placeholder
"

Jean Paul Gaultier

" araması için 40 sonuç listeleniyor
Jean Paul Gaultier Pantolon
KARGO BEDAVA
Jean Paul GaultierPantolon
1.852 TL
Sepete Git
Jean Paul Gaultier Pantolon
KARGO BEDAVA
Jean Paul GaultierPantolon
451 TL
Sepete Git

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Parfüm Çeşitleri ve Özellikleri

Parfüm, kişinin tarzını ve ruh halini yansıtan bir kozmetik ürünüdür. Vücut kimyasına göre değişiklik gösterebilen parfüm çeşitlerinin kişiden kişiye bıraktığı etki değişebilir. Parfüm seçimi teninizde bırakacağı kokuya göre yapılmalıdır. Seçeceğiniz parfüm hem insanlar üzerinde farklı bir etki yaratacak hem de kişiliğinizi yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Sevilen koku kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için parfüm seçimi de kişisel bir tercih haline gelmektedir. Tatlı, çiçekli, fresh ve baharatlı kokuların yanı sıra birbirinden farklı alt notalara sahip binlerce parfüm bulunmaktadır. Parfümlerin sahip olduğu notalar, içeriğinde bulunan esansların uçuculuklarına göre sınıflara ayrılması anlamına gelir. Parfümler üst, orta ve alt olmak üzere 3 temel notaya sahiptir. Üst nota etkisi diğer notalara göre en çabuk azalan, parfüm ilk sıkıldığı an alınan kokudur. Orta nota, parfüm sıkıldıktan belli bir süre sonra ve üst nota uçmaya başladığında ortaya çıkan kokudur. Alt nota ise orta notalar etkisini kaybetmeye başladıktan sonra parfümün asıl karakterini ortaya koyar. Parfüm tercihi bu notalara dikkat edilerek yapılabilir. Bunun yanı sıra parfüm temaları taze, odunsu, çiçeksi ve oryantal olmak üzere 4 temel kategoriye ayrılır. Kişilerin zevklerine ve tarzına göre tercih edeceği parfüm değişkenlik gösterebilir. Jean Paul Gaultier parfüm kokularının yanı sıra ikonikleşen şişeleri ile dünya çapında binlerce kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Fransız moda tasarımcısı Jean-Paul Gaultier, aynı adı taşıyan kozmetik şirketini 1982 yılında kurmuştur. Kısa bir süre içinde kozmetik sektöründe ön plana çıkmayı başaran markanın parfümleri dünya çapında birçok ülkede kullanıcı kitlesine sahiptir. Özgün ve klasikleşen parfüm şişeleri ile farkını ortaya koymaktadır. Jean Paul Gaultier erkek ve kadın parfümleri ile havanızı tamamen değiştirerek ferah bir etki yaratır. Her mevsim kullanılabilen parfümleri ile insanlar üzerinde olağanüstü bir etki bırakabilirsiniz. Jean Paul Gaultier Le Male markanın en dikkat çeken erkek parfümlerinden biridir. Nane, amber ve vanilya kokularının uyumlu birleşimi ile benzersiz bir kokuya sahiptir. Amberin odunsu kokusu ve nanenin serinletici etkisi yanı sıra parfümün her notasından farklı kokular almak mümkündür. İkonik şişe tasarımında yer alan çizgiler denizcileri temsil etmektedir. Yoğun, modern ve sıcak bir kokuya sahip parfüm birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Üst notalarında lavanta, nane, bergamot ve tarhun bulunmaktadır. Orta notalarında tarçın, yasemin ve kakule, alt notalarda ise sandal ağacı, amber ve vanilya bulunmaktadır. Le Male EDP yüksek esans oranı ile gün boyu kalıcıdır. Taze ve ferah kokusu ile gece veya gündüz kullanıma uygundur.

Avantajlı Fiyatlarla Jean Paul Gaultier Kadın Parfümleri

Moda sektöründen kozmetik sektörüne geçiş yapan Fransız modacı Jean Paul Gaultier, parfümleri ile büyük bir başarı yakalamıştır. Büyüleyici kokuları özgün şişe tasarımı ile bir araya getirerek adını tüm dünyaya duyurmuştur. Eşsiz kokuların yanı sıra parfümlerinin gün boyu kalıcılık sağlaması ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Kadın parfümleri arasından en sık tercih edilenlerden biri olan Jean Paul Gaultier Classique taze gül ve portakal çiçeğinin uyumundan oluşan eşsiz kokusuyla büyülüyor. Üst notasında anason, portakal çiçeği ve mandalina esintileri yanı sıra orta notalarda zencefil, orkide ve ylang ylang bulunmaktadır. Son olarak alt notada vanilya, misk ve sedirin birleşimi ile benzersiz bir koku ortaya çıkmaktadır. Jean Paul Gaultier Classique EDP uzun süre kalıcı olması sayesinde üzerinizde bıraktığı etki parfüm cilde yerleştikçe daha da artar. Bu benzersiz koku markanın ikonik tasarıma sahip şişelerinden biri ile karşımıza çıkmaktadır. Gece veya gündüz tercih edebileceğiniz bu parfüm, yumuşak kokusu ile birçok kadının beğenisini kazanmış ve imza parfümü haline gelmiştir. Jean Paul Gaultier Scandal, markanın klasikleşmiş parfümlerinden biridir. Dünya çapında birçok kadının favorisi olan bu parfüm gece ve gündüz kullanılabilecek son derece dengeli bir kokuya sahiptir. Üst notalarında kan portakalı ve mandalinanın yanı sıra orta notalarında yasemin, bal, portakal çiçeği ve şeftali bulunmaktadır. Alt notaları ise balmumu, karamel ve meyan kökünün eşsiz uyumundan oluşmaktadır. Temelde gardenya ve kan portakalı kokan taze ve balımsı bir kokuya sahiptir. Parfüm ilk sıkıldığı an yumuşak bir turunçgil kokusu ile başlıyor. Daha sonra ferah çiçek kokuları kendini belli etmeye başlıyor. Parfüm teninize oturmaya başladıktan sonra son notalara doğru yaklaşarak paçuli, vanilya ve karamel kokusunu hissettiriyor. İçeriğindeki özel kokular ve esanslar ile markanın ikonikleşen parfümü Scandal, genel anlamda turunçgiller, çiçeksi ve odunsu notaların ve vanilyanın benzersiz uyumu ile ortaya çıkmıştır. Dünya genelinde birçok kadın tarafından imza parfüm olarak tercih edilmektedir. Her mevsimde ve ortamda tercih edilebilir. Bunun yanı sıra Jean Paul Gaultier Scandal by Night ise gece kullanımına özel tasarlanmıştır. Üst notalarda turunçgil ve balın nefis birleşiminden ortaya çıkan kokular bulunmaktadır. Alt notaları ise tonka fasulyesi, paçuli ve sandal ağacının dengeli bir şekilde bir araya gelmesiyle ortaya çıkan esanslardan oluşmaktadır.

En Etkileyici Jean Paul Gaultier Erkek Parfümleri

Parfümün kişiler ile özdeşleşen bir ürün olması dolayısı ile yapılacak doğru parfüm tercihi oldukça önemlidir. Kokular insan belleğinde yer eder ve kişiler ile bağdaştırılabilir. Kıyafet ve aksesuarların yanı sıra kullanılan parfüm de büyük önem taşımaktadır. Seçeceğiniz parfüm ile insanlar üzerinde bırakacağınız etkiye karar verebilirsiniz. Parfümler farklı içeriğe, ham maddelere sahip oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Parfüm sektöründe ön planda yer alan Fransız marka Jean Paul Gaultier kadın ve erkek parfümlerinde bir klasik hale gelmiş tasarım ve kokulara sahiptir. Marka parfümlerinin kalıcılığı, kendine has koku ve esansları, yapısı, hammaddesi gibi kritik ve önemli noktalarda farkını ortaya koymaktadır. Erkek parfümleri, Jean Paul Gaultier Ultra Male markanın bir diğer sık tercih edilen kokularındandır. Lavanta, amber ve vanilya, odunsu notalar ile birleşerek muhteşem bir uyum ortaya çıkmıştır. Parfüm şişesi koyu mavi üzerine siyah çizgiler olacak şekilde tasarlanmıştır. Üst notalarda limon ve armut, orta notalarında lavanta, adaçayı ve tarçın, alt notalarında ise vanilya ve amber kokuları bulunmaktadır. Çarpıcı kokusu yanı sıra kalıcılığı ile etkisini uzun süre devam ettirmektedir. Markanın çıkardığı ilk erkek parfümü olma özelliği taşıyan bu eşsiz koku birçok erkek tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Jean Paul Gaultier erkek parfümü seçenekleri birbirinden özgün kokulara sahiptir. Özel esansların ve yağların birbiri ile muhteşem uyumundan ortaya çıkan kokular tüm zevklere hitap ediyor. Jean Paul Gaultier Le Beau ferah bergamot esintileri yanı sıra hindistan cevizi ile muhteşem bir koku ortaya çıkıyor. Alt notalarda tonka fasulyesi ile odunsu bir temaya sahiptir. Parfümün sahip olduğu şişe tasarımı markanın ikonikleşen vücut şeklinin yanı sıra detaylarla daha özel hale getirilmiştir. Parfüm kullanırken yaz aylarında daha taze ve hafif, kış aylarında ise daha yoğun, odunsu ve baharatlı kokular tercih edilebilir. Birbirinden güzel şişe tasarımları ve çeşitli esanslarla Jean Paul Gaultier marka parfümler her tarza ve kişiliğe hitap edebilir.

Benzersiz Kokularıyla Jean Paul Gaultier Parfümler

Görünmez aksesuarlardan biri olan parfümler, tarzınız ve kişiliğiniz hakkında karşınızdaki insana fikir verebilir. Parfümler geçmişten günümüze kadar gelen hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça sık kullanılan ürünlerdendir. Stilinizin bir parçası haline gelen parfümünüz insanlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Sıktığınız zaman sizi iyi hissettiren bir parfüm aynı zamanda özgüven de sağlar. Bu sebeple yapacağınız parfüm tercihi oldukça önemlidir. Alt, üst ve orta notalarda bulunan esansların birleşiminden eşsiz kokular ortaya çıkmaktadır. Parfüm tercihi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Fransız parfüm markası Jean Paul Gaultier tüm zevklere ve tarzlara uygun birçok seçeneğe sahiptir. Marka, parfümlerinde en özel içerikleri ve en değerli esansları kullanarak kalitesini ortaya koymaktadır. Benzersiz kokuları yanı sıra özel olarak tasarlanan şişeler ile ön plana çıkan marka kalitesi ile adından tüm dünyada söz ettirmektedir. Kullanıcılarına hammadde, parfüm yapısı, kalıcılık gibi yönlerden yüksek kaliteye sahip ürünler sunmaktadır. Sık tercih edilen parfümlerden biri olan Jean Paul Gaultier Kokorico dengeli ve odunsu bir kokuya sahiptir. Alt notalarında incir, kakao, paçuli ve sedir ağacı bulunan parfümün maskülen bir kokusu bulunmaktadır. Günlük kullanıma oldukça uygun olan bu parfüm ferah kokusu ile ilkbahar ve yaz mevsimlerinde de tercih edilebilir. Dengeli notaları yanı sıra kalıcılığı ile kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Siyah ve kırmızının uyumunun kullanıldığı özel tasarım şişesi ile oldukça dikkat çekmektedir. Jean Paul Gaultier Fleur Du Male parfüm çiçeksi ve odunsu kokuların dengeli bir şekilde harmanlanması ile ortaya çıkmıştır. Şişesinde beyazın zarafeti ve son derece klas görüntüsü ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Her notasında farklı bir koku barındıran parfüm kişiler üzerinde enerjik, dinç ve taze bir etki bırakıyor. Markanın parfümlerinde çok çeşitli esanslar ve değerli kokular kullanılmaktadır. Jean Paul Gaultier parfümleri uzun süre kalıcılığı ile tüm gün tazeliğini korumaktadır. Bu sayede parfümünüzü gün içerisinde tazelemenize gerek kalmaz. Eşsiz kokuları birbirinden güzel tasarımlara sahip parfüm şişeleri ile birleştirerek sektörde ön plana çıkmaktadır.

Taze ve Ferah Jean Paul Gaultier Kadın Parfümleri

Parfümler hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle günümüzde ürün seçeneklerinin ve çeşitlerinin de artması ile hayatımızda olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir. Parfümler birçok farklı kokunun ve esansın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Çeşitli aroma ve yağlar da eklenerek bir parfümün son hali ortaya çıkar. Birçok farklı hammadde ve esanstan oluşan parfümler, her zevke ve tarza hitap edecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Odunsu kokulardan çiçekliye, oryantalden taze kokulara parfüm tercihi kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Parfüm tercihi yaparken tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtan ürünü seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullandığınız parfümün iyi hissettiriyor olması oldukça önemlidir. Kadın ve erkek parfümleri arasında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Kadın parfümleri daha feminen ve çiçeksi notalardan oluşurken, erkek parfümlerinde odunsu ve baharatlı kokular daha baskındır. Fransız Jean Paul Gaultier marka parfümler dünya çapında birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Büyüleyici kokuları ve markaya özgün hale gelen şişe tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Jean Paul Gaultier Madame zıt esansların birleşiminden oluşan eşsiz bir kokuya sahiptir. Baharatlı ve çiçeksi taze kokuları benzersiz bir uyum içerisindedir. İçeriğinde gül, nar şurubu ve paçuli esansları bulunmaktadır. Enerjik ve taze kokusu gün boyu tazeliğini korur. Birçok kadın tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Şık ve modern tasarıma sahip parfüm şişesi ile dikkat çekmektedir. Günümüzde kadınlar için üretilen parfüm seçenekleri oldukça fazladır. Markanın kadınlar için özel tasarladığı birçok parfüm seçeneği bulunmaktadır. Zarif ve hoş kokuları ile ön plana çıkan marka dünya çapında birçok kullanıcıya sahiptir. Farklı esans ve aromaları dengeli bir şekilde harmanlayarak benzersiz kokular ortaya çıkarmaktadır. Jean Paul Gaultier La Belle ise kadınlar tarafından oldukça sevilen bir başka parfümdür. Nefis armut ve bergamota eşlik eden vanilyanın muhteşem uyumundan oluşmaktadır. Kırmızı renkteki şişe ve üzerinde bulunan özel tasarlanmış detaylara sahip parfüm hem kokusu hem de şişesi ile ön plana çıkmaktadır. Günün her saatinde kullanabileceğiniz bu parfüm aynı zamanda her ortam için uygun bir tercihtir. Kişinin vücut kimyasından etkilendiği için bir parfümde ortaya çıkan koku kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Jean Paul Gaultier parfümler teninizle uyum sağlayarak en güzel notaların ve aromaların ortaya çıkmasını sağlar.

Kampanyalı Jean Paul Gaultier Kadın ve Erkek Parfümleri

Parfüm kişiliğinizi yansıtan, insanlar üzerinde büyük bir etki bırakan görünmez aksesuarlardan biridir. Gece ve gündüz farklı parfümler kullanılabileceği gibi sahip olduğu aromalarla dengeyi sağlayan parfümler her an tercih edilebilir. Bunun yanı sıra yaz aylarında daha fresh ve çiçeksi kokular, kış aylarında ise baharatlı ve odunsu kokular daha sık tercih edilmektedir. Parfümlerde bir diğer önemli özellik ise kalıcılıktır. İçerisinde bulunan esans oranına göre bir parfümün kalıcılığı artar veya azalır. Tercih edeceğiniz parfümün notalarına ve içeriğinde bulunan koku ve esanslara dikkat edilmelidir. Sektörün önde gelen markalarından biri olan Jean Paul Gaultier erkek ve kadın parfümleri ile dünya çapında birçok kullanıcıya sahiptir. Markanın kendine has kokuları ve ikonik şişe tasarımları ön plana çıkmaktadır. Jean Paul Gaultier Intense en dikkat çekici kadın parfümlerinden biridir. Üst notalarda eşsiz kokusuyla Tiare çiçeği ve nar yer almaktadır. Orta notalarda portakal çiçeği taze kokusunu parfüme yansıtmaktadır. Alt notalarda ise paçuli ve vanilyanın güzel kokusu eşlik etmektedir. Altın renge sahip son derece havalı şişe tasarımı ile kalitesini belli etmektedir. Parfümler hoş kokuları yanı sıra tarzınızı ve kişiliğinizi karşınızdaki insanlara yansıtmanızda büyük bir etkiye sahiptir. Kullanılan parfüm mekân, zaman dilimi veya mevsime göre değişkenlik gösterebilir. Yaz aylarında taze ve çiçeksi kokuların yanı sıra kış aylarında baharatlı ve odunsu kokular tercih edilebilir. Aynı şekilde gündüz saatlerinde hafif ve fresh kokular, gece ise daha yoğun aromalara sahip parfümler kullanılabilir. İçeriğindeki aroma ve esanslar ile dengeyi sağlamış parfümler her mevsim ve saat diliminde tercih edilebilir. Jean Paul Gaultier markası parfüm içeriklerinde bulunan kimyasal madde oranını en az düzeyde tutarak hassas ciltlere uygun bir hale getiriyor. Geniş ürün skalasında her tarza, kişiliğe ve her mevsime uygun parfüm seçeneği bulmak mümkündür. Birbirinden farklı, çok çeşitli aroma ve kokulara sahip parfümleri ile fark yaratmaktadır. Bunun yanı sıra marka şişe tasarımları ile ikonik hale gelmiştir. Yüksek kaliteli hammaddeleri ve içeriğinde bulunan yüksek oranda esans sayesinde kalıcılığını tüm gün korumaktadır. Bu sayede gün içinde tekrar sıkmaya gerek kalmadan gün boyu tazeliğini koruyabilir. Jean Paul Gaultier fiyat bilgisi ve tüm parfüm seçenekleri için Trendyol’u ziyaret edebilir, en avantajlı fiyatlarla zevkinize ve tarzınıza uygun dilediğiniz parfümü kolayca satın alabilirsiniz.