Marka
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pears

" araması için 27 sonuç listeleniyor

Kaliteli Pears Ürünleri Trendyol’da!

Kişisel bakım oldukça önemli bir konudur. Kadın, erkek, genç, yaşlı olmak üzere herkesin özen göstermesi gereken kişisel bakım konusunda birçok farklı kategoride çeşitli ürünler vardır. Temizlik bir ihtiyaçtır. İyi görünmek ve iyi hissetmek için gerçekleştirilen bakım işlemleri, düzenli olarak sürdürülmelidir. Kişisel bakıma dikkat etmek toplumsal açıdan da önemli bir yere sahiptir. Kişisel bakımınızı doğru ve düzenli yapmanız halinde kendinizi oldukça rahat ve mutlu hissetmeniz de kolay bir hal alır. Bu durum size günlük hayatınızda yapmanız gereken işler açısından enerji verir ve harekete geçirici bir özelliğe sahiptir. Ayrıca sağlık açısından da özen gerektirir. Tüm bunlar iyi hissetmenizi ve öz güveninizi tazelemenizi sağlar. Mutlu, enerjik ve kendinden emin tavırlarınız ise hem iş yerinde hem de sosyal hayatınızda sizi bir adım öne taşıyabilir. Çevrenizde bulunan insanlar tarafından kabul görmenizi, beğenilmenizi ve takdir edilmenizi sağlar. Tüm bunları sağlamak amacıyla ortaya pek çok ürün çıkar. Fakat hassas teninize uygulayacağınız işlemler sırasında her ürünü kullanmak oldukça yanlış bir davranıştır. Doğru ve iyi bir bakım için güvenilir isimlerin tasarımlarını tercih etmek size her zaman avantaj sağlar. İşinin ehli bir marka olan Pears, bu konuda gözü kapalı yardım alabileceğiniz isimlerin başında gelir. Londra merkezli marka, ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde saptayarak birbirinden kaliteli ürünler ortaya koyar. Dünya çapında bir ün kazanmış ve adını geniş kitlelere duyurmuş olan firma, başarısıyla her geçen gün daha geniş bir ağa sahip olur. Siz de markanın ürünleriyle avantaj sahibi olabilirsiniz. Faaliyetine 1807’de başlayan ve günümüze kadar ciddi başarılara imza atan firma, öncü ve yenilikçi bir isimdir. Marka sabun üretimi ile yola çıkar. Döneminin ilk sabun üreticisi olan ünlü isim, devrim niteliğindeki bu hareketiyle milyonları kendine hayran bırakır. İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde anlayan, kaliteli ve farklı sabunlar ortaya koyan İngiltere merkezli şirket ile kişisel bakımınızı harika bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yılların deneyimine sahip olan markaya ait ürünleri Trendyol üzerinden hızlı, kolay ve avantajlı bir şekilde hemen alabilirsiniz.

Sabun Alanında Öncü Marka: Pears

Sabun Alanında Öncü Marka: Pears

Kişisel bakım oldukça geniş bir alana sahiptir. Bunun nedeni ise insanların ihtiyaçlarının farklılık göstermesidir. Herkesin cilt yapısı, tipi ve hassasiyeti aynı değildir. Bu durum da farklı cilt sorunlarını meydana getirir. Sorunlarla savaşmak ve çözüme ulaşmak amacıyla doğru ürünler kullanmak gerekir. Aksi takdirde yanlış bir müdahale sonucunda sorun büyüyebilir. Öncelikle sorun doğru bir şekilde belirlenmelidir. Ardından hassasiyet ve cilt tipi saptanmalıdır. Bunun sonucunda kendinize uygun bir ürün bulmanız da kolaylaşır. Karma, normal, kuru ve yağlı olmak üzere ayrılan cilt tiplerinde meydana gelen sorunlar farklılık gösterir. Yağlı ciltlerde akne, siyah nokta ve sivilce gibi sorunlar sıklıkla meydana gelirken kuru ciltlerde dökülme ve erken yaşta kırışıklık meydana gelebilir. Tüm bunların önüne geçmek amacıyla ihtiyacınıza uygun bir bakım yapmanız gerekir. Sabun kullanmak cilt bakımında sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Oldukça uzun yıllardır başvurulan bu yöntem hem etkili hem de güvenilirdir. Özellikle alanında uzman markanın sabunlarını kullanmak da size ciddi oranda avantaj sağlayabilecek bir durumdur. Sabun kullanımı kişisel olmalıdır. Size ait olan ürünü bir başkası ile paylaşmak çok doğru bir davranış olmaz. Bunun sebebi her birinin özelliklerinin ve işlevlerinin farklılık göstermesidir. Ayrıca hijyenik bir ortam yaratma konusunda da önemlidir. Sabun temizlik amacıyla sıklıkla kullanılır. Oldukça güvenilir ve etkili bir yöntemdir. Marka, hemen hemen herkesin kullandığı bu ürünleri yüzünüz ve cildiniz için özel olarak yeniden tasarlar. Pears sabun çeşitlerinde farklılıklar ortaya koyarak ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde karşılık verir. Hem işlevleri hem de birbirinden güzel kokuları ile pek çok insanı kendine hayran bırakır. İhtiyacınız olan bakımı size doğru ve hızlı bir şekilde vererek kısa sürede cevap almanızı sağlar. Farklı özler ve formüller kullanılarak hazırlanan doğal içerikli bu sabunların her biri farklı bir amaca hizmet eder. Bu sebeple kendinize uygun olanı zahmetsizce bulabilirsiniz. 200 yıllık bir mirasa sahip olan her bir ürün, uzman eller tarafından hazırlanır ve özenle üretilir. İşinin ehli ekiplerce yürütülen bu hassas üretim sürecinde marka kendine has bir kalıplama işlemi uygular. Farkını sürekli ortaya koyar ve başarı basamaklarını kolaylıkla çıkar. Saf saydamlığa ulaşana kadar ciddi oranda emek verilen bu sabunların her biri oldukça güzel kokulara sahiptir. Her biri el üretimi olan bu ürünlerin kontrolü direkt olarak sağlanır. İnce ve dikkatli bir şekilde yürütülen bu organizasyon sonucunda ortaya çıkan sabunlar size hak ettiğiniz değeri vermek üzere hazırlanır. Temizleme, nemlendirme, besleme ve sorunları giderme amacıyla üretilen her bir sabun, içerdiği doğal bileşenler sayesinde etkili sonuç almanıza yardımcı olur. Dünyaca ünlü markanın ortaya koyduğu bu kaliteli ve işlevsel sabunlar için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Marka, uzun yıllardır başarılı bir şekilde faaliyet gösterir. Ortaya koyduğu her bir sabun tam anlamıyla el emeğidir. Özel kalıplarda dikkatli bir şekilde hazırlanan bu ürünlerin sağladığı pek çok fayda bulunur. Kokusu oldukça hafif olan bu sabunların kullanımı rahattır. Her türlü cilt tipine uygun bir çeşidi bulunur. Bunun yanında tüm cilt sorunlarına karşı kullanılabilir. Bunlar, cildinize hak ettiği bakımı profesyonel bir şekilde vermek için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz sabunlardır. Pears ürünleri cildinizi soymaz ve hassaslaştırmaz. Temizleme, besleme ve onarım konusunda bir devrim yaratır. Uyguladığınız andan itibaren yumuşacık bir his verir ve uzun süreli bir ferahlık sağlar. Nem dengesini koruyarak güzel bir görünüm ortaya koyar. Tüm vücudunuzda kullanabileceğiniz ürünlerdir. Duş alırken ferahlık veren ve baştan aşağıya onarım sağlayan bu sabun ile her daim pürüzsüz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Büyük kalıplarda üretilen bu ürünler, uzun süre kullanmanız için size avantaj sağlar. Şeffaf görünümü ile içinizi açan özel sabunlar farklı özler kullanılarak hazırlanır. Özellikle doğadan alınan nane ve limon özlerinin muhteşem etkilerinden faydalanılarak ortaya konulan bu ürünler, doğal içeriklere sahiptir. Saf bir arınma ve bakım sağlar. Yumuşak his verirken cildinize ihtiyacı olan değerleri sunar. Fazla köpürmemesi sebebiyle kolay kullanım imkanı yaratır. Bu durum doğallığını ve katkısız olduğunu gösterir. Tüm cildinize uygulayabileceğiniz bu sabun kurutmaz ve tahriş meydana getirmez. Makyaj temizleme ve hijyen alanında oldukça başarılıdır. Fazla yer kaplamaması sebebiyle dilediğiniz her yere götürebilmenizi sağlar. Hem yağlı hem de kuru ciltler için uygun olan bu ürünler, cildinizin ihtiyacı olan nemi başarılı bir şekilde karşılar. Temizleme, besleme ve nemlendirme işlemlerini tek seferde kolayca yapan bu ürün ile pratiklik kazanabilirsiniz. Antibakteriyel olması sebebiyle pek çok uzman tarafından önerilen markanın sabunları; cilt, vücut bakımı ve kaş sabitleme işlemleri için sıklıkla kullanılır. Özellikle T bölgesinde meydana gelen sivilcelere, tıkanan gözeneklere, yağ sorununa, kaşıntıya ve kızarıklığa birebirdir. Sizler de cildiniz için iyi bir ürün kullanmak isterseniz dünyaca ünlü markanın birbirinden başarılı sabunlarını Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Kaş Sabitleyici Şeffaf Sabunlar

Kaş Sabitleyici Şeffaf Sabunlar

İnsanların özellikle de kadınların güzel görünmek ve kendilerini iyi hissetmek amacıyla yaptıkları birçok bakım vardır. Bunlardan biri cilt nemlendirmesi ve sorun giderici yöntemler iken bir diğeri mükemmel görünüm sağlama amacıyla yapılan küçük dokunuşlardır. Bu küçük dokunuşların başında da kaş sabitleme gelir. İnsanların kaşları yüz hatlarına büyük oranda fark katar. Yüz tipinize uygun olarak şekillendirdiğiniz bu bölgenin düzgün durması önemlidir. Özenle düzelttiğiniz kaşlarınıza güzellik katmak ve şeklini uzun süre korumak amacıyla markanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Markanın sabunları bu alanda memnuniyet sağlar. Pek çok insanın tercih ettiği bir yöntemdir. Kolay, ekonomik ve etkili olması sebebiyle sizler de mükemmel bir görünüme sahip olmak amacıyla bunları kullanabilirsiniz. Bu işlem için şeffaf bir yapıya sahip olması avantaj sağlar. Bunun sebebi ise renkli ve opak olanların bu işlem sırasında kaşlarınıza renk vermesidir. Bu durumu yaşamayacağınız ve başarılı bir şekilde etkili sonuç alabileceğiniz şeffaf sabunlarla istediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Güzel ve temiz bir koku veren bu sabunlar mükemmel sabitleme imkanı sunar. Ek bir malzemeye ihtiyaç duymadan gün boyu güzel görünmenize yardımcı olur. Yüz hatlarınıza değer katan kaşlarınızı dolgun ve kalın göstermede oldukça etkilidir. Bu sebeple sıklıkla tercih edilir. Kolay ve pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz ürünlerin uzun süreli etkisinin tadını çıkarabilir ve öz güveninizi artırabilirsiniz. İstediğiniz görünüme ekonomik şekilde ulaşarak kendinize iyi gelecek bir bakım yapabilirsiniz. Kaşlarınızın üç boyutlu görünmesine yardımcı olan bu ürünler, doğal görünümü destekler. Sabunu bir rimel fırçası yardımıyla kolayca kaşlarınıza uygulayabilir ve hızlı değişimin tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında Pears kaş kalemi seti yardımıyla mükemmel görünümü destekleyebilirsiniz. Sabitleyici, rimel fırçası, kalem ve göz altı kapatıcısından oluşan bu etkili sete Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kişisel bakımın olmazsa olmazı vücut temizliğidir. Sıklıkla gerçekleştirilmesi gereken bu işlem için sabun kullanmak oldukça doğru bir davranış olur. Fakat bunun yanında sizlere pratiklik sağlayan başka ürünler de vardır. Özellikle duş alırken kullanmanız için tasarlanan modeller katı veya sıvı olarak çeşitlilik gösterir. Yaz aylarında sıklıkla duş alma gereksinimi duyulur. Fakat bu alışkanlık kış aylarında da devam ettirilmelidir. Duş alırken tüm vücudunuzu temizleyen, nemlendiren ve besleyen bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız Pears duş jeli tercih edebilirsiniz. Markanın belirgin özelliği, üretim sırasında yüksek miktarda gliserol kullanmasıdır. Bu malzeme su ile kolaylıkla karışır ve size pratiklik kazandırır. Hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayan hem de fazla su tüketiminin bir nebze önüne geçen bu madde ile hızlı bir şekilde bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gliserol cildinizi mükemmel bir şekilde yumuşatır. Cildin dış tabakasında harika bir his meydana getirir. Markanın özel formülü ile ortaya konulan bu jeller sayesinde tüm vücudunuza derinlemesine bir bakım yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde temizleyerek yumuşak ve güzel bir cilde kavuşmanıza yardımcı olan dünyaca ünlü firmanın ürünleriyle avantaj sahibi olabilirsiniz. Ayrıca markanın yalnızca duş jelini değil, aynı zamanda el için ortaya koyduğu sıvı sabununu da kullanabilirsiniz. Sıklıkla yıkamanız gereken ellerinizi yıpratmayan, kurutmayan ve güzel görünümünü destekleyen bu sıvı sabunlar sayesinde günlük hayatınızda rahat edebilirsiniz. Bunlar, antibakteriyel özelliği sayesinde mükemmel bir arınma ve temizlik sağlayan ürünlerdir. Hem günlük hayatınızda hem de duş sırasında güvenebileceğiniz bu doğal içerikli kaliteli sabunlarla hafif ve muhteşem kokunun tadını çıkarabilirsiniz. Markanın birbirinden başarılı ürün çeşitliliğinden yararlanarak avantaj sahibi olmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Birbirinden İşlevsel Pears Ürünleri

Birbirinden İşlevsel Pears Ürünleri

Marka, fazlasıyla geniş bir alana sahip olan kişisel bakım konusunda ortaya koyduğu her üründe başarıya ulaşır. Yüzyıllar öncesinde ilk sabun üretimini gerçekleştiren İngiltere merkezli şirket, faaliyetinin ilk gününden beri çalışmalarını titizlikle yürütür. Doğal ve kaliteli içeriklere sahip olan özel formülü ve şeffaf formu sayesinde avantaj sağlar. Kısa süre içerisinde yoğun bir talep alarak başarıya ulaşmasının ardından çeşitliliği artırır. Kaliteden ödün vermeden ilk günkü hassasiyetle üretim yapan şirketin temizlik ve bakım alanında ortaya koyduğu ürünler, geniş kitleler tarafından sevilerek kullanılır. Alanında uzman ve yenilikçi isim, yalnızca sabun ve duş jeli değil, aynı zamanda yüz temizleme jeli, kaş sabitleyici ve kaş farı gibi malzemeler de ortaya koyar. Mucizevi etkiler sunan ürünler sayesinde ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılar. Üretimde kullandığı doğal yağlar ve bitkisel özler ile cildinize iyi gelen formüllere sahip olmanızı sağlar. Pears kaş farı sayesinde etkileyici kaşlara sahip olmanız mümkündür. Sabitleme işleminden sonra kaşa düzgün bir şekil vermek ve mükemmel görünümü desteklemek için de sıklıkla kullanılır. Kaşın hem doğal hem de harika bir şekle sahip olmasını sağlar. Her biri tamamlayıcı niteliktedir. Ayrıca çeşitli sebeplerle dökülen ve azalan kaşlarınız için de kapatıcı bir görev üstlenir. Bunun yanında ince kaşlarınız varsa kalın hale getirmeniz ve istediğiniz görünüme kavuşmanız kolaylaşır. Kusurları kapatmada ve mükemmel görünümü bulmada size yardımcı olan ürünlerle kendinizi fazlasıyla iyi hissedebilirsiniz. Bunun yanında markanın muhteşem formülüyle ortaya koyduğu yüz temizleme jelleri sayesinde pek çok cilt sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Hassas, normal ve yağlı ciltler için farklı formlarda üretilen bu ürünler arasından size uygun olanı hemen bulabilirsiniz. Alanında uzman markanın tüm seçeneklerine Trendyol’dan destek alarak sahip olabilirsiniz.

Trendyol sizler için hayatınızı kolaylaştıracak birçok avantaj sunar. Günlük hayatta ihtiyacınız olan pek çok ürüne anında ulaşmanıza yardımcı olur. Mağaza gezmeden ve yorulmadan oturduğunuz yerden birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Seçkin markaların kaliteli ürünlerini sizlere sunan ve kolay erişim imkanı sağlayan Trendyol ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Dünya çapında ünlü olan Pears online olarak Trendyol’da faaliyet gösteren markalardan biridir. Birbirinden kaliteli ve başarılı ürünlerine hemen ulaşmanız için de sizlere çeşitli avantajlar sunar. Ünlü ismin ortaya koyduğu çeşitli ürünlere filtreleme özelliğinden faydalanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Marka, kategori ve cilt tipi gibi alanları kendinize uygun olarak işaretlemeniz halinde yalnızca size özel ürünlere ulaşmanız mümkün hale gelir. Bu durum hızlı ve doğru bir alışveriş yapmanızı sağlar. Ayrıca fiyat filtrelemesi yaparak da ürünlere bütçe sınırları dahilinde ulaşabilirsiniz. Pears fiyatları Trendyol’da oldukça caziptir. İhtiyaçlarınızı ekonomik bir şekilde karşılamak adına bunları güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca belli dönemlerde gerçekleştirilen indirimlerden ve kampanyalardan faydalanarak da çeşitli avantajlara sahip olabilirsiniz. Sunduğu kolaylıklar bunlarla da sınırlı kalmaz. Ürünlere doğru, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için müşteriler tarafından yapılan yorumları sizlere sunar. Bu yorumlar hem kendinize uygun ürünü bulmanız hem de güvenli bir alışveriş gerçekleştirmeniz için sizlere büyük oranda yardımcı olur. Müşterilerin yorumlarını ve tavsiyelerini okurken değerli vaktinizden tasarruf ederek hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Almak istediklerinizi favorilerinize ekleyerek İnternet alışverişinizde pratiklik kazanabilirsiniz. Sizlere birçok seçenek sunan ve sağladığı kolaylıklarla avantaj sahibi olmanızı sağlayan Trendyol ile kişisel bakımınızı hemen yapabilirsiniz. Markanın birbirinden başarılı ürününe cazip fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.