İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Kumaş Tipi
Bel
Boy
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

hummel Erkek Şort

" araması için 245 sonuç listeleniyor

Hummel Erkek Şort Modelleri ile Keyifli Egzersizler

Almanya merkezli olarak 1923 yılında kurulan Hummel spor giyim markası, ayakkabıdan, tişörte, şorttan, eşofman takımına kadar daha birçok spor ürünü üreterek her yaştan kullanıcıya hizmet vermektedir.

Hummel Erkek Şort Ürünleri

Hummel Erkek Şort Ürünleri

Dünya çapında oldukça tanınan ve birçok ülkede hizmet veren markanın kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışı nedeniyle kullanıcıların gözünde oldukça yüksek bir konumdadır. Birçok spor dalının daha rahat gerçekleştirilebilmesi için giyim kuşam çok önemlidir. Birçok spor malzemesi ve giyim ürününün yanında Hummel erkek şort ürünleri de markanın üretim ailesi içerisinde yer almaktadır. Şort gibi spor giyim ürünleri, futboldan, basketbola, hentboldan, voleybola kadar daha birçok farklı spor dalında kullanılabilmektedir. Spor dalına özel olarak üretilmiş şortlar olabildiği gibi genel amaca yönelik şortlar da hem bu sporlar özelinde hem de genel kullanım amacıyla düşünülebilmektedir. Hummel erkek penye şort kullanım alanları bakımından oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Penye şortlar amatör olarak icra edilen hemen her sporda kullanılabileceği gibi gündelik kullanım için de oldukça sportif ve kaliteli bir görünüme yardımcı olmaktadır. Özellikle ilk bahar ve yaz aylarında uzun giysilerin pek de tercih edilemeyeceği zamanlarda günlük giyim tercihlerinde ilk sıralarda gelmesi pek de sürpriz sayılmamalıdır.

Hummel Erkek Şort Modelleri ve Özellikleri

Hummel Erkek Şort Modelleri ve Özellikleri

Hummel markasına ait ürün çeşitlerinin oldukça fazla olmasının başlıca nedenleri arasında kullanıcıların çok farklı zevklere sahip olmaları yatmaktadır. Bu nedenledir ki ister şort olsun isterse de başka herhangi bir spor giyim ürünü olsun renk ve desen çeşitliliği açısından oldukça farklı ürünlere yer verilmektedir. Hummel erkek şort modelleri de olabildiğince çeşitli tutularak her zevke hitap etmesi amaçlanmıştır. Hummel Rolf erkek şort modeli penye malzemeden üretilmiştir. Üretim malzemesinin yüksek kaliteli penye olmasından kaynaklı olarak yaz aylarında vücuda temas ettiği bölgenin hava almasına yardımcı olarak bölgenin yeterince serin kalmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte pişik gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılmamasına yardımcı olmaktadır. Rolf modeli klasik Hummel logosu ile birlikte dizayn edilmiştir. Ön cebe yakın bir konuma konumlandırılan Hummel logosu kaliteli bir izlenim vermektedir. Yan kesimde yukarıdan aşağıya doğru klasik Hummel ikonları yer almaktadır. Bunun öncesinde ise kalın bir şeridin içinde noktacıklar yer almaktadır. Benzer şekilde Hummel Tavio erkek şort modelinde de yan kesimlerde kalın bir şerit içerisinde içi boş noktacıklar vardır ancak Tavio modelinde bu noktacıklardan oluşan şerit Rolf modelindekine göre daha uzun bir alana yayılmaktadır.

Hummel Erkek Şort Fiyatları

Hummel Erkek Şort Fiyatları

Seçkin bir marka olan Hummel’ın yüksek kaliteli ürünlerinin fiyatları birbirinden değişiklik gösterebilmektedir. Hummel markası kullanıcıların sağlığı ve memnuniyetini ön planda tutması nedeniyle ürünlerde kullandığı malzemeleri özenle seçmektedir. Birçok penye şort modelinde yüzde yüz pamuk ipliği kullanılması dolayısıyla kalite hissiyatı üst düzeydedir. Bununla birlikte birçok farklı bütçeye ve her türlü farklı zevke yönelik şort ürünleri bulmak mümkün olmaktadır. Hummel markası ürünlerdeki fiyat istikrarı ve çeşitliliği politikasının yanında ürünlerde model ve renk konusunda da çeşitlilik olmasına da özen göstermektedir. Hummel Bermuda şort erkek kullanıcılar için de oldukça dikkat çekici bir üründür. Ortalama şort modellerinden birazcık daha kısa olması plajlarda kullanımını oldukça kullanışlı kılmaktadır. Siyah, beyaz, sarı, kırmızı ve mavi gibi ana renklerin dışında lacivert, turuncu, yeşil gibi renklere ve daha birçok farklı renk tonuna sahip modellere rastlamak mümkündür. Bunlara ek olarak Hummel deniz şort erkek kullanıcılar için havuz ve deniz gibi su ile ilgili aktivitelerde çok yardımcı olmaktadır.