İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Özellik
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Kaleci Eldiveni

" araması için 1155 sonuç listeleniyor

Kaleci Eldiveni

Kaleci Eldiveni İle Her Şey Elinizde

Kaleci eldiveni, futbolda topu kaleye sokmaya çalışan rakip oyunculardan gelen hamleleri karşılamaya yarayan oyuncu ürünüdür. Kalecinin maç oynarken büyük görevleri vardır. Aynı zamanda eldivenleri ve kıyafetlerinin de maça uygun olması çok önemlidir. Eldivenler çeşitlilik gösteren ürünler olarak ifade edilebilir. Maç oynanırken, tercih edilen modeller arasında kemikli kaleci eldiveni bulunmaktadır. Genellikle profesyonel maçlarda tercih edilen bir eldiven türüdür. Parmakların rahat ve destekli durabilmesi için plastik bit tasarım da kullanılmıştır. Kimi eldivenlerde ise bu durum mümkün olmamaktadır. Yani kemikli modeller, profesyonel kaleci eldiveni arasında yerini almaktadır. Bu eldivenlere ise halk arasında kemikli denilmesinin sebepleri vardır. Bu sebepler ise 4 tane plastik parçadan kaynaklı olmaktadır. Parçalar, işlevsellik yönünden sert gelen şutlara karşı özel olarak tasarlanmıştır. Parmakların geriye doğru bükülmesini ve olabilecek sakatlıkların önlenmesine yardımcı olan eldivenlerdir. Kaleci eldiveni kemikli olan ürünler, kalecilerin şutlarını yumruklarla uzaklaştırmasına yardımcı olur. Ayrıca yüksek toplarla da yumruk kuvvetini artırıp topu uzaklaştıracaktır. Kalecilere özel olarak tasarlanan eldivenler, farklı opsiyonlarda tasarlanmıştır. Bu sebeple hepsinin kullanım özelliği farklılık göstermektedir. Ürün çeşitliliği olmasından dolayı kaleci eldiveni fiyatları da farklı aralıklara ayrılır. Eldivenler, genellikle profesyonel maçlarda çok sık tercih edilmektedir. Tercih edilen modeller ise kaleci eldiveni pro olarak ifade edilebilir. Orijinal yapılı olmalarından dolayı kalecilerin rahat hareket etmesini ve topu iyi karşılamalarına yardımcı olur. Eldivenlerin kullanım alanları göz önüne alınarak çeşitlendiği de söylenebilir. Genellikle orijinal kaleci eldiveni herhangi bir aşınma ve yıpranma gibi durumları yaşatmaz. Böylece kaliteli bir maç keyfi sürmek böylece mümkün olacaktır. Kalecilerin kullanım sağladığı eldivenler mevsimsel koşullara da uyum sağlayan özelliklerde olabilmektedir. Kuru hava, yağmurlu hava olarak kullanım amaçları doğrultusunda farklılık gösteren ürünlerdir. Profesyonel futbolcular ise bu durumu göz önüne alarak, eldiven tercihi yaparlar. Tam prof kaleci eldiveni olarak bu çeşitlilikten faydalanabilmek mümkündür. Üstelik eldivenlerin dış tasarımları ve görsellikleri de oldukça canlı renkler ile tasarlanmıştır. Kuru havada tercih edilecek eldivenler, normal kullanımları destekleyen eldiven türleridir. Kuru havalarda oynanan maçlar için ya da antrenmanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Fakat yağmurlu hava için tercih edilecek eldivenler ise suyla temastan korkulmayan ürünlerdir. Bu nedenle kullanım sağlanmadan önce suda bekletilmesi tavsiye edilmektedir.

Kaleci Eldiveni İle Kaliteli Maçların Keyfini Çıkarın

Sporseverler ve sporu profesyonel olarak meslek edinen kişiler için birçok ürün desteği bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de kaleci eldivenleridir. Küçükten büyüğe herkesin el yapısına ve büyüklüğüne uygun olarak tasarlanan eldivenleri bulabilmek mümkündür. Çocuklar için kaleci eldiveni tasarımları, çocukların beğenilerine uyum sağlayacak özelliklerde üretilmiştir. Yüksek kaliteli malzemeler ile üretilen eldivenler, küçük boyutlar ile tasarlanmaktadır. Ayrıca birçok global spor markasına da burada rastlanacaktır. Yetişkinler için olan eldiven türlerinin yanı sıra kaleci eldiveni tam prof özelliklerde çocuklara da sunulur. Çünkü profesyonel olarak bu işi yürüten çocuk futbolcular da bulunmaktadır. Spor markalarının ileri teknolojiler kullanılarak ürettiği kaleci eldivenleri, rahatlıkla topu çevirmeye ve oyunda etkin performans sağlamaya yardımcı olmaktadır. Bu eldivenler numaralar ve bedene göre ayrılmaktadır. 7 numara kaleci eldiveni bu modellerden bir tanesidir. Çocukların el yapılarına uyumlu olan bir numaradır. Orijinal eldivenlerin beden tercihleri de rahatlıkla yapılabilir. Çünkü numaralandırılmış bir şekilde satışa sunulur. Modeller arasında 6 numara kaleci eldiveni seçenekleri de yer alır. Bu ürünler de el yapısına uyumlu olarak birebir tasarlanmış modellerdir. Benzersiz ergonomik bir yapıda imal edilen ürünlerdir. Ayrıca kesim şekilleri ile istikrar arayan kişiler için oldukça uygundur. Ürünlerin kullanım şekilleri farklı yapılarda olabilmektedir. Genel olarak yetişkin erkekler, çocuk ve cinsiyet gruplarına göre kaleci eldivenleri sınıflandırılmıştır. Bu nedenle her bedene ve cinsiyete uyumlu modeli bulabilmek mümkündür. Ürünlerin beden seçimleri elin büyüklüğüne göre belirlenmelidir. Kaleci eldiveni 8 numara olan modeller ise normal bir el boyutunda olan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği ürünlerdir. Bu ürünler, kemikli ya da kemiksiz olarak tasarlanabilmektedir. Maçın durumuna göre ise kemik işlevi tercih edilebilir. Çünkü bazı maçlar profesyonel olabilirken, bazı maçlar amatör ve antrenman olarak da gerçekleyebilmektedir. Kemik desteği olmayan eldivenler, 4 parmağın rahatlıkla gireceği şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu bölümde sert bir destek de yoktur. Genel olarak amatör maçlar ve antrenmanlar için bu modelin tercih edildiği söylenebilir. Malzeme yapıları değişkenlik gösterse de kaliteli materyal yapısına sahiptir. Eldivenlerdeki avuç içi ve yumruk bölümleri dolgularının büyük önemi vardır. Üretimi sağlanan eldivenlerin bu durumu destekleyici özellikte olduğu söylenebilir.

Kaliteli Kaleci Eldivenleri ile Galip Gelen Maçlar

Spor yaparken, yapılan spora uyumlu kıyafetin ve ekipmanların giyilmesi çok önemlidir. Kullanım alanlarına uygun olarak yarı prof kaleci eldiveni ürünlerinin yanı sıra farklı alanlarda da kullanım sağlanabilmektedir. Ürünlerin malzeme yapıları, oynanacak maça, mevsime ve kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. Global anlamda eldivenlerin boyutları da 3 ile 12 aralığındadır. Bu eldivenler, numaralarına göre yaş aralıklarına göre kullanım sağlanabilir. 3 numara olan bir eldiven 4-5 yaşındaki bir çocuk için özel tasarlanmıştır. 12 numaraya sahip olan eldiven ise elleri çok iri olan kişiler için uygundur. Ayrıca profesyonel kalecilerin kullandığı bir numaradır. Kaleci eldiveni bedenleri arasında sıradan bir yetişkinin kullandığı 8 beden ya da 9 beden eldiven giyildiği söylenebilir. Ayrıca numaraların buçuklu olması da ellerin ara büyüklükte olduğunu ifade eder. Bu boyuta göre de beden bulabilmek mümkün olacaktır. Kaleci eldiveni numarası çocuk boyutlar ve yetişkin boyutlar olarak değişkenlik gösterir. Çocuk boyutlar, 3 ile 6 aralığında boyutlandırılmıştır. Yetişkin boyutlar ise 7’den başlayarak 12 numaraya kadar çıkar. Farklı el yapıları bulunan kişilere özel buçuklu seçenekler de bulunmaktadır. Numaraların yanı sıra eldivenlerin koruyuculukları da yüksektir. Topu karşılarken, elin zarar görmeyeceği şekilde tasarlandığı için herhangi bir sakatlık oluşmaz. Kaleci eldivenleri, son zamanlarda üretimlerinde teknolojiden destek alınarak yapılmaktadır. Bu nedenle eldiven çeşitleri oldukça fazladır. Kullanım açısından da işlevsel ve pratik kullanımlı eldiven modellerini bulabilmek mümkündür. Yapışkanlı kaleci eldiveni bu ürünlerden bir tanesidir. Ürünlerin bilek kısmında bulunan yapışkanlar, rahatça açıp yapıştırmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca sağlam yapışkan yapısı uzun süre kullanım sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Eldivenlerin yumuşak dokuda olmaları kullanımı kolaylaştırmaktadır. Ürünler genel olarak kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bu nedenle harika bir tutuş özelliği ile topu kavramaya yardımcı olur. Renk seçenekleri de sporcuların zevklerini yansıtan aralıklarda yer alır. Mavi, siyah, yeşil, kırmızı, sarı ve benzeri neon renklerde kaleci eldivenlerini bulabilmek mümkündür. Amatör ya da profesyonel kullanımlar fark etmeksizin ürünlerin renkleri, formalara uyumlu olarak tercih edilebilir. Aynı zamanda kontrast yapmak isteyen sporcular için de tezat renkler ile tasarlanmış kaleci eldivenleri bulunmaktadır. Her yaş grubuna hitap eden, kullanım özelliği farklılık gösteren ve renk aralıklarını en beğeni toplayan tarzlarda burada bulabilmek mümkün olacaktır.

Günlük ve Profesyonel Kullanımlara Özel Kaleci Eldivenlerini Keşfedin

Kaleci eldivenleri maç oynarken, gerekli olan ürünlerdir. Çünkü topu karşılarken, yaralanmamak ve doğru bir kavrayış ile topu tutabilmek bu şekilde mümkün olacaktır. Üretimler arasında imal edilen profesyonel, yarı profesyonel, amatör kalecilere uygun seçenekler vardır. Ayrıca siyah kaleci eldiveni başta olmak üzere farklı renk aralıklarına sahip modeller de bulunmaktadır. Ülkemizde de hemen hemen her bölgesinde amatör tarzda eldivenleri bulabilmek mümkündür. Ayrıca maçların durumuna göre de 1. Lig’de dahil olarak farklı liglere uygun kaleciler için tercih edilecek çeşitler vardır. Kaleci eldiveni önerisi olarak da kişilerin kullanım amaçlarını destekleyici modelleri tercih etmesi tavsiye edilir. Çünkü her ürün birbiri içinde değişkenlik göstermektedir. Bazıları amatör bazıları ise profesyonel olarak imal edilmiştir. Sitede yer alan eldivenler kaliteli ve orijinaldir. Ayrıca profesyonel ve amatör birçok kalecinin vazgeçemeyeceği görselliklerde ve markalarda model seçenekleri bulunmaktadır. Eldivenlerin yumuşak dokuda olmaları güven verici bir kullanıma olanak sağlar. Ürün çeşitlilikleri de her kullanımı destekleyecek niteliklere sahiptir. Birçok kalecinin en fazla tercih ettiği eldiven modellerini kaliteli materyal yapılarıyla bulabilmek mümkün olmaktadır. İç yapılarında yer alan lateks sayesinde rahat bir iç yapı desteği sunulur. İç bölümünde yer alan lateks dışında ise markanın üretmiş olduğu modelin farklı bileşenleri de yer alabilmektedir. Bu durum ise kalecinin kişisel tercihi doğrultusunda belirlenebilir. Çünkü bazı sporcular, kalın lateksli eldiven tercih ederken, kimi kaleciler ise hafif ve ince eldivenlerden hoşlanırlar. Bu yönde imal edilen birçok eldiven seçeneği bulunur. Üretimi sağlanan kaleci eldivenleri, farklı boyutlar ve ölçülerde üretilir. Kaleci eldiveni ölçüleri çocuk el yapısına uyumlu olabileceği gibi yetişkinler için özel boyutlarda tasarlanarak sunulur. Ölçüler en küçük boyutta 3 numarada üretilir. Bu ise çocuklara özel olan bir boyuttur. En büyük boyut ise 11 olsa da elleri iri olan sporcular için 12 numaralı eldiven tercih etmek mümkün olacaktır. Eldivenlerin dış yapıları, topu rahatça tutma, kavrama ve yakalama işlemi için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca profesyonel olan toplara uyumlu olarak, tutuş özelliğini artıran eldiven seçenekleri bulunmaktadır. Tercih edilen eldivenlerin profesyonel ve amatör olması bu sebeple çok önemlidir. Kaleci eldivenlerinin bu özelliklere uygun olarak seçim sağlanabileceği söylenebilir. Üstelik maçın oynanacağı tarih ve mevsimle de uyumlu kaleci eldivenleri seçenekleri bulunur.

Kaleci Eldivenlerinde Seçkin Tasarımların Farkına Varın

Spor yapmak, küçük yaşlardan başlayabilen bir eylemdir. Çok küçük yaşlardan deneyim kazanılıp, ileriki aşamalarda profesyonel bir sporcu olabilmek mümkündür. Küçük yaşlardan itibaren başlayan spor serüvenine özel ise birçok dalda spor kıyafeti bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de kaleci eldivenleridir. 9 yaş kaleci eldiveni küçük boyutlarda tasarlanmış olan ürünlerdir. 9 yaşındaki bir çocuğun el yapısına uyumlu olarak tasarlanan eldivenlerin, dış yapı malzemeleri de oldukça korunaklıdır. Çünkü çocuklar, yetişkinlere göre daha savunmasız ve gelişim aşamalarını tamamlamamışlardır. Kaleci eldivenleri arasında çok yüksek kaliteye sahip olarak spor markalarının ürettiği yeni sezon eldivenler bulunmaktadır. Ayrıca bedenlere bire bir uyumlu olan eldivenler, oyun esnasında rahatsızlık vermeyen bir yapıda kendini gösterir. Açılıp kapanma yerleri cırtlı sistem ile tasarlanabilen modeller çok sık tercih edilmektedir. Kaleci eldiveni kaliteli malzeme ve işçilikler ile üretilmektedir. Yalnızca erkek çocuklar için değil kız çocuklara ve yetişkin kadınlara özel de kaleci eldivenler bulunur. Profesyonel tasarımlar ve amatör tasarımlar olarak farklılık gösteren orijinal kaleci eldivenleri muhteşem özelliklerle donatılmıştır. Özellikle çocuklarını spora alıştırmak ve sporla büyütmek isteyen ebeveynler için küçük yaşlara özel kaleci eldivenleri bulunmaktadır. Gelişme çağına özel 12 yaş kaleci eldiveni modelleri muhteşem tasarımlara sahiptir. Ayrıca 12 yaşındaki bir çocuğun el yapısını destekleyen ve zarar vermeyen ürünlerdir. Modeller arasında evrensel spor markalarının birçok tasarımı bulunmaktadır. Ayrıca özel koleksiyonlarla üretilen kaleci eldivenleri de ürün kategorileri arasında yerini almaktadır. Kalecilere özel olarak üretilen eldivenler, aşınma ve yıpranma gibi durumlara çok sık maruz kalır. Bu nedenle özel dış yapı malzemeleriyle üretilmektedir. Böylece kullanımı çok fazla olsa da yıpranma ve aşınma sorunları ortaya çıkmayacaktır. Eldivenlerin dış tasarımları da muhteşem görünümlerde tasarlanmıştır. Bu nedenle formalar ile uyumlu dizaynlar rahatlıkla tercih edilebilir. Tasarımlar arasında siyahın üzerine neon renkler ile motiflenen eldiven seçenekleri bulunur. Aynı zamanda neon renklerin üstüne de koyu renkler işlenerek, farklı tarzlar ortaya çıkarılabilmektedir. Eldivenlerin muhteşem yapı özellikleri hem kullanılırken hem de tarzı yansıtırken kendini belli etmektedir. Dış yapı malzemelerinin yanı sıra iç kısımları da oldukça yumuşak ve eli saran yapıda imal edilmiştir. Bu nedenle, el yapısına uyumlu ve tarzı yansıtan niteliklerde kaleci eldivenleri bulunmaktadır.

Kaleci Eldiveni Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kaleci eldivenleri, maçta kalede yer alan oyuncunun eline topu karşılamak için taktığı eldiven türüdür. Aynı zamanda ele zarar vermeyen ve koruma sağlayan amaçla da takılmaktadır. Bu eldivenler, farklı modellerde tasarlanmaktadır. Kemikli, kemiksiz, profesyonel ve amatör eldivenler seçenekler arasındadır. Ayrıca yaş aralıklarına da hitap eden eldiven seçeneklerini bulabilmek mümkündür. 5 numara kaleci eldiveni küçük çocuklara özel olarak boyutlandırılmıştır. Küçük boyutlu olanların yanı sıra yetişkinler için de kaleci eldivenleri seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda sık tercih edilen ve beğeni toplayan kaleci eldiveni siyah renkli modeller sporcular tarafından tercih edilmektedir. Sade siyah renklerin yanı sıra siyah üzerine neon renkler ile dizayn edilen eldiven seçenekleri kalecilerin öncelikli tercihleri arasındadır. Siyahın yanı sıra gold, pembe, beyaz, mavi, bordo, kırmızı, gri, sarı, turuncu, yeşil, lacivert tonlarda eldiven seçenekleri bulunur. Bu renkler ise tek renk oluşumlu ya da iki rengin birleşimiyle farklı bir havaya bürünür. Yaş aralıkları göz önüne alınarak tasarlanan 11 yaş kaleci eldiveni tasarımları vardır. 11 yaşında olan çocukların el yapılarına uygun olarak tasarlanan bu ürünler, bilekten yapışkanlı olarak kullanımı sağlanmaktadır. Bu nedenle rahat kullanım yapıları olduğu söylenebilir. Kalecilerin maç yaparken, sert gelen top ve darbelere karşı parmak destekli modelleri vardır. Elleri korumaya yönelik geliştirilen, kemikli ve kemiksiz olarak tasarlanabilmektedir. Kemik şeklinde tasarlanan eldivenler, sert yapılı olan ve parmakların üst kısmından avuç içine uzanan sistemle imal etmiştir. Ayrıca eldivenlerin top kontrollerini de artıran avuç içlerine lateks yapıda ürün konulmuştur. Lateks malzemeler ise genellikle tamamen suni olarak ya da doğal lateks kullanılarak yapılmıştır. Bu madde eldivenlerde şekilli ya da düz olarak kullanım sağlanır. Bu maddenin kullanıldığı eldivenler ise avuç içini güvenilir tutmak için oldukça önemlidir. Her koşulda ise rahatlıkla kullanımı sağlanacaktır. Özellikle antrenman yaparken, ideal olan bir modeldir. Lateksli eldivenlerde kullanım sağlanan geniş kesim sayesinde dikişler dıştan tutunur. Sağlamlık ise bu yöntemle sağlanmış olur. Bilekteki elastikiyet kapama bandajları ile bileğe ekstra bir destek sağlayacaktır. Bu durum ise korumayı beraberinde getirir. Ürün fiyatları da üretimlerin ve ürünlerin yapılarına göre değişkenlik gösterir. Herkese hitap eden fiyat aralıkları mevcuttur. Kaleci eldivenlerini sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Kaleci Eldiveni Nerede Satılır?

Futbolda topun rakip takım tarafından kaleye atıldığında kalecinin topu karşılamasını sağlayan oyuncu ürünü olan kaleci eldiveni modellerine Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Kaleci eldiveni, futbol maçlarının vazgeçilmez ürünü olduğundan sıklıkla tercih edilir. Profesyonel maçlarda yardımcı ekipman olarak kullanılabilecek ürün çeşitlerini avantajlı şekilde alabilirsiniz. Eldivenler, pek çok farklı tasarım ve özellikte bulunur. Kalecilere özel olarak tasarlanan modeller, farklı opsiyonlar ile hazırlanır. İşlevsel olarak sert gelen şutlara karşı özel tasarlanan ürün çeşitleri, aynı zamanda parmakların rahat ve destekli durabilmesini de sağlar. Kuru hava ya da yağışlı havalarda kullanılabilecek olan modeller, çeşitlilik gösterir. Hem dış tasarımı hem de kullanışlı olması ile farklı renklerde tasarlanan ürünlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Kaleci Eldiveni Kaymaması İçin Ne Yapılır?

Kaleci eldiveninin kaymaması için ürünü alırken bilekten bandajlı modellerin tercih edilmesi gerekir. Bilekten bandajı olan modeller, bileği sararak koruma sağlar. Bu sayede eldivenin elden çıkması önlenir. Eldivenlerin doğru bakımları yapıldığında tutuculuğu da korunur. Bu sayede kaymadan yüksek performans sağlamanızı destekler. Kullanım öncesinde eldivenlerin temiz olması gerekir. Özellikle avuç kısımları ılık su ile temizlenmelidir. Ürünün maddesi lateks ise iyi tutuş elde edilmesi ve kaymanın engellenmesi için maksimum 40 C derecede yıkanması gerekir. Topun tutuşunu desteklemek ve kaymayı önlemek adına eldivenlerde biriken sert kirlerin ise mikrofiber bezler ile arındırılması sağlanır. Bu bezler, kiri doğru bir şekilde temizleyip ürünün hasara maruz kalmasını engeller. Kaleci eldivenlerinin özelliğini kaybetmemesi için çamaşır makinesinde kullanılması önerilmez.

Kaleci Eldiveni Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kaleci eldiveni alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında ürünlerin ölçüsü gelir. El numarası bilinir ve doğru ölçüde ürün temin edilirse, kullanım performansı da o kadar yüksek olur. El numarası ölçümünü pratik biçimde yapabilirsiniz. Formaların rengine uygun olarak da ürün seçimi yapılabilir. Sık kullanılan siyah kaleci eldiveni modelleri, her formaya uyum sağladığından kurtarıcı olarak değerlendirilir. Futbolda kullanılan ekipmanların birbiriyle uyumlu olması hem görsel açıdan hem kalite bakımından önem taşır. Bu alanda eldiven ile futbol dizlik modellerini de kullanabilirsiniz. Eldivenlerin dış tasarımlarında birbirinden farklı renkler ve görünümler mevcuttur. Bu noktada kaleci forması ile uyumlu modeller rahatlıkla tercih edilebilir.