Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Boy
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Yaka Tipi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İgs Giyim

" araması için 310 sonuç listeleniyor

Her Zevke Yönelik İgs Giyim Seçenekleri Trendyol'da!

İnsanların toplum içinde hayata karışarak iyi bir ilk izlenim yaratması için dış görünüşle birlikte iyi giyinmeye de önem vermeleri gerekir. İyi giyime önem veren insanlar zamanla bu alanla gelişme göstermekle kalmadılar aynı zamanda giyim konusunda birçok yeniliği de beraberinde getirirler. Her ne kadar kadınların giyime önem verdikleri düşünülse de erkekler de bir o kadar giyime ve bakıma önem verirler. Çeşitli giyim sektörlerinin ürünlerinin yer aldığı giyim ve kıyafet sektöründe oldukça fazla çeşitte, modelde ve fiyatta kıyafet bulunur. Aradığınız özellikte ürünleri kolaylıkla bulmanıza yarayacak birçok farklı alan bulunur. Giyim sektörü kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmakta ve bu kategorilerde belirli firmalarla birlikte artık birçok yeni firma da adını duyurur. Bu ürünlerle birlikte kadınların ve erkeklerin kıyafet seçiminde dikkat etmeleri gereken bazı önemli hususlar yer alır. Bu önemli hususlarla birlikte İGS firmasına ait birçok modelde kadın ve erkek kıyafetleri de müşterilerine kolaylık sağlar. İnsanlar genel itibariyle hem günlük hem de iş ortamı olmak üzere birçok alanda dış görünüme önem vermek ihtiyacı hissederler. Bu ihtiyaç insanların diğer insanlar ile iletişimini etkilemesi bakımından önemli olmakla birlikte saygınlık göstergesi olduğu da önemli bir gerçektir. İnsanların genel algısında yer alan hem maddi hem de manevi bir gösterge olan dış giyimde ilk izlenimin insanlar açısından ne kadar önemli bir gerçek olduğu ortadadır. Aynı zamanda kendinize güven duymanız, iyi hissetmeniz ve kendinizi kıyafet seçimiyle kolay ifade edebilmeniz açısından da giyime önem vermeniz gerekir. İGS giyim bu konuda oldukça fazla çeşit sunmakla birlikte her ortama göre kıyafet seçeneğine sahiptir. Kadın ve erkek olmak üzere giyim konusu kendi içerisinde de alt başlıklara sahiptir. Bu alt başlıklar spor, günlük ve özel günlerde tercih edilen klasik olmak üzere çeşitlilik gösterir. Son yıllarda giyim konusunda değişen ve gelişen yeni moda ile trendleri yakından takip eden erkeklerin sayısının artması bu ihtiyaçlar doğrultusunda üretim ihtiyacının ve çeşitliliğinin taleple orantılı olarak artmasına sebep olur.

Her Mevsime Uygun İGS Giyim Ürünleri

Her Mevsime Uygun İGS Giyim Ürünleri

Erkeklerin giyim konusunda şık ve rahat görünmeleri için bazı noktalara dikkat etmeleri gerekir. Bu noktalar arasında kadınlarda olduğu gibi vücut yapısını iyi tanımak ve bu vücut yapısına uygun giyinmek yer alır. Bununla birlikte zayıf vücuda sahip olan erkeklerin bol kıyafet seçiminden uzak durmaları da dikkat etmeleri gereken ayrıntılar arasındadır. Aynı şekilde vücudun yapısına, kilosuna ve orantılarına uygun olmayan bir kıyafet seçimi gün içinde rahatsız ve kötü hissetmenize neden olabilir. Kendinizi bir kıyafet içinde ne kadar rahat ve güzel hissederseniz başka insanlara da onu yansıtırsınız. Bu sebeple giyime önem vermek öncelikle kendiniz için daha sonra insanlarla iyi ilişkiler kurmak için önemlidir. Belirli bir tarza sahip değil ve kendi tarzınızı yeni baştan oluşturmak istiyorsanız modaya yön veren beğendiğiniz ünlü isimlerin tarzlarını takip ederek kendi tarzınızı oluşturmak konusunda kolaylıkla uyarlayabilirsiniz. Zamandan bağımsız olarak kadın giyimde olduğu gibi modası ve şıklığı hiçbir zaman geçmeyen ve her dönemde erkekler tarafından tercih edilen bazı parçalar ve renkler vardır. Bu kıyafet çeşitleri arasında gömlek, pantolon, takım elbise, ceket, kazak, mont, palto ve ayakkabı gibi seçenekler bulunmakla birlikte bu parçaların renkleri de her döneme uyum gösterecek tonlara sahip olmalıdır. Günlük hayatta daha açık ve canlı renkler tercih edilirken iş hayatında ve özel günlerde ise daha koyu ve ciddi renk seçimleri asil olmakla birlikte terinde bir tercih olur. İGS gerek günlük hayatta spor rahatlığında gerekse özel günler ve iş hayatı seçimlerde oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda kış mevsiminde kullanılan sıcak tutan kıyafetleri de erkek modasına uygun bir şekilde üretir. Bu ürünler arasında yer alan markanın kaban modelleri dar kalıba sahip olmakla birlikte %60 yün, %40 polyester karışıma sahiptir. 48 beden başlayıp 56 bedene kadar ürün kapasitesi bulunan İGS, farklı boy aralıklarına sahip kaban modelleri de üretir. Aynı şekilde kış aylarının sıcak tutan vazgeçilmez dış giysileri arasında yer alan montlarda farklı çeşitleri ile İGS tarafından üretilir. İGS mont, kaban, kazak modelleri farklı renklere sahip olmakla birlikte üretim malzemesi olarak %100 polyester kumaşından üretilir. Dar kalıp yani modern fit olarak tasarlanan markanın montları modellerin değişmesine bağlı olarak beden aralıklarında da değişkenlik gösterir. Genel olarak 48 bedenden başlayan markanın erkek mont kalıpları 64 bedene kadar üretilir ve ihtiyaç duyan müşterilerine sunulur. Dış giyimde genel olarak değişmeyen kalıplar İGS palto modellerinde de değişmemekle birlikte 48 bedenden başlayıp 64 bedene kadar palto üretimi bulunur. Modern fit kalıba sahip İGS ürünleri palto çeşitleri %80 yün, %20 polyester içeriğe sahip olması ile soğuğa karşı oldukça koruyucu bir yapı oluşturur.

Beğenilen İGS Giyim Modelleri

Beğenilen İGS Giyim Modelleri

Giyilecek alana göre farklılık gösteren giyim kategorisi içerisinde yer alan pantolonlar oldukça farklı kumaşlara ve modellere sahiptir. Kıyafet seçiminde görünüşün önemli olması kadar kıyafetin kumaşının da kaliteli olması oldukça önemlidir. Çünkü kıyafetler hangi tasarıma sahip olursa olsun kumaşının kötü olması o kıyafetin vücutta duruşunu olumsuz etkiler. Bu sebeple erkeklerde pantolon kumaşı seçimi hem günlük hayatta hareketi engellemeyecek formda olması açısından hem de kullanımın kolay olması açısından önem arz eder. İGS tişört, pantolon, ayakkabı çeşitleri rahat kalıba sahip olmakla birlikte %100 tencel dokuma kumaş özelliğine de sahiptir. Tencel kumaş doğal yapısı ile nefes alabilen ve vücudu terletmeyen özelliğe sahip olması ile giyim sektöründe yaygınlaşan kumaş türleri arasında yer alır. Kilo problemi olan insanlar için de pantolon üretimi olan İGS de pantolon beden aralığı 44 beden ile 64 beden arasında değişiklik gösterir. İGS takım elbise, gömlek, ceket modelleri bu özelliklere sahip olmakla birlikte rahat kalıpta üretimi yapılır. Markanın gömlekleri beden aralığı da farklılık gösterir. S kalıpla üretimi yapılan markanın gömlek çeşitleri M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL gibi beden araklılarına sahiptir. İş hayatının ve özel günlerin olmazsa olmaz parçalarından biri olan takım elbise gelişen giyim sektörüne bağlı olarak değişime uğrar. Modayı yakından takip eden erkeklerin tercih edeceği takım elbise modelleri son yıllarda ekose modellere kayar. Bir takım elbise ile farklı kombinler yapmak mümkün olmakla birlikte ürünün işlevselliği ile de erkeklerin takım elbise kullanımını büyük ölçüde etkiler. İGS takım elbise modelleri yazlık ve kışlık olmak üzere farklılık gösterir. Kış aylarında tercih edilen takım elbise modelleri üşütmeyecek kumaşlardan olmakla birlikte siyah, lacivert, koyu gri, koyu yeşil, koyu kahverengi gibi renklere sahip olur. Markanın elbise modelleri arasında erkek yelekli takımlar da yer alır. Yine kıs aylarında kalınlığı ve sıcak tutması ile tercih edilen paltolar erkek çeşitleri arasında yer alır. Farklı renk seçeneğine sahip olan markanın palto modelleri farklı uzunlukları da bünyesinde barındırır.

Farklı Vücut Tiplerine Uygun Etkileyici İGS Giyim Seçenekleri

Farklı Vücut Tiplerine Uygun Etkileyici İGS Giyim Seçenekleri

İGS yelek de içeren takım elbise çeşitleri erkekler tarafından iddialı ve karizmatik olması sebebiyle genel olarak özel gün ve gecelerde tercih edilir. Yelekli takımların en önemli avantajı ise ceketsiz de kullanılabildiği için özellikle yaz aylarında kolaylık sağlamasıdır. Yaz aylarında ise ciddi görünen takım elbiselerden ziyade kumaş açık renk kumaş pantolonlarla birlikte kullanılan markanın ceket modelleri son yılların erkek modası kıyafetleri arasında yer alır. Bu ceketler daha çok hareketli ve desenli modellerden oluşmakta ve hem modern hem şık bir hava yaratır. Aynı zamanda İGS giyim modelleri arasında yer alan deri ceket de kombinlerinize şıklık katacak tasarımlara sahiptir. Çizgili, kareli, ekoseli ve kendinden desenli kumaşlara sahip ceket modelleri için kullanılan markanın tişört çeşitleri de ceketlere uyum sağlayacak renklerde ve desenlerde tasarlanır. İGS erkek giyim modelleri yaz aylarında özellikle tercih edilen üst giysilerinden biri olmakla birlikte erkekler tarafından hem şortlarla hem pantolonlarla hem de spor ceketlerle kombinlenebilir. Sağladığı konfor bakımında spor giyimde tercih edilen markanın tişört modelleri farklı beden aralıklarına sahip olmakla birlikte büyük bedenler de rahatlıkla tişört tercihinde bulunabilirler. Bu beden aralıkları S beden den başlamakla birlikte M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL ye kadar beden aralığına sahiptir. Pantolonlarla beraber farklı gömlek çeşitleri kombinlemede erkeklere kolaylık sağlar. Bu sebeple gömlek seçimi de dikkat isteyen ve değişen modaya göre takip edilmesi gereken giyim çeşitleri arasında yer alır. Son yıllarda özellikle slim fit olarak geçen gömlekler trend olmakla birlikte bu gömleklerin pamuklu olması da tercih edilen özelliklerdendir. İGS gömlek çeşitleri arasında hem takım elbise içerisinde kullanmak için hem de günlük kullanıma uygun rahat kalıplarda modeller yer alır.

İGS Giyim Yorumları ve Değerlendirmeleri

İGS Giyim Yorumları ve Değerlendirmeleri

İGS genel olarak erkeklere hitap eden bir marka olsa da kadınlara yönelik de bazı kıyafet üretimlerinde bulunur. Bu kombinlere uyum sağlayacak aksesuarlardan biri olan ayakkabı çeşitleri de kendi içinde oldukça farklılık gösterir. Bu ayakkabı çeşitleri takım elbise kombinlerinde daha klasik modelde olurken günlük kıyafet kombinlerinde ise daha spor ve rahat olur. Doğru ayakkabı kullanımı kıyafetlerinizi öne çıkaracak en önemli ayrıntılardan biridir. Aynı zamanda deri ayakkabılar, kışlık botlar, nubuk ayakkabılar da marka bünyesinde üretilen ayakkabı çeşitleridir. Daha önce İGS giyimden herhangi bir alışveriş yapmadıysanız ve ne alacağınıza karar veremiyorsanız müşteri yorumları size yol gösterir. İhtiyaç doğrultusunda erkekleri alıma yönelten kıyafetlerde ürünün yapısı ve modaya uygun olup olmaması konusunda bilgi eksikliği yaşıyorsanız bu konuda müşteri yorumları İGS damatlık modelleri arasından seçim yapmanızı oldukça kolaylaştırır. Aynı zamanda müşteri yorumları içerisinde İGS de bulunan kıyafetlerin nasıl kombinleneceği hakkında da bilgiler de bulabilirsiniz. İGS giyim yorum bölümünden yola çıkarak seçeceğiniz markanın triko modelleri erkekler için de üretilmekle birlikte mevsimlik kullanılan dış giyim ürünleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Sunduğu konfor ile birlikte kolay kombinlenebilmesi İGS triko çeşitlerini tercih edilebilir kılar. Birçok kıyafet üretiminde kullanılan triko kumaşlar kadın ürünlerinde de yaygın bir şekilde kullanılır. Standart kalıplara sahip olan İGS triko modelleri %50 pamuk, %50 akrilik bir karışıma sahiptir. Aynı şekilde İGS kazak modelleri de triko modellerinde olduğu gibi renk ve model çeşitliliğine sahiptir. Kumaş karışımları birbirine benzemekle birlikte kullanıldıkları alanlar da aynı benzerliği gösterir. Triko modelleri mevsimlik kullanıma uygun olmakla birlikte İGS kazak çeşitleri ise kış mevsiminde de kullanılacak şekilde üretilir.

Modayı Takip Eden İGS Giyim Markası

Modayı Takip Eden İGS Giyim Markası

İGS markasına ait bir kıyafet seçiminde bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bu hususlar arasında kendi bedeninize uygun kalıplara seçmeniz ve modaya uygun desenlerde ve renklerde kıyafet seçiminde bulunmanız oldukça önemlidir. İster takım elbise isterseniz de günlük olsun erkek modasına dair her türlü kıyafet ve aksesuarları İGS de kolaylıkla bulabilirsiniz. Aradığınız özelliklerde her türlü kıyafeti bulabileceğiniz İGS birçok farklı alanda hizmet verir. Bu alanlar içinde İGS giyim indirim de yer alır ve bu outletler de aradığınız kıyafeti uygun fiyatlarda kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Bir ürün satın almadan önce o ürünün hangi özelliklere sahip olduğu, ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığı ve desenlerinin modaya uygun olup olmadığı gibi özelliklere bakılırken aynı zamanda o ürünlerin bütçenize uygun olup olmaması da bakılacak özellikler arasındadır. İGS giyim online seçeneklerine sahip ürünleri ile yüksek kalitede kıyafetleri düşük fiyatlarda bulabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda outletleri sürekli takip eden biri iseniz bedeni tek kalan ürünleri bedeninize uydurabilirsiniz. Uygun fiyatlarla alacağınız kazak ve triko modelleri, kombinlemede kolaylık sağlayan parçalar arasında yer alır. Genel olarak konfor sağlaması bakımından günlük kullanımda tercih edilen markanın giyim kazak ve trikolar, pantolonlar ve ceketlerle birlikte kolaylıkla kombinlenebilir. Üretilen kumaşların nefes alabilen yapıya sahip olması nedeniyle markanın giyim ürünlerini yaz aylarının kavurucu sıcaklarında da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda trend gömlek çeşitleri arasında sade ve keten gömleklerle birlikte minimal ve modern çizgilere sahip gömlekler de hem pantolonlarla hem şortlarla uyumlu bir kombin oluşturulur. Erkek giyime dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz İGS ürün çeşitliliğine sahip olmakla birlikte bu ürünler değişkenlik gösterdikçe fiyatlarda değişiklik gösterir.

Cazip İGS Giyim Ürünleri Fiyatları

Cazip İGS Giyim Ürünleri Fiyatları

Dış görünüşün oldukça ön planda olması ile birlikte olumlu bir ilk izlenim bırakabilmek için kadın, erkek her insan doğru kıyafet ve doğru kumaş tercihinde bulunmalıdır. Aynı zamanda kıyafetlerin kaliteli bir görüntü sergilemesi de bulunduğunuz ortamda rahat ve özgüvenli hissetmeniz açısında önemlidir. Erkek giyim ürünleri de kadın ürünleri kadar çeşitlilik gösterir ve aynı ilgiyi görür. Kıyafet seçiminde ve kombinlemekte dikkat edeceğiniz birkaç püf nokta ile modern ve rahat bir görüntü yakalayabilirsiniz. Erkek giyimde en basit parçalar bile bazen olduğundan daha rahat ve şık görünmenizi sağlayacak ve bunu doğru ayakkabı seçimiyle desteklediğinizde modern bir stil oluşturmanıza neden olur. Her pantolon veya gömlek tipi bedeninize ve kombininiz içerisinde birbirine uyumlu olmayabilir. Burada ise dikkat etmeniz gereken vücut tipinize hangi kesim ve kalıptaki parçaların size yakışacağını deneme yanılma yoluyla belirleyebilecek olmanızdır. Aynı zamanda uygun fiyata edindiğiniz kıyafetlerin renkleriyle birlikte kumaşlarının da kombin içerisinde zıtlık yaratmayacak şekilde birbiriyle uyumlu olması gerekir. Giyim konusunda yeterli bilgileri edindikten sonra ne alacağınıza karar vermenizi kolaylaştıracak olan İGS ürünleri bütçenizi zorlamayacak geniş fiyat aralıklarına sahiptir. Kampanyalar ve avantajlı ürünlerin indirimlerinden yararlanmak için de İGS giyim fiyat seçeneği bu konuda size yarar sağlar. Daha çok erkek giyime yönelik üretim yapan İGS hırka birbirinden farklı renk ve modellerle çeşitli tarzlara hitap eden ürünleri üretir. Zaman zaman İGS giyimin yaptığı çeşitli kampanyalardan da yararlanarak uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz. İGS hakkında daha fazla bilgi edinmek ve birbirinden farklı İGS online giyim modellerine ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.