İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Materyal
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Taban
Taban Materyali
İç Taban Materyali
Satıcı Tipi
Bağlama Şekli
Fiyat Geçmişi
Saya Materyali
Astar Materyali
Ürün Değerlendirmesi
"

Ev Terliği

" araması için 9900 sonuç listeleniyor

Konforu ve Rahatlığı Hissettiren Ev Terliği Modelleri

Ev terliği, gün içerisinde ayakların rahat etmesi ve sıcak tutulması için kullanılır. Tarza göre çeşitli renklerde ve stillerde terlikler mevcuttur. İsteğe göre taban seçimi yapılabilir. Kalın tabanlar sayesinde ayakları soğuk zeminden korumak mümkündür. Sıcak mevsimler içinse daha ince tabanlar tercih edilebilir. Farklı materyallerden üretilmiş terlikler incelenerek beğenilen modeller satın alınabilir. Oldukça esnek ve yumuşak olan örgü patik modelleri arasından seçim yapılarak konforlu ürünlere sahip olabilirsiniz. Yumuşak tabanlı terlikler ile birlikte sert dokuya sahip kauçuk tabanlı ürünler de değerlendirilebilecek seçenekler arasında yer alır.

Terlik seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle uygun bir terlik bulabilmek için ayak numarasının doğru belirlenmesi gerekir. Ayağa küçük gelen terlikler parmakları sıkabilir, rahatsızlık verebilir. Büyük gelenler ise ayağı tam sarmayacağı için kullanım esnasında çıkarak sürekli yeniden giymeyi gerektirebilir. Dikkat edilebilecek bir diğer nokta ise terliklerin ayakların rahat edebileceği materyallerden seçilmesidir. Böylece sert veya yumuşak kalıplardaki ürünler arasından rahat edilen modeller kolayca bulunabilir.

Dikkat edebileceğiniz başka bir nokta, terliklerin mevsime uygun şekilde seçilmesi gerektiğidir. Önü kapalı ev terliği modelleri kışın, açık olanlar ise ayakların hava alabilmesi için yazın tercih edilebilir. Böylece kalın terliklerin sıcak havalarda ayakları terletmesi önlenebilir. Soğuk havalarda ince modellerle üşüyen ayakların kışlık ev terliği çeşitleri sayesinde ısınması sağlanabilir.

Seçim esnasında ürünleri doğal hâlleriyle denemek ve ortopedik ev terliği modellerini inceleyerek rahatsızlıklara uygun tercihler yapmak da doğru alternatiflerin bulunması konusunda yardımcı olabilir. Ayrıca seçtiğiniz terliği her iki ayağınızda denemeniz de ürünlerin uygunluğunu anlamanız açısından oldukça faydalıdır. Bu noktalara dikkat ederek rahat edeceğiniz ev terliğini kolayca seçmeniz mümkündür.

Ev Terliği Modelleri Nelerdir?

Ev Terliği Modelleri Nelerdir?

Çok sayıda ev terliği modeli bulunur. Kadın ev terliği modelleri incelenirken küçük numaralara sahip ürünler gözden geçirilebilir. Erkek ev terliği modelleri ise daha büyük numaralara sahiptir. Bununla birlikte standart ebatlara sahip unisex modeller de tercih edebileceğiniz terlikler arasında yer alır.

Kış aylarında seçilebilecek ev terlik modelleri arasında peluş materyale sahip ürünler bulunur. Peluş ev terliği modelleri yumuşak dokuları sayesinde ayakları rahat ettirir. Bununla birlikte oldukça sıcak tutan peluşlar ile kış aylarında ayakların üşümesi engellenebilir. Tercihe göre panduf terlikler arasından peluş yapılı ürünleri inceleyebilir, tarzınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Seçilen panduf ev terliği ile hem rahat hissetmek hem de şık görünmek mümkündür.

Tüylü ev terliği modelleri de yaşam alanında giyilebilecek ürünler arasındadır. Bu modeller de ayakların rahatlığı için tercih edilebilir. Çeşitli renklerde ve ebatlarda üretilen tamamı tüylü ev içi terlik modelleri mevcuttur. Bu terlikler son derece rahat olmakla birlikte hem açık hem de kapalı tasarımlara sahiptir. Tüylü terlikler oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Kürklü ev terliği yumuşak dokuya sahip olmasıyla rahat bir ürün arayanlar için idealdir. Bu terlikler kış ayları için uygundur. Farklı renklerde ve ebatlarda üretilen modeller incelenebilir. Kürklü terlikler ayakları sıcak tutma konusunda son derece başarılıdır. Farklı tasarımdaki modeller arasında önü açık veya kapalı ürünler de vardır. Yumuşak tabanlı ev terliği seçenekleri arasında da kürklü modeller bulunur.

Yumuşak dokulu ürünlerden bir diğeri ise havlu ev terliğidir. Bu modeller arasında antibakteriyel ve antialerjik maddelerden üretilmiş olan ürünler yer alır. Bu modeller banyodan sonra kullanım için uygundur, ıslak ayaklarla giyilebilir. Nemi kendisine çekerek duş sonrası rahatlayan ayak tabanlarının konforunun sürdürülmesi için idealdir. Beyaz ev terliği modelleri arasında havlu yapılı ürünler de mevcuttur. Plastik ev terliği modelleri de ıslak veya nemli ayaklarla kullanmaya uygundur. Plastik terlikler, su geçirmeyen ve nemden aşınmayan yapıları sayesinde banyolarda kullanılabilir. Bununla birlikte yumuşak plastikten üretilmiş terlikler de ev içinde uzun süre kullanmak için idealdir.

Temizlik konusunda hassas olan kişilerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında koku yapmayan ev terliği bulunur. Bu terlikler oldukça kullanışlı modellerdir. Tasarımları sayesinde ayak kokusunun oluşmasının önüne geçer. Böylece her zaman temiz ve ferah bir his ile kullanılabilirler. Kokuyu önlemek için kullanılabilecek diğer alternatif ise açık ev terliği modelleridir. Bu tasarıma sahip ürünler ayaklara hava aldırarak terlemelerin önüne geçer. Böylece bakteri, mantar gibi problemlerin önüne geçerken koku oluşumu da engellenir.

Deri ev terliği modelleri ise kullanışlı olmalarının yanında şık görünümleri ile de tercih edilen ürünlerdir. Bu terlikleri misafir ağırlarken kullanabilirsiniz. Suni deri ile üretilen modelleri tercih ederek hem şık hem de doğaya zararsız ürünlere sahip olabilirsiniz. Keçe ev terliği modelleri de misafir ağırlarken kullanabileceğiniz şık görünümlü alternatiflerden biridir. Bu modellerin tabanı oldukça sert ve kalın yapıdadır. Dayanıklı tabanları sayesinde çeşitli zeminlerde rahatlıkla kullanılabilirler. Kapalı yapıda olmaları ile serin havalar ve kış mevsimi için uygun ürünler arasında yer alırlar. Oldukça konforlu modellerdir.

Sert taban arayan kullanıcılar, keçe modellerin yanı sıra mantar taban ev terliği çeşitlerini de inceleyebilir. Oldukça sağlam yapıya sahip tabanlar sayesinde zedelenme ve yıpranmaların önüne geçilebilir. Bu terlikler uzun süreli kullanım için düşünülebilecek ürünler arasında gösterilebilir. Keçe modellerden farkı ise açık tasarımlara da sahip olmalarıdır. Mantar tabanlı ürünler ses çıkarmayan yapıları ile de sıkça tercih edilir.

Sade terlik modellerinin yanı sıra farklı aksesualara sahip çeşitler de mevcuttur. Örneğin, ponponlu ev terliği modelleri ile gün içerisinde renkli görünümler elde edilebilir. Taşlı ev terliği modelleri ise şıklığından asla ödün vermeyenler için uygundur. Boncuklu ev terliği gündelik olarak kullanılabilecek şık ve konforlu seçenekler arasında yer alır.

Davetlerde ve ev ziyaretlerinde kullanılabilecek şık tasarımlı ürünler arasından abiye ev terliği modelleri incelenebilir. Özellikle topuklu ev terliği ürünleri aranıyorsa bu kategorideki modellere bakılabilir. Oldukça şık ve rahat modeller mevcuttur. Bu terlikler sade görünümde olabileceği gibi çeşitli aksesuarla da zenginleştirilmiş şekilde de sunulur. Özellikle siyah ev terliği aramalarında karşınıza çıkabilecek abiye modeller ile her kombine uyum sağlayan şık ve zarif ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çocuk Ev Terliği Modelleri Nelerdir?

Çocuk Ev Terliği Modelleri Nelerdir?

Pofuduk ev terliği modelleri çocuklar için tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır. Bu modeller çocukların ayaklarının rahat etmesini sağlar. Kış ayları için ise yüksek tabanlı ev terliği modelleri ile ayakların üşümemesi sağlanabilir. Sade modeller yerine hayvanlı ev terliği çeşitleri arasından seçim yaparak çocukların dikkatini çekmek mümkündür. Bu sayede çocuklar ev içerisinde sürekli olarak terliklerini giyebilir. Bu terliklerde kedi, ayı gibi çeşitli hayvan figürleri sıklıkla kullanılır.

Bebekler için de çeşitli terlik modelleri mevcuttur. Bebek ev terliği modellerini incelerken en konforlu ürünleri seçebilmek için taban malzemesine dikkat etmeniz önerilir. Bu sayede yumuşak tabanlı bir terlik alabilirsiniz. Yumuşak tabanlı ev terliği ile bebeklerinizin ayakları rahat ederken aynı zamanda soğuktan da korunur. Hem bebeklerin hem çocukların hareketli dönemleri için ise bot ev terlikleri tercih edilebilir. Ev botu terliği modelleri ayaktan kolay kolay çıkmaz. Bu sayede hareketli çocuklar için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Ev Terlikleri Fiyat Aralıkları Nedir?

Ev Terlikleri Fiyat Aralıkları Nedir?

Ev terliği fiyatları seçilen modele göre değişiklik gösterir. Örneğin çocuk ev terlikleri ile yetişkinler için üretilen modeller arasında fiyat farklılıkları olması muhtemeldir. Bununla birlikte kışlık ve yazlık ev terliği modellerinin fiyatlarının farklı olması da normaldir. Karar verme aşamasında farklı modelleri karşılaştırarak aranılan ürün özellikleri kapsamlı bir şekilde gözden geçirilebilir. Ürünlere ait yorumlar detaylıca incelenebilir. Bu sayede kullanıcı deneyimlerinden faydalanmak mümkün olur. Seçilen terlik modeli Türkiye'nin önde gelen online alışveriş platformları arasında bulunan Trendyol ile kolaylıkla satın alınabilir.

Ev Terliği Nasıl Olmalıdır?

Ev terliği seçiminizi öncelikle ayak numaranıza uygun olarak temin etmeniz gerekir. Aksi takdirde ev terliğiniz ayağınızın ortopedik yapısına zarar verebilir ve ayaklarınız ağrıyabilir. Ev terliği seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise, mevsim şartlarına uygun olarak terlik almaktır. Kış aylarında satın alacağınız peluş ev terliği hem sizi soğuktan korur hem de ayağınızı daha sıcak tutar. Eğer alacağınız ev terliği ayak numara ve şeklinize uygun olmazsa terlik ayağınızı sıkabilir ve bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Eğer terliğin üretildiği malzeme kullanıma uygun değilse de satın aldığınız ürünü istediğiniz gibi kullanamazsınız. Aynı zamanda yazlık ev terliklerinin ayağınızı tam olarak kavraması da önemlidir.

Ev Terliği Kaç Numara Alınmalıdır?

Satın alacağınız ev terliği kesinlikle ayak numaranız ile uyumlu olmalıdır. Ama kış mevsimi için seçeceğiniz terlik modelleri isteğe göre bir numara büyük alınabilir. Bir numara büyük satın alacağınız ev terliğinde rahatlıkla kalın çorap kullanabilirsiniz, böylece ayağınız terliğin içinde sıkışmaz ve daha rahat adım atabilirsiniz. Yazlık ev terliği satın almak istiyorsanız da terliğin hangi malzemeden yapıldığına ve ayağınızın ortopedik yapısına uygun olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda bazı ev terlikleri üretildikleri malzemeden kaynaklı olarak genişleyebilir. Bu yüzden satın alacağınız ev terliğinin hangi malzemeden üretildiğini de araştırmak, size en kaliteli ve ayak numaranıza en uygun olan ev terliğini almak için fikir sunacaktır. Genel olarak ayak numaranıza uygun olan ev terliği seçerek kendiniz için en uygun olan ürüne sahip olabilirsiniz. Erkek ve kadınların ayak yapısı ve numarası farklılaşmaktadır. Bu nedenle kullanacak kişinin de kendi ayak yapısına uygun terlik alması önemli bir husus olmaktadır.

Ev Terliği Çamaşır Makinesinde Yıkanır Mı?

Ev terlikleri çamaşır makinesinde gönül rahatlığı ile yıkanılabilir. Ama bu yıkama işlemi için öncelikle terliğinizin hangi malzemeden üretildiğini bilmeniz gerekmektedir. Terliğin hangi malzemeden üretildiğini bildikten sonra düşük su sıcaklığında ve düşük motor devrinde ev terliklerinizi yıkayabilirsiniz. Yüksek sıcaklık ayarında yıkanan terliklerde bazen şekil ve duruş bozukluğu da meydana gelebilir. Aynı zamanda temizlik ve hijyen açısından ev terliklerinizi ayrı olarak yıkamanız gerekir. Çünkü kıyafetlerle birlikte çamaşır makinesinde yıkanan ev terlikleri, ürettiği bakteri ve mikropları diğer çamaşırlarınıza geçirebilir. Her ne kadar çamaşır makinesinde yıkansa da bakteri ve mikroplar bu sayede çoğalır. Ev terliklerinizi en fazla 30 derece sıcaklık ayarında kıyafetlerinizden ayrı olarak rahatlıkla yıkayabilir ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkanan ev terliklerini de en kısa programda yıkamak yeterli olacaktır. Kullanıcı değerlendirmeleri ve yorumlarını sayfa üzerinden inceleyerek ürünleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz.