placeholder
"

Karaca T-Shirt

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Karaca T-Shirt Modelleri ile Kaliteye Alış

1916 yılında Samsun’da kurulan Karaca örme 1949 yılında Karaca Örme Sanayi adını alarak İstanbul’a taşınmıştır. 1961 yılında Türkiye’de büyük bir hazır giyim mağazası haline gelen karaca bu yıllarda Yurtdışına ihracat yapan ilk Türk markalarından birisi olmuştur. Türkiye’nin en köklü hazır giyim üreticilerinden birisi haline gelen marka 5 kıtada toplam 36 ülkede varlığını sürdürürken Avrupa başta olmak üzere pek çok ülkede satışlarına devam etmektedir. 1998 yılından beri Avrupa’da varlığını sürdüren Karaca Ortadoğu’ya da ihracatlar gerçekleştirerek sürekli olarak yeni kullanıcılara ulaşmaktadır. Ürünlerinde İtalyan ipliği kullanan marka kalitesi ile adından söz ettirirken yıllık ortalama 300 bin ürün imal etmektedir.

Karaca T-Shirt

Karaca T-Shirt

Marka özellikle erkek tişörtlerinde kalitesi ile bilinen bir marka olurken karaca tişört kullanıcılar tarafından sürekli ilgi gören model ve tasarımları ile dikkat çekmektedir. Köklü bir firma olması nedeniyle geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan marka yazlık ve kışlık modelleri ile dikkat çekerken kesim, kalıp ve diğer pek çok konuda farklılık göstermektedir. Yılın belirli dönemlerinde yeni koleksiyonlarını duyuran marka bu sayede ürün çeşitliliğini sürekli olarak arttırarak genişletmektedir. Karaca çift geyik tişört adıyla satışlarına devam eden firma sürekli üretim ve kalitesi ile Türkiye’de olduğu kadar aynı zamanda Avrupa ve Ortadoğu’da da bilinen ve tercih edilen bir markadır. Tişört çeşitliliğinde genel olarak erkekler tarafından polo yaka tişörtler tercih edilmesine karşın marka aynı zamanda yakalı, uzun kollu, cepli, bisiklet yaka ve v yaka tişört modelleri ile de çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı amaçlamaktadır. Tek renk olarak üretilen ve satışı yapılan tişörtlere ek olarak birden fazla renge sahip tişörtler başta olmak üzere baskılı tişörtleri ile de tarz sahibi erkeklerin tercihleri arasında bulunan marka modellerinde sürekli olarak indirim ve kampanya yapması ile de bilinmektedir. Karaca tişört giyim ürünleri arasında farklı kalıplar sürekli olarak bulunmaktadır. Her tişört için slim fit, regular fit gibi farklı kalıpları kullanıcıların zevklerine göre üreten firma ürünlerinde ki çeşitlilik ile her yaş grubundan kullanıcıya ulaşabilmektedir. Türkiye’de kurulması ve köklü bir firma olması nedeniyle geniş bir fiyatlandırma politikası izleyen marka belirli dönemlerde çıkarılan koleksiyonları ile de indirim ve kampanyaları sürekli aktif etmektedir. Karaca tişört indirim bilgileri yaz, bahar ve kış aylarında ürünlere göre değişkenlik gösterirken kullanıcıların erişebileceği fiyatlardan yapılan satışlar kaliteyi uyguna almak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Karaca T-Shirt Modelleri

Karaca T-Shirt Modelleri

Karaca erkek tişört modelleri kendi aralarında önemli bir çeşitliliğe sahiptir. Farklı kesim, kalıp, renk, baskı ve özellikleri ile çeşitliliği sağlayan karaca markası köklü bir firma olması sebebiyle de yılın erkek giyim modalarına yön verebilmektedir. Son yıllarda erkekler tarafından tercih edilen karaca polo yaka tişört tasarımları ile dikkat çektiği kadar aynı zamanda tarzıyla da tercih edilmektedir. Siyah, kırmızı, beyaz ve lacivert renkler temel polo yaka tişört modellerinden birisi olmasına karşın aynı zamanda yeşil, mor, pembe gibi diğer renklerin de üretimi sağlanarak kullanıcıların zevklerine uygun ürünler satışa çıkarılmaktadır. Polo tişörtlerde olduğu kadar karaca merserize tişört tasarımlarında ki uzmanlığı ile de bilinen marka pek çok tişört modelinde merserize işlemini uygulayarak kalıcı parlaklık ve kalite sağlamaktadır. Polo yaka tişörtler sonrasında kullanıcılar tarafından tercih edilen modeller arasında yer alan Karaca yakalı tişört modelleri kullanıcıların sportif görünüm sağladığı kadar aynı zamanda şık bir görünümü de desteklemeleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilirken günlük kullanımlarda da son derece ideal tişört tasarımlarıdır. Yazlık modellerinde sıklıkla polo, merserize ve yakalı tasarımlar ile üretim yapan marka ayrıca karaca v yaka tişört modelleri ile de kullanıcıların ilgisini çekebilir. V yakanın uzunluğu tarz değişikliklerine neden olabilirken marka hem klasik V yaka tişörtlerde hem de daha geniş V yaka ürünleri ile yazın şık tasarımlı tişörtlerinin üretimini yapmaktadır. Karaca markası kışlık modellerinde de kullanıcıların tarzlarına uygun ürünleri ile dikkat çekmektedir.

Karaca uzun kollu tişört modelleri de tıpkı yazlık modellerde olduğu gibi kalıp, kesim, tasarım, model ve yakaları ile değişkenlik gösterebilir. Yazlık modellerde az tercih edilmesine rağmen kışlık modellerde sıklıkla üretimi yapılan karaca cepli tişört tasarımları erkekler tarafından ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Kışlık modeller arasında sıklıkla tercih edilen bir diğer model olan karaca bisiklet yaka tişört tasarımları kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alırken bisiklet yaka ve O yaka tişörtler kış aylarında daha sık tercih edilmektedir. Karaca tişört modelleri içerisinde ürün yelpazesinin geniş olması kullanıcılar tarafından tişört seçme şansını arttırırken kullanıcılar kendi kişisel tarzlarına uygun modelleri sürekli olarak markanın ürünleri arasında bulabilir. Ürünler kalıpları ile de değişik modellere sahip olabilirken özellikle karaca regular fit tişört modellerinde rahatlık isteyen kullanıcılara sunulmaktadır. Klasik kesim olan regular fit tişört modelleri kullanıcılar tarafından konforu ile tercih edilirken aynı şekilde farklı bir kesime sahip olan karaca slim fit tişört kalıpları da kullanıcılara sunulmaktadır. Slim fit kesimler genel olarak dar yapıları nedeniyle vücut hatlarının belli edildiği, sportif görünüm sağlandığı kadar aynı zamanda şık bir duruşunda sağlandığı ürünler olurken kullanıcılar kişisel tarzlarına göre regular veya slim fit tişört kalıplarına yönelebilir. Markanın düz tasarımlı ve birden fazla renge sahip olan tişört renk seçeneklerine ek olarak aynı zamanda baskılı modellerde sıklıkla tercih edilmektedir. Karaca tişörtlerinde genel olarak düz renk ve tasarımları tercih etmesine karşın çoğu modelinde yaprak, gemi ve şekillerin bulunduğu özel tişörtleri ile de adından söz ettirmektedir. Düz tasarımlardan sonra kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen model çizgili modeller olurken çizgilerin renkleri ve kalınlıkları tasarımları değiştirmektedir.

Karaca T-Shirt Fiyatları

Karaca T-Shirt Fiyatları

Karaca markası Türkiye’de kurulan büyüyen ve gelişen bir marka olması nedeniyle ürünlerinde farklı fiyatlandırma politikalarını kullanmaktadır. Özellikle köklü bir firma olması nedeniyle ürün çeşitliliğine sahip olan marka üretilen tişörtlerde kalıp, renk, model, tasarım, kesim, kumaş ve kumaş kalitesi gibi konularda ürünlerinde değişken fiyatları tercih etmektedir. Karaca tişört fiyatları pek çok farklı konuda değişiklik göstermesine karşın erişilebilir ücretlendirmeler ile kullanıcılara sunulmaktadır. Ayrıca belirli dönemlerde Karaca tişört kampanya duyurularının yapılması ile birlikte geçmiş dönem koleksiyonları da daha uygun fiyatlardan alıcı bulabilmektedir. Kampanyalarda markanın tüm ürünleri indirime alınırken aynı zamanda birden fazla yapılacak alımlara özel de indirim ve kampanyalar markanın mağazalarında ve online satış noktalarında geçerli olacaktır. Yazın başlangıcında yeni koleksiyonlar ile kampanyalarını duyuran Karaca, kışın başlangıcında da yeni ürünleri ile kışlık kampanyalar düzenlemektedir. Öte yandan Karaca tişört outlet olarak da satışlar yapılabilmektedir. Outlet ürünler genel olarak çok daha uygun fiyatlardan alıcı bulabilir. Pek çok tişört model ve tasarımının outlet mağazalarında bulunması daha uygun fiyatlardan ürün satın almak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilirken kaliteyi daha uyguna satın almak isteyenler tarafından da outlet mağazalarda Karaca ürünleri araştırılmaktadır. Karaca fiyatları ile her bütçeye uygun ürünlerinin satışını yapmaktadır.