinden seçebileceğiniz hediyelerdir. Mutfak araç gereçleri, porselen tabaklar, kahve takımı setleri, tablolar, mumlar, duvar saatleri, ayna çeşitleri, ahşap içerikli ürünler ve isme özel yaptırılan hediyeler gibi birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Hediye seçmeden önce evinize gideceğiniz kişinin neye ihtiyacı olduğunu öğrenme şansınız varsa işiniz kolaylaşacaktır. Kullanışlı ev hediyesi çeşitleri, hediye alacağınız kişileri mutlu edecek birçok ürün içeriğinden oluşmaktadır. Zevklerinize ve beğenilerinize göre seçebileceğiniz birçok kullanışlı ev hediyesi alternatifi vardır. Bunların içerisine seramik eşyalar, pratik duvar rafları, resimler, fotoğraflar, tablolar, halı ve kilim çeşitleri, mutfak gereçleri, askılar, sehpalar, lamba çeşitleri, tepsi çeşitleri, banyo setleri, kahve makinesi, meyve suyu sıkacağı, tost makinesi gibi birçok farklı ürün grubunu sokabiliriz. Ev hediyesi önerileri konusunda zevkinize göre seçim yapabileceğiniz çok fazla alternatifiniz bulunmaktadır. Yakınlık seviyenize göre kişisel hediyelere de kayabilirsiniz. Ev hediyelerine birkaç örnek verecek olursak kahve makinelerinden başlayabiliriz. Günümüzde kahve birçok ev için olmazsa olmazlardandır. Ev hediyesi seçenekleri arasında kişinin tercihine göre filtre kahve veya Türk kahvesi makinesi de alabilirsiniz. Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte hem bütçenize uygun fiyatlı hem de çok fonksiyonlu kahve makineleri bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Hediye aldığınız yakınınız her kahve içişinde sizi anımsayacaktır. Başka bir örnek olarak tost makinesini de düşünebilirsiniz. Hemen hemen her evin ihtiyacı olan tost makinelerinin yüzlerce farklı çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. Özellikle de okuyan ya da çalışan kimseler için tost makinesi mutfakta her zaman kurtarıcı rol oynamaktadır. Çok pratik şekilde kahvaltılar ya da istenilen tüm öğünlerde lezzetli tostlar yapılabilmesi mümkündür.

Sıradışı Kişilere Ev Hediyeleri

Orijinal ev hediyesi seçenekleri olarak gerçekten alacağınız kişiye özel, alışılmışın dışında hediye seçenekleri bulabilmeniz mümkün olmaktadır. İlginç ve orijinal hediye seçenekleri olarak son zamanlarda da oldukça trend olan metalden yapılan arabalar ve araç gereçleri düşünebilirsiniz. Hediye alacağınız kişi özellikle de retro şeyleri seviyorsa metalden yapılmış kırmızı bir vosvos oldukça tatlı bir hediye alternatifi olacaktır. Bununla birlikte kişiye özel olarak yastık modelleri de yaptırabilirsiniz. İsterseniz fotoğrafını bastırabileceğiniz, isterseniz de onu mutlu hissettirecek kişiye özel bir yazı yastık kılıflarının üzerine yazdırabilmeniz mümkündür. Dinamit şeklinde alarmlı saat de farklı bir hediye alternatifi olabilir. İsme özel sinema klaketi şeklinde masa saati de özellikle sinemayı seven yakınlarınız için sevindirici bir hediye olabilir. Ev hediyesi tablo çeşitleri olarak düşünebileceğiniz yüzlerce farklı ve orijinal hediye çeşitleri bulabilirsiniz. Tablolar evler, iş yerleri ve birçok kapalı alan için her zaman vazgeçilmez ve orijinal bir alternatif olmuşlardır. Ev hediyesi alacağınız yakınınızın zevkine göre çok farklı tablolar bulabilmeniz mümkünüdür. Dilerseniz yakınınızın sevdiğini düşündüğünüz bir film afişi ya da çok güzel bir manzara fotoğrafı oldukça şık bir ev hediyesi olacaktır. Ayrıca sevilen ressamların eserleri, doğa resimleri hatta hediye alacağınız kişi ya da çiftin de resmini tabloya bastırabilmeniz mümkündür. Kişiye özel olarak yaptırılmış bir tablo tam anlamıyla sizin seçiminiz olduğunu hissettirecektir. Tarzınızı, zevkinizi ve kişiliğinizi yansıtabilecek benzersiz ev hediyeleri bulabilirsiniz. Ahşap ev hediyesi çeşitlerini de incelediğimizde sevdiklerimiz için çok şık hediye alternatifleri bulabiliriz. Ahşap içerikli duvar saatleri salonlar, mutfaklar ya da diğer odalar için çok şık birer alternatif olacaklardır. Bununla birlikte ahşap tasarımda fotoğraf çerçeveleri, ahşap tuzluklar, kişiye özel olarak yaptırılabilen bardak altlıkları gibi ürünler de güzel alternatifler olabilirler. Kişiye özel tasarımlarla şık ahşap bardak altlıkları yaptırabilmeniz mümkündür. Bununla birlikte çok farklı ve renkli ahşap biblo çeşitleri de oldukça şık ve tatlı alternatifler olacaklardır. Küçük ev hediyesi olarak düşünebileceğiniz, akılda kalıcı ve orijinal ürünler bulabilmeniz mümkündür. Küçük ev hediyesine örnek olarak minyatür kişiye özel isimli yaptırılan bir gramofon çok tarz ve şık bir hediye alternatifi olabilir. Bunun dışında müzik kutuları da her çeşit ve tarzda bulabileceğiniz ürün çeşitlerindendir. Son dönem oldukça moda olan ipli ve mandallı anı çerçeveleri de en güzel anıların ve zamanların paylaşıldığı kalıcı bir hediye olabilecektir. Bunun dışında biblolar, saatler, anahtarlık askıları, kahve fincanları veya servis tepsileri de oldukça güzel hediye çeşitlerindendir.

Yeni Evlere En Güzel Öneriler

Yeni ev hediyesi olarak, hediye alacağınız kişiyi mutlu edecek ve unutulmayacak birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Hediye alacağınız kişiyle olan yakınlığınıza göre gerçekten akılda kalıcı ve orijinal hediye çeşitleri bulabilmeniz mümkündür. Özellikle isme özel olarak yaptırılan hediyeler son yıllarda oldukça moda olmuştur. İsme özel olarak yaptırılan pasta sunum fanusları mutfak için hem bir ihtiyaç hem de isme özel olacağı için alacağınız kişiyi özel hissettirecek bir hediye olacaktır. Alt kısmı ahşap, kapağı da şeffaf olan pasta sunum fanusları oldukça şık bir yeni ev hediyesi alternatifi olabilir. Özellikle mutfakla arası iyi olan yakınlarınız için ev hediyesi aramaktaysanız keklerle, kurabiyelerle ve pastalarda süslenebilecek bu sunum fanusları oldukça ideal olacaktır. Aynı şekilde isme özel yaptırılabilen mutfak önlükleri de tatlı bir yeni ev hediyesi olabilirler. Resimli bardak altlıkları da kişiye özel yaptırabileceğiniz hediye seçenekleri arasındadır. Ev hediyesi alacağınız kişi ya da çiftin resimlerini bu bardak altlıklarına bastırabilmeniz mümkün olmaktadır. Son zamanlarda oldukça moda olan kişiye özel minyatür bahçeler de herkes tarafından beğenilebilecek risksiz bir ev hediyesi alternatifi olacaktır. Fanus ya da seramik içerisine yapılan bu minik bahçeler hem isme özel yaptırılabilir hem de dilediğiniz çiçekleri içine koyabileceğiniz hediyelerdendir. Yeni geline ev hediyesi de kültürümüzde bilenen ve bir adet haline gelen hediye çeşitlerindendir. Yeni geline ev hediyesi almak aslında zor bir hediye seçimi olmaktadır. Yeni evlenmiş ise evinde eksikleri var mı ve bu eksiklere göre mi seçim yapılmalı ya da yeni evlenecek olan ve eşya alma sırasında ne eksikleri kaldı gibi seçenekleri yakınlık derecenize göre öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır. Hediye seçerken kişisel bakım alternatifleri, mutfak ya da dekorasyon ürünleri gibi çok farklı ürün alternatifleri bulunmaktadır. Hediye almayı düşündüğünüz kişi çiçekleri seven birisi ise çiçeklik olarak çok farklı tarzda ürünler bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Duvara monte şeklinde saksılar, aynalı çiçeklikler ya da ahşap gövdeli çiçeklikler bulabilmeniz mümkündür. Elektrikli ev aletleri de birçok evin ihtiyacı olabilecek güzel hediye alternatifleri olabilirler. Kahve makineleri, çay setleri, katı meyve sıkacakları gibi ürünler bu gruba örnek olabilirler. Bunun dışında şamdan, vazo, vitrin süsleri ya da aynalar gibi dekoratif eşyaları da değerlendirebilirsiniz. Birbirinden şık ayna çeşitleri ya da vitrin süsleri yeni gelinler için güzel bir hediye çeşidi olacaktır. Koltuk battaniyeleri ya da yastıkları da oldukça farklı ürün çeşitleriyle birlikte televizyon karşısında keyif yaparken güzel ve sıcak bir hediye alternatifi olabilirler. Çok değişik tarzlarda sunum servisleri, fotoğraf çerçeveleri, nevresim takımları, yeni çifte özgü isimlerinin yazdığı duvar saatleri, anahtar tutucuları gibi ürünler de diğer alternatifler arasındadır.

Zor Beğenenlere Özel Ev Hediyeleri

Lüks ev hediyeleri olarak tercih edebileceğiniz dekoratif ya da işlevsel çok farklı ürün çeşitlerini düşünebilirsiniz. Hediye kutuları dekoratif ev hediyelerinin içerisinde düşünebileceğiniz hediye alternatifleridir. Tek bir ürün yerine birkaç farklı ürün grubuyla birlikte hediye kutuları oluşturmanız mümkündür. Biblo çeşitleri de çok geniş bir yelpazede ürün çeşitleri bulunan hediye içeriklerinden olmaktadır. Biraz lüks ve şık ev hediyeleri bakıyorsanız, kristal bibloları tercih edebilirsiniz. Örnek olarak swarovski taşından yapılmış bir insan ve hayvan figürleri oldukça şık ve güzel ev hediyeleri olabilirler. Dekoratif ev hediyesi sınıfında düşünebileceğiniz hem de işlevsel özelliğe sahip pikaplar günümüzde oldukça ilgi çekmektedir. Dekoratif anlamda bulundukları ortama retro bir hava katarak müzikal anlamda da kaliteli ve geniş bant bir müzik dinletisi sağlamaktadırlar. Antikalar her zaman sevilmektedir. Pikaplar ise teknolojiyle de birleşerek evrim geçiren ürünler olmuşlardır. Lüks ev hediyesi almak istediğiniz ve retro dekorasyona merakı olan yakınlarınız için pikaplar gerçekten güzel bir hediye tercihi olacaktır. Ev hediyesi mutfak alanında değerlendirebileceğiniz çok farklı alternatifler bulunmaktadır. Mutfak başlı başına çok geniş bir kavram olacağı için yemek takımları, kahvaltı takımları, kahve makineleri, çay ve kahve fincan setleri, çatal kaşık takımları gibi yüzlerce ürün bulunmaktadır. Mesela bir meyve sıkacağı çok yararlı bir ev hediyesi olabilir. Günümüzde sağlıklı ve sıvı beslenmeye ilgi ve alakanın da artmasıyla birçok kişi tarafından meyve sıkacakları olmazsa olmazlar olmuşlardır. Kahvaltılarda ya da akşam yemeklerinde taze meyve ya da sebzelerden sıkılmış doğal meyve suları içmek hediye aldığınız kişiyi iyi hissettirecektir. Yeni evlenenlere ev hediyesi yakınlık derecenize göre seçebileceğiniz her evin ihtiyacı olan ürün gruplarını bulabilmeniz mümkündür. Yeni evli çiftler için alabileceğiniz ürün grupları içerisinde mutfak araç gereçleri, kişisel ürünler, tablolar, fotoğraf çerçeveleri, ahşap ürünler, sehpalar, fincan setleri ya da nevresim takımları düşünebileceğiniz ürünlerden bazılarıdır. Evin iç dekorasyonuna şıklık katacak süs eşyaları ve biblolar da birçok yeni evlenenlerin düğün yoğunluğu sırasında atladığı şeylerdir. Birbirinden şık vazo, biblo, tablo gibi hediye seçeneklerini yeni evlenen yakınlarınız için düşünebilirsiniz.

Sevdiklerinize Özel Ev Hediyeleri

Arkadaşa ev hediyesi alıyorsanız seçebileceğiniz yüzlerce hediye alternatifi olacaktır. Arkadaşlık derecenize göre kişisel hediyeler de düşünebilirsiniz. Kişisel hediyelere örnek olarak, samimi bir arkadaşınız ise bornoz hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Bornoz son derece konforlu ve her evin ihtiyacı olabileceği gibi aynı zamanda acil bir ihtiyaç olmadığı için genelde ertelenmektedir. Eğer arkadaşınızın böyle bir ihtiyacı olduğunu biliyorsanız bornoz güzel bir seçim olacaktır. Sevgiliye ev hediyesi seçenekleri de hediye grupları içerisinde hemen hemen en geniş tabanda yer bulan ürün gruplarıdır. Salon, mutfak, yatak odası ve hatta evin dış kapısı için bile hediye düşünmeniz mümkün olmaktadır. Sevgiliye ev hediyesi olarak nevresim takımları, iç çamaşırları, tablolar, dekoratif ürün grupları ya da kişiye özel ev hediyelerini değerlendirmeniz mümkündür. İsimlerinizin yazılı olduğu biblolar, bardak altlıkları, fotoğraflarınızın olduğu duvar saati ya da birlikte çekilmiş birçok farklı fotoğrafınızın birlikte olduğu fotoğraf çerçeveleri, üzerinde fotoğraflarının olduğu yastık ve kırlentler ya da sabunluklar gibi çok farklı ürün seçeneklerini değerlendirmeniz mümkündür. Panduf adı verilen yumuşak terlik çeşitlerini de sevgiliye alınabilecek ev hediyeleri içerisinde düşünmeniz mümkündür. Hem çok rahat olan hem de dilerseniz kişiye özel isimli olarak da yaptırılabilen panduflar soğuk havalarda sıcak tutarak konfor sağladıkça sevgilinizin sizi düşünmesine sebep olacaktır. Kişiye özel ev hediyesi son yıllarda oldukça moda olan ve hemen hemen her alana yayılan ev hediyelerinden olmuşlardır. Bunlardan bazılarına örnekler verecek olursak, kişiye özel yapılmış tablolar, duvar saatleri ya da bardak altlıkları en yaygın hediye çeşitlerindendir. Bunun dışında sunum tepsileri, bardaklar, kapı süsleri, paspas çeşitleri, anahtarlık tutucular, yastıklar ve nevresim takımları, bornozlar ya da biblolar gibi çok farklı ürün gruplarını kişiye özel olarak tasarlatabilmeniz mümkün olmaktadır. Uygun ev hediyesi olarak bütçenize dost birçok ürün grubunu bulabilmeniz mümkün olacaktır. Örnek olarak hem şık hem de isme özel yaptırabilen bardak altlıkları, birbirinden güzel kahve takımları, ev dekorasyonlarına ayrı bir şıklık katacak olan tablo çeşitleri, çerçeveler ya da masa örtüleri bütçenize uygun olan hediye çeşitleri olarak düşünebileceğiniz hediye çeşitlerindendir.

Ev Hediyesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev hediyesi seçenekleri olarak değerlendirebileceğiniz her tarz ve bütçeye uygun hediye çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. Ev gereçlerinden dekorasyon ürünlerine birçok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. Hem modern hem de geleneksel içeriklerin birleştirildiği özel tasarım halı ya da kilimler de ev hediyesi seçenekleri olarak değerlendirilebilirler. Aydınlatma seçenekleri de alternatif olarak düşünebileceğiniz hediye çeşitleri arasında olmaktadır. Birbirinden şık ufak masa lambaları ya da ev dekorasyonlarına renk katan avize çeşitleri şık bir ev hediyesi alternatifi olabilirler. Nevresim takımları da çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Özel tasarım şık nevresim takımları ya da isme özel yaptırılan nevresimler yakınlarınızı mutlu edebilecek hediye çeşitleri arasındadır. Daha uygun ev hediyesi seçeneklerine bakıyorsanız, minik bardak altlıkları, mutfak önlükleri, fotoğraf çerçeveleri, kanvas tablolar, duvar saatleri ve masa üstü saatleri ya da birbirinden şık biblolar da güzel hediye alternatifleri olacaklardır. Hediyenize özellik katarak hediye alacağınız kişinin kendisini daha özel hissetmesini istiyorsanız, bu hediyeleri isme özel olarak yaptırmanı da mümkündür. Ev hediyesi tavsiyeleri olarak en önemli şey hediye alacağınız kişiyle ne kadar samimi olduğunuz ve ihtiyacını tam olarak bilebilmeniz ile ilgili olmaktadır. En güzel ev hediyesi her zaman ihtiyaca yönelik olan hediyeler olmuşlardır. Örnek olarak gerçekten samimi olduğunuz bir yakınınız ise neye ihtiyacı olduğunu bilmeniz ya da tahmin etmeniz daha kolay olacaktır. Mesela hediye alacağınız kişinin kendisine ait bir bahçesi bulunuyorsa, bahçe şöminesi hem dekoratif hem de işlevsel bir hediye olacaktır. Yakınınız ızgara tarzı yemekleri yemeyi ve bahçeyle ilgilenmeyi seviyorsa bu hediye onun için çok anlamlı olacaktır. Eğer çok yakın tanıdığınız birisi değilse her evin ihtiyacı olabilecek daha genel hediyelere yönelmeniz daha doğru olacaktır. Saksı ve mumluklar birçok evin ihtiyacı olabilecek ve şık bir dekor sağlayabilecek ürünlerdir. Tasarım sehpalar, lambalar, duvar saatleri ya da puflar da güzel hediye alternatifi olabilecek ürünlerdir. Ev hediyesi fiyatları, hediye almayı düşündüğünüz ürün grubuna, marka ve kalitesine göre değişiklikler göstermektedir. Tarzınıza göre çok farklı ürün gruplarını bulabileceğiniz bu hediyelik ürünlere internet üzerinden arama motorlarını kullanarak ya da cep telefonlarınızdaki uygulamalar üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. İlgili siteler ve mağazalar üzerinden kampanyaları, indirimleri ve promosyonları takip ederek istediğiniz ürünleri daha avantajlı şekilde elde edebilmemiz mümkündür.