İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Ürün Puanı

Katy Perry Parfüm Çeşitleri ile Unutulmaz Kokulara Kavuşun

Tarihi geçmişe sahip olan parfümler kişi üzerinde kalıcı bir iz bırakır. Kişiliği belirleyen koku notaları, özgün bir duruş göstermeyi sağlamaktadır. Pop dünyasının sevilen ismi Katy Perry ise kendi adıyla çıkardığı parfüm markası ile bu hususlara dikkat eder ve kokunuzla cazibe kazanmanıza yardımcı olabilir. Benzersiz tarzınızı ve ruh halinizi yansıtabileceğiniz çeşitleriyle farklı koku tonlarını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Kişiliğinize uyumlu olabilecek karakteristik notaların birleşimi ile oluşturulmuş Katy Perry parfüm çeşitleri; Mad Love, Mad Potion, Killer Queen, Royal Revelation, Meow, İndi gibi isimlere sahiptir. Aynı olmayan adlarla anılan parfümlerin ayrıca şişelerinin şekilsel özellikleri de benzersizdir. Farklı tasarımlardaki şişeler ile sunulan parfümler sayesinde egzotik dünyaya daha kolay bir geçişe imkân verirsiniz. Cildinizle tam uyumluluk gösteren modeller ise doğada bulunan gül, gardenya, sardunya, tarçın, vanilya gibi özlerden üretilmektedir. Parfümlerin notaları ve koku grupları hakkında ayrıntılı açıklaması ürün üzerinde yer alır. Bu ayrımlar sonucu cildinize yakın bulduğunuz ve size kolaylıkla yakışacağını düşündüğünüz Katy Perry parfümlerini kullanabilirsiniz. Uzun süren koku büyüsünü cildinizde taşırsınız.

Kalıcı Kokulara Sahip Katy Perry Parfüm Modelleri

Kalıcı Kokulara Sahip Katy Perry Parfüm Modelleri

Doğal ve sentetik kaynakların ham maddeleri ile hazırlanan parfümler, belli karışımların harmanlanması ile oluşur. Aromatik yağlar ve uçucu sıvılar parfümün kalıcı olmasını sağlayan etkenlerdendir. Alkol bazının seyrekleştirilmesi ile kokunun kalıcı olmasında bir artış meydana gelir. Katy Perry parfüm çeşitlerinde ise bu orana ayrıyeten dikkat edilir ve sonucunda notalar daha derinden hissedilir. Koku taşıyıcısı, parfüm içerisinde genellikle bir yağ ya da balmumuna benzeyen bir yapı içerisine konulur. Uzun süre cildinizde ferah kokuların yer edinmesine şans tanır. Daha yüksek yağ ya da esans konsantrasyonu olmasıyla kokunun özüne kadar güçlülüğün ortaya çıkmasını sağlar. Katy Perry modellerinin de Eau de Parfüm standartlarında üretilmesi bu koku yoğunluğunun daha derinden hissedilmesine olanak verir. Kokunun kalıcılığını ise parfüm esansları ile birleştirilen çözücünün miktarı belirlemektedir. Eau de Toilette ve Eau de Cologne içeriğinde ise alkol bazının oranı daha yüksek görülür. EDP ile olan modeller üzerinde daha uzun süre dayanıklılıktan yararlanabilirsiniz. Katy Perry Türkiye satışına sunulan parfümler, uçucu yağlarının karışımının dengesini profesyonel bir seviyede tutması ile kalite ve yoğunluğunu belirler. Bu yoğunluk ise üst nota, alt nota ve orta nota olarak sınıflandırılır. Vücudunuzdaki ısı, çözücünün buharlaşmasına neden olup kokunun çevrenize yayılmaya başlamasına izin verir. Çeşitli notalardan oluşan parfüm, öncelikli olarak üst notanın koku vuruşunu gerçekleştirir. Üst bölümde hissedilen kokular, parfümün ilk uygulanış anında ortaya çıkar. Bu sebeple Katy Perry’de üst notalar, tazelik veren hafif ve uçucu özlerden üretilir. Orta nota, gövde olarak nitelendirilen temel kokulara bir derinlik katar. İlk izlenimin ardından keskin bir vuruş yapar. Karışımın kalbi olarak da nitelendirilen orta nota, üstte yer alan kokunun silikleşmeye başlamasının ardından hissedilir. Parfümün kimliğinin ortaya çıkmasında bir aşama olarak görev alır. Daha yumuşak ve pürüzsüz kokulardan üretilen bu nota katmanın ardından parfümün uzun süre etkisini gösterdiği alt nota ortaya çıkar. Alt nota parfümün gizli mesajı ve gerçek kimliğidir. Katy Perry’de ise kadınların sıklıkla tercih ettiği çilek, elma, greyfurt, yasemin, hindistan cevizi gibi koku özleri, alt notada tercih edilir. Bu sayede sevilen canlandırıcı kokularla beraber yeniliklere giriş yaparsınız.

Özgün Tasarımlı Katy Perry Parfüm Çeşitleri

Özgün Tasarımlı Katy Perry Parfüm Çeşitleri

Pop dünyasında uzun yıllardır renkli kişiliği ile bilinen Katy Perry, çıkardığı parfüm markasında da özgün şişe tasarımları ile ilgi çekmeyi başarır. Şişelerin geometrik kesimlerle oluşturduğu şekilsel özellikler, elinizin altında kolay bir kavrama imkânı sunar. Katy Perry Royal Parfüm elması andıran keskin çizgileri şişenin parlak ve çarpıcı görünmesini sağlar. Üst bölümde yer alan kapağında ise parfüm şişesinin kedi ve kalplerden oluşmuş detaylandırmaları mevcuttur. Özel hissetmenize katkı sağlayan taç ayrıntısı ise parfümün koku bütünlüğüne vurgu yapar. Kraliyet devrimi sloganı ile baştan çıkarıcı ve asi bir duruş kazanmanıza yardımcı olur. Karşı konulmaz çiçek kokusu karışımı bulunduran parfümde yasemin ve vanilya orkide notalarını üzerinde barındırır. Orta notada portakal çiçeği, sandal ağacı, yasemin yapraklarının özleriyle hazırlanmış bir karışım vardır. Misk, vanilya ve orkide uyumu ise en son patlama noktası olarak alt notada kendini belirtir. Yasemin yapraklarının baz uyumunun vurgulandığı çeşit ile eşsiz bir dünyaya girebilirsiniz. Özgün tasarımları ile ilgi çeken Katy Perry Meow parfüm modeli hem şekil özellikleri hem de koku bütünlüğü ile kullanıcıların ilgisini çeker. Kedi tasarımına sahip olan şişesi, fevkalade kokuları bünyesinde taşır. Kedilerin cazibe noktasında yararlanılan şişe, normal parfüm kalıplarını yıkan bir görüntüye sahiptir. Zarafetin ve baştan çıkarıcılığın ortak noktada buluştuğu özellikler, cildinizde mükemmel bir uyum yakalar. Mandalina, armut, yasemin, gardenya, vadi zambağı ve portakal çiçeği gibi notaların canlandırıcı hissiyatını parfüm ile birleştiren bu parfüm, otantik iz bırakır. Özellikle bahar aylarında canlandırıcı hislerin uyanmasına vesile olan parfüm enerjinizi arttırır. Kehribar, vanilya, sandal ağacı ve misk aromalarını hassas bir şekilde karışımını ortaya çıkararak daha alt notalarda kokularının çarpıcılığını da belirtir. Hafifliği pembe bir toz bulutunun içerisinde yürür gibi bir hisse sahip olabilirsiniz. Meow çeşidi gibi Mad Love, Mad Potion serisinde de cazibeli duruş kazandıracak koku detayları vardır. En son çıkardığı Killer Queen parfüm modeli ile Katy Perry, eğlenceli, sofistike, güçlü ve lezzetli kokuları bünyesinde taşımaktadır. Kadınların görünüş olarak özel ve ayrıcalıklı hissetmesine vesile olan parfüm modellerine Katy Perry kampanyaları ile sahip olabilirsiniz.

Katy Perry Parfüm Fiyatları

Katy Perry Parfüm Fiyatları

Gündüz ve gece kullanılan parfümler, beden üzerinde kokunun dağılma noktasına sıkıldığı zaman etrafa muazzam bir şekilde yayılma gösterir. Katy Perry parfüm yorum içeriğinde ise sıklıkla uzun süreli kalıcılığından bahsedilmektedir. Saçlara emilim gösteren koku, hareket ettikçe kokunun daha fazla yayılmasını sağlar. Kan dolaşımının daha fazla olduğu bölgenizde parfümün uygulanması çiçeksi ve meyvemsi özelerle oluşturulmuş kokuların hissedilmesine olanak tanır. Günlük kullanımda ise yumuşak duruşunu öne çıkartan çeşitler, her bütçeye uygun olması ile karşınıza çıkar. Kullanıcı dostu fiyatlandırması, eşsiz cazibeye ulaşılabilirliği kolaylaştırır. Otantik baharatların yer aldığı kokular ise farklı bir dünyada yer almanıza şans verir. Teniniz ve ruhunuz ile bütünleştirme gösteren parfümlerin kalıcılığı arttıkça koku imzanız şekillenmeye başlar. Kalıcılık konusunda iddiasını ortaya koyan marka, derinlik kazanmanıza da fayda sağlamaktadır. Katy Perry parfüm fiyatları ise Trendyol’un avantajlı içeriğinde karşınıza çıkar. Uygun ortam ve koşullarda saklanan parfümler, bu ulaşılabilir fiyat politikası ile her kadının vazgeçilmezi olarak şekillenir. Her duş sonrasında kullanılabilen bu parfümler, kişisel tarzınızın vurgulanmasında da büyük bir göreve sahiptir. İnsanların sizi hatırlamasında etkisi olan Katy Perry parfümleri sayesinde güçlü bir etki ile stilinizi bir adım daha ileri taşımayı sağlayabilirsiniz. Daha özgüvenli olmanıza katkı sağlayan marka, beraberinde pek çok avantajı yaşamanıza yardımcı olur. Parfümleri ise kampanya seçenekleri ile Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Trendyol ayrıcalıkları ve indirimleri koku stilinizi belirlemek için yararlanacağınız fırsatlardan biridir.