İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Materyal
Topuk Boyu
Cinsiyet
Topuk Tipi
Taban
İç Taban Materyali
Ortam
Satıcı Tipi
Taban Materyali
Bağlama Şekli
Astar Materyali
Saya Materyali
Ürün Değerlendirmesi
"

Kadın Ev Terliği

" araması için 9339 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Kadın Ev Terliği Modelleri Trendyol’da!

Dışarıdan yorgun argın geldiğinizde ayaklarınızı rahatlatan terlikler gün içinde yaşadığınız stresi azaltır. Kadın ev terliği tüm günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olurken, deşarj olmanızı sağlar. Uzun saatler dışarıda çalışanların yuvalarına geldiklerinde kendilerini rahatlamış hissetmesine ve günün yorgunluğu atmasına yardımcı olan bu ürünler, her mevsim rahatlıkla giyilebilir. Yazın ayağın hava almasını sağlayan, terleme ve koku yapmayan ucu açık modeller tercih edilir. Kış aylarında ise, yumuşak, ayakları sıcak tutan ev terlikleri müşterilerin gözdesidir. Ayrıca kapalı mekanda çalışanlar da rahat tabanlı, esnek ve hafif kadın ev içi terlik giymeye özen gösterir. Farklı kumaşlar ve taban malzemeleri kullanılarak müşteriye sunulan kadın ev terliklerinin farklı markalar tarafından üretilen birçok çeşidi bulunur. Tüylü panduf, peluş, ucu kapalı, açık, babet, yazlık, kışlık gibi pek çok türde kadın ev terlikleri, çeşitli renk ve desendedir. Gün içerisinde ayaklarınızı konforlu hissettiren, yormayan ev terliklerini misafirliğe giderken bile yanınızda gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz. Ergonomik boyutlarıyla ve esnek yapılarıyla da tercih edilen ev terlikleri ayak sağlığını tehlikeye atmaz. Yumuşak tabanlıdır ve geniş iç yapıya sahiptir. Bu sayede ayaklarınız terliğin içinde rahat hareket edebilir. Ayaklarınızı sıkmayan ve ağrıya neden olmayan modelleri seçerek konfor sağlayabilirsiniz. Bunun dışında esnek yapıda olduğundan her ayak tipinin kullanabileceği seçenekler de sizleri memnun eder. Dileğiniz renk ve modelde kadın ev terlikleri için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Rahat ve Konforlu Kadın Ev Terliği Özellikleri

Rahat ve Konforlu Kadın Ev Terliği Özellikleri

Her mevsime uygun kadın ev terliği bulunur. Bu ürünler mevsimin özelliğine göre üretilir. Kadın ev terliği kışlık modelleri, ayakları soğuktan koruyarak sıcak tutan, vücudun ısı dengesini koruyan özel kumaşlar ile kaplıdır. Yumuşak ve rahat olan bu modeller aynı zamanda hafiftir. Tam kalıp olduğu için tüm ayak yapıları için idealdir. İç yüzeyinin geniş olmasından dolayı kalın çorapla giyilebilir. Termo taban olduğu için soğuk geçirmez. Kaygan zeminler için kauçuk ve eva gibi taban malzemeleri kullanılır. Kadın ev terliği yazlık modellerinde ise ayağı terletmemesine ve koku yapmamasına dikkat edilir. Bunun için terlikte ayaklara nefes aldıran malzemeler tercih edilir. İç yüzeyinin geniş olması ve penye kumaşlardan üretilmesi ayak sağlığını bozmaz. Ayrıca temizlenmesi kolay malzemelerin de kullanılması mikrop üremesinin önüne geçer. Terlik seçiminde mevsim kadar, renk de önemlidir. Kir tutmayan ya da göstermeyen, canlı, açık veya koyu renkli terlikler kadınların tercih ettiği modellerdir. Bunlar arasında gri kadın ev terliği oldukça beğenilen seçenektir. Yaz ve kış ayları için türleri bulunan bu terlik modelinin ucu kapalı ya da açık olduğu gibi ev ayakkabısı şeklinde de çeşitleri mevcuttur. Kış için tasarlanan modellerin de ayakları sıcak tutması için yumuşak kumaşlardan üretildiği görülür. Yaz için hazırlanan modellerde de rahat, sıcaktan ayakları tahriş etmeyen yapıda malzemeler kullanılır. Genel olarak bu ürünlerin özellikleri arasında ses yapmayan ve kaymaz taban olan çeşitler öne çıkar. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde rahat hareket edilebilir. Giyilip çıkarılması oldukça pratiktir. Şık ve sade olan modeller arasında kir göstermeyen koyu renklerdeki tasarımlar seçilebilir. Bu ürünlerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Çoğu çeşidi çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Kadın ev terliği satın alınırken rahat ve ortopedik olmasına dikkat edilir. Varis, baş parmak yamukluğu, topuk dikeni gibi rahatsızlıkları olan kişilerin özellikle tercih ettiği kadın ev terliği ortopedik modeli, ayak anatomisine uygun şekilde üretilir. Ayak tarağını ağrıtmayan, eklem ve kasları yormayan bu modellerde yumuşak sünger bulunur. Bazı model ve markalarda topuk dikeni olanlar için tabanda özel jel yer alması kadınların beğenisini toplar.

Her Zevke Uygun Kadın Ev Terliği Tasarımları

Her Zevke Uygun Kadın Ev Terliği Tasarımları

Canlı renklerde, ilgi çeken model ve desenlerde kadın ev terliği modelleri hediye olarak da sıklıkla tercih edilir. Bu modeller arasında yumuşak sünger dokusuyla ayakları rahatlatan, soğuktan koruyan kadın ev terliği peluş seçenekleri öne çıkar.İçinin ve dışının yumuşak havlu kumaşlardan üretilmesi kişilerin beğenisini toplar. Standart kalıplarda satılan bu ürünler her ayak yapısına uygun şekildedir. Pratik biçimde giyilip çıkarılabildiği gibi taşınması da kolaydır. Ürünler hazırlanırken organik pamuk kullanıldığından ayak ve cilt sağlığına zarar vermez. Ayrıca kimyasal herhangi bir ürün barındırmadığı dermatolojik olarak test edilerek onaylanmış durumdadır. Çok sevilen kadın tüylü ev terliği çeşitleri hem şık hem de sade olmalarıyla da oldukça beğenilir. Bu seçeneklerde tüy dökülmesi olmaz. Oldukça kaliteli olan tasarımlar sağlam ve kullanışlıdır. Tüyleri ayağı kaşındırmadığı gibi, alerjiye gibi sorunlar da yaşamazsınız. Her rengi bulunan bu terlikler yaz ve kış mevsimlerinde giyilebilir. Ayrıca ortopedik olmasıyla da kadınları memnun eden bir üründür. Ev terliği panduf kadın müşterilerin beğendiği ve tavsiye ettiği modellerden bir diğeridir. Hayvan modellerinde ve değişik desenlerde tasarlanan bu ürünler canlı renkleriyle oldukça dikkat çeker. Rahat ve esnek olan ürünleri kendi ayak numaranızda alarak konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Yumuşak dolgu tabanıyla rahatlama sağlarken, gün boyu yorulan ayaklarınızı dinlendirir. Sıcak tutan yünlü, polar kumaşlar sayesinde ayakların üşümesini de engeller. Alışılan terlik modellerinde arka kısım açıktır. Fakat kadın ev ayakkabısı modelleri bilinen terlik türlerinin dışındadır. Kadife ve yünlü kumaşlardan oluşan bu modeller, ayakkabı seven kadınların beğeneceği bir üründür. Bu modeller genelde kış aylarında tercih edilirken kadın parmak arası ev terliği modeli ise yaz aylarının beğenilen modelleri arasında yerini alır.

Kullanışlı Kadın Ev Terliği Modelleri Trendyol’da!

Kullanışlı Kadın Ev Terliği Modelleri Trendyol’da!

Kadın ev terliği alırken iç ve dış yüzeyinin yumuşak, ayakları terletmeyen ve koku yapmayan malzemelerin kullanıldığına bakıldığı gibi sağlam, kaliteli, rahat, esnek ve ortopedik olmasına da bakmak gerekir. Bu kriterlere sahip pek çok kadın ev terliği markaları farklı tasarımlarıyla beğenilir. Her bütçeye uygun kadın ev terliği bularak ayaklarınızı sıcak tutabilirsiniz. Geniş renk skalasıyla, her ayak numarasına, tüm yaş gruplarına ya da beğeniye uygun model mevcuttur. Ayak sağlığını koruyan, kemik yapısını deforme etmeyen, parmakları ağrıtmayan modeller rahatsızlıkları olan kadınların aradığı özelliklerdir. Bunun dışında geniş iç yüzeyli, yüksek ya da alçak tabanlı ev terlikleri de kadınların baktığı kriterler arasında gösterilebilir. Kadın ev terliği online satış aracılığıyla almak istediğiniz modelde ürüne bakma ve diğer müşterilerden tavsiye alma fırsatınız vardır. Müşteri yorum ve deneyimlerini okuyarak bilgi edinebileceğiniz gibi kampanyalardan da faydalanma şansını elde edebilirsiniz.Yumuşak, rahat, hacimli, kaliteli ve kullanışlı ürünleri uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri, tasarımları kadar fiyatları da merak konusu olur. Terlikte kullanılan kumaşın türü, modeli, rengi, markasına ve yapısına göre fiyatlar değişiklik gösterse de bütçenize uygun bir tasarımı kolayca ve hızlıca bulabilirsiniz. Farklı markaların çeşitli renk ve desenlerde piyasaya sürdüğü ürünler ergonomik yapısıyla ayakları rahat ettirir. İndirimli kadın ev terliği ürünlerini inceleyerek bütçenize uygun modelleri hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye olarak seçebilirsiniz. Peluş, tüylü, desenli ve renkli seçenekleri Trendyol’dan inceleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.