Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

iRobot

" araması için 144 sonuç listeleniyor

iRobot

iRobot

Son yılların popüler ürünü robot süpürgeyi icat eden iRobot, süpürge, paspas ve diğer ürünleriyle ev temizliğinin yeni gözdesi. Kusursuz bir temizlik için en yenilikçi teknolojileri kullanan iRobot süpürge ürünleri, dünya genelinde milyonlarca evin temizliğini üstleniyor. Robot süpürge Roomba serisi ve robot paspas Braava modelleri ile büyük beğeni toplayan marka, temizliğe ayrılan süreyi en aza indirmek ve hayatı kolaylaştırmak için yeni teknolojiler geliştiriyor. Kendi kendini temizleyen modellerden, akıllı haritalamaya sahip paspaslara, akıllı sensörlerden kendi kendini otomatik şarj etmesine hayranlık uyandırıcı özelliklere sahip olan robot süpürgeler, uzay ve savunma sanayinin ulaştığı en ileri teknolojileri evlerin içine kadar getiriyor.

iRobot temizlik robotu ve paspas modelleri içerdikleri gelişmiş teknolojilere, sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyat düzeylerinde olabiliyor. Markanın en yeni ve en gelişkin ürünlerine Trendyol güvencesiyle makul fiyatlarla sahip olunabiliyor. Trendyol, indirim ve kampanya dönemlerinde çok daha cazip fırsatlar sunabilen markanın ürünlerini tüm detaylarıyla incelemeyi ve karar verildiği anda kolayca satın almayı mümkün kılıyor.

Uzaydan Evlere iRobot’un Tarihçesi

Adını ilk kez 2002 yılında duyuran robot süpürge ürünleri, iRobot markası tarafından icat edildiği günden bu yana milyonlarca evin temizliğini üstleniyor. Kurulduğu 1990 yılından bu yana ürünlerini adım adım geliştiren ve geliştirdiği en yeni teknolojilerle kusursuz sistemler oluşturan marka, kendi kendini şarj eden, kirleri kendi başına boşaltan, özel sensörler ile evi dip köşe temizleyen ürünler tasarlıyor.

Markanın üç kurucusu Colin Angle, Helen Greiner ve Rodney Brooks tarafından robotik sektöründe yeni bir çığır açmak ve bu alandaki birikimi insanlarla buluşturmak üzere kurulan marka, temizlik işi de dahil olmak üzere robotların yaşamın işleyişini değiştireceği inancıyla kuruluyor. NASA ile uzay araştırmaları alanında işbirliği yapan ve bu amaçla 1991 yılında tasarladığı Genghis adlı robotla adından söz ettiren şirket, 1996 yılında mayın temizliği için üretilen Ariel® profesyonel robotuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu çok özel robot 2001’deki 11 Eylül saldırılarından itibaren enkaz arama çalışmalarında da kullanılmaya başlanıyor. Bir yandan profesyonel ihtiyaçlar için mükemmel ürünler geliştiren marka, diğer yandan uzay ve savunma sanayindeki bu özel teknolojilerini insanların gündelik hayatını kolaylaştırmak üzere geliştirmeye başlıyor.

2002 yılında dünyanın ilk robotik süpürgesi Roomba kişisel kullanım için piyasaya çıkıyor ve dünyada yeni bir dönem başlamış oluyor. 2011 yılında Roomba serisi 700 modeli ile robotik süpürgeye yepyeni bir bakış açısı getiren marka, 2007’de Roomba 500 serisi, 2011’de akıllı robot teknolojilerinin zirve yaptığı Roomba 700 serisi ile yenilikçi adımlarını sürdürüyor. 2012 yılında ise zemin silme işlevini büyük bir başarıyla yerine getiren kompakt bir robot olan Scooba 230 geliyor. Yenilikçi AeroForce temizleme sistemiyle temizlik robotlarının gücünü artıran ve %100 temizleme verimliliği sunan Roomba 800 serisi büyük dikkatleri üzerine çekiyor. Uzay robotlarından su altı robotlarına, mayın temizleme robotu modellerinden oluk temizleme sistemlerine işlevsel robotları ile her dönem adından söz ettiren iRobot, robotik süpürge Roomba ve robotik paspas Braava serileri başta olmak üzere popüler ürünleriyle biliniyor.

Roomba ve iSerisi ile Kusursuz Temizlik

iRobot Roomba serisi robotik süpürgeleri farklı modelleri ile her ihtiyaca ve her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Roomba 600 serisindeki modeller, kaliteli ve kusursuz bir temizlik deneyimi için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri sunuyor. Aşamalı temizlik teknolojisi Aeroforce, akıllı hareket sağlayan navigasyon sistemi iAdapt, ihtiyaç duyulduğunda yıkanabilen toz haznesi gibi pek çok temel özelliği sağlayan iRobot süpürge ürünleri, hem günlük temizliğin, hem de daha kapsamlı temizlik süreçlerinin başarıyla üstesinden geliyor. Roomba e5, 966 ve 980 modelleri de akıllı mobil cihazlarla entegrasyonu sağlayan iRobot Home gibi özel uygulamalar ve uzun ömürlü Li-Ion piller büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek tuşla kontrol edilebilen, oldukça güvenli ve pratik olan iRobot temizlik robotu çeşitleri, tek şarj ile yüksek metrekareli evleri dahi başarıyla temizliyor. Halı temizliği için ekstra özen gösteren Carpet Boost işlevi, kablolara takılmayı önleyen özel sistem, kirleri optik ve akustik olarak tespit eden özel teknolojiler ve zamanla fonksiyonu sunan iRobot vacuum cleaner ürünleri temizlik esnasında dahi şarj olabiliyor.

Roomba serisinin yeni yıldızları i7 ve i7+ ise en yenilikçi teknolojileri ve robotik sektörünün en gözde sistemlerini evlere taşıyor. Daha gelişmiş bir iAdapt akıllı haritalama navigasyon sistemi sunmalarının yanı sıra, toz haznesini otomatik boşaltma gibi dikkat çekici özellikler de sunuyor. Çok sayıda sensöre sahip olan robotik süpürge evin tüm zeminlerin başarılı biçimde temizlerken, tanımlı 40 ayrı hareket ile duvar ve eşyalarla uyumlu bir temizlik sağlıyor. İstendiğinde opsiyonel aksesuarları ile birlikte de satın alınabilen robotik akıllı süpürgeler, Premium AeroForce® adı verilen üç adımlı temizleme sistemi ve iRobot HOME uygulaması sayesinde mükemmel temizliği, gelişmiş bir kontrol gücüyle gerçekleştiriyor.

iRobot süpürge yorum ve görüş sayfalarında her zeminde kusursuz temizleme gücü ve oldukça güvenli kullanımı ile öne çıkıyor. Farklı sertlikteki tüm zeminler ve her türlü halıyı kusursuz biçimde temizleyen iRobot Roomba ürünleri, kablolara dolaşmıyor, belirli bir yüksekliğe kadar engelleri aşabiliyor ve merdiven gibi yükseltileri sensörleri ile tespit ederek düşme, çarpma gibi sorunların önüne geçiyor.

Her Zeminde Yüksek Temizlik, Tam Güvenli Kullanım

Döner yan fırça ile ulaşılması güç köşeler ve boşluklar kusursuz bir şekilde temizleniyor, karşılıklı dönen 2 AeroForce fırça kirleri mükemmel şekilde topluyor. Sert yapıdaki zeminlerde ise fırçalar kirleri doğrudan haznesine çekiyor. Halı temizliği esnasında ise öncelikle kir halıya tutunduğu noktadan gevşetiliyor, ardından başarıyla toplanıyor.

Smart Imprint ve akıllı navigasyon teknolojileri sayesinde bir kez temizlediği alanları aklında tutan, mobilya tiplerini tanıyan ve zemin özelliklerini hafızasına alan robotik süpürgeler, evin her odasını tanıdığı daha işlevsel bir kullanım sunuyor. Özel temizlik haritaları oluşturarak robot süpürgenin bu haritaları referans alarak temizlik hattı belirlemesi istenebiliyor. Ayrıca kullanıcıların hangi odayı, hangi sırayla temizleyeceğini belirle imkânı da oluyor. Mobil cihazlarla uyumlu biçimde çalışan robot süpürge, özel aplikasyonu sayesinde uzaktan erişim olanağı tanıyor. Mobil uygulama ile evi ya da ofisi temizleme talimatı verilebiliyor, sadece “clean” komutu vermek yeterli oluyor. Çifte temizlik özelliği ise tüm yüzeylerin iki kere temizlenmesini, böylece daha fazla hijyen ve temizlik sağlanmasını mümkün kılıyor. Bu özellik, ekstra hijyen gerektiren küçük çocuklu evlerde özellik önemli bir işlev üstleniyor.

Robot süpürgelerin çöp kutusunun boşaltılması ve genel bakımı için özel uyarılar bulunuyor. Kendi kendine çöp kutusunu otomatik olarak temizleyen modeller olduğu gibi, çöp kutusunun boşaltılması, fırçaların ya da diğer bölümlerin temizlenmesi konusunda ikazlarda bulunan ürünler de bulunuyor. Hangi temizlik ve bakımın nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler de mobil uygulamada yer alıyor. Uygulamanın data saklama özelliği sayesinde kişisel temizleme döngüleri raporlanıyor. Güçlü motor filtreleri çok daha fazla toz zerresini içeri hapsederken, şarj ve temizleme istasyonu olan modeller kendi temizliği büyük bir ustalıkla yapıyor. Tek kullanımlık olarak tasarlanan kir torbası, toplamda 30 toz haznesi dolduracak kadar kiri saklayabiliyor. Tozun ve kirin dağılmasını önleyen oldukça pratik sistem, toz torbası dolduğunda boşaltılması için uyarı veriyor.

Akıllı Teknolojilerle Pratik Kullanım

iRobot vacuum cleaner sahip olduğu akıllı teknolojiler sayesinde önemli kullanım avantajları sağlayan pratik özellikler sunuyor. Sanal duvar fonksiyonu ile görünmez bir engel konularak hassas bölgelerden tamamen uzak tutulabiliyor. Bu özellik evcil hayvanların koruma ya da rahatsız etmeme amaçlı da kullanılabiliyor. Mobil aplikasyon sayesinde sınırsız sayıda alan belirlenerek, bu alanlara robotik süpürgenin gitmesi önlenebiliyor. Roomba serisi robotik süpürge en küçük 60x60 olarak belirlenen bu alanlara asla uğramıyor ve olası aksilikleri böylece önüne geçiliyor. Kedi ya de köpeklerin mama kabı bölümler rahatlıkla korunabilirken, süpürülmesi istemeyen alanlar kolayca saptanabiliyor. Robotik süpürgeler kendi batarya durumlarını izliyor ve bazı modellerde kendi kendini otomatik olarak şarj istasyonuna yönlendiriyor. Şarj tamamlanınca da yeniden temizleme işlemine kaldığı yerden devam ediyor.

Merdivenlerden düşmeyi önleyen sensörler, süpürgenin altında oluşan boşluğu rahatlıkla tanımlıyor ve yüksekten düşme gibi sorunlar asla yaşanmıyor. Böylece robotunuzun merdivenlerden veya diğer yüksek alanlardan düşmesini engeller. Dirt Detect fonksiyonu ise yoğun biçimde kirlenmiş noktaları belirlemek üzere özel tasarlanmış akustik sensörler kullanıyor. Akustik sensörler ile belirlenen kirli bölgeler daha yoğun biçimde temizlenebiliyor. Antitangle işlevi halı saçakları, püsküller ve kablolar konusunda kusursuz bir koruma sağlıyor. Bu işlev, süpürgenin fırçalarının direnç gördü hissettiğinde yönünü döndürmesi ve böylece kablo, püskül gibi unsurlardan kurtulmasını sağlıyor. SPOT programı ise sadece belirli bir bölge için temizlik yapılabilmesini sağlıyor. Manuel olarak aktive edilen bu program, 1 metrekare çapında bir alanı güçlü biçimde temizliyor ve ani gelişen dökülme, kirlenme gibi sorunlara karşı etkili bir çözüm üretiyor. Robotik süpürgelerde bulunan hassas temaslı tampon özelliği ise mobilyalara karşı oldukça hassas olurken, örtü ya da perde gibi aşılabilir engelleri geçiyor, alt ve arka kısımlarını temizleyebiliyor.

Android ve iOS işletim sistemleri ile tam uyumlu biçimde çalışan mobil uygulama, hem cep telefonları, hem de tabletlerle rahatlıkla kullanılabiliyor. Mobil uygulama sayesinde temizlik yapmak için evde olmaya bile gerek kalmıyor, uzaktan verilen komutlarla temizlik başlatılabiliyor. Zaman programlı temizlik özelliği ise düzenli olarak haftanın belirli gün ve saatlerinde temizlik yapmayı sağlıyor. Böylelikle temizlik günü düşünmeye ve planlamaya gerek kalmaksızın bütün temizlik süreçleri aynı gün ve saatte otomatik olarak başlıyor. Temizliği bir ev işi olmaktan çıkaran ve tamamen robotlara bırakan bu özel planlama olanakları, robotik süpürgelerin en büyük avantajları arasında yer alıyor.

Brava Paspas ile Mükemmel Silme Fonksiyonu

iRobot süpürge yorum ve görüş kategorilerinde iRobot paspas özellikli ürünler de sıklıkla gündeme geliyor. Markanın iddialı ürünleri arasında yer alan iRobot Braava, iki ayrı temizleme modu sayesinde hem süpürme, hem paspaslama fonksiyonu üstleniyor. Robotik paspasta iki ayrı işlev için iki ayrı mikrofiber bez bulunuyor. Farklı zeminler için kusursuz bir süpürme ve temizlik modu bulunan bu özel robotik paspas, farklı zemin özelliklerindeki saç, toz, kıl gibi kirleri kolayca temizliyor. Süpürme ve kuru silme işlevini yerine getiren beyaz bez tüyler, tozlar ve küçük partikülleri başarıyla toplarken, ıslak silme işlevi için özel geliştirilmiş mavi bez devreye giriyor. Zeminde yapışık kirleri ve tozları sökerek kusursuz bir silme işlevi yerine getiren iRobot Vileda ürününün er iki bezi de kolayca çıkarılarak, temizlenebiliyor. Beyaz mikrofiber bez üzerinde toplanan bu kirler, sonrasında silkelenerek kolayca uzaklaştırılıyor.

Süpürme işlevi sırasında ileri geri-ileri geri hareket ederek kirleri toplayan iRobot Braava, paspaslama modunda ise özellikle sert zeminleri kusursuz biçimde silmekte kullanılıyor. Paspas işlemi sırasında sağa doğru ileriye ve geriye ardından sola doğru ileriye ve geriye hareket edebilen iRobot paspas, en ağır lekeleri bile silmeyi başarabiliyor. Merdiven sensörü sayesinde boşlukları algılayan ve düşme riski taşımayan robotik paspas, bu durumda önce duruyor, ardından yönünü değiştirerek silmeye devam ediyor. Oldukça sessiz çalışan iRobot Vileda özelliği ile ultra sessiz çalışan elektrik motorunun yardımıyla çalışıyor ve istenen görevi tamamladıktan sonra başlangıç pozisyonuna dönüyor.

Akıllı sensörleriyle yatakların ve uygun mobilyaların altına girerek temizleyen, mobilyalara çarpmadan hareketini sürdüren robotik paspas, yolunun üzerindeki halıların ise etrafından dolaşıyor. Cube-To-Cube işlevi silinecek alana konulan navigasyon küpleri ile kolayca planlanabiliyor ve paspas bu küplerle bağlantı kurarak hareketini sürdürüyor. Temizlik sıvısı rezervuarı sabitleme pedinin içinde yer alıyor ve temizlik süresi boyunca mavi mikrofiber bezin gereken ıslaklık düzeyini koruyor. Batarya kapasitesi 4 saate ve 200 metrekare alana kadar silme imkânı sunan ürün, 2 saatte hızlıca şarj edilebiliyor.

iRobot Fiyatları ve Aksesuarları

iRobot yedek parça, süpürge fiyat seçenekleri tercih edilen modele, içerdiği aksesuarlara göre değişiyor. Robotik süpürge ve paspasların yıpranan ve değişmesi gereken parçaları bolca yedek parça seçeneği olduğu gibi, sarf malzemeleri açısından da geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Farklı serilere uygun yedek parçalar arasında bataryalar, tekerlek seçenekleri, uzaktan kumandalar, yan fırçalar gibi pek çok ürün yer alabiliyor. Sanal duvar, yenileme setleri, filtre takımları, plastik fırçalar, temizleme sıvıları, fitil seti, navigasyon küpü, silme bezi setleri, kuru temizlik havlusu paketi, yıkanabilir temizlik bezleri gibi pek çok aksesuar ve sarf malzemesi de rahatlıkla bulunabiliyor. Braava Jet için özel tasarlanan tek kullanımlık havlu paketleri pratik ve işlevsel olmaları nedeniyle tercih ediliyor. Kullan at özellikteki bu temizlik havlusu ürünleri 10’lu paketler halinde satılıyor ve tercihe göre ıslak, nemli ya da kuru olabiliyor. Tüm modeller için batarya ve şarj sistemleri de yedek parça olarak kolayca bulunabiliyor. Farklı Roomba modelleri için özel olarak tasarlanan AeroForce® filtre takımları tozu ve kiri hapsediyor, evin havasının çok daha temiz olmasını sağlıyor. İhtiyaç duyulduğunda filtre değiştirmeye imkân veren bu ürünlerin yanı sıra, yenileme setleri de yüksek performansı korumaya yarıyor. İçinde filtre, fırça gibi pek çok işlevsel parçanın yer aldığı yenileme setleri hem süpürgelerin daha kusursuz biçimde çalışmasını garanti ediyor, hem de yeni bir süpürge almış gibi hijyenik ve güçlü temizlik fırsatı veriyor.

Robotik süpürge ve paspas ürünlerinin her zaman yüksek performansla çalışmasını kolaylaştıran yedek parça, aksesuar ve sarf malzemeleri Trendyol’da en uygun fiyat koşulları ile satın alınabiliyor. Trendyol, iRobot yedek parça, süpürge fiyat ve özellikleri konusunda detaylı bilgiler sunuyor. iRobot fiyat performans bakımından mükemmel modeller sunarken, evin ihtiyacına ve temizlik tercihlerine en uygun ürünler özelliklere bakılarak seçilebiliyor. Robotik süpürge ürününün mucidi olan marka, yenilikçi teknolojileri ve mükemmel çalışan aplikasyonları ile temizlik işlerini dert olmaktan çıkarıyor, tamamen robotların gücüne bırakıyor. Markanın farklı serilerdeki robot süpürge ve paspas modellerinin yanı sıra aksesuar, yedek parça ve sarf malzemeleri de Trendyol güvencesiyle satın alınabiliyor. Özel kampanya ve indirim dönemlerinde, herkesin robot çağının bu çok özel süpürgeleri ile tanışmasına olanak veren fiyatlar sunan Trendyol, outlet kategorisinde de kaçırılmayacak düzeyde iRobot fiyat seçenekleri sağlayabiliyor.