Marka
Avantajlı Ürünler
Materyal
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Boyut/Ebat
Yükseklik
Ölçü
Öğütülme Türü
Ekran Boyut Aralığı
Genişlik
Ürün Puanı
"

IKEA

" araması için 12342 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlara Yanıt Veren Ikea Ürünleri Trendyol'da!

IKEA ev modasında kendini göstermiş ve senelerdir verdiği hizmetlerle birçok kişinin ev eşyasında ilk adresi haline gelmiştir. Birçok alanda kendini geliştiren markanın, her alanda hizmeti bulunmaktadır. Özellikle ev modasında, evin birçok odasına uyumlu olan yatak odası örtülerinden ev aksesuarlarına kadar ürün kategorisi yüksektir. Markanın yatak odası için ürettiği IKEA yatak odaları farklı desenler ve çizgiler ile ev modasına anlam katıyor. Yatak odası setlerinin zengin içerikleri ve aynı zamanda kaliteli kumaş materyalleri ile yazın ve kışın rahat bir uyku çekmeye yardımcı olur. IKEA genç odaları, çocuk ve yetişkinlere özel ürettiği setleri ile birçok kesime hitap eder. Genç odası setlerinde taraftar konseptleri, arabalı yataklar, ranzalı setler, çalışma masalı setler, kızlara ve erkeklere özel tasarlanan konseptleri ile dikkat çekmektedir. Genç odalarının tasarımından çok sağlamlığı da belirgin özellikler arasındadır. Genç odalarındaki kullanılan ahşap malzemeler ve vidalama yöntemleri özel işçilikler kullanılarak yerine getirilir. IKEA Türkiye üretimlerindeki genç odalarını oldukça beğenilen konseptlerden üretir. Marka üretimlerinde çok yönlü imalatlar yaptığı için her yaş grubuna yer vermiştir. Marka bebek odası erkek bebek ve kız bebeklere özel renk skalası ile sevimli görünümde bebek odaları üretir. Bununla birlikte sezonda dikkat çeken renkler ve tasarımlar marka tarafından kullanılır. Yatak odalarının dış tasarımlarının yanı sıra bebeklerin rahat edebilmelerine de yardım ettiği söylenebilir. Çünkü bebek vücut yapısına ve aylık özelliklerine uygun olarak üretimler sağlanır. Kolay karar vermenize yardımcı olan IKEA bebek karyolası yorumlarını okuyarak çocuğunuza uygun modellere de erişebilirsiniz.

IKEA ile Ev Düzeninizi Oluşturun

IKEA ile Ev Düzeninizi Oluşturun

Ev için günlük hayatta kullanılabilecek birçok eşya ve detay vardır. Marka tüm bu detayları düşünerek, evinizdeki bütün eksiklerinizi tamamlıyor. Aynı zamanda ev eşyalarının son teknolojik işlemler ile üretildiği de söylenebilir. Ev düzenini oluşturabilecek olan eşyalar, evin her alanına hitap edecek ölçüttedir. Bunun yanı sıra IKEA indirim olanakları ile de eksiklikleri satın alabilmek mümkündür. Zaman zaman sağlanan indirim olanakları ile istenilen ürün indirimli bir şekilde alınabilir. Mutfaklarda çok zaman geçirildiği için mutfak eşyalarının önemi büyüktür. Marka yemek takımı farklı renk ve çizgiler kullanılarak imal edilmiştir. Bu nedenle mutfaktaki renk tonlamasına uyum sağlayabilecek çeşitliliğe sahiptir. Mutfakta iş kolaylaştıracak ne varsa markanın konsepti ile bulabilmek mümkündür. Mutfakta pratiklik kazandıracak olan ürünler, yumurta tamamlayıcıları, jülyen soyacak, hazneli olan silikon yağ ve sos fırçası, süt taşırmaz aparat, metal çek bırak dondurma kepçeleri, çırpıcı, hassas mutfak terzileri, kaşıklık, bisküvi yapma makinesi, ipli el rondosu gibi birçok mutfak eşyası üretimi vardır. Ayrıca tüm odalara uyum sağlayacak IKEA masalar vardır. Bir de masalara anlam kazandıran birbirinden şık IKEA sandalyeler bulunur. Mutfaklarda ve diğer pek çok odada kullanabilecek işlevsel IKEA dolaplar da birçok erzağı saklamak üzere tasarlanır. Her ortama uyum sağlayan renkler ve modeller sayesinde başarılı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra büyük ev eşyalarıyla da marka dekorasyon tamamlanmış olur. Dekorasyon tamamlayıcıları olarak, oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk, çalışma alanları, kitaplık ve raflar, ev dekorasyonu, ev düzenleme, evcil hayvan ürünleri, TV dolap sistemleri, halılar, ev tekstili, antreler, ardiye alanları, aydınlatmalar, yemek pişirme, sofralar, mutfaklar, banyolar, yaz ürünleri gibi birçok kategoride ürünü vardır. Oturma odalarına değer katan birbirinden rahat IKEA koltuk modelleri ile evlerinize eşsiz bir güzellik katabilirsiniz. Aynı şekilde tamamlayıcı ve işlevsel bir ürün ararsanız oldukça şık IKEA tv ünitesi bulunur. Tüm bu ürünlere avantajlı bir şekilde erişim sağlamak için IKEA kampanyalarını takip edebilirsiniz. IKEA kampanya ürünlerine ise Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

IKEA ile Güzelleşen Yaşam Alanları

IKEA ile Güzelleşen Yaşam Alanları

Son zamanlarda ev eşyalarındaki gelişim ve modaya uyumu aranan durumlar arasındadır. Marka bu durumu göz önüne alarak üretimlerine yön vermektedir. IKEA ürünleri birçok kategoride çeşitlilik gösterir ve hayat kolaylaştırır. Marka özellikle ev düzenleme alanındaki çalışmaları ile büyük bir kolaylık sağlar. Markanın es geçmediği bir diğer alan da ardiyelerdir. Bu alanda da kolay kullanım kazanabilmek için çamaşır odası, açık raflar ve düzenleyiciler üretilmiştir. Ev dekorasyonunun yanı sıra evdeki alanların değer kazanması ve etkin kullanımı için üretimlerin sağlandığı söylenebilir. Yeni sezonda dikkat çeken renkler ile üretilen IKEA çalışma masası odalara ve ofislere oldukça yakışır. Dinlenme alanlarında ise sallanan koltuk şeklindeki tasarımlar evlere farklı bir hava katacaktır. Oturma alanlarında yansıtılacak tarzın yanı sıra aynı durum yemek odası takımları için de geçerlidir. Yemek masaları, evde büyük bir role sahiptir. Yemek masası üzerinde yalnızca yemek yenmez aynı zamanda ders çalışılır, kitap okunur, oyun oynanır ve buna benzer birçok aktivite yerine getirilir. Yemek masası üzerinde kurulacak sofralar için de markanın kahvaltı, akşam yemeği, tatlı tabakları, kadehler, çatal bıçaklar gibi birçok uyumlu takımı vardır. Ayrıca yemek hazırlık aşamasında da rende ile harika yemekler hazırlanabilir. Yatak odalarına değer katacak birçok farklı ürün de vardır. IKEA şifonyer odalarınıza uyum sağlayabilmek adına oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca IKEA yatak fiyatları da oldukça avantajlıdır. Kararsızlık yaşamanız halinde ise IKEA yatak yorumlarını okuyarak tam da ihtiyacınız olan modele ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında IKEA nevresim takımları ile de yataklarınıza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. IKEA gardrop ile de hem yatak hem de giyinme odalarını güzelleştirebilirsiniz. Giyinme odalarına veya antreye yerleştirebileceğiniz IKEA ayakkabılık da pek çok ayakkabınızı düzenli bir şekilde saklama olanağı sağlar.

Bütçe Dostu IKEA Fiyatları

Bütçe Dostu IKEA Fiyatları

Marka tasarladığı ev eşyaları ile birçok alanda kolaylık sağlayan bir markadır. IKEA Türkiye üretimleri, kategori olarak oturma, yemek, yatak, çocuk odası, çalışma alanları, kitaplıklar ve raflar, yemek takımları, ev düzenleme için aparatlar, evcil hayvanlar için eşyalar, TV setleri ve dolap sistemleri, halı, ev tekstili, antreler, ardiye alanları, aydınlatmalar ve bunun gibi birçok alanda üretimlerini gerçekleştirmektedir. Antre ve odalarda kullanabileceğiniz işlevsel IKEA ayakkabılık fiyatları Trendyol’da oldukça uygundur. Ayrıca ilgili kategoriler arasında çerçeveler, pratik mutfak malzemeleri, terlik, askı, bulaşıklıklar, Amerikan servisler, tabureler, düzenleyiciler, havlular, dekoratif aksesuarlar, bitkiler, çift ve tek kişilik pike takımları, çarşaf takımları, saklama kapları, tabaklar, plaj havluları, çoraplar, mum kokular, servis sunumları gibi içerikleri vardır. Banyoların ihtiyacı olan duşakabinleri, dolapları, lavaboları ve benzeri birçok ürünü marka sayesinde temin edebilirsiniz. Uygun IKEA duşakabin fiyatları ve diğer avantajlardan hemen faydalanabilirsiniz. Marka üretmiş olduğu ev eşyaları ve aparatları, modeline özelliklerine göre fiyatlandırmaktadır. Ayrıca IKEA indirim ürünleri ile zaman zaman müşterilere birçok alanda kolaylık sağlamaktadır. Ev eşyalarının kalitesinin yanı sıra sağlamlığı da dikkat çekmektedir. IKEA online indirim fırsatlarıyla Trendyol’da sizlere sunulur. Başarılı markanın birbirinden kaliteli ürünlerine avantajlı bir şekilde ulaşmanız mümkün hale gelir. Uygun IKEA fiyatlarının yanı sıra müşteri yorumları ile güvenli bir alışveriş deneyimi sunar. Ürünleri kullanan müşterilerce yapılan IKEA yorumları sayesinde kararsızlıklarınızı giderebilrisiniz. Oturma odası, antre, mutfak ve diğer pek çok alanda kullanacağınız eşyaların kalitesini, işlevini ve dayanıklılığını almadan önce öğrenebilirsiniz. IKEA termos yorumlarından gardrop yorumlarına kadar her türlü ürüne dair değerlendirmeleri sizlere sunar. Bu sayede güvenli alışverişi bütçe dostu fiyatlarla gerçekleştirme imkanınız olur.