İlgili Kategoriler
Taşıma Kapasitesi
Ek Özellikler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kanz Bebek Arabası

" araması için 13 sonuç listeleniyor
Kanz F-Go Kabin Bebek Arabası
Kargo Bedava

KanzF-Go Kabin Bebek Arabası

(2)
4.810 TL
Sepete Git

Kanz Bebek Arabası Modelleri ile Konforlu Bebekler

Kanz bebek arabası, bebeğin yürümeye başladığı andan itibaren temel ihtiyaçlarından biri olarak kabul edilmiş ve anne babaya çeşitli şekillerde yardımcı olmuştur. Aradığınız bebek arabasına sahip olmak için doğru yere geldiniz. Bu özel arabalar, geniş ürün yelpazesi ile tüm ebeveynlerin beklentilerini karşılamaktadır. Yüksek derecede güvenlik sunan Kraft bebek arabası modelleri kullanıcılar tarafından yüksek puan alır. İşlevsel olarak donatılmış bu modeller, diğer özelliklerinin yanı sıra, 360 derece dönebilen tekerlekleri ve koruyucu kapakları olan yüksekliği ayarlanabilen donanımları ile karakterize edilir. Çift taraflı kullanıma imkan veren Kanz d-go travel sistem bebek arabası modeli, alternatif kullanım sağlar. Bu, ebeveynlerin gerektiğinde çocuklarıyla göz temasını sürdürmelerine olanak tanır. Öte yandan çocukların çevreyi gözlemlemesi de mümkündür. Bu arada Kanz travel sistem bebek arabası ürün grubu, bebek arabası ve bebek arabası kombinasyonundan etkilenir. Anne dizini andıran yapısı ile özellikle yeni doğan bebekler için tercih edilen seyahat arabası, güvenli ve rahat bir kullanım sağlar. Kanz xgo bebek arabası ise hafif yapıları ve kolay açılıp kapanmaları nedeniyle tercih edilmektedir.Tüm ebeveynler araba kullanırken bebeklerinin güvenliğini ister. Bebek arabasının güvenliğinin anahtarı emniyet kemeridir. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz bebek arabasının emniyet kemerinin kolay açılmamasına dikkat etmelisiniz. Bu açıdan sağlam bir yapıya sahip olmasına büyük özen göstermeniz önemlidir. Rahat oturma, bir bebek arabasının temel özelliklerinden biridir. Bebeğinizin oturduğu koltuğun tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlanabilir olması çok önemlidir. Bebek uyurken koltuk tamamen yatar ve rahat olmalıdır. Ayrıca çarşafın iki yöne de kullanılabiliyor olması ebeveynlerin dikkat ettiği özelliklerden biridir. Aynı zamanda bir ürün seçerken aracın kalitesine de dikkat etmelisiniz. Bebeğinizi yazın ve kışın her türlü sert hava koşullarından koruyan gölgelik kumaşın kolay kolay yıpranmaması ve yıpranmaması çok önemlidir.

Güvenli Sürüş Sağlayan Kanz Bebek Arabası

Güvenli Sürüş Sağlayan Kanz Bebek Arabası

Bebeği dışarı çıkarırken en büyük yardımcılardan biri olan Kanz mini s kabin tipi bebek arabası, birçok teknik özelliğe ve tasarım farklılığına sahiptir. Doğaya seyahat etmek ya da şehir içinde kullanmak gibi zorlu yol koşullarına uyum sağlayabilecek bir bebek arabası arıyorsanız sağlam tekerlekli bir modele bakmanızda fayda vardır. Bebeğinizin eşyalarını ve alışveriş çantalarını kolayca taşımanızı sağlayan Kanz elephant travel sistem bebek arabası, tüm ebeveynler gibi çok fazla ağırlık tasarrufu sağlar. Güneşlik ve cibinlik ile yazın bebeğinizi güneşten koruyan bir Kanz igo bebek arabası, kışın yağışlı havaların kurtarıcısı yağmurluk da olmazsa olmazlardandır. Standart pusetlerde genellikle bebeği her türlü hava koşulundan korumak için bir cibinlik, bebeğin eşyalarını taşımak için bir sepet ve ayarlanabilir bir koltuk bulunur. Seyahat sistemli bebek arabaları, standart bebek arabalarından farklı olarak iki parçadan oluşan daha kapsamlı bir modelden oluşmaktadır. Üstü çıkarılabilir bebek arabası ise hem toplu taşıma hem de özel araçlarda hayatınızı çok daha kolay hale getirir. Puseti arabadan kolayca çıkarabilir ve saniyeler içinde gideceğiniz araca yerleştirebilirsiniz. Kraft xlx bebek arabası ise hafifliği ve kolay katlanabilen yapısıyla ebeveynleri kendine hayran bırakan modellerden biridir. Bu model her yere taşınabilir, bu da günlük hayatı çok daha kolaylaştırır. Ayrıca bu ürünün diğer bebek arabalarına göre daha ekonomik olması da ailelerin bu arabayı satın almasında önemli bir etkendir. Bebek arabasını kullanışlı kılan özelliklerden biri de açılıp kapanmasının kolay olmasıdır. Bu nedenle tek elle kolayca açılıp kapanabilen bir model, elleriniz doluyken ve bebeğiniz kucağından çıkmak istemediği zamanlarda en büyük yardımcınızdır. Bir diğer önemli nokta ise aracın tekerleklerinin 360 derece dönebilmesidir. Bu özellik, ani çalıştırma gerektiren durumlarda bebek arabanızı kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Tam Koruma Sunan Kanz Bebek Arabası

Tam Koruma Sunan Kanz Bebek Arabası

Bebek arabaları anne babaların en çok ihtiyaç duyduğu bakım ürünlerinden biridir. Parklarda, plajlarda ve kasabalarda yürürken veya alışveriş yaparken ebeveynleri kurtaran Kanz rainer çift yönlü bebek arabası, çeşitli özellik ve tasarımlarda sunulur. 4 tekerlekli veya Kraft bebek arabası 3 tekerlekli tek kişilik modellerin yanı sıra 6 tekerlekli veya 8 tekerlekli ikiz araba modelleri de bulunmaktadır. Bu ürünler, özel tasarımlara ve özelliklere sahiptir. Baston şeklindeki bebek arabası modelinin kullanımı ve taşınması kolaydır ancak daha büyük bedenleri ve çok rahat modelleri de vardır. Bu açıdan marka kaliteden ve tasarımdan ödün vermeyen, bebek ve çocukların rahatlığını da ön planda tutan modelleri ile yüksek kullanıcı yorumları almıştır. Aynı zamanda Kraft bebek arabası kurulumu oldukça basittir. Baston şeklindeki bebek arabası modeli, özellikle günlük hayatta ebeveynler için en popüler bebek arabalarından biridir. Bu modeller tek elle taşınması, katlanması çok kolay ve bir arabanın bagajına kolayca sığacak şekilde boyutlandırılmıştır. Güvenlik, bebek arabası satın alırken ebeveynlerin aradığı en önemli şeylerden biridir. Tekerlek sınırlama sistemi, kullanıcıyı emniyet kemerleri ve koltuk arkalıkları için çeşitli güvenlik önlemlerinin umut verici unsurlarıyla ikna eder. Farklı renk ve desenlerde sunulan iki ayrı kulplu modellerin yanı sıra kombine kulplu modeller de kullanıcıların ilgisini çeker. Ekipman ve iskelet dayanıklılığı, kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği konulardan biridir. İkiz bebek arabaları öne ve arkaya sıralanabilir ve güzel bir tasarım için koltuklar sıralanabilir. Kanz bebek arabası fiyatları ise basit borulu tasarımlardan lüks modellere kadar çok çeşitli seçenekler sunar. Bu açıdan marka, dayanıklı malzemelerle geliştirilen farklı renk ve desenlerdeki kumaşlar ve bebek arabası çeşitleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Kraft bebek arabası pusetli ve fiyatları hakkında araştırma yaparak bebeğinize en uygun modeli daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kanz Bebek Arabası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kanz Bebek Arabası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ergonomik Kraft bebek arabası çift yönlü modeli bebek konforunu garanti ederken, kulpun yüksekliği ve tasarımı ebeveyn konforunu vurgular. Ebeveynlerin bu yolculuğa rahat katılımları, bebekleri gönül rahatlığıyla seyahat ederken iyi vakit geçirmelerini sağlar. Bebek arabası seti ise 2'den 12'ye kadar birçok seçeneği içerir. Bu takımlar genellikle bebek arabasının yanında ek ürünlerle tamamlanır ve birçok özelliği tek bir üründe bir araya getirir. Ekonomik ve ergonomik bir seçenek olan bebek arabası seti işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Pusetli olan modeller hem ebeveynler hem de bebekler için daha rahat ve kullanışlı olduğu için genellikle en çok tercih edilen modeldir. Ürünlerin cibinlikleri, güneş ışınlarını engelleyen çıkarılabilir güneşlikler, yağmurda kurtarmaya gelen yağmurluklar, bebek arabalarının imrenilen özelliklerinden biridir. Ancak bir bebek arabası satın almadan önce Kanz bebek arabaları yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Bebek arabası seçerken değerlendirilmesi gereken birçok parametre var ancak en önemli faktör bütçenize uygun olmasıdır. Çünkü bebek arabası bebeğiniz için yaptığınız en önemli yatırımdır. Bu nedenle yıpranmayan, yıllarca dayanan ve bütçenize uygun kaliteli bir bebek arabası seçebilirsiniz. Bu açıdan Trendyol.com adresinde çok çeşitli bebek arabası çeşitleri bulunmakla beraber istediğiniz Kanz bebek arabası modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda Kraft bebek arabası fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.