İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

IKEA Çamaşır Sepeti

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Ergonomik Tasarımlı İkea Çamaşır Sepeti Modelleri Sizinle

Hijyenik bir kullanım için kıyafetlerinizi düzenli olarak yıkamanız gerekir. Üzerinize bir şey döktüğünüzde, kıyafetinizi birkaç kez giydiğinizde, kıyafetiniz leke olduğunda ve bunun gibi birçok durumda kıyafetlerinizi çamaşır sepetine atmanız gerekir. Çamaşır sepeti, kirli kıyafetlerin yıkanmak üzere bekletilmesi için kullanılan eşyadır. Her evin olmazsa olmazı olan bu eşya, kirli kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde bir alanda tutmanızı sağlar. Kıyafetiniz kirlenir kirlenmez yıkamanız mümkün değildir. Çamaşır makinesini kullanmanız için makinenin yeterince dolu olması gerekir. Böylece sürekli makine çalıştırmamış ve su tasarrufu yapmış olursunuz. Bunun yanı sıra kıyafetlerin daha iyi yıkanabilmesi için yeterli çoğunlukta olması gerekir. Makine içerisindeki kıyafetler birbirine sürtünerek de temizlenme sağlanır. Çamaşır makinesine gitmeden önce kıyafetlerin kendi renklerine göre ayrışması gerekir. Bu ayrıştırmayı Ikea çamaşır sepeti ile yapabilirsiniz. Renklileri, beyazları ve siyahları ayrı ayrı çamaşır sepetlerine koyarak çamaşırların ayrışmasını sağlayabilirsiniz. Çamaşır yıkama zamanı geldiğinde çamaşır sepetindeki kirli ve ayrıştırdığınız çamaşırları kolayca yıkayabilirsiniz. Çamaşır sepeti, evin derli toplu olmasını da sağlayan bir eşyadır. Kirli çamaşırlarınızın etrafta dolaşmasını, dağınık ve pis bir görüntü yaratmasını istemezsiniz. Bu nedenle çamaşır sepeti alarak kirli çamaşırlarınızın derli toplu bir şekilde belli bir yerde durmasını sağlayabilirsiniz. İkea çamaşır sepeti modelleri geniş çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Çamaşır sepetini isterseniz yatak odanıza isterseniz banyonuza koyabilirsiniz. Hangi odaya koyarsanız koyun Ikea’nın göz alıcı ve şık tasarıma sahip çamaşır sepeti modelleri sayesinde odanızın, banyonuzun şıklığını tamamlayabilirsiniz. Çamaşır sepeti almadan önce hangi işlevlere sahip bir sepet aradığınızdan emin olmalısınız. Geniş tasarım çeşitliliği içerisinden size hitap eden çamaşır sepetini seçebilirsiniz.

  • Geniş Çeşitlilik
  • Sağlıklı İçerik
  • Çamaşır Sepeti Modelleri

Ikea Çamaşır Sepeti Modelleri

Ikea Çamaşır Sepeti Modelleri

Çamaşır sepeti modellerinin işleve ve tasarıma göre ayrıştığını söylemek mümkün. Geniş çeşitlilik, göz alıcı detaylarla süsleniyor. Ikea, farklı renk ve modellerde çamaşır sepeti tasarımları ile ön plana çıkıyor. Çamaşır sepeti alırken kapasitesi de elbette önemli. Evde kaç kişi yaşadığınıza bağlı olarak alacağınız çamaşır sepetinin kapasitesi değişecektir. Geniş kapasite çeşitliliği içerisinde aradığınızı bulmak çok kolay. İkea kirli çamaşır sepeti modellerinden biri olan İkea torkis çamaşır sepeti, iki ayrı gözeneğe sahiptir. Bu iki gözenek sayesinde çamaşırlarınızı renklerine göre ayırabilirsiniz. Siyahlar bir tarafa, renkliler diğer tarafa… Polyester kumaşından üretilen torkis çamaşır sepeti, şık ve sportif bir tasarıma sahiptir. Tüm banyoların tasarımına eşlik edebilir. Aynı zamanda polyester kumaşı sayesinde çamaşırların kokusunu veya nemini içine çekmez. Katlanabilir olması dolayısıyla da çok fazla yer kaplamaz. Birçok işlevsel özelliği bünyesinde toplayan torkis çamaşır sepeti, Ikea’nın ön plana çıkan parçalarından. İkea hasır çamaşır sepeti modellerine göz atmak isteyenler İkea branas çamaşır sepeti modelini inceleyebilir. Branas çamaşır sepeti, hasırdan örülme dış yüzeyiyle oldukça estetik ve hoş bir tasarıma sahip. Son zamanlarda hasır eşyaların popülerleşmesiyle herkesin banyosunda tercih ettiği bir çamaşır sepeti modeli. Ayaklarının plastik olması, kullanımı açısından oldukça iyi. Plastik ayaklar, branas çamaşır sepetinin banyo neminden etkilenmesini engelliyor. 9 kilograma kadar kirli çamaşır taşıyabilmesi de branas çamaşır sepetini ön plana çıkaran detaylardır. Hasır seven geniş bir aileyseniz branas çamaşır sepeti modelini satın alabilirsiniz. İkea jall çamaşır sepeti, ergonomik ve minimalist havasıyla ön plana çıkan çamaşır sepeti modellerinden. Katlanabilir olması ve sade tasarımı en dikkat çekici ve diğer modellerden ayrıştırıcı özellikleri denilebilir. 8 kilograma kadar kirli çamaşır taşıyabilen jall çamaşır sepetini kullanmadığınız zaman katlayıp kaldırabilirsiniz. Beyaz ve sade görünümü sayesinde her banyonun tasarımına uyum sağlar.

Çamaşır Sepeti Modellerinde Geniş Çeşitlilik

Çamaşır Sepeti Modellerinde Geniş Çeşitlilik

Ikea çamaşır sepeti modellerinin çok çeşitli olduğu söylenebilir. Bu çeşitlilik yalnızca tasarım olarak değil işlevsel olarak da ön plana çıkar. İki gözlü, üç gözlü ya da tek gözlü seçeneklerinin yanı sıra çamaşır sepetinin üretildiği kumaş veya malzemeler de önem taşır. Ikea’da yok, yok! Geniş çeşitlilik arasında aradığınız çamaşır sepeti modelini kolayca bulabilirsiniz. İkea plastik çamaşır sepeti arayanların karşılaşabileceği birçok çamaşır sepeti modeli var. Plastik çamaşır sepetleri genellikle yatay bir forma sahiptir. Çamaşırları makineden alıp asmak için kullanılan eşyalardır. Blaska plastik çamaşır sepeti, 36 litrelik hacmiyle yaklaşık 5 kiloya kadar çamaşır taşıyabilir. Beyaz ve klasik bir tasarımı vardır. Ikea mavi torkis plastik çamaşır sepeti ise daha modern bir tasarıma sahiptir. Yumuşak ve esnek plastikten üretildiği için oldukça kolay ve rahat bir şekilde çamaşırlarınızı taşıyabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen plastik torkis çamaşır sepeti, genellikle çamaşır makinesinden çamaşırları alırken ve çamaşırları asarken kullanılabilir. Çamaşırlarınızı ayrıştırmak için çamaşır sepeti arayanlar İkea skubb çamaşır sepeti modeline göz atabilir. Skubb çamaşır sepeti, polyesterden üretilmiş olması dolayısıyla kirli çamaşırların nemini veya kokusunu içerisinde hapsetmez. Siyah rengi, asil ve şık bir tasarımı ön plana çıkarır. Aynı zamanda iki adet çamaşır sepeti birleşik olarak tasarlanmıştır. Bu sayede çamaşırlarınızı ayrıştırabilir, çamaşır yıkama gününde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Gardrop iskeleti içerisine uyum sağlayacak şekilde tasarlandığından ev içerisinde görünür bir şekilde kullanmama avantajı sağlar. Plastik çamaşır sepetlerinin yanı sıra İkea bambu çamaşır sepeti modelleri de son zamanlarda oldukça fazla tercih ediliyor. Bambudan üretilen çamaşır sepeti modelleri, şık tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Farklı kapasitelerde ve tasarım çeşitliliğinde modellerle karşılaşmanız mümkün.

Çamaşıra Dair Her Şey

Çamaşıra Dair Her Şey

Çamaşır sepeti satın almak isteyenler İkea çamaşır sepeti ve fiyatları ve fiyat aralığı hakkında bilgi edinmek istiyor. Ikea çamaşır sepeti fiyatları, sepetin modeline, kapasitesine ve üretildiği malzemeye göre çeşitlilik gösteriyor. Her cebe uygun çamaşır sepeti olduğu söylenebilir. Geniş çeşitlilik içerisinde aradığınız çamaşır sepetini kolayca bulabilirsiniz. Çamaşır yıkamak, biriktirmek, ayrıştırmak ve asmak için gerekli olan tek eşya elbette çamaşır sepeti değil. Çamaşıra dair her şeyi Ikea’da bulabilirsiniz. Bunlardan biri mandal çeşitleridir. Ikea torkis mandal seti, farklı ve göz alıcı tasarımı ile hemen dikkat çekiyor. Yumuşak plastikten üretildiği için kullanım esnasında ellerinizi yormuyor. Güçlü tutacakları sayesinde çamaşırlarınızın çamaşır askısında sabit bir şekilde durabilmesini sağlıyor. Torkis mandal setinin yanı sıra Ikea slibb mandal setine de göz atabilirsiniz. Çamaşır yıkarken en çok ihtiyaç duyulan bir diğer ürün ise çamaşır yıkama torbasıdır. Çamaşır yıkama torbası, iç çamaşırı gibi hassas olan çamaşırlarınızı yıkamanız için kullanılan bir eşyadır. Hassas çamaşırlarınızın zarar görmesini engelleyen çamaşır torbasını uzun vadede kullanabilirsiniz. Çamaşırlarınızı kurutmak için ise Ikea kurutma askılığı modellerine göz atabilirsiniz. Farklı işlevlerin ön plana çıktığı kurutma askılığı modelleri içerisinden ihtiyacınıza hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Evinizin her şeyi olan Ikea, çamaşır yıkama, kurutma, saklama ve asma gibi tüm alanlarda size kolaylık sağlayacak ürünleriyle ön plana çıkıyor. Bu eşyalar size kolaylık sağlarken şık tasarımları ile evinizin iç dizaynına da uyum sağlıyor. Geniş çeşitlilik içerisinden aradığınız eşyayı bulamayacağınız gibi bir telaşa kapılmayın.Trendyol, tek tıkla aradığınız tüm Ikea çamaşır sepeti modellerini önünüze seriyor. Trendyol’un fırsatlarından yararlanarak indirimli fiyatlarla alışverişinizi yapabilirsiniz.