placeholder
"

İgs Giyim

" araması için 582 sonuç listeleniyor

İgs Giyim Ürünleri ile Aranan Kombinler Burada

İnsanların toplum içinde hayata karışarak iyi bir ilk izlenim yaratması için dış görünüşle birlikte iyi giyinmeye de önem vermeleri gerekir. İyi giyime önem veren insanlar zamanla bu alanla gelişme göstermekle kalmadılar aynı zamanda giyim konusunda birçok yeniliği de beraberinde getirdiler. Her ne kadar kadınların giyime önem verdikleri düşünülse de erkekler de bir o kadar giyime ve bakıma önem vermektedirler. Çeşitli giyim sektörlerinin ürünlerinin yer aldığı giyim ve kıyafet sektöründe oldukça fazla çeşitte, modelde ve fiyatta kıyafet bulunmaktadır. Aradığınız özellikte ürünleri kolaylıkla bulmanıza yarayacak birçok farklı alan bulunmaktadır. Giyim sektörü kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmakta ve bu kategorilerde belirli firmalarla birlikte artık birçok yeni firma da adını duyurmaktadır. Bu ürünlerle birlikte kadınların ve erkeklerin kıyafet seçiminde dikkat etmeleri gereken bazı önemli hususlar yer almaktadır. Bu önemli hususlarla birlikte igs giyim firmasına ait birçok modelde kadın ve erkek kıyafetleri de müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. İnsanlar genel itibariyle hem günlük hem de iş ortamı olmak üzere birçok alanda dış görünüme önem vermek ihtiyacı hissederler. Bu ihtiyaç insanların diğer insanlar ile iletişimini etkilemesi bakımından önemli olmakla birlikte saygınlık göstergesi olduğu da önemli bir gerçektir. İnsanların genel algısında yer alan hem maddi hem de manevi bir gösterge olan dış giyimde ilk izlenimin insanlar açısından ne kadar önemli bir gerçek olduğu ortadadır. Aynı zamanda kendinize güven duymanız, iyi hissetmeniz ve kendinizi kıyafet seçimiyle kolay ifade edebilmeniz açısından da giyime önem vermeniz gerekir. IGS giyim bu konuda oldukça fazla çeşit sunmakla birlikte her ortama göre kıyafet seçeneğine sahiptir. Kadın ve erkek olmak üzere giyim konusu kendi içerisinde de alt başlıklara sahiptir. Bu alt başlıklar spor giyim, günlük giyim ve özel günlerde tercih edilen klasik giyim olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Son yıllarda giyim konusunda değişen ve gelişen yeni moda ile trendleri yakından takip eden erkeklerin sayısının artması bu ihtiyaçlar doğrultusunda üretim ihtiyacının ve çeşitliliğinin taleple orantılı olarak artmasına sebep olmaktadır. Erkeklerin giyim konusunda şık ve rahat görünmeleri için bazı noktalara dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu noktalar arasında kadınlarda olduğu gibi vücut yapısını iyi tanımak ve bu vücut yapısına uygun giyinmek yer almaktadır. Bununla birlikte zayıf vücuda sahip olan erkeklerin bol kıyafet seçiminden uzak durmaları da dikkat etmeleri gereken ayrıntılar arasındadır. Aynı şekilde vücudun yapısına, kilosuna ve orantılarına uygun olmayan bir kıyafet seçimi gün içinde rahatsız ve kötü hissetmenize neden olabilir. Kendinizi bir kıyafet içinde ne kadar rahat ve güzel hissederseniz başka insanlara da onu yansıtırsınız.

Bu sebeple giyime önem vermek öncelikle kendiniz için daha sonra insanlarla iyi ilişkiler kurmak için önemlidir. Belirli bir tarza sahip değil ve kendi tarzınızı yeni baştan oluşturmak istiyorsanız modaya yön veren beğendiğiniz ünlü isimlerin tarzlarını takip ederek kendi tarzınızı oluşturmak konusunda kolaylıkla uyarlayabilirsiniz. Zamandan bağımsız olarak kadın giyimde olduğu gibi modası ve şıklığı hiçbir zaman geçmeyen ve her dönemde erkekler tarafından tercih edilen bazı parçalar ve renkler vardır. Bu kıyafet çeşitleri arasında gömlek, pantolon, takım elbise, ceket, kazak, mont, palto ve ayakkabı gibi seçenekler bulunmakla birlikte bu parçaların renkleri de her döneme uyum gösterecek tonlara sahip olmalıdır. Günlük giyimde daha açık ve canlı renkler tercih edilirken iş hayatında ve özel günlerde ise daha koyu ve ciddi renk seçimleri asil olmakla birlikte terinde bir tercih olacaktır. IGS giyim gerek günlük hayatta spor giyim rahatlığında gerekse özel günler ve iş hayatı giyim seçiminde oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda kış mevsiminde kullanılan sıcak tutan kıyafetleri de erkek modasına uygun bir şekilde üretmektedir. Bu ürünler arasında yer alan igs kaban modelleri dar kalıba sahip olmakla birlikte %60 yün, %40 polyester karışıma sahiptir. 48 beden başlayıp 56 bedene kadar ürün kapasitesi bulunan igs giyim farklı boy aralıklarına sahip kaban modelleri de üretmektedir. Aynı şekilde kış aylarının sıcak tutan vazgeçilmez dış giysileri arasında yer alan montlarda farklı çeşitleri ile igs tarafından üretilmektedir. IGS mont modelleri farklı renklere sahip olmakla birlikte üretim malzemesi olarak %100 polyester kumaşından üretilmiştir. Dar kalıp yani modern fit olarak tasarlanan igs giyim montları modellerin değişmesine bağlı olarak beden aralıklarında da değişkenlik gösterecektir. Genel olarak 48 bedenden başlayan igs erkek mont kalıpları 64 bedene kadar üretilmekte ve ihtiyaç duyan müşterilerine sunulmaktadır. Yine kıs aylarında kalınlığı ve sıcak tutması ile tercih edilen paltolar erkek dış giyim çeşitleri arasında yer almaktadır. Farklı renk seçeneğine sahip olan igs palto modelleri farklı uzunlukları da bünyesinde barındırmaktadır. Dış giyimde genel olarak değişmeyen kalıplar igs giyim palto modellerinde de değişmemekle birlikte 48 bedenden başlayıp 64 bedene kadar palto üretimi bulunmaktadır. Modern fit kalıba sahip igs giyim palto çeşitleri %80 yün, %20 polyester içeriğe sahip olması ile soğuğa karşı oldukça koruyucu bir yapı oluşturur.

IGS Erkek Giyim

IGS Erkek Giyim

Giyilecek alana göre farklılık gösteren giyim kategorisi içerisinde yer alan pantolonlar oldukça farklı kumaşlara ve modellere sahip olmaktadır. Kıyafet seçiminde görünüşün önemli olması kadar kıyafetin kumaşının da kaliteli olması oldukça önemlidir. Çünkü kıyafetler hangi tasarıma sahip olursa olsun kumaşının kötü olması o kıyafetin vücutta duruşunu olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple erkeklerde pantolon kumaşı seçimi hem günlük hayatta hareketi engellemeyecek formda olması açısından hem de kullanımın kolay olması açısından önem arz etmektedir. IGS pantolon çeşitleri rahat kalıba sahip olmakla birlikte %100 tencel dokuma kumaş özelliğine de sahiptir. Tencel kumaş doğal yapısı ile nefes alabilen ve vücudu terletmeyen özelliğe sahip olması ile giyim sektöründe yaygınlaşan kumaş türleri arasında yer almaktadır. Kilo problemi olan insanlar için de pantolon üretimi olan igs giyim de pantolon beden aralığı 44 beden ile 64 beden arasında değişiklik göstermektedir. IGS gömlek modelleri bu özelliklere sahip olmakla birlikte rahat kalıpta üretimi yapılmaktadır. IGS giyim gömlekleri beden aralığı da farklılık göstermektedir. S kalıpla üretimi yapılan igs giyim gömlek çeşitleri M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL gibi beden araklılarına sahiptir. İş hayatının ve özel günlerin olmazsa olmaz parçalarından biri olan takım elbise gelişen giyim sektörüne bağlı olarak değişime uğramaktadır. Modayı yakından takip eden erkeklerin tercih edeceği takım elbise modelleri son yıllarda ekose modellere kaymaktadır. Bir takım elbise ile farklı kombinler yapmak mümkün olmakla birlikte ürünün işlevselliği ile de erkeklerin takım elbise kullanımını büyük ölçüde etkilemektedir. IGS takım elbise modelleri yazlık ve kışlık olmak üzere farklılık gösterir. Kış aylarında tercih edilen takım elbise modelleri üşütmeyecek kumaşlardan olmakla birlikte siyah, lacivert, koyu gri, koyu yeşil, koyu kahverengi gibi renklere sahip olmaktadır. IGS elbise modelleri arasında erkek yelekli takımlar da yer almaktadır.

IGS yelek de içeren takım elbise çeşitleri erkekler tarafından iddialı ve karizmatik olması sebebiyle genel olarak özel gün ve gecelerde tercih edilir. Yelekli takımların en önemli avantajı ise ceketsiz de kullanılabildiği için özellikle yaz aylarında kolaylık sağlamasıdır. Yaz aylarında ise ciddi görünen takım elbiselerden ziyade kumaş açık renk kumaş pantolonlarla birlikte kullanılan igs ceket modelleri son yılların erkek modası kıyafetleri arasında yer almaktadır. Bu ceketler daha çok hareketli ve desenli modellerden oluşmakta ve hem modern hem şık bir hava yaratmaktadır.Aynı zamanda igs giyim modelleri arasında yer alan deri ceket de kombinlerinize şıklık katacak tasarımlara sahiptir. Çizgili, kareli, ekoseli ve kendinden desenli kumaşlara sahip ceket modelleri için kullanılan igs tişört çeşitleri de ceketlere uyum sağlayacak renklerde ve desenlerde tasarlanmaktadır. IGS erkek tişört modelleri yaz aylarında özellikle tercih edilen üst giysilerinden biri olmakla birlikte erkekler tarafından hem şortlarla hem pantolonlarla hem de spor ceketlerle kombinlenebilmektedir. Sağladığı konfor bakımında spor giyimde tercih edilen igs giyim tişört modelleri farklı beden aralıklarına sahip olmakla birlikte büyük bedenler de rahatlıkla tişört tercihinde bulunabilirler. Bu beden aralıkları S beden den başlamakla birlikte M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL ye kadar beden aralığına sahiptir. Pantolonlarla beraber farklı gömlek çeşitleri kombinlemede erkeklere kolaylık sağlamaktadır. Bu sebeple gömlek seçimi de dikkat isteyen ve değişen modaya göre takip edilmesi gereken giyim çeşitleri arasında yer almaktadır. Son yıllarda özellikle slim fit olarak geçen gömlekler trend olmakla birlikte bu gömleklerin pamuklu olması da tercih edilen özelliklerdendir. Aynı zamanda trend gömlek çeşitleri arasında sade ve keten gömleklerle birlikte minimal ve modern çizgilere sahip gömlekler de hem pantolonlarla hem şortlarla uyumlu bir kombin oluşturmaktadır. IGS giyim gömlek çeşitleri arasında hem takım elbise içerisinde kullanmak için hem de günlük kullanıma uygun rahat kalıplarda modeller yer almaktadır.

IGS Giyim Yorumları

IGS Giyim Yorumları

IGS giyim genel olarak erkeklere hitap eden bir marka olsa da kadınlara yönelik de bazı kıyafet üretimlerinde bulunmaktadır. Bu kombinlere uyum sağlayacak aksesuarlardan biri olan igs ayakkabı çeşitleri de kendi içinde oldukça farklılık göstermektedir. Bu ayakkabı çeşitleri takım elbise kombinlerinde daha klasik modelde olurken günlük kıyafet kombinlerinde ise daha spor ve rahat olmaktadır. Doğru ayakkabı kullanımı kıyafetlerinizi öne çıkaracak en önemli ayrıntılardan biridir. Aynı zamanda deri ayakkabılar, kışlık botlar, nubuk ayakkabılar da igs marka bünyesinde üretilen ayakkabı çeşitleridir. Daha önce igs giyimden herhangi bir alışveriş yapmadıysanız ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız kullanıcı yorumları size yol gösterecektir. İhtiyaç doğrultusunda erkekleri alıma yönelten kıyafetlerde ürünün yapısı ve modaya uygun olup olmaması konusunda bilgi eksikliği yaşıyorsanız bu konuda kullanıcı yorumları igs abiye modelleri arasından seçim yapmanızı oldukça kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda kullanıcı yorumları içerisinde igs giyim de bulunan kıyafetlerin nasıl kombinleneceği hakkında da bilgiler de bulabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarından yola çıkarak seçeceğiniz igs triko modelleri erkekler için de üretilmekle birlikte mevsimlik kullanılan dış giyim ürünleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Sunduğu konfor ile birlikte kolay kombinlenebilmesi igs giyim triko çeşitlerini tercih edilebilir kılmaktadır. Birçok kıyafet üretiminde kullanılan triko kumaşlar kadın giyim ürünlerinde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Standart kalıplara sahip olan igs giyim triko modelleri %50 pamuk, %50 akrilik bir karışıma sahiptir. Aynı şekilde igs kazak modelleri de triko modellerinde olduğu gibi renk ve model çeşitliliğine sahiptir. Kumaş karışımları birbirine benzemekle birlikte kullanıldıkları alanlar da aynı benzerliği göstermektedir. Triko modelleri mevsimlik kullanıma uygun olmakla birlikte igs giyim kazak çeşitleri ise kış mevsiminde de kullanılacak şekilde üretilmektedir.IGS markasına ait bir kıyafet seçiminde bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bu hususlar arasında kendi bedeninize uygun kalıplara seçmeniz ve modaya uygun desenlerde ve renklerde kıyafet seçiminde bulunmanız oldukça önemlidir. İster takım elbise isterseniz de günlük giyim olsun erkek modasına dair her türlü kıyafet ve aksesuarları igs giyim de kolaylıkla bulabilirsiniz. Aradığınız özelliklerde her türlü kıyafeti bulabileceğiniz igs giyim birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Bu alanlar içinde igs outlet de yer almakta ve bu outletler de aradığınız kıyafeti uygun fiyatlarda kolaylıkla bulmanıza yardımcı olmaktadır. Bir ürün satın almadan önce o ürünün hangi özelliklere sahip olduğu, ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığı ve desenlerinin modaya uygun olup olmadığı gibi özelliklere bakılırken aynı zamanda o ürünlerin bütçenize uygun olup olmaması da bakılacak özellikler arasındadır. IGS kampanya seçeneklerine sahip ürünleri ile yüksek kalitede kıyafetleri düşük fiyatlarda bulabilmenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda outletleri sürekli takip eden biri iseniz bedeni tek kalan ürünleri bedeninize uydurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla alacağınız kazak ve triko modelleri, kombinlemede kolaylık sağlayan parçalar arasında yer almaktadır. Genel olarak konfor sağlaması bakımından günlük kullanımda tercih edilen igs giyim kazak ve trikolar, pantolonlar ve ceketlerle birlikte kolaylıkla kombinlenebilmektedir. Üretilen kumaşların nefes alabilen yapıya sahip olması nedeniyle igs giyim ürünlerini yaz aylarının kavurucu sıcaklarında da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

IGS Giyim Fiyatları

IGS Giyim Fiyatları

Dış görünüşün oldukça ön planda olması ile birlikte olumlu bir ilk izlenim bırakabilmek için kadın, erkek her insan doğru kıyafet ve doğru kumaş tercihinde bulunmalıdır. Aynı zamanda kıyafetlerin kaliteli bir görüntü sergilemesi de bulunduğunuz ortamda rahat ve özgüvenli hissetmeniz açısında önemlidir. Erkek giyim ürünleri de kadın giyim ürünleri kadar çeşitlilik göstermekte ve aynı ilgiyi görmektedir. Kıyafet seçiminde ve kombinlemekte dikkat edeceğiniz birkaç püf nokta ile modern ve rahat bir görüntü yakalayabilirsiniz. Erkek giyimde en basit parçalar bile bazen olduğundan daha rahat ve şık görünmenizi sağlayacak ve bunu doğru ayakkabı seçimiyle desteklediğinizde modern bir stil oluşturmanıza neden olacaktır. Her pantolon veya gömlek tipi bedeninize ve kombininiz içerisinde birbirine uyumlu olmayabilir. Burada ise dikkat etmeniz gereken vücut tipinize hangi kesim ve kalıptaki parçaların size yakışacağını deneme yanılma yoluyla belirleyebilecek olmanızdır. Aynı zamanda uygun fiyata edindiğiniz kıyafetlerin renkleriyle birlikte kumaşlarının da kombin içerisinde zıtlık yaratmayacak şekilde birbiriyle uyumlu olması gerekir. Giyim konusunda yeterli bilgileri edindikten sonra ne alacağınıza karar vermenizi kolaylaştıracak olan igs giyim ürünleri bütçenizi zorlamayacak geniş fiyat aralıklarına sahiptir. Kampanyalar ve avantajlı ürünlerin indirimlerinden yararlanmak için de igs giyimi ürünleri ve fiyatları bu konuda size yarar sağlayacaktır. Daha çok erkek giyime yönelik üretim yapan igs giyim birbirinden farklı renk ve modellerle çeşitli tarzlara hitap eden giyim ürünleri üretmektedir. Zaman zaman igs giyimin yaptığı çeşitli kampanyalardan da yararlanarak uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz. Erkek giyime dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz igs giyim ürün çeşitliliğine sahip olmakla birlikte bu ürünler değişkenlik gösterdikçe fiyatlarda değişiklik gösterecektir. IGS giyim hakkında daha fazla bilgi edinmek ve birbirinden farklı igs giyim modellerine ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.