Kavanoz

9005+ Ürün
junibeliw 3 Set BOŞ Amber Cam Banyo Organizer Seti Mum Kavanozu Baharatlık Ço...
Hızlı Teslimat

junibeliw 3 Set BOŞ Amber Cam Banyo Organizer Seti Mum Kavanozu Baharatlık Çok Amaçlı Kavanoz Seti 3x210cc

3
349,99 TL
(116,66 TL/adet)
Molino 3'lü Bambu Stantlı Porselen Vakum Kapaklı Saklama Kavanozu Seti
Hızlı Teslimat

Molino 3'lü Bambu Stantlı Porselen Vakum Kapaklı Saklama Kavanozu Seti

6
Kargo Bedava
1.140 TL
(380 TL/adet)
Rotanev 12 Adet 100 ml Kilitli Beyaz Kapaklı Şeffaf Detox Shot Şişesi 100 Cc ...
Yetkili Satıcı

RotanevResmi satıcı rozeti 12 Adet 100 ml Kilitli Beyaz Kapaklı Şeffaf Detox Shot Şişesi 100 Cc Ginger Şat Beyaz Cam Şişe

7-12
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
449,90 TL499,90 TL
NYL HOME 6'Lı Ahşap Vakumlu Kapaklı Cam Erzak Kavanozu Saklama Kabı
Hızlı Teslimat

NYL HOME 6'Lı Ahşap Vakumlu Kapaklı Cam Erzak Kavanozu Saklama Kabı

Belirtilmemiş
Kargo Bedava
675 TL
(112,50 TL/adet)
Durucam 2 adet 100 ml geniş ağızlı gıda takviye ilaç plastik şişe Ginger Shot...
Hızlı Teslimat

Durucam 2 adet 100 ml geniş ağızlı gıda takviye ilaç plastik şişe Ginger Shot Şişesi Sızdırmaz siyah kapak

1
57,60 TL
(288 TL/lt)
Genel Markalar 3' LÜ KAPAKLI BAL KABAK KAVANOZ SETİ 500/750/1000 ml

Genel Markalar 3' LÜ KAPAKLI BAL KABAK KAVANOZ SETİ 500/750/1000 ml

3
1.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
7.714 TL
(3.428,44 TL/lt)
Pembelia Life 500 ml Beyaz Porselen Türk Kahve Kavanozu Saklama Kabı
Hızlı Teslimat

Pembelia LifeResmi satıcı rozeti 500 ml Beyaz Porselen Türk Kahve Kavanozu Saklama Kabı

4.7
(20)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
589,90 TL599,90 TL
MİEN 3lü Bambu Kapaklı Hasır Çay/Kahve/Şeker Kavanozu
Hızlı Teslimat

MİEN 3lü Bambu Kapaklı Hasır Çay/Kahve/Şeker Kavanozu

7-12
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799 TL
(266,33 TL/adet)
Akkoyunlu home 3 Boy Çay Kahve Şeker Kavanozu Cam Baharatlık Takımı
Hızlı Teslimat

Akkoyunlu home 3 Boy Çay Kahve Şeker Kavanozu Cam Baharatlık Takımı

3
3.5
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
579,98 TL
(193,33 TL/adet)
morponi Borosilikat Cam Bambu Kapaklı 3 Katlı Kurabiyelik - Saklama Kabı 900 ml
Hızlı Teslimat

morponiResmi satıcı rozeti Borosilikat Cam Bambu Kapaklı 3 Katlı Kurabiyelik - Saklama Kabı 900 ml

3
3.9
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
799,90 TL
(888,78 TL/lt)
Sarina Cam Desenli Küçük Reçel Kavanozu 6lı
Hızlı Teslimat

Sarina Cam Desenli Küçük Reçel Kavanozu 6lı

6
2.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
288,88 TL
(48,15 TL/adet)
Pause Art Home 250 CC CAM KARE KAVANOZ - PETEK KAPAKLI - 250 ML KÖŞELİ KAVANO...

Pause Art Home 250 CC CAM KARE KAVANOZ - PETEK KAPAKLI - 250 ML KÖŞELİ KAVANOZ 6 ADET

6
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
331,55 TL349 TL
Trendyol Plus ile314,97 TL
Atölye Merdiven Keep it simple Cam dekoratif Erzak kahve kavanozu çay şeker k...
Hızlı Teslimat

Atölye Merdiven Keep it simple Cam dekoratif Erzak kahve kavanozu çay şeker kavanozu Coffee etiketli

2
4.9
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299 TL
Sezka Life 3 Boy Seramik Ahşap Kapaklı Çay Kahve Şeker Kavanozu Ve 30 Adet Su...
Hızlı Teslimat

Sezka LifeResmi satıcı rozeti 3 Boy Seramik Ahşap Kapaklı Çay Kahve Şeker Kavanozu Ve 30 Adet Suya Dayanıklı Şeffaf Etiket

3
3.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
1.979,90 TL1.999,90 TL
abnturk 10 Adet 82 mm Uzun Etekli Derin-Geniş Kenar Metal Konserve Kavanoz Ka...

abnturk 10 Adet 82 mm Uzun Etekli Derin-Geniş Kenar Metal Konserve Kavanoz Kapağı Içi %100 Sızdırmaz Silikon

1
1.0
(1)
Kargo Bedava
489 TL
(48,90 TL/adet)
WMF Cam Kavanoz 1,5 Lt
Hızlı Teslimat

Wmf Cam Kavanoz 1,5 Lt

1 Parça
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2.399 TL
(1.599,33 TL/lt)
Multiamo Metal 82 Mm Yeşil 100 Adet Konserve Kavanoz Kapağı Silikonlu
Hızlı Teslimat

Multiamo Metal 82 Mm Yeşil 100 Adet Konserve Kavanoz Kapağı Silikonlu

101-500
5.0
(3)
Kargo Bedava
599 TL
(5,99 TL/adet)
san miguel Kavanoz 350 Cc

san miguel Kavanoz 350 Cc

2
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
345,80 TL364 TL
Weck 220 ml Deco Kavanoz
Başarılı Satıcı

Weck 220 ml Deco Kavanoz

4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

384 TL
390 TL
(1.745,45 TL/lt)
IremTasarimAtolyesi Kavonoz Seti 2li Limon Kapaklı 21cm*11cm Kurabiyelik Sakl...
Hızlı Teslimat

IremTasarimAtolyesi Kavonoz Seti 2li Limon Kapaklı 21cm*11cm Kurabiyelik Saklama Kutusu

2
Kargo Bedava
2.250 TL
(1.125 TL/adet)
UCR HOME Konserve Kavanoz Kapağı Turşu Malzemesi 82 mm 50 Adet
Yetkili Satıcı

UCR HOME Konserve Kavanoz Kapağı Turşu Malzemesi 82 mm 50 Adet

3 TL Kupon
Çok Al Az Öde
3 TL Kupon
349,90 TL
(7 TL/adet)
Trendyol Plus ile332,40 TL
MiniStand 10 Adet İskoç Ekose Kavanoz Kapak Örtüsü Seti Jüt İpli Standart Kav...
Hızlı Teslimat

MiniStand 10 Adet İskoç Ekose Kavanoz Kapak Örtüsü Seti Jüt İpli Standart Kavanoz Uyumlu Süsleme Bezi

10'lu
Çok Al Az Öde
199,90 TL
(19,99 TL/adet)
SADE KONSEPT DEKOR Baharatlık Raf Organizer Kavanoz Tezgah Üstü Dekoratif
Hızlı Teslimat

SADE KONSEPT DEKOR Baharatlık Raf Organizer Kavanoz Tezgah Üstü Dekoratif

Kargo Bedava
550 TL
Kitchen Pembelia 12 Adet 1300 Ml Vakumlu Metal Kapaklı Cam Kavanoz Bakliyatlı...
Hızlı Teslimat

Kitchen PembeliaResmi satıcı rozeti 12 Adet 1300 Ml Vakumlu Metal Kapaklı Cam Kavanoz Bakliyatlık Erzak Saklama Kabı

Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
1.989,90 TL1.999,90 TL
yorulmaz ambalaj Kristal Kare Magnolya Kavanoz 270 cc Kapaklı CP08 24'lü – Şe...

yorulmaz ambalaj Kristal Kare Magnolya Kavanoz 270 cc Kapaklı CP08 24'lü – Şeffaf Plastik Tatlı Kabı

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
531,90 TL559,90 TL
MİEN Bambu Kapaklı 4’lü Cam Saklama Kabı Seti – Kare Kahvaltılık Kavanoz Seti...
Yetkili Satıcı

MİEN Bambu Kapaklı 4’lü Cam Saklama Kabı Seti – Kare Kahvaltılık Kavanoz Seti– Cam Baharatlık

4.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
802,62 TL819 TL
Trendyol Plus ile762,49 TL
ACAR Pierre Akasya Kapaklı Kavanoz Seti

ACARResmi satıcı rozeti Pierre Akasya Kapaklı Kavanoz Seti

7-12
1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
946 TL
MODA OZY 5'li Ahşap Kapaklı Transfer Etiket Coffe/tea/sugar PLASTİK Kavanoz 9...
Başarılı Satıcı

MODA OZY 5'li Ahşap Kapaklı Transfer Etiket Coffe/tea/sugar PLASTİK Kavanoz 900ml Saklama Kabı.cam Değildir.

6
4.7
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
30 TL Kupon
2 Adede %5
Kargo Bedava
650 TL
(130 TL/adet)
La Casa Art 6'LI CAM KARE BÜYÜK BOY KAVANOZ SAKLAMA KABI
Hızlı Teslimat

La Casa Art 6'LI CAM KARE BÜYÜK BOY KAVANOZ SAKLAMA KABI

4.0
(2)
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
899,10 TL999 TL
Pause Art Home AKTAR, BAKKALİYE, TEŞHİR İÇİN NOSTALJİ PİRİNÇ KAPAKLI CAM KAVA...
Hızlı Teslimat

Pause Art Home AKTAR, BAKKALİYE, TEŞHİR İÇİN NOSTALJİ PİRİNÇ KAPAKLI CAM KAVANOZ - 3000 ML

1 Parça
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
692,40 TL749,90 TL
Trendyol Plus ile657,78 TL
parlakcam 100ml buzlu renk krem kavanozu cam krem kutusu beyaz renk koruma ka...
Yetkili Satıcı

parlakcamResmi satıcı rozeti 100ml buzlu renk krem kavanozu cam krem kutusu beyaz renk koruma kapaklı 100cc cam kavanoz 6 adet

6
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
415,06 TL427,81 TL
Paşabahçe 425 Cc Kavanoz 25 Adet + 25 Adet Baskılı Kapak
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 425 Cc Kavanoz 25 Adet + 25 Adet Baskılı Kapak

13-18
4.6
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

-%33

963 TL
1.449,90 TL
(38,52 TL/adet)
ZOMU9.3
Mağazaya Git
ALBETTO Borosilikat Cam Bal Kavanozu, Bambu Kapak 350ml

ALBETTO Borosilikat Cam Bal Kavanozu, Bambu Kapak 350ml

1
Kargo Bedava
399 TL
(1.140 TL/lt)
The Mia Premium Galvaniz Çelik 3’lü Mutfak Tezgah Üstü Erzak Kavanoz Seti - A...
Süper Fırsat Ürünü

The Mia Premium Galvaniz Çelik 3’lü Mutfak Tezgah Üstü Erzak Kavanoz Seti - Ahşap Topuzlu, Çizgili Modern Tasarım, 1.2 Litre

3
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
350 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
4.191,42 TL7.399 TL
Trendyol Plus ile4.041,42 TL
Bereketli Store Mien Herry Akasya Kapaklı Cam Kavanoz | 950 ml Saklama Kavanozu
Hızlı Teslimat

Bereketli Store Mien Herry Akasya Kapaklı Cam Kavanoz | 950 ml Saklama Kavanozu

2
Kargo Bedava
570 TL
(600 TL/lt)
Maloria Bambu Gold Geyik Kapaklı Amber Renk Silindir Çizgili Kavanoz | 3x500m...

Maloria Bambu Gold Geyik Kapaklı Amber Renk Silindir Çizgili Kavanoz | 3x500ml (KÜÇÜK BOY)

3
5.0
(1)
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 50 TL İndirim
849 TL899 TL

Kategori

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Çok Al Az Öde

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun