placeholder
"

Baby2Go

" araması için 342 sonuç listeleniyor

Baby2go

Bebeğinizin Rahatlığını ve Güvenliğini Sağlayan Baby2go Ürünleri

Baby2go, binlerce model ve tasarımları arasından bebeğiniz için en iyisini bulabileceğiniz birçok ürün yelpazesine sahip önder markalardan biri olarak kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Baby2go bebek arabası her şeyden önce, bebeğinizin konforu ve rahat uyuması için verdiğiniz önceliğin farkında olarak tasarlanmaktadır. Birçok ebeveynin özellikle önem verdiği oturma bölümünün kalınlığı, sırt kısmının rahat bir şekilde ayarlanabilir olması ve rahatça katlanmasına yönelik konularda tüm ihtiyaçları karşılayacak modelleri ürün kategorisinde bulundurmaktadır. Aynı zamanda güneş korumasına sahip olması ve güneş tentesinin kademeli olarak katlanabilir olması gibi gereken birçok özellikleri modellerinde bulundurmaktadırlar. Baby2go araba en sık kullanılan bebek arabaları arasında yer almaktadır. Standart modellerinin taşıma kapasitesi genellikle 20 kg'dır. Eğim fonksiyonu, tente, yönlendirilebilir tekerlekler ve alüminyum iskelet yapısına sahiptir. Seçeceğiniz bebek arabasının yaşam tarzınıza uygun olması hem sizin hem de bebeğinizin açısından son derece önemlidir. Nerelerde kullanacağınız hangi bebek arabasını almanız yönünde sizin için belirleyici unsur olacaktır. Sokakta ya da parkta kullanılacak ürünlerde dayanıklılık ve süspansiyon, bakmanız gereken kriterler arasında bulunmaktadır. Doğa yürüyüşleri için kullanımı olacak ise büyük tekerlekli ve biraz daha ağır olan modellerinin seçilmesi önerilmektedir. Baby2go Lindo bebek arabaları modelleri travel sistem bebek arabaları modellerinden biri olarak keyifli bir şekilde bebeğiniz ile yürüyüş yapmanızı sağlayacaktır. Hem sabitlenebilen hem de 360 derece dönebilen tekerlekleri ile yürüyüş yolunda güvenli bir şekilde ilerlemenizi mümkün kılan bu ürünler 5 noktalı emniyet kemeri özelliklerine de sahiptir. Tenteleri tam olarak kapanabilir ve sırt dayanağı ayarlanabilir özelliktedir. Tek bir noktadan frenleme sistemi ile rahat bir kullanım sağlar. Çift yönlü kullanım özelliği bulunmakta ve ürün 0-13 kg arası oto koltuğu olarak kullanılan ana kucağı da içermektedir. Kolay temizlenebilen kumaş yapısı sayesinde hijyen sorununa da kolay bir çözüm sunmuştur. Doğumdan sonra hastane çıkışı itibariyle kullanılabilmektedir. Genel olarak daha çok iç mekanlarda kullanım için de tekerlekleri 360 derece dönebilen, bunun yanında katlanması kolay ve hafif bebek arabalarının seçilmesi önerilmektedir. Ayrıca manevra kabiliyeti yüksek modeller de özellikle iç mekanlarda büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Bebeğiniz Büyüdükçe Beklentilerinizi Karşılayan Baston Tipi Bebek Arabaları

Baston tipi bebek arabaları hafif ve kullanımı oldukça pratik bebek arabalarıdır. Baby2go baston bebek arabaları az yer kaplarlar ve kolayca taşınıp, katlanabilir özelliklerdedirler. Bebeğinizin büyüdükçe eskisi kadar donanımlı bir bebek arabasına ihtiyacı olmaması nedeniyle Baby2go baston bebek arabası seçimi son derece doğru bir tercih olacaktır. Baby2go Cool bebek arabası doğumdan itibaren kullanılabilme, 3 pozisyonlu tam yatabilen sırt ayarı, ekstra pedli oturma ünitesi, tam kapanabilme özelliğine sahip rüzgarlıklı tente ve 15 kg taşıma kapasite özellikleri ile birçok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Kullanıcı yorumları arasında memnuniyetlerini dile getirenler, Baby2go Cool modelinin ihtiyaçlarını tam teşekküllü olarak karşıladığını dile getirmişlerdir. Baby2go Cabin modeli de aynı şekilde tam kapanabilen tenteye sahiptir. Aynı zamanda 5 nokta emniyet kemeri, orijinal sineklik, yağmurluk ve taşıma çantası gibi özellikleri bulundurmaktadır. Çekme saplı kolay kullanım sağlayan bu ürün 18 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile uzun süre kullanım olanağı sağlar. Geleneksel bebek arabaları ile karşılaştırıldığında, hafif bebek arabaları daha hafif ve katlanması daha kolaydır ve yapısı kentsel yaşam için daha uygun olan bebek arabası modelleri daha düşüktür. Gezerken, yürürken veya alışveriş yaparken bebek arabası size büyük kolaylık sağlar. Baby2go puset diğer bebek arabası modellerine kıyasla, daha hafif ve katlanması daha kolaydır. Alışveriş sepetlerini kullanırken, ebeveynler kendi deneyimlerine göre bastonlar veya sıradan alışveriş arabaları arasında seçim yapmalıdır. Hafif, taşıması ve katlanması kolaydır ve her boyutta bagaj için uygun olup az yer kaplarlar. Bebeklerle sık sık seyahat etmesi gereken ve gün boyunca birçok kez bebek arabasının katlanması gereken durumlarda ebeveynler için bu modeller tercih edilen ürünler arasında yer alır. Puset bebek arabası seçiminde gerekli araştırmayı yaparak sizin ve bebeğiniz için en uygun modeli, dilediğiniz renk ve tasarımları ürün kategorisi içinde bulabilir ve bebeğinizin konfor ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak, seçiminizi yapabilirsiniz. Geniş ürün seçeneği ile hem konforlu hem de estetik bir görünüme sahip modeller arasında ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerin özelliklerine göre tercih yapabilir ve bebeğinizin güvenle ve de konforlu bir şekilde sizinle beraber olmasını sağlayabilirsiniz.

Konfor Çeşitliliğini Sağlayan Travel Sistem Bebek Arabaları

Baby2go Travel sistem bebek arabası modelleri, ana kucağı, taşıma koltuğu ve oto koltukları gibi özelliklere sahiptir ve bebeğinizin doğumundan itibaren uzun süre kullanım imkânı sunar. Baby2go Travel sistem bebek arabası ürünlerinin bu çeşitli nitelikleri, bebeğinizin taşınması gereken her koşulda büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Baby2go Future Travel sistem bebek arabası birçok ebeveynin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bebeklerle yapılan tüm seyahatler için size rahat ve güvenli seyahat fırsatları sağlayabilir. Hastaneden ayrıldığınız andan itibaren bebeğiniz 15 kg'a ulaşana kadar, bu ürünü güvenle kullanabilmeniz mümkündür. Baby2go Volo bebek arabalarının arasında farklı tasarımlarının bulunduğu diğer modelleri Baby2go Volo lx ve Baby2go Volo Private bebek arabaları da birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünlerdir. Ürünlerin özellikleri arasında güneş ve rüzgâr engelleyici siperlikli tente, 360 derece dönebilen ve de sabitlenebilen ön tekerlekler, ayarlanabilir sırt dayanağı, tek nokta frenleme sistemi, 5 noktalı emniyet kemeri, katlandığında otomatik kilitlenme bulunmaktadır. Bunların yanı sıra portbebe kullanım, mama sandalyesi konumunda kullanım, ana kucağı şeklinde kullanabilme, hastane çıkışı ve ev tipi kullanıma uygun olması da kullanıcıların tercih etme nedenleri arasındadır. Farklı renk seçenekleri ile de istenilen tarzda birçok model ürünler arasında bulunabilmektedir. Farklı fonksiyonlara sahip travel sistem bebek arabası modelleri bu özellikleri nedeniyle birçok ailenin tercihi olmaktadır. Baby2go Pinna Deluxe modeli de birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ürün özellikleri arasında 5 noktalı emniyet kemeri, çift yönlü olarak kullanabilme özelliği, rahatlıkla her yöne dönen ve sabitlenebilen ön tekerlekleri, sırt ve ayak desteğinin ayarlanabilir olması, tam olarak kapanabilen tenteye sahip olması, tek elle kapatabilme ve otomatik kilitlenme sisteminin olması, silinebilir kumaş yapısı, geniş alt sepet bulunmaktadır. Aynı zamanda doğumdan itibaren 15 kg’a kadar taşıma özelliği de vardır. Birçok kullanışlı özelliği bünyesinde barındıran Baby2go Viper LX travel sistem bebek arabası modellerini tercih etmeniz hem bebeğinizin hem de sizin için son derece konforlu bir kullanım imkânı sunacaktır. Bu ürünler ile fonksiyonlarının çeşitliliği sayesinde, birçok yerde ve alanda rahatlıkla kullanabilmeniz birçok açıdan sizin için faydalı olacaktır.

Baby2go Salıncaklarında Renk ve Desen Seçenekleri

Bebek doğduklarında dokuz ay boyunca alışkın oldukları güvenli ortamı terk ederler ve kendilerini soğuk ve alışık olmadıkları bir ortamda buldular. Bu nedenle endişeli ve üzgün hissedebilirler ve anne kucağında ve süt emerken kendilerini güvende hissederler. Bununla birlikte, bazen karınları tok olsa da ya da altları temiz olsa da bebekler ağlamaya başlayabilirler. Her ebeveynin yapması gereken ilk şey bebeği kollarında tutmak ve sallamaktır. Toplum ve kültür ne olursa olsun, bebeği sallamak ona kendini iyi hissettirir. Bu nedenle, Baby2go elektrikli beşik bebekler ve ebeveynler için favori araçlardan biridir. Bebek anne karnında ilk kez sallanmayı deneyimlerler. Bunun nedeni de rahimdeki amniyotik sıvıda bebeğin büyümesi ve de gelişmesidir. Anne yürüdüğünde ve hareket ettiğinde tatlı ve yumuşak titreşimler yayar. Zamanla, bu titreşimler bebeğin rahimdeki güvenli, sıcak ve rahat ortamının sembolü haline gelir. Bu nedenle, bebek doğumda ağladığında ve huzursuz hissettiğinde, ebeveynler bebeği sallarsa, hemen sakinleşirler. Bu sallama hareketi bebeğinize doğumdan önce güvenli bir ortamı hatırlatacaktır. Bu nedenle salıncaklar bebekler için önemlidir ve salıncaklar her bebek için uygundur. Baby2go elektrikli salıncak modelleri de bu hissi bebeğinizin yaşaması ve huzur dolu olması için geliştirilmiştir. Aynı şekilde Baby2go otomatik sallanan kumandalı salıncak beşik modelleri de bu ihtiyacı karşılayabilecek niteliklerde ürün modellerine sahiptir. Bazı bebek salıncak modelleri 6. aydan itibaren kullanılsa da kimi modelleri 0. aydan itibaren kullanılmaktadır. Modele bağlı olarak, bazı salıncaklar 6 yaşına kadar da kullanılabilir. Baby2go park beşik, bebeğin omurgasını desteklemek için tasarlanmış büyük ve yumuşaktır. Bebekler için gerekli hijyen alışkanlıklarını sağlayabilen terletmeyen, kirlenme önleyici ve yıkanabilir kumaşların özelliklerine sahiptir. Baby2go beşik modelleri hem kız hem de erkek ve unisex ürünlere sahiptir. Birçok renk ve desende ürün tasarımları bulunmaktadır. Ebeveynlerin bebeklerine kıyafet, oyuncak ya da ayakkabı alırken sahip oldukları renk ve desen seçenekleri beşik modellerinde de bulunmaktadır. Bebek biraz aktif olmaya başladığında, durdurmak zordur. Giderek daha enerjik olan bebeğiniz size tüm becerilerini göstermek için elinden geleni yapacaktır. Bu durumda, bir park yatağınız varsa, işiniz her açıdan çok daha kolaylaşacaktır. Baby2go park yatak ürünleri bu konuda oldukça tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Doğumdan hemen sonra da kullanılabilmesi tercih nedenlerinden biridir. Ürün modellerinin özellikleri ise tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilme, fermuarlı oyun kapısı, titreşim müzikli ve ışıklı aparat, kolay silinebilen kumaşa sahip olması, fermuarlı sistem sayesinde iki katlı olabilme özelliği ve oyun mekanı olarak kullanma imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda kolay taşıma çantası sallantı ayakları ile sallanabilme özelliği de bir nevi beşik görevi görmektedir.

Bebeğinizi Şımartan Baby2go

Baby2go ikiz bebek arabası, modelleri genel olarak eş yan yana pusetten ya da tandem bebek arabası olarak adlandırılan bebeklerin önlü arkalı oturdukları modellere sahiptir. Doğumdan itibaren kullanım özellikleri bulunmaktadır. Tam yatabilen sırt dayanakları, özel ayak örtüsü, her yöne dönebilen tekerlekler, 5 nokta emniyet kemeri, geniş alt sepet, tek el ile kapanabilme özelliği gibi birçok niteliğe sahiplerdir. Farklı renk modelleri ile kullanıcıların tercih ettikleri birçok ürün modeli kategorilerinde bulunmaktadır. Baby2go çift yönlü bebek arabası modelleri 360 derece dönebilen ve sabitlenen ön tekerleklere, ayarlanabilir sırt dayanağı ve ayak koyma yerine, kolay kullanımlı frenleme sistemine, tam kapanabilen tenteye, araç katlandığında otomatik kilitlenme sistemine, 5 noktalı emniyet kemerine ve kolay silinebilir kumaş özelliklerine sahiptir. Doğum sonrası kullanımı ile 15 kg’a kadar taşıma kapasitesi de bulunur. Baby2go Pinna Plus bebek arabaları çift yönlü kullanma özelliği sayesinde hem yürüyüşe çıkıldığında bebeğin yüzünü görme imkanı sunması hem de arabada giderken de bebeklerin anne babalarının yüzünü görmek istemesi açısından oldukça faydalı ve de avantaj sağlayan modeller arasında bulunmaktadır. Baby2go Loola modeli de diğer ürünler gibi oldukça kapsamlı ürün özelliklerine sahiptir. Farklı renk ve model seçenekleri ile de kullanıcıların tercihleri arasındadır. Ürün özellikleri arasında tam kapanabilen tente, ayarlanabilir sırt dayanağı, 5 noktalı emniyet kemeri, 360 derece dönebilen ve sabitlenen ön tekerlekler, frenleme sistemine ve kolay silinebilir kumaş vardır. Baby2go oto koltuğu farklı renk ve model seçenekleri ile de kullanıcıların tercih ettiği markalar arasında yer alır. Ürün modellerinde 36 kg’a kadar taşıma kapasitesi, 4 kademe yatma özelliği, 5 nokta emniyet kemeri, isofix standartlarında araca monte ve 360 derece dönebilme özelliği mevcuttur. İsofix özelliğinin bulunması son derece önemlidir. Strafor, ideal çocuk oto koltuğunun arkasında, bir kaza sırasında meydana gelen çarpma derecesini azaltmak için kullanılır. Araba koltuğu seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan biri olarak bebeğin ağırlığının göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Bu nedenle, oto koltuğu çocuğun ağırlığına uygun özelliklerde olmasına özen gösterilerek tercihlerin yapılması önerilmektedir.

Baby2go Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baby2go markası kalite ve güvenilirliği ön planda tutan markalar arasında yer almaktadır. Bebeklere yönelik ürün kategorisinde birçok farklı renk ve tasarımda ürünlere sahip ve kullanıcılar tarafından tercih edilen markalar arasında yer almaktadırlar. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarından gelen geri dönüşlerde de memnuniyetleri ifade etmekte ve de ürünler tavsiye edilmektedir. Baby2go akülü araba ürün modelleri de birbirinden farklı birçok renk ve tasarım ile çocukların beğenisine sunulmaktadır. İleri geri vitesli, uzaktan kumandalı kontrol imkânı bulunan modeller 3-8 yaş arası kullanıma uygundur. Max 30kg taşıma kapasitesi bulunmaktadır. 2 kişilik akülü araba modellerinde de Bluetooth uzaktan kumanda, ileri ve geri vites, kıvrılabilen ara ön koltuk, 12 volt yavaştan hızlıya kullanma imkânı, açılabilen kapılar ve ön kaput, emniyet kemeri, selektör özellikli LED ışıklı ön far, elektronik direksiyon, mp3, radyo gibi özellikler bulunmaktadır. 4-8 yaş arasında kullanım için uygun modellerdir. Baby2go kanguru modelleri ise en iyi bebek pozisyonu için ayarlanabilen baş desteğine sahiplerdir. 14 aylığa kadar ortalama 3,6 ile 9,1 kg arasındaki çocuklar için ideal kullanımı sağlamaktadır. 3 farklı pozisyonda kullanım, terletmeyen özel kumaş, ergonomik tasarım, emniyetli toka kilit sistemi, kolay silinebilen kumaş kullanımı, ayarlanabilir omuz askıları gibi önemli özellikleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı tasarımlara ve de renk çeşitlerine de sahiptir. Baby2go ana kucağı modelleri farklı renk tasarım seçenekleri ile birçok kişinin kullanmakta olduğu ürünlerdir. Geniş kategori ürün yelpazesi ile farklı seçenek imkanları sunmaktadır. Baby2go mama sandalyesi modelleri 6-36 ay arası kullanıma uygundur. Şık tepsi tasarımı ve özel tepsi kilit sistemi bulunmaktadır. 5 nokta emniyet kemeri, kaymayı önlemek için ayak altlarında PVC taban, çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıf, geniş alt oyuncak sepeti özellikleri arasındadır. Aynı zamanda kolay taşınabilme özelliği ile oldukça kullanışlı bir ürün olarak birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Mama sandalyeleri 20 kg’a kadar taşıma kapasitelidir. Farklı renk ve desen seçenekleri ile ürün kategorisinde tasarım modelleri bulunmaktadır. İnternetteki arama motorları üzerinden Baby2go ve Baby2go yedek parça ürünlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bebekleriniz için ihtiyaç duyulan ürün model içeriklerine arama motorları ya da telefonlardaki uygulamalar üzerinden ulaşarak sahip olabilirsiniz. Sepetinize ekleyerek satın aldıktan hemen sonra dilediğiniz ürünü tedarik edebilirsiniz.