İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat Geçmişi
Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İpek Salça

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Lezzetiyle Etkileyen İpek Salça Trendyol'da!

Salça, yemeklerde sık kullanılan ve yemeklere lezzet katan yiyeceklerden biridir. İpek salça, lezzeti ve kalitesiyle müşterilerinden tam not alan markalar arasında bulunur. Marka, mevsiminde toplanan sağlıklı domateslerle üretim yapar. Besin değerlerinin korunması için sterilize işlemlerden geçirilerek üretim yapılır. Olgunlaşan kırmızı domateslerle imal edilen İpek Sultan salçalar, evde kullanılmaya hazır hale getirilir. Çorbalardan ana yemeklere kadar geniş bir kullanım alanına sahip bu ürün sofralarda önemli bir yer tutar. Ayrıca oldukça yüksek besin değerine sahip İpek kova salça çeşitlerini kavanozlara ayırıp buzdolabında saklayarak bozulmasının önüne geçebilirsiniz. Ürünün yorumlarını okuyarak sağlıklı içeriklerini öğrenebilirsiniz. Trendyol’dan İpek salça satın alarak yemeklere lezzet katabilirsiniz.

Enfes Tadıyla Dikkat Çeken İpek Salça Çeşitleri

Enfes Tadıyla Dikkat Çeken İpek Salça Çeşitleri

Mevsiminde toplanan taze domateslerle üretilen İpek salça çeşitleri, içeriğinde bulunan vitaminler sebebiyle sizin için sağlıklı bir tercih olabilir. İçerisinde katkı maddesi bulunmayan İpek domates salçası yaptığınız yemeklere hoş bir aroma katar. Bu ürünler ,yemeklerinize lezzet katmanın yanı sıra canlı kırmızı rengiyle yiyeceklere etkileyici bir görünüm kazandırabilir. Domates salçası kullanarak çorba hazırlayabilirsiniz. Et ve sebze yemeklerinde tercih edilen ürünler arasında İpek biber salçası bulunur. Biber ile yapılan ürünler, tatlı ve acı olmak üzere iki çeşitten oluşur. Tatlı biberden üretilen alternatifle yemeklerinize lezzet katarken acı biberli türüyle damak zevkinize uygun olarak yemeklerinizin acılık oranını artırabilirsiniz. İpek markası, müşterileri memnun eden kıvama sahip ürünler sunar. Taze domates ve biberler kullanılarak üretilen bu ürünlerle lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Katkı maddesi kullanılmadan imal edilen ürünler, içerisinde çeşitli vitamin ve mineralleri de barındırır. Farklı alışveriş deneyimleri, doğru seçimler yapmanıza yardımcı olabilir. İpek salça yorum bölümünü Trendyol’dan okuyabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yemeklerin Vazgeçilmezi İpek Salça Çeşitleri

Yemeklerin Vazgeçilmezi İpek Salça Çeşitleri

Neredeyse her yemekte kendine yer bulan salça, yemekleriniz lezzet katan yüksek besin değerine sahip besleyici bir gıdadır. Bu ürünler, farklı gramajlar ile müşterilerin beğenisine sunulur. İpek salça 1650 gr, 4300 gr, 5 kg, 9 kg gibi ağırlık seçenekleriyle müşterilere farklı alternatifler sunar. Yemeklerde çok salça tercih etmeyen kişiler düşük gramajlı ürünleri tercih edebilir. Acı biber ve domates salçası karıştırılarak da kullanılabilir. Bu sayede yemeklere kıvam ve farklı bir lezzet kazandırılabilir. Ürünler tuzlu ve tuzsuz olmak üzere iki çeşide ayrılır. Müşteriler ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda çeşitler arasından seçim yapabilir. Her mutfakta bulunan ve yemeklere lezzet katan ürünler sayesinde enfes yemekler hazırlamak mümkündür. Hijyenik ortamlarda üretilen ürünler, İpek salça kampanyalarıyla da müşterilere sunulur. İpek salça online ürün seçeneklerini incelemek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Avantajlı Aralığıyla İpek Salça Fiyatları

Avantajlı Aralığıyla İpek Salça Fiyatları

Birçok farklı yemekte kullanılarak mutfaklarda önemli bir yer tutan salçalar üretilirken birinci sınıf malzemeler tercih edilir. Bununla beraber üretim aşamasında kaliteli cihazlarla çalışılır. İpek salça tavsiye edilen kaliteli bir markadır. Toplanan biber ya da domatesler ayıklanıp temizlendikten sonra pastörize edilir. İstenen kıvama gelene kadar büyük kazanlarda kaynatılır. Yeterli kıvamı alan ürün, ambalajlanır ve müşterilere sunulur. İpek salça kullananlar yaptıkları yemeklerden üst seviyede lezzet elde edebilirler. Neredeyse her yemeğe giren ve girdiği yemeğe lezzet katan ürünler sayesinde enfes yemekler yapabilirsiniz. Markanın hava geçirmeyen ambalajlara sahip olması da pek çok kişi tarafından tercih edilmesindeki etkenlerden biridir. İpek salça indirimler dahilinde müşterilere ulaşır. Uygun aralıklarda yer alan İpek salça fiyatları müşterilere avantaj sağlar. Uygun fiyatı ve enfes lezzetiyle beğeni alan ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.