İlgili Kategoriler
Fiyat
Model
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Ürün Puanı
"

Kablolu Mikrofon

" araması için 955 sonuç listeleniyor

Kablolu Mikrofon Modelleri Trendyol'da!

Kablolu mikrofon, karaoke, sunum yaparken, şarkı söylerken ya da konuşmanız esnasında sesinizin geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar. Mikrofon, müzik aletleri arasında yer alır. Bu ürün modelleri arasında seçim yaparken bazı durumlara dikkat etmeniz gerekir. Organizasyona göre şekillenen bu ürün modelleri arasında kendi amaç ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmalısınız. Kablolu yaka mikrofon, bluetooth bağlantılı özel bir yapıda yer aldığı için farklı renk tasarımları ile aksesuarla desteklenmektedir. Farklı markalar tarafından özel olarak üretilen kablolu kulaklık mikrofon modelleri, zengin bir skalada yer aldığı için kullanıcılara seçim hakkı tanır. Küçük çocuklar için renkli tasarımlar doğum günü partilerinde kullanırken, işyeri partilerinde kullanılan profesyonel mikrofon modellerine rastlamak mümkün. Bu ürün modelleri aynı zamanda toplantılarınızı renklendiren klasik modelleri ile her alana renk ve ses vermektedir. Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın birbirlerine verdikleri sözleri dinleyicilere ulaştıran ve tarihe tanıklık eden ekipmanlar olarak görülebilir.

Kablolu Mikrofon Kullanımı

Farklı kullanım alanlarına hizmet eden yapısı ile profesyonel kablolu mikrofon teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda işlevsel özellikleri ile öne çıkar. Sesleri net ve anlaşılır bir şekilde iletme, dış ortam sesinden yalıtılmış bir şekilde kayıt altına alma gibi konularda kullanıcılara fayda sunar. Müzik ve ses dünyasında çok değerli bir öneme sahip olan bu ürün, sosyal medyanın gelişimi ile beraber uzaktan iletişim yöntemlerinde daha fazla kullanılır hale geldi. Kablolu karaoke mikrofon çeşitli renk seçenekleri ile keyifli bir kullanım sunar. Özel boyutları, üzerinde yer alan eğlenceli figür ve renk yapısı ile çocukların ilgisini çeken bu ürün modelleri, altın, siyah, pembe, mavi gibi renk alternatifleri ile her ortamın atmosferine uyum sağlar. Bluetooth özelliği, profesyonel mikrofon modellerinin ek özelliği olarak müziği her alana getirebilen, gelişmiş audio profiline sahip üründür.

Kullanım Alanına Göre Çeşitlenen Kablolu Mikrofon

Uzun kablolu mikrofon genellikle stüdyo tipi mikrofon modelleri olarak bilinir. Özel kurulum ve ekipmanlar ile pürüzsüz ve dış ortamlardan yalıtılmış ses özelliği gösterir. Parazitlenmeyi engellemek adına frekans ayarlaması da mevcuttur. Genel olarak çoklu takımlar ile aynı anda parazitlenme yaşanmadan kullanılmaktadır. Pek çok cihaz ile uyum gösteren özelliği ile hafif bir yapıda olduğu için çok kolay taşınabilir. Kablolu mikrofonlu kulak içi kulaklık canlı yayınlarda ve röportajlarda tercih edilen bir modeldir. Canlı yayınlarda organizasyon yönetimi ile olan iletişimin sağlanmasında önemli bir rol üstlenir. Kullanım alanına göre çeşitlenen mikrofonlar, farklı bir deneyim yaşatan ekipmanlar arasında yer almaktadır. Estetik anlayışın ve teknolojinin gelişmesi ile beraber markaların ürün skalasında da ciddi anamda farklar meydana geldi. Bu sayede her kullanıcının ihtiyaçlarına uygun bir ürün modeline erişim sağlamak mümkün.

Kablolu Mikrofon Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Kablolu mikrofon fiyatları ürün özellikleri ve markaya göre değişiklik gösterir. Farklı özellikleri olan bu ürün modelleri farklı kategorilerde kullanıcılar ile buluşturuluyor. Farklı model ve renk skalasına sahip olan bu ürün modelleri her ortama uyum sağlayan, teknik özellikleri ile adından her zaman söz ettirmeyi başarmış bir üründür. Kullanılacak alan ve yapılacak iş kapsamında ürün tercih edilmesi ile beraber diğer özellikler hakkında da profesyonel destek alabilirsiniz. Trendyol üzerinden mikrofon kablo fiyatları modelleri ve kullanıcı yorumları gibi pek çok detayı görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede marka özelinde fiyat karşılaştırma hakkı da elde etmiş olursunuz. Güvenli bir alışveriş deneyimi sunan bu online platform, ürün hakkında kullanıcıların tüm beklentilerini karşılamaktadır. Bu sayede uzman bir destek alarak sizlerde keyifli bir alışveriş geçirebilirsiniz.