placeholder
"

Quechua

" araması için 442 sonuç listeleniyor

Quechua

Quechua ile Her Daim Aktif

Temelleri Fransa’da 1976 tarihinde atılan Quechua, dünyanın en fazla tercih edilen outdoor spor malzemeleri ve giyim ürünleri markaları arasında bulunuyor. Dağcılık ve tırmanma sporlarından kamp ve trekking sporlarına dek birçok farklı sporu destekleyici ürün modellerini kullanıcılarına sunan marka, piyasanın en iyi spor malzemesi üreticilerinden olmayı birbirinden dayanıklı, kullanışlı ve şık ürünler sunabilmesine borçlu olduğunu biliyor. Dostları, ailesi ve çeşitli gruplarla kampa çıkmak isteyen pek çok kullanıcıya tepeden tırnağa birçok ürün çeşidi ve detayı ile sunulan markanın ürünleri, ihtiyacınız olan her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizlere verebilmesi ile adından söz ettiriyor. Zenginleştirilen ürün koleksiyonları ile her kullanıcının aradığı tarzı yansıtan ürünlere sahip olan Quechua, birçok kişinin ilgisini ve sadakatini kazanmış şekilde sizlere kullanıma hazır ürünler veriyor. Kaygan ve sıkıntılı zeminlerde de kullanabilmenizi sağlayan Quechua ayakkabı modellerinden soğuk zamanlarda üzerinize giyebilmenizi sağlayan yelek ve montlara dek birçok ürünü kullanıcılarına sunup onların olabildiğine kaliteli ve sağlıklı ürün formu ile çeşitli hobilerini ve spor aktivitelerini yapabilmesinin önünü açan marka, beklenti düzeyini pas geçmeyen işlevsellikte ürünler sunuyor. Eksiksiz malzeme ile doğa aktivitesine çıkan birçok kullanıcının her daim sağlıklı, güvenli ve son derece keyifli şekilde etkinliğini bitirebilmesi mümkün oluyor. Büyükten küçüğe, giyimden destekleyici aksesuara kadar her türlü modeli sizlere sunup eksiksiz ve kaliteli spor aktivitelerini grubun içerisindekiler ile beraber yapmanızı sağlayan Quechua çıkışlı ürünler, üst düzey performans gösteriyor. Dayanıklı materyallerden üretilen yapıları ile uzun süre kullanabilmenizi sağlayan markanın doğa sporu ürünleri, nitelikli ve birinci sınıf malzeme yapısından oluşturulup karşınıza çıkarılıyor. İstenmeyen koşullarda ve özel durumlarda rahatlıkla kullanılabilmeyi sağlayan ürünler, benzersiz spor ve hobilerin oluşmasına nitelikli destekler veriyor.

Quechua Doğa Sporlarını Outdoor Tarzı ile Destekliyor

Birbirinden şık ve gösterişli tarzlara sahip olan kamp malzemelerinin birinci sınıf üretim yapısından ve malzemelerden üretilmiş olması sonrasında doğa sporlarını en verimli şekilde yaşamak isteyen birçok kullanıcı oldukça kaliteli ürün modellerine sahip oluyor. Aradığınız spor malzemelerinin yapacağınız doğa aktivitesine uygun olmaması ya da eksik şekilde malzemeler ile kamp merkezlerine yönelmek istenmeyen birçok durumun oluşma şansın daha fazla arttırıyor. Yaptığınız sporun yaşam kalitenizi düşürmemesi adına tercih edeceğiniz malzemenin yaptığınız etkinliğe uyum sağlayıp sağlamadığına dikkat etmeniz sorunlarla daha keyifli mücadele etmenizi sağlamaları ile dikkat çekiyor. Mor, mavi, siyah, sarı gibi gözlük camlarına sahip olan birçok Quechua gözlük modeli, farklı tarzlarda sporların daha iyi ve net bakış açıları ile yapılabilmesini sağlıyor. Genel koruyuculu güneş gözlüklerinden dağ bisikleti özel gözlüklerine, koşu için özel olarak sunulan gözlüklerden doğa yürüyüşü gözlüklerine olmak üzere birçok farklı model, çeşitli cam teknolojileri ile gözlerinizin UV ışınlarından korunabilmesini sağlıyor. Hafif, sağlam ve geniş görüş açısı sunan markanın gözlükleri, farklı doğa sporları için her açıdan değerlendirilebilir modelleri içerisinde barındırıyor. Balıkçı sandalyesinden kamp için özel olarak üretilen sandalyeye, avcılık için özel geliştirilmiş üçgen yapılı taburelerden çocuk sandalyelerine olmak üzere birçok Quechua sandalye modeli bulunuyor. Boruları ve kumaş tekstili oldukça kaliteli olan markanın kamp için özel şekilde sunulan siyah renkli katlanabilir sandalye modeli; 87x20x18 ebatı, 3.6 kg ağırlığı ve basit şekilde açılıp kapanabilen yapısı ile birçok doğa sporcusunun kamp alanındaki özel konforuna ilave yararlar sağlıyor. Çocuklar için özel olarak sunulan ve yaklaşık 40 kg ağırlığa kadar taşıma yapabilen Quechua çocuk kamp sandalyeleri, 35x35x50 cm boyutlarındaki modelleriyle kampa çocukları ile beraber çıkmak isteyen birçok ebeveyn tarafından tercih ediliyor. 0.4, 0.7, 1 litre ve rahatlıkla doldurabilmeyi sağlayan tutamaçlı yapıdaki 1.5 litrelik boyutlarıyla da karşınıza çıkan paslanmaz çelikten oluşturulan Quechua termos modelleri; mavi, siyah ve metalik tasarımları ile birçok kamp yerinde içeceklerinizi soğuk ya da sıcak tutmanızı sağlıyor. Çeşitli koruyucu kılıflar da koruyabilmenizi sağlayan markanın şık ve işlevsel termosları, içeceklerinizin ısı dengesinin değişmeden steril ortamda muhafaza edilmesini sağlıyor. Quechua tarafından sunulan çadır, sandalye, çanta, termos, lamba ve battaniye olmak üzere birçok farklı kamp özel tarzı malzemeler bulunuyor. Yetişkin kullanıcılardan çocuklara olmak üzere birçok farklı kullanıcıya sunulan markanın ürünleri arasında birçok farklı tarzdan oluşan kamp ürününü bulabilmeniz mümkün oluyor.

Quechua Zorlu Koşullarda Üstün Performanslar Sağlıyor

Her mevsim ve zeminde en doğru kıyafetin giyilip çeşitli sporları yapabilmenize olanak tanıyan Quechua, popülerliğini aynı ürünün birçok farklı özellik ve tasarım stilinden oluşturulan model yapısı ile oluşturup sunmalarıyla öne çıkıyor. Şişme ve polar ceketleri ile kullanıcılarının çeşitli rüzgar ve kötü hava şartlarından etkilenmeden doğa sporlarıyla uğraşmasını sağlayan Quechua yelek modelleri, üst düzey performansı ince ayrıntılarıyla bezenmiş ürün özellikleri ile beraber gösteriyor. Erkek kullanıcılar için sunulan ve birçok rüzgarlı havada avantaj sağlayan siyah renkli ve hibrit yapıdaki şişme yelek modeli, kolsuz yapısı ile hareket serbestliği sağlarken; polar fiber bileşenden oluşturulan tarzı ile de ısı yalıtımının en iyi şekilde oluşabilmesini sağlıyor. %100 polyesterden oluşturulan ve soğuğa karşı kadın kullanıcısını sadece 193 gramlık hafif yapısı ile koruyan 2 cepli ve fermuarlı siyah renk kadın polar yelek modeli, birçok keyifli aktivitenin sağlık sorunları ile tamamlanmaması adına üretilen özel giyim ürünleri arasında bulunuyor. Vücut ısısının hiç düşmemesini sağlayan Quechua hırka modelleri ile birçok kullanıcı; odun ateşi toplama, yemek yapma ve diğer avcılık yeteneklerini sergilemek için çeşitli aktiviteleri rahatlıkla yapabiliyor. Vücutta üretilen teri nefes alan yapısıyla tahliye edebilen markanın yelek ve hırkaları, hafif yapıları ve yumuşaklığı ile sıradan elbiselere göre oldukça avantajlı outdoor tarzı sunuyor. Su geçirmez pantolonlardan doğada zaman geçirmeyi sağlayan standart pantolonlara, travel pantolonlarından modüler pantolon türlerine olmak üzere kadın, erkek ve çocuklara uygun olarak sunulan birçok farklı pantolon modeli bulunuyor. Siyah ve lacivert gibi kapalı tonlardan bej, gri ve haki gibi daha açık tonlara olmak üzere birçok farklı Quechua pantolon modeli bulunuyor. Trekking ve hiking gibi çeşitli sporlara uygun olarak sunulan pantolonlar, fermuarları ile işlevsellik sağlayan tarzları ve su iten özelliklere sahip modelleri ile beklentilerin üzerinde kullanım sağlıyor. Günübirlik doğa yürüyüşlerinden kampçılık faaliyetlerine uygun modellere kadar birçok Quechua yağmurluk çeşidi bulunuyor. Pembe, kırmızı, haki ve siyah renkleri ile dikkat çeken markanın kadın yağmurlukları, su sızdırmaz dikişlere, kullanışlı kapüşonlara ve çıtçıtlı kapama sağlayan modellere sahip olmaları ile biliniyor. Teri dışarı atıp kullanıcısının rahatlamasını sağlayan havalandırma fermuarına, gerilmeyi sağlayan sıkma ipi, 650 gram yapısındaki ağırlığı ve 5000 mm düzeyine kadar su geçirmezlik sağlayan siyah ve gri renk karışımından elde edilen Quechua erkek yağmurluk modelleri, daha az ıslaklık verip yağmur baskınlarında koruyor. Markanın 2 ila 6 yaş arası çocukların kullanabilmesi sağlanan uzun yapılı panço yağmurluk modelleri, her yaştan kullanıcının önemsendiğini gösteriyor.

Quechua ile Yere Daha Sağlam Basın

Yağışlı havanın yol açtığı kaygan zeminlere sahip engebeli arazi şartlarından, sert ve keskin rüzgarların olduğu kampçılık güzergahlarında yürümeye kadar birçok faaliyeti rahatlıkla yapabilmenize olanak tanıyan Quechua özel ayakkabılar, her açıdan sizlerin ayak sağlığını koruyup daha iyi hissetmenizi ve daha az yorulmanızı sağlıyor. Sert zeminlerin ayaklarınızı yormaması için özel taban stillerinden oluşturulan markanın ayakkabı modelleri, Quechua spor ayakkabı stilinde kullanımı doğa sporcularına ve kamp meraklılarına sağlayarak onların en iyi performansta parkur performansı yaşamasını sağlıyor. Sıcağa, soğuğa ve çeşitli sıvı temaslarına karşı kullanıcısının daha iyi zemine basmasına olanak tanıyan ürünler, dış taban malzemeleri ile ayak burkulmalarının ve incinmelerinin önüne geçiyor. İç materyalleri yumuşak malzemeden üretilen Quechua ayakkabılar, koku yapmayan ayakkabı deneyimi sunuyor. Kahverengi ve koyu gri renklerin ortaklığından oluşturulup erkek kullanıcılar için sunulan doğada yürüyüş ayakkabısı modeli; 378 gram ağırlığı, EVA taban yapısı, Seamless burun bandı ve 4 mm çivili taban yapısına sahip olmasıyla günübirlik şekilde doğada yapılan birçok yürüyüşte kuru zeminler için özel olarak üretilmeleri ile öne çıkıyor. Kadın ve erkek kullanıcıların ayaklarını darbe emici taban yapısıyla, kuru ve kaygan zeminlerde en iyi şekilde koruyup güvenle yol almalarını sağlamak için üretilen Outdoor ayakkabılar, gri ve siyah renk temaları ile kamp pantolonlarına uyumlu görüntüler sunmalarıyla da dikkatleri çekiyor. Quechua kar botu modelleri ile ısı yalıtımı, su geçirmezlik, yer tutuş ve çeşitli zeminlerde kavrama performansları gibi birçok farklı unsur gözetilerek sizlerin karşısına çıkarılıyor. Yetişkin kullanıcıların ayak yapısından çocukların ayak ölçüsüne kadar birçok kullanıcıya uygun şekilde sunulan kar botları, fermuarlı ya da giy çıkar tarzlarıyla kolaylıkla giyilebilmeleriyle öne çıkıyor. 4 mm’lik tırtıklı yapıya sahip TPU taban, sentetik kumaş gövde ve Novadry özelliği ile ayakların nefes alıp su geçirmezlik özelliğini yaşamasını sağlayan gri, haki ve turuncu renklerin ortak yapısından oluşturulmuş doğaya uygun renk tasarımından üretilen Unisex kullanıma uygun kışlık bot modeli, karlı zeminler için biçilmiş kaftan olarak görülüyor. Siyah ve beyaz renklerden oluşturulmuş geniş ağızlı Snowcontact kavrama teknolojisine sahip Quechua bot erkek modellerinden kısa gövde yapısına sahip mavi renkli ve bağcık yapılı estetik kar yapısı modellerine olmak üzere marka tarafından sunulan birçok özel kar modeli ayakkabı, üstün kamp ve doğa yürüyüşü sağlayıp memnun kalmanıza yardım ediyor. Outdoor aktivitelerinden dağcılık faaliyetlerine olmak üzere Quechua tarafından sunulan birçok ayakkabı stili bulunuyor.

Quechua Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kullanıcılarına Quechua bot modellerinden kamp masalarına, çadır matlarından boyunluklara olmak üzere birçok farklı ürün grubundan oluşturduğu ürünlerle kullanışlılık sağlayan marka, doğa ve kamp malzemelerinde uzmanlığını her daim gösteriyor. 10, 17, 20, 30, 45 ve 55 litre olmak üzere farklı faaliyetlerde kullanmak için çeşitli Quechua çanta modelleri bulunuyor. Yürüyüş çantası, spor çantası, kamp ve bisiklet çantaları olmak üzere birçok farklı kullanıcıya aradığı çanta faydasını sonuna dek hissettiren modeller, markanın en fazla tercih edilen ürünleri arasında bulunuyor. Birçok kullanıcın şehir yaşamında, deniz kenarlarında ya da çeşitli doğa aktivitelerinde kullanıp temel çanta özelliklerini yakalamaları için üretilen Quechua sırt çantası modelleri; farklı bölmelerden oluşturulan yapısı, yıpranmaya karşı özel olarak güçlendirilen dayanıklılık seviyesi ve yumuşaklık hissini sırta veren pedlerle sahip olması ile kadın ya da erkek her kullanıcının memnuniyetini sağlıyor. Ayarlanabilir ve istenilen açıda kullanabilmenizi sağlayan omuz askılarına sahip olan 10 litre kapasiteli ve 208 gr hafifliğe sahip olan turkuaz rengindeki soğutucu çanta modelleri, buz kalıbı olmadan yiyecekleri 5 saate kadar birçok kamp alanında soğuk şekilde tutabilme verimlilikleri ile tercih ediliyor. 2, 3 ve aile boyu olarak görülen 4 kişilik çadırlar olmak üzere birçok farklı kapasitede, faydalı özelliklerde, renk ve tasarımda Quechua çadır modelleri bulunuyor. Markanın Arpenaz serisi 3 kişilik güneş ve su geçirmeyen özelliklere sahip olan beyaz renkli çadırı; sineklik ve havalandırma olarak kullanabilmenizi sağlayan eklentilere, 3.2 kg hafif ağırlığa ve 57x16x16 cm ölçülere sahip olması ile birçok kamp ve doğa sevdalısı kullanıcı tarafından fazlaca tercih ediliyor. Rüzgara karşı dayanıklı olarak üretilen markanın 2 odalı ve orta salonu bulunan SPF 30 korumalı 4 kişilik çadır modeli, rutubet engelleyici özelliğe ve yoğun olmayan birçok yağmura karşı oldukça dayanıklı olduğunu birçok testten başarıyla geçmesi ile sizlere kanıtlıyor. Markanın dolgulu ceket modellerinden kar montuna, doğada yürüyüş yağmurluğundan şişme Quechua mont modellerine olmak üzere birçok sıcak tutan ve çeşitli rüzgar ve yağış tipinden koruyan elbise modeli bulunuyor. Çıtçıtlı yapısı, %100 su geçirmeyen güçlü dikiş yapısı, ayarlanan kapüşonu ve polar malzemeden üretilen sırt bölgesi ile kullanıcılarının -10 santigrat dereceye kadar ideal sıcaklıklarda kalmasını sağlayan siyah renkli kadın montu, birçok outdoor meraklısı kampçı kadın için özenle hazırlanıp sunuluyor. Quechua fiyatları; kamp malzemeleri, ayakkabılar, çantalar, çadırlar, bere ve sandalyeler olmak üzere sıralanan birçok farklı ürün ve ona bağlı özelliklere bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Quechua Konfor ve Huzur Sunan Çeşitleriyle İlgi Görüyor

Lacivert, gri, bordo ve siyah renklerden üretilen renkleri ile erkek kullanıcılarının ilgisini çeken Quechua polar modelleri, göğüs fermuarlı ya da tamamen fermuarlı olan çeşitleri ile dikkatleri çekerken; pembe ve mor renk çeşitleri ile birçok kullanıcının fazlaca tercih etmesini sağlayan nefes alabilir kumaşa sahip kadın polar modeller de kendi tarzına düşkün birçok kadını etkiliyor. Giyim ürünlerinden ayakkabılara olmak üzere markanın diğer bütün ürünleri, genel olarak kamp ve outdoor kullanımındaki konforunuz düşünülerek karşınıza çıkarılıyor. Doğada hazırladığınız yiyecekleri üzerinde tüketmenizi sağlayan piknik örtüsünden ve 4 kişilik yapısı ile sizlere aile boyu kullanım sağlayan piknik masası modellerine olmak üzere konfor duygunuzu cezbeden birçok farklı Quechua özel üretimli ürün bulunuyor. Sağlam kumaşları, nefes alan yüzeyleri ve kaliteli malzemeleriyle dikkatleri çeken Quechua markalı prestijli ürünler, sağlamlık testinden geçip konforla kullanmanızı sağlıyor. 260x152 cm boyutuna sahip mavi renkli tek kişilik modelden280x175 cm ölçülerine uygun olarak üretilmiş kırmızı renk çift kişilik Quechua hamak çeşitlerine olmak üzere marka tarafından doğada huzurla uyumanızı ve kuş seslerini dinlemenizi sağlayan hamak modelleri bulunuyor. Kolay takma ve sabitleme özelliklerine sahip olan hamaklar, kullanıcılarına konforlu uyumu rahatlığını fazlası ile veriyor. Evdeki çamaşır makinelerinde kolaylıkla yıkayabilmenizi sağlayan %100 polyester tekstil kumaşından üretilen kaliteli hamaklar, her zaman temiz kalan yapısı ile sizlere yeniden kullanma şansı veriyor. Konforundan taviz vermeyen ve her türlü gezide yanında taşıdığı şişirilebilir yatak yapısı ile dinlenen birçok kullanıcının memnun kalmasını sağlayan Quechua şişme yatak modelleri, kadife yüzeyi ile teninizi rahatsız etmeyip, ortopedik özellikleriyle de sizlerin rahatlıkla dinlenebilmesini sağlıyor. 190x70x16 cm ürün boyutuna sahip olan markanın tek kişilik şişme yatakları, pompayla 60 saniyede kullanıma hazır olması ile biliniyor. Çift kişilik modelleriyle birçok eşin birlikte uyumasını sağlayan şişirilebilir matlar, sadece 3.5 kg ağırlığa sahip olmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcı sağlığına zararlı üretim aşamalarından geçirilmeyen ve kötü koku oluşumu sağlamayan markanın ürünleri, içeceklere gıda güvenliği sağlayan termoslardan ayak bakterisini oluşturmamak için gerekli birçok özellikle sunulan ayakkabı modellerine olmak üzere birçok sağlık detayı düşünülerek karşınıza getiriliyor. Birçok farklı özelliği ile hayatın her alanında ve birçok özel doğa seyahatinde mutluluk ve konforla kullanmanızı sağlayan Quechua dayanıklı ve kaliteli modeller içerisinden, kullanımınızla en iyi şekilde örtüşen ürünü güven ve satın alma kolaylığı içerisinde kendinize kazandırabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.