"

İpek Salça

" araması için 30 sonuç listeleniyor
İpek Domates Salça 5 Kg.
Kargo Bedava
İpekDomates Salça 5 Kg.
600 TL
0,12 TL
/g
Sepete Git

Kaliteli ve Lezzetli İpek Salçalar Trendyol’da!

Salça, yemeklerde sık kullanılan ve yemeklere lezzet katan yiyeceklerden biridir. İpek salça markası ise sektörün önde gelen ve beğenilen üreticileri arasındadır. Marka, mevsiminde toplanan sağlıklı domateslerle üretim yapar. Besin değerlerinin korunması için sterilize işlemlerden geçirilerek üretim yapılır. Olgunlaşmış kırmızı domateslerle imal edilen bu ürünler evde kullanılmaya hazır hale getirilir. Çorbalardan ana yemeklere kadar geniş bir kullanım alanına sahip bu ürün sofralarda önemli bir yer tutar. Ayrıca oldukça yüksek besin değerine sahip ürün çeşitlerini buzdolabında saklayarak bozulmasının önüne geçebilirsiniz. Aradığınız özellikteki ürünler ile ilgili fikir edinmeniz, yapacağınız alışverişte size yol gösterebilir. Trendyol’dan İpek salça yorumlarını inceleyerek müşterilerin deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Enfes Tadıyla Dikkat Çeken İpek Salça Çeşitleri

Enfes Tadıyla Dikkat Çeken İpek Salça Çeşitleri

Mevsiminde toplanmış taze domateslerle üretilen İpek salça çeşitleri, içeriğinde bulunan vitaminler sebebiyle sizin için sağlıklı bir tercih olabilir. İçerisinde katkı maddesi bulunmayan İpek domates salçası yaptığınız yemeklere hoş bir aroma katar. Bu domates salçası ile yemeklerinize lezzet katmanın yanı sıra canlı kırmızı rengi ile yemeklerinize etkileyici bir görünüm kazandırabilirsiniz. Domates salçası kullanarak harika domates çorbaları hazırlayabilirsiniz. Et ve sebze yemeklerinde tercih edebileceğiniz diğer bir seçenek ise İpek biber salçasıdır. Biber salçaları, tatlı ve acı olmak üzere iki çeşitten oluşur. Tatlı biberden üretilen alternatif ile yemeklerinize lezzet katarken acı biberli çeşit ile damak zevkinize uygun olarak yemeklerinizin acılık oranını artırabilirsiniz. İpek markası, müşterileri memnun eden kıvama sahip ürünler sunar. Taze domates ve biberler kullanılarak üretilen bu salçalar ile çok lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan imal edilen bu ürünler, içerisinde çeşitli vitamin ve mineralleri de barındırır. Farklı alışveriş deneyimleri, doğru seçimler yapmanıza yardımcı olabilir. İpek salça yorum bölümünü Trendyol’dan okuyabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yemeklerin Vazgeçilmezi İpek Salça Çeşitleri

Yemeklerin Vazgeçilmezi İpek Salça Çeşitleri

Neredeyse her yemekte kendine yer bulan İpek köy salçası, yemeklerinize köy lezzeti katan yüksek besin değerine sahip besleyici bir gıdadır. Bu ürünler, farklı gramajlar ile müşterilerin beğenisine sunulur. İpek salça 5 kg, 9 kg, 10 kg gibi ağırlık seçenekleriyle müşterilere farklı alternatifler yaratır. Yemeklerde çok salça tercih etmeyen kişiler İpek salça 4300 gr ağırlığındaki ürünü tercih edebilirler. Acı biber ve domates salçası karıştırılarak da kullanılabilir. Bu sayede yemeklere kıvam ve farklı bir lezzet kazandırılabilir. Bu ürünler %5 tuz ilaveli ve tuzsuz olmak üzere iki çeşide ayrılır. Müşteriler ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda bu çeşitler arasından seçim yapabilirler. Her mutfakta bulunan ve yemeklere lezzet katan bu seçenekler sayesinde enfes yemekler hazırlamak mümkündür. Hijyenik ortamlarda üretilen bir seçenek arayışındaysanız İpek markalı salçalar sizin için uygun bir tercih olabilir.

Avantajlı Aralığıyla İpek Salça Fiyatları

Avantajlı Aralığıyla İpek Salça Fiyatları

Birçok farklı yemekte kullanılarak mutfaklarda önemli bir yer tutan İpek marka salça üretilirken birinci sınıf içerikler tercih edilir. Bununla birlikte üretim aşamasında kaliteli cihazlarla çalışılır. Toplanan biber ya da domatesler ayıklanıp temizlendikten sonra pastörize edilir. Daha sonra istenen kıvama gelene kadar büyük kazanlarda kaynatılır. Yeterli kıvamı alan ürün sterilize edilmiş kavanozlara doldurulduktan sonra marketlerde yerini alır. İpek salça kullananlar yaptıkları yemeklerden üst seviyede lezzet elde edebilirler. Neredeyse her yemeğe giren ve girdiği yemeğe lezzet katan bu ürünler sayesinde siz de harikalar yaratabilirsiniz. Markanın uzun süre dayanıklı kalan ve hava geçirmeyen ambalajlara sahip olması da pek çok kişi tarafından tercih edilmesindeki etkenlerden biridir. Yemeklerde sık kullanılan gıdalardan biri olan salça çeşitlerini İpek markasının size sunduğu seçeneklerle deneyimleyebilirsiniz. Trendyol’dan İpek salça fiyatlarını inceleyerek kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.