placeholder
"

İssimo Home

" araması için 606 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Issimo Home Nevresim Takımları ile Şık Yataklar

Issimo Home ev grubu ürünlerinde gerek muntazam desen görünümleri gerek benzersiz renkleri ve gerek tasarım çizgileri ile evinize hoş bir biçimde konuk olmaktadır. Oturma odası aksesuarları ya da yatak örtüsü çeşitleri olarak görünümü zenginleştirmeye ve güzel göstermeye yardımcı olur. Aynı zamanda bu ürünlerde tercih edeceğiniz renk skalası evinizin tarzına da uyum sağlamaya destek olur. Issimo Home nevresim takımı en çok tercih edilen yatak örtülerinden biridir. Ürün içerisinden modellerine göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim bulunmaktadır. Issimo Home tek kişilik nevresim takımı ya da Issimo Home çift kişilik nevresim takımı sayfamızda bulunmaktadır. İlk olarak yastık kılıfı yastıklara geçirilir ardından yatak tamamen çarşaf ile kaplanır ve son olarak seçtiğiniz model nevresim örtüsü yatağın üzerine serilmektedir. Issimo Home nevresim takımları kaliteli ipliklere sahip yazın ya da kışın kullanıma uygun ipliklerden oluşmaktadır.

Issimo Home Ürünleri

Issimo Home Ürünleri

Kaliteyi belirleyen en önemli unsur ürünün hammaddesi, ürün dokuma sıklığı ve ürünün boya kalitesi olmaktadır. Nevresim takımlarının kumaşları kaliteli uyku anlamında bireyi etkileyen etmenlerdendir. Sağlıklı malzemelerden üretilmeyen nevresim takımları uyku esnasında sizleri rahatsız edebilir ya da cilde zarar verebilir. Nevresim takımı tercihinde renk ve desen görünümünden önce kumaş malzemesinin neyden yapıldığına iyi bakmak gereklidir. Bu anlamda kumaş denilince akla gelen türlerden biri de Issimo Home pamuk saten nevresim takımı olabilir. Pamuk saten kumaşların özelliği 80 tel iplik dokuma desen ve baskı netliğini yüksek oranda yansıtmalarıdır. Pamuk saten kumaşlar hava geçiren yapıları ile terlemeyi önlemeye yardımcı olur. Saten görünümünden vazgeçmek istemeyen aynı zamanda satenin hissiyatını sevmeyen bireyler için saten kumaşlarda yaşadığınız rahatsız edici kayganlık hissiyatını pamuk saten karışımında yaşamazsınız. Ürünün bilinen en önemli özelliklerinden biri de yıkandıktan sonra ütü gerektirmiyor oluşlarıdır. Aynı zamanda teninizde oluşturduğu ferah ve rahatlık hissiyatı ile yumuşak bir dokusu olduğundan söz edilebilir. Issimo Home nevresim takımı fiyatları rengine, kumaş türüne ya da modeline göre değişim göstermektedir. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur ürünün tek ya da çift kişilik olma özelliğinden kaynaklanmaktadır. Issimo Home nevresim takımı kullananlar ürün memnuniyetlerini sık sık belirtmişlerdir. Issimo Home saten nevresim takımı diğer kumaşlara nazaran daha parlak, daha narin ve daha akıcı yapısı ile bilinmektedir. Saten kumaşlar çok ince iplik görünümlü yapıları ile üretilmektedir. Bu incelik kumaşa yumuşak bir doku katar.

Issimo Home Yatak Odası Ürünleri

Issimo Home Yatak Odası Ürünleri

Issimo Home yatak örtüsü odanızdaki yatağın görünümünü tamamlayan derli toplu ve şık görünmesine yardımcı olan ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renk yelpazesine ve model çizgisine sahip olan geniş bir seçenek sunmaktadır. Yatak örtüleri yatak odasına estetik bir görünüm kazandırmaya destektir. Yatak örtüsü tercih ederken mobilyalarınız ile olan uyumu, yatağınızın ölçüleri ya da halınızın renkleri ile kombinlenmesi gibi kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Yatak örtüsü seçimi odanın ferah ve hoş görünüme sahip olmasını destekler. Yatak örtüleri sağladıkları konfor kadar işlevsellikleri ile de ön plana çıkar. Yatak örtüsü kullanımı çarşaf, yorgan ya da yastık kılıflarının çabuk kirlenmesini engeller. Yatak örtülerinin boyutları yatak ölçülerine göre standart bir şekilde tasarlanmaktadır. Yatak örtüsü seçimindeki kriterler ölçüsüne, kullanılan malzemeye, renk ve desen özelliklerine ya da boyutlarına göre ayrıştırılabilir. Küçük yatak modelleri için tek kişilik seçenekler bulunur. Ebeveyn ya da iki kişilik yataklar için çift kişilik yatak örtüleri tercih edilebilir. Ultra büyük yataklar için battal boy yatak örtüsü modelleri mevcuttur. Günlük kullanım için basit tasarımlara sahip modeller bulunurken örneğin çeyiz sermede ya da özel günlerde kullanabileceğiniz daha şık ve gösterişli yatak örtüsü modelleri bulunmaktadır. Yatak örtülerinin yanı sıra pike modelleri de yatağı koruyucu örtüler arasında yer alır. Issimo Home pike çeşitli renk ve desenlere sahiptir. Dekorasyon alanında da bu tür ürünler ayrı bir tarz katar. Görünümlerinin yanı sıra ilkbahar ya da sonbahar aylarında mevsimsel geçişlerde pikeler ile konforlu bir uyku uyumanıza destek olabilirsiniz. Sıcak yaz aylarında kalın örtüler yerine bu tarz ürünler tercih edilebilir. Issimo pike takımı farklı kumaş türleri ile tasarlanan ve odanın dekorasyonuna hoş bir biçimde eşlik eden görünüme sahiptir. Hafif ve ince tasarımları sayesinde ideal ürün hafifliğine sahiptirler. Pike takımları yatak örtüsü yerine de kullanılabilmektedir. Yaz aylarında oldukça işlevsel bir kullanım imkanı sunar. Kış aylarında ise Issimo Home yorgan ya da Issimo Home battaniye daha fazla tercih edilmektedir. Yorganlar kalitelerine, yumuşaklıklarına ve dokularına göre konfor sağlar. Yorgan çeşitleri ve yumuşaklık oranı içerisinde bulunan dolgu malzemesine göre değişim göstermektedir. Yorgan türleri kış aylarında kullanılabileceği gibi dört mevsim kullanılan yorgan çeşitleri de bulunmaktadır. Issimo Home ürünleri kampanyalı ve avantajlı fiyatları ile Issimo Home outlet bölümlerinde daha uygun fiyatlara satın alınabilmektedir.

Issimo Home Banyo Grubu

Issimo Home Banyo Grubu

Issimo Home havlu yumuşak dokudaki ipliklerden üretildiğinden ellerinizi ve yüzünüzü sildiğiniz zaman cildinizi tahriş etmez. Havlular işlevsel ürünler olmanın yanı sıra banyonun görünümünün iyileştirilmesine de destek olur. Havluların pamuklu malzemelerden üretilmiş olması son derece önemlidir. Havlunun pamuklu özelliklere sahip olması suyu iyi bir biçimde emmesine neden olur. Havlu tasarımındaki ilmek sayısı ve uzunluğu nitelikli havlulardaki en önemli özelliklerden biridir. Bir havlu ne kadar sık dokumaya sahipse suyu o kadar fazla emer. Banyodan sonra vücudu kurulamak için gerekli olan havlu çeşitlerine bornoz adı verilmektedir. Issimo Home bornoz genellikle vücudu daha hızlı bir şekilde kurutabilmesi adına uzun tasarımlarla üretilmektedir. Bornozlar kuşak yardımı ile kapanarak rahat bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Issimo Home banyo bornoz takımı bornoz ile aynı materyalden üretilmiş bir baş havlusuna ya da yumuşak terliklere sahip olan modellerden oluşabilir. Issimo Home mağazasının sunmuş olduğu bornozlar suyu emerken aynı zamanda bornozun kendisinin de hızlı kurumasına olanak sağlayan niteliktedir. Banyodan çıkarken ayağınızın kaymasına engel olacak, ıslaklığı önleyecek ya da tamamen dekorasyon olarak çeşitlendirebileceğiniz Issimo Home banyo paspas modelleri keyifli bir görünüm sunmaya yardımcı olur. Birbirinden değişik renkler, yumuşak dokumalar ve şık desenler sunmanın yanı sıra kaydırmaz taban özelliğine sahip modelleri de bulunmaktadır. Bu tür modeller banyonuza estetik bir dokunuş katar. Banyo paspasları modellerine göre farklılık göstermekle birlikte genel anlamda kare, dikdörtgen ya da oval tasarımlara ev sahipliği yapar. Banyo paspasları halı ya da kilim şeklinde de üretilebilmektedir. Banyonuzun büyüklüğüne ve ölçülerine göre tercih yapabileceğiniz gibi takım halında banyo paspas modellerine de göz atabilirsiniz. Banyonuzun tarzına uygun modern tasarım çizgileri ile üretilmiş paspaslar mevcuttur. Banyo alanının dışında oturma ya da salon grubu içerisinde kullanılmak üzere koltukların üzerini muntazam bir biçimde kaplayacak Issimo Home koltuk şalı koltuk örtülerinden daha modern görünüme sahiptirler. Koltuk şalları bir kılıf gibi koltukları tamamen kaplamak yerine belirli bir kısmını kapatan bir aksesuar görevi üstlenmektedirler. Bunun yanı sıra örtü denilince Issimo Home masa örtüsü de akla gelen ürünlerdendir. Masanızın üzerinde hoş bir dekor oluşturacak ve masayı çizilmelere karşı korumaya yardımcı olacak eşyalardandır.