İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Tip
Desen
Cinsiyet
Ortam
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Koleksiyon
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Değerlendirmesi
"

Kadın Şemsiye

" araması için 3998 sonuç listeleniyor

Farklı Tasarımları ile Kadın Şemsiye Modelleri Trendyol'da!

Yağmurlu havalarda kıyafetleri ve bedeni koruyabilmek için şemsiye kullanımı gerekir. Vücudu ıslanmaktan koruyarak soğuk algınlığı ve nezle gibi hastalıklara yakalanma riskini düşürebilir. Şemsiyeler, kullanışlı özelliklerinin yanı sıra estetik tasarımları ile şıklık da sunabilir. Bu sebeple hem erkek hem kadın şemsiye modelleri birbirinden farklı olabilir. Her tasarımın kendine has sunduğu imkanlar dahilinde fonksiyonları vardır. Siyah kadın şemsiye, oldukça fazla tercih edilen renk tonlarının arasındadır. Siyah, her renk ile uyumludur. Böylelikle bu ürünleri yaptığınız her kombinle kullanabilmeniz mümkündür. Kadın şemsiye online olarak da satışa sunulur. Keyifli bir online alışveriş deneyimi için Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleri Bulunan Kadın Şemsiyeleri

Kullanışlı Özellikleri Bulunan Kadın Şemsiyeleri

Kadın şemsiye modelleri, birçok kullanışlı özelliği bünyesinde taşır. Özellikler, ürünlerin işlevsel olmasında etkilidir. Böylelikle müşterilere kullanışlı bir süreç yaşatır. Deneyimden memnun kalmalarını sağlar. Her modelin sahip olduğu özellikler birbirinden farklıdır. Kişi, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda uygun ürünü seçmelidir. Kadın baston şemsiye, kullanışlı özelliklere sahip olan modellerdendir. Baston modeller, uzun yapıya sahiptir. Kullanım süreci dışında yürüme esnasında destekleyici olarak kullanılabilir. Böylelikle yürümekte zorluk çeken müşteriler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Kadın katlanabilir şemsiye ise konforlu yapısıyla sevilen tasarımlar arasında yerini alır. Katlanabilmesi sayesinde yer kaplamaz. Modelleri taşıması konforlu ve pratiktir. Çanta gibi alanlara rahatça sığabilir. Kullanılmadığı zamanlarda evin çekmece ve dolaplarında saklanabilir. Kadın cep şemsiyesi modelleri de benzer bir işleve sahiptir. Oldukça küçük boyutu ile mont, ceket gibi giyim ürünlerinin cebinde taşıyabilirsiniz. Çantanız olmadan dışarı çıktığınız zamanlarda bile şemsiyenizi yanınızda bulundurabilirsiniz. Yılın önemli dönemlerinde kadın şemsiye indirim günlerine girer. İndirim döneminde ürünler uygun fiyata satılır. İndirim zamanlarını Trendyol'dan takip edebilirsiniz.

Sunduğu Avantajlar ile Kadın Şemsiyeleri

Sunduğu Avantajlar İle Kadın Şemsiyeleri

Bu özellikleri sayesinde ürünlerin pek çok avantajı da bulunur. Avantajlar, ihtiyaç ve isteklere cevap verir. Müşterilerin ürünlerden bekledikleri fonksiyonları sağlar. Her ürünün sunduğu avantajlar birbirinden farklıdır. Böylelikle herkesin zevk anlayışı ve isteklerine uygun modeller, çeşitli markaların bünyesinde yer alır. Otomatik kadın şemsiye, avantajlı çeşitler arasında bulunur. Tek düğme ile çalışan modellerin kullanımı oldukça pratiktir. Güç kullanmaya gerek olmadan şemsiye rahatlıkla açılabilir. Küçük ve büyük olmak üzere farklı boylarda otomatik modeller bulunur. Kadın kırılmayan şemsiye çeşitleri, dayanıklı materyallerden üretilir. Metal, plastik, kumaş gibi materyaller, modellerin üretiminde tercih edilir. Kırılmaması sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Böylelikle ürünler, yıllar boyu yağmurlu ve karlı havalarda size eşlik eder. Dayanıklı ve kullanışlı kadın 8 telli, 10 telli, 16 telli, 32 telli şemsiye çeşitlerini Trendyol bünyesinde bulabilirsiniz.

Kadın Şemsiye Tasarımlarının Uygun Fiyatları

Kadın Şemsiye Tasarımlarının Uygun Fiyatları

Kadın şemsiye fiyatları, üründen ürüne değişiklik gösterir. Fiyat belirleme sürecinde etkili olan pek çok faktör vardır. Ürünün sahip olduğu özellik ve avantajlar, göz önüne alınan faktörler arasında yer alır. Her ürünün özellik ve avantajları birbirinden farklıdır. Modellerin tasarımı da üründen ürüne değişir. Kadın şeffaf şemsiye, sıklıkla tercih edilen tasarımlardan biridir. Şeffaf yapısı, çevreyi ve gökyüzünü şemsiye ile birlikte görmeyi mümkün bir hale getirir. Bu yönüyle konfor sunar. Kadın kalpli şemsiye ise bir diğer sevilen tasarımdır. Mor, pembe, kırmızı tonlarında kalpli motiflere sahip çeşitleri vardır. Kadın dantelli şemsiye çeşitleri de farklı renk tonları bulunması ile geniş renk skalasına sahiptir. Müşteriler, zevk anlayışına göre uygun tasarım ve renge sahip modeli kullanabilir. Birçok çeşidi bulunan kadın şemsiye satın almak için online satışın adresi Trendyol'u seçebilirsiniz.