placeholder
"

Vocalzone

" araması için 20 sonuç listeleniyor
Vocalzone Pastil 24 Adet
VocalzonePastil 24 Adet
(164)
Pastil 24 Adet
65 TL
Sepete Git
Vocalzone 12 Pastil
Vocalzone12 Pastil
(13)
12 Pastil
Sepette İndirimli
43,65 TL
Sepete Git
Vocalzone Pastil 12 Adet
VocalzonePastil 12 Adet
(1)
71,03 TL
Sepete Git

Vocalzone Modelleri ile Yumuşak ve Rahat Boğazlar

Ses kısıklığı, seste yaşanan normalin dışında gelişen değişimleri tanımlamak adına kullanılan bir terimdir. Bu dönemlerde ses seviyesinde ya da ses perdesinde değişimler meydana gelmesi muhtemeldir. Ses tedirgin, rahatsız edici ya da gergin çıkabilir. Burada aslında ses üreten noktaların yani gırtlağın vokal kıvrımda yaşanan bir sorun nedeni ile ortaya çıkan bir durum olmasıdır. Ses kısıklığının pek çok nedeni olabilmektedir. Fakat 2 haftadan daha uzun süre olan ses kısıklıklarında bir doktora görünmek yerinde olacaktır.

Vocalzone Boğazlara İyi Gelen Pastil

Vocalzone Boğazlara İyi Gelen Pastil

Ses kısıklığı nedenleri arasında; soğuk algınlığı ve üst solunum yolunda gelişen viral enfeksiyonlar, sesi kötü bir biçimde kullanma ve reflü gibi durumlar ses kıvrımların tahriş ederek ses kısıklığına neden olabilmektedir. Bunun dışında sigara içmek ve alerjiler de ses kısıklığına neden olabilmektedir. Ses kısıklığının ileri boyutları ses terapileri ile çözümlenirken birçoğu sesin dinlendirilmesi ile çözmeye çalışılmaktadır. Burada tedavinin belirlenmesinde ses kısıklığına neden olan durumun analiz edilmesi ayrıca da kısıklığın boyutunun belirlenmesi önemi olmaktadır. Sigaraya bağlı ses kısıklıklarında ise sigaranın bırakılması ses kısıklığının tedavisinde ilk adım olmaktadır. Pastil ise; ses kısıklıklarının tedavisinde ve sesin dinlendirilmesinde kullanılan bir ürün olmaktadır. Vocalzone, pastil ürünleri bulunan önemli bir firmadır. Bunu yanında boğaz pastilleri ses kısıklığının yanı sıra boğaz ağrılarında da kullanılmaktadır. Boğaz pastilleri reçete olmadan satın alınabilecek ürünler arasında yer alan ve hafif boğaz kızarıklığı, öksürük nöbetleri, gıcık ve yutmada zorluk durumlarında kullanılabilen ürünlerdendir. Boğaz pastilleri, ağızda hafifçe çözülmesi yerinde olacaktır. Pastili emme yolu ile kullanmak içerisinde yer alan bileşenlerin çözünmesine ve bu sayede yapması gereken işlevleri yerine getirmesine yardımcı olacaktır. Bunun dışında boğaz pastillerinin boğazdaki farklı sorunlara çözüm bulmak amacı ile farklı versiyonları mevcuttur. Bu versiyonları her biri boğazdaki farklı bir endişeyi çözmek amacı ile kullanılabilinir. Valcozone pastil; ballı limonlu pastil, frenk üzümlü pastil, 24’lü pastil, pastil nane yağı, frenk üzümlü pastil 12 adet gibi çeşitleri mevcuttur. Pastiller; antibaktiriyel pastiller, mentol, okaliptüs yağı, ağrı kesiciler, anestezikler, öksürük kesici şeklinde farklı ihtiyaçlara göre farklı versiyonlara sahiptirler. Bu ürünlerin bazıları soğuk algınlığı semptomlarını hafifletmeye yararken bazıları ise; şişliği ve ağrıyı azaltmaya yarayan etkilere sahiptirler. Vocalzone pastil fiyat, ürünlerinin çeşitlerine göre değişmektedir.

Vocalzone Pastil Ses Kısıklığı

Vocalzone Pastil Ses Kısıklığı

Genel anlamı ile bir belirti olan ses kısıklığı, sesin kalitesinde yaşanan bir değişim olarak ifade edilebilir. Ses tonunda ve yüksekliğinde yaşanan değişiklikler gırtlakta yaşanan problemlerin göstergesi olmaktadır. Sesi çok fazla yormakta bu duruma neden olabileceği gibi çok daha farklı nedenler ile de bu duruma neden olmak mümkündür. Kısacası bir başka hastalık nedeni ile de sesin kısılması olağan bir durumdur. Genel itibari ile geçici olan ses kısıklığı problemine en etkili çözümün hangisi olduğu konusu kişiden kişiye değişebilir. dinlenmek, ılık içecekler tüketmek pastil emmek gibi çözüm arayışları olabilir. Ses üretimi konusunda psikolojik ve anatomik pek çok noktanın bir arada çalışması ile bir yaratım meydana gelmektedir. Sesin oluşumunda ana yapı itibari ile 3 organ sorumlu olmaktadır. Bunlar; akciğerler, ses telleri ve sesin şekillenmesini sağlayan dil, dudak, çene kasları gibi yapılardan oluşmaktadır. Ses telleri sesin oluşmasında en önemli noktadır. Burada ses kısıklığı genel olarak ses tellerinin zarar görmüş olmasından kaynaklanmaktadır. Ses telleri ses kutusu olarak ifade edilen bir alanda ve gırtlağın bir parçasıdır. İşte burada meydana gelen zararlar sesin kısılmasına neden olabilmektedir. Ses kısıklığına sigara kullanımının yanında alerjik pek çok nedeni olabilmektedir. Hatta ses tellerine bir darbe almak dahi sesi kısabilmektedir. Bu durumda boğaz pastilleri ve doktor kontrolü yardımcı olabilir. Zira ses kısıklığında solunan havanın nemlendirilmesi iyi gelmektedir. Boğaz pastilleri ise; boğazı nemli tutarak oradaki ağrıyı hafifletme özelliği göstermektedir. Ballı, limonlu, yeşil çay ya da ekinezya içeren pastiller ses kısıklığına iyi gelmektedir. Vocalzone kullanımı, ses kısıklığı boğaz enfeksiyonları halinde iyi gelebilmektedir. Zira volcazone pastil yorumlar dikkat edildiğinde bunun daha net görüldüğü ortadadır. Kullananlar bu ürün hakkında kurtarıcı ve benzerleri içerisinde en iyisi şeklinde yorumlarını getirmiştir. Zira öğretmenlerin sürekli konuşmaktan kaynaklanan ses kısıklığı hallerinde rahatlıkla sığınabilecek bir ürün olmaktadır. Zira ballı- limonlu olan ürün içeriğindeki bal sayesinde boğazı ve ses tellerini yumuşatmakta ve nemli tutmaktadır. Bu yönü ile ses kısıklığına oldukça iyi gelen bir ürün olabilmektedir. Vocalzone kullananlar pastillerini en iyilerden birisi olarak nitelemektedirler. Ses kısıklığına iyi gelmek konusunda oldukça başarılı olan bu ürün vocalzone fiyat hak etmektedir.

Ses Tellerine Deva Vocalzone Pastil Çeşitleri

Ses Tellerine Deva Vocalzone Pastil Çeşitleri

Boğaz pastilleri, öksürük reflekslerini hafifletmek benzer şekilde boğaz ağrılarını da rahatlatmak amacı ile kullanılabilecek ürünler arasındadır. Bu ürünler genel olarak farklı etkiler yaratabilmeleri için içeriğinde farklı özler barındırırlar. Bu sayede farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek bir çeşitliliğe sahip olmaktadırlar. Bal, limon, mentol, ekinezya, zencefil ve ıhlamur özlerinin içerisinde bulunduğu pastillerin her biri farklı yönleri ile kullananlara fayda sağlamaktadırlar. Aynı zamanda bu bitki özleri pastillerde yoğun olarak kullanılan özlerdir. Bu ürünler tedavi edici özelliklerinden ziyade bölgede mevcut olan belirtilerin azaltılması ve zaman içerisinde de ortadan kalkması konusunda yardımcı olmaktadır. Fakat uzun süre belirtiler geçmezse bir doktora görünülmesi gerekmektedir. Oral yolla alınan pastiller ağız içerisinde emilerek kullanılır. Bu şekilde boğaza daha çabuk ve daha etkili bir yardım sağlamış olmaktadır. Fakat bu pastillerin doğrudan yutulması tavsiye edilmemektedir. Genellikle günlük dozları 2 ila 4 doz arasında değişebilen pastillerin kullanımı sırasında günlük kullanılması gereken dozun aşılması tavsiye edilmemektedir. Yutma tehlikesi olduğundan dolayı küçük çocukların kullanması ise tavsiye edilmemektedir. Vocalzone, doğal bileşenlerden oluşan ve bitki özlerinin etki etmesi gereken rahatsızlığa göre harmanlandığı ürünleri olan bir pastil markasıdır. Bu ürünlerin her biri tablet formundadır. İçerikleri ise her birinin farklıdır. İçeriğindeki pastillerin adetlerinin değiştiği ürünleri olan Vocalzone’nin ürünleri içerisindeki maddeler ürünün özelliğine göre değişmektedir. Boğaz ağrılarında ve ses kısıklığı durumunda bu semptomları azaltıcı bir etkisi vardır. Benzer şekilde bağışıklığında artmasında katkı yapabilecek içeriklere sahip bu pastiller oldukça etkili ürünlerden oluşmaktadır. Vocalzone 24’lü pastil içerisinde; Modifiye nişasta (tapyoka nişastası ve mısır nişastası), şeker, glukoz şurubu, meyankökü ekstresi, renklendirici (bitkisel karbon e153),Hindistan cevizi yağı, hurma yağı, parlatıcı (balmumu), emülgatör (soya lesitini) bulunur. Aşırı konuşmak ya da şarkı söylemek sırasında meydana gelen ses kısıklığı halinde kullanılabilir. Vocalzone Frenk üzümlü, ses tellerine iyi gelen bir başka pastil türüdür. Kullanım şekil yine genele uygun olarak ağızda emilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. 2 ile 3 dakika arasında emilmesi ile ürün kullanılmış olmaktadır. günlük kullanım sayısında aşırıya kaçılmaması önerilmektedir. Vocalzone fiyatları pastillerin adetlerine göre değişmektedir. Vocalzone 12’li pastil fiyat, herkesin kolaylıkla alabileceği bir aralıktadır. Uygun fiyatlı bu ürünler ses kısıklığı konusunda hızlı ve çabuk bir çözüm olmaktadır. Vocalzone faydaları bu şekilde ifade edilebildiği gibi aynı anda hem bağışıklık sistemine hem de seste yaşanan sorunlara iyi gelebilmektedir. Benzer şekilde de boğaz ağrılarına da çok iyi gelen bir üründür.