Renk
Kişi Sayısı
Ürün Tipi
Parça Sayısı
Fiyat
Materyal
Şekil
Tema / Stil
Hacim
Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Keramika

" araması için 2444 sonuç listeleniyor

Renkli Tasarımlarıyla Keramika Trendyol'da!

Keramika tarafından size sunulan ürünler ile sofranız oldukça şık bir hale gelir. Farklı renk uyumları ve farklı desen modelleri ile sizlere birbirinden şık seçenekler sunulur. Tabaklarda farklı tasarımları ile ön plana çıkan modeller, sofralarınızda oldukça özgün ve şık sunumlar yapmanıza yardımcı olur. Size sunulan farklı modellerde, kullanılan desenler ise oldukça özgün tasarımlardan oluşur. Keramika kahvaltı takımı, yemek takımı, fincan takımı serisi, birbirinden farklı desen ve renk modelleri ile karşınıza çıkar. Kahvaltı modelleri içerisinde, kahvaltı için ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün yer alır. Farklı içerikler ile sizlere farklı seçenek şansı da sunulur. Kahvaltı serisinin yanı sıra, aynı zamanda Keramika yemek serisi de sizlere farklı seçenekler sunarak kolay seçim şansı tanır. Yemek modelleri, oldukça şık ve zarif desenleri ile ön plana çıkar. Aynı zamanda, ürünlerde kullanılan etkileyici ve şık renk tonları ile birbirinden zarif modellerin ortaya çıkmasını sağlar. Keramika tabakları oldukça kaliteli malzemeler ile üretilir. Tabak modelleri, farklı tasarım şekilleri ile ön plana çıkarak kare, yuvarlak ya da oval tasarımlar ile sizlere pek çok seçeneği bir arada sunar. Size sunulan bu seçenekler, tasarım açısından oldukça özgün bir yapıya sahiptir. Bu sayede, sofralarınızın şıklığı ve dikkat çekiciliği size özel bir hal alabilir. Keramika Çiçek Bahçesi, Ay Işığı, Anadolu Çiçekleri kahvaltı seti çeşitlerinde, dilediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda, sade renk tasarımın yanı sıra farklı desenlere sahip olan modeller de bulunur. Keramika servis tabağı modelleri, kolay servis yapabilmeniz için farklı ölçülerde sizler için üretilir. Sizler, sofranızda misafirlerinize servis yaparken hem şık bir sunum yapabilirsiniz hem de servis tabaklarının kolaylığından faydalanabilirsiniz. Size sunulan farklı öğün tabak modellerinin yanı sıra, birbirinden farklı ve şık tasarımları ile Keramika fincanlar da sunulur. Fincan model serisinde, pek çok farklı renk ve desen seçenekleri bulunur. Aynı zamanda, fincanların tasarımları da oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Keramika ürünleri içinde yer alan takımlar, farklı parça sayılarına göre değişiklik gösterir. Bu sayede, ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Moda Tasarımları ile Keramika Ürünleri

Moda Tasarımları ile Keramika Ürünleri

Keramika outlet ürünleri ile size sunulan tabak modellerini uygun bir fiyat aralığında bulabilirsiniz. Size sunulan pek çok farklı model ile sofranıza ve zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ürünler, birinci kaliteye sahip özelliklerde üretilir. Bu nedenle, insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir madde içermez. Keramika fincan serisinde, farklı renkler ile birçok seçenek oluşturulur. Aynı zamanda, seri içerisinde yer alan hiçbir üründe renklerin solması gibi durum söz konusu olmaz. Ürünlere, sağlıklı bir şekilde baskı işlemi ya da renk çalışması yapılır. Bu nedenle, zaman içerisinde renk kaybı ya da desen bozulması yaşanmaz. Fincanların yanı sıra aynı zamanda, kişisel kullanımlarınız için Keramika kupa, bardak serisi de bulunur. Özel tasarımları ile birçok seçeneğe sahip olan kupa bardak serisi, oldukça şık görünümlere sahiptir. Kendinize ya da sevdiklerinize oldukça şık bir hediye olarak bu parçaları alabilirsiniz. Kahve keyfinize eşlik edebilecek önemli şey, kullanmış olduğunuz kahve fincanlarıdır. Markanın kahve fincanı serisi, oldukça şık ve kolay tutumlu fincan modellerini size sunar. Kahve fincan serisi içerisinde yer alan seçenekler arasında, farklı fincan ölçüleri de bulunur. Bu sayede, istediğiniz tarzda ve boyutta olan bir kahve fincanını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kahve fincan modelleri, zevkinize göre birçok farklı desen seçeneklerinden oluşur. Son zamanların sıkça kullanılan ve beğenilen desen çalışmaları da size sunulan seçenekler arasında yer alır. Kahve fincan modellerinin yanı sıra, kahvenin yanında sunabileceğiniz pastalar için de sizlere seçenekler sunulur. Keramika pasta tabağı, servis tabağı, makarna tabağı serisi içerisinde, birçok farklı tabak seçeneği bulabilirsiniz. Dilerseniz, alacağınız kahve fincanı takımına uygun modeller de mevcuttur. Bu sayede, yapacağınız kahve sunumları uyumlu ve şık bir hale gelir. Yeni evlenecek olan kişiler için ev dizerken gerekli olan pek çok eşya size sunulur. Yeni evlenecek olan kişiler, bu ürünleri Keramika çerezlik, zeytinlik, şekerlik, tuzluk ürünleri içerisinde kolaylıkla bulabilir. Çeyizlik ürünler; yemek, fincan, kase takımları gibi pek çok seçenekten oluşur. Mutfak ihtiyacınız için kolaylıkla bu ürünleri kaliteli bir şekilde bulabilirsiniz. Çeyizlik ürünler içerisinde yer alan Keramika kahve serisi ile kahve fincanı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kahve fincan takımları, isteğinize göre değişik parça sayılarına sahip olabilir. Sadece kahve takımları için değil, diğer bütün modellerde değişik parça sayıları yer alır. 6 kişilik yemek takımları ile misafirlerinizi kolaylıkla ağırlayabilirsiniz. Genellikle yemek takımları içerisinde, sık tercih edilen 6 kişilik yemek tabakları, farklı modeller ile size seçim şansı oluşturur. Sizin ihtiyacınız için 6 kişilik yemek takımı az ise fazla kişiye göre değişen seçenekler de bulunur. Aile bireyi sayısına uygun seçenekler ile sevdiklerinize şık sunumlar yapabilirsiniz.

Keramika Ürün Avantajları

Keramika Ürün Avantajları

Keramika kase modellerinde, birçok farklı şekillerde tasarlanmış olan model mevcuttur. Kase modelleri, farklı ölçülerde hazırlanır ve desen olarak da farklı çalışmalar ile süslenir. Son yılların popüler olan mat kase modelleri de bulunur. Desenli kase modelleri, dijital baskı çalışması ile hazırlanır. Yemek takımlarında, asil renk olarak adlandırılan siyah yemek seti modelleri ise sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Siyah rengin zarif görünümü ile hazırlanmış olan yemek takımları, parlak ve mat olmak üzere de farklılık oluşturur. İhtiyaca göre alışveriş yapmanıza olanak tanıyan marka, Keramika 2 kişilik kahvaltı seti ile fazlalığa neden olmadan sadece ihtiyacınız kadar alışveriş yapmanıza olanak tanır. Evinizde sadece 2 kişi kalıyorsanız, fazla parçaya gerek kalmadan 2 kişilik setleri tercih edebilirsiniz. Kalabalık misafir ağırlamayı sevenler için oldukça büyük kolaylık yaratan Keramika 24 parça yemek seti, özellikle yeni evlenmek üzere olan kişiler için çeyiz olarak sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. 24 parçadan oluşan yemek seti içerisinde, birçok farklı ürün bulunur. Farklı zevkler ve ihtiyaçlar için de farklı seçenekle mevcuttur. Size sunulan ürünler sadece yemek seti ya da fincan seti ile sınırlı değildir. Mutfak için sıklıkla ihtiyaç duyulan baharatlık ürünleri için de Keramika baharatlık, kahvaltılıki sosluk, reçellik serisi bulunur. Baharatlık modelleri, diğer modellerde olduğu gibi farklı tasarım ve renklerde bulunur. Dileyenler için sadece renk tasarımı bulunurken, isteyenler için de desenli baharatlık modelleri bulunur. Sofra düzeni ve hazırlığına önem verenler için bu gibi ayrıntılar değerli görülür. Bu nedenle, sofra düzeni ve sunuma önem verenlere özel Keramika oval yemek takımı serisi, sizlerin beğenisine sunulur. Oval tasarım ile hazırlanmış olan yemek takımları, oldukça hoş ve zarif bir görünüm sunar. Yemekten sonra ise çay servisiniz için kullanabileceğiniz ve oldukça şık tasarımlardan oluşan Keramika çay seti, baharat takımı ürünlerini kullanabilirsiniz. Çay seti içerisinde yer alan bardak ve bardak altı parçaları sizin ihtiyacınıza ve talebinize göre farklı sayılarda bulunur. Çay seti takımları, fincan ya da çay bardağı şeklinde farklılık gösterir. Kullanım alışkanlığınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Kullanışlı Keramika Takımlar

Kullanışlı Keramika Takımlar

Size sunulan yemek seti serileri içerisinde, kullanabilmeniz için sade ya da günlük tasarımlar, Keramika kampanya fırsatlarıyla karşınıza çıkar. Günlük kullanım için oldukça uygun olan ve oldukça canlı renklerden oluşan günlük setler içerisinden, zevkinize uygun bir model seçebilirsiniz. Sade ve şık bir tasarıma sahip olan Romeo yemek takımı, kişi sayısına göre değişik sayılarda size sunulur. Renk açısından, sizlere oldukça fazla seçenek sunan yemek takımı mat ve parlak olarak da farklılık gösterir. Tasarım açısından oldukça ağır ve şık motiflerle süslenmiş olan Ege Topkapı yemek takımı ile asil sofralar hazırlayabilirsiniz. Takım içerisinde yer alan parçalar üzerine basılmış olan motifler, oldukça zarif ve asil bir görünüm sunar. Ağır ve gösterişli bir sofra kurmayı sevmeyenler için de farklı seçenekler bulunur. Bunlar arasında yer alan Keramika Nordic, Astro, Hitit, Lotus kahvaltı seti serisi, eğlenceli ve canlı tasarımlar ile karşınıza çıkar. Flamingo deseni ile tasarlanmış olan yemek takımları, birbiri ile oldukça uyumlu haldedir ve sofralarınızı eğlenceli bir hale getirir. Farklı tasarımlar olarak size sunulan bir başka ürün de Keramika Art serisidir. Şık, zengin motif ve desenler ile hazırlanmış olan yemek takımı, sofranızı oldukça zarif bir hale getirir. Tasarım açısından, beğenilen modellerden biri de Uşak yemek seti serisidir. Oldukça hoş ve zarif bir tasarıma sahip olan Uşak yemek takımı serisi, ihtiyacınıza göre farklı parça sayılarında size sunulur. Keramika ürün yorumları sayesinde fikir edinebilirsiniz. Kişi sayısı ve zevkinize uygun seti satın alabilirsiniz. Yorumlarda yer alan fotoğrafları da inceleyerek tasarım detayları hakkında fikir edinebilirsiniz. Yaldızlı tasarımlar arasından seçim yaparak misafirlerinizi gösterişli sofralarda ağırlayabilirsiniz.

Uyumlu Keramika Modelleri

Uyumlu Keramika Modelleri

Keramika çeyiz seti çeşitleri arasında 6 kişilik kahvaltı takımları tercih edilen seçenekler arasında yer alır. 6 kişilik kahvaltı setleri, kalabalık olmayan aileler için oldukça sık tercih edilen takımlardır. Kahvaltı seti içerisinde, farklı ihtiyaçlar için de ek ürünler bulunur. Aynı zamanda, dileyen kişiler için fazla kişilik seçenekler de vardır. Size sunulan ürünler, takım ve seri olarak hazırlanır ve bu sayede sofra düzenleriniz uyumlu bir hale gelebilir. Markanın yemek tabağı serileri, farklı sayılarda bulunabilir. Bu sayede, dilediğiniz ya da ihtiyacınız olan kadar yemek tabağı alabilirsiniz. Yemek tabağı modelleri, tasarım açısından oldukça özgün çalışmalar ile hazırlanır. Bu sayede, özgünlüğe önem verenler için bu durum fırsat yaratır. Siz de farklı ve özgün tasarımlara önem veriyorsanız, Keramika indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kalabalık aileler için ya da kalabalık misafirleriniz için her evde bulunması gereken 44 parça yemek seti modelleri ile oldukça rahat edebilirsiniz. 44 parça yemek takımı içerisinde pek çok ürün bulunur. 6 yemek tabağı ve servis tabağı, 6 adet kase, salata tabakları ve kayık tabaklar olmak üzere bir sofrada ihtiyacınız olan bütün ürünler tek bir set ile size sunulur. Aynı zamanda, kahvaltılık takımlarında da farklı ihtiyaçlar tek set içerisinde size sunulur. 4 kişilik kahvaltı takımı modelleri içerisinde, servis tabakları ve aynı zamanda kahvaltılarınızı koymanız için de küçük parçalar bulunur. Bu sayede, kahvaltı masanız da oldukça şık ve uyumlu bir hale gelir. Kahvaltı takımları için sizin ihtiyacınız ve isteğinize göre farklı tasarımlar bulunabilir. Yemek takımları içerisinde, son yıllarda oldukça popüler olan ve sıklıka tercih edilenler arasında yer alan Romeo yemek seti serisi, tasarım açısından da renk açısından da oldukça büyük beğeni alır. Ürünlere bambaşka bir boyut kazandıran Keramika mama seti çeşitleri ile miniklerin ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz.

Keramika Ürün Kalitesi

Keramika Ürün Kalitesi

Keramika güveç kabı, tencere, tava gibi pek çok seçenek ile karşınıza çıkar. Farklı renklerle uyumlu çalışmalar halinde tasarlanmış olan seçenekler arasında, zevkinize uygun bir modeli oldukça kolay bulabilirsiniz. Birinci kalite malzeme ile hazırlanan ve size sunulan Retro setler, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Yer alan desen çalışması, farklı renkler ile de size sunulabilir. Farklı tasarım severler için Bing Bang yemek takımları, bu isteği karşılayabilecek şekilde tasarlanır. Patlama efekti ile hazırlanmış olan bu yemek setleri, oldukça hoş ve özgün bir tasarıma sahiptir. Genellikle siyah ve beyaz rengin uyumu ile yapılmış olan tasarımlar, sık sık tercih edilen seçenekler arasına girer. Sade ve oldukça şık bir tasarım isteyenler için de Keramika online alışveriş seçenekleri, istekleri karşılayacak fırsatlara sahiptir. Oldukça sade bir tasarım ile hazırlanmış olan yemek takımı modelleri, farklı renk uyumları ile bir araya getirilerek sizlere pek çok seçenek sunar. Hitit yemek seti modellerinin yanı sıra, tasarım açısından içinde oldukça şık motifler barındıran Etna yemek takımı serisi de müşteriler tarafından tercih edilen seçenekler arasındadır. Yemek takımlarına, tasarım açısından yeni bir açı kazandıran Keramika seramik, porselen, mermer ürünler oldukça şık ve beğenilen seçeneklerden oluşur. Ürünlerin kaliteleri de oldukça iyi olduğu için yıkamadan kaynaklı olarak, renklerinde solma ya da bozulma gibi durumlar yaşanmaz. Keramika zeytinlik çeşitleri ile sadece zeytinlik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Zeytinlik ihtiyacınız için illa bir kahvaltı seti almanıza gerek olmaz. Bu sayede marka sadece ihtiyacınız olan ürünü alma konusunda da sizlere kolaylık sağlar. Bunların yanı sıra çiçekleriniz için mükemmel bir alan oluşturan Keramika saksı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Keramika Fiyatları

Bütçenize Uygun Keramika Fiyatları

Keramika tekli ürünler arasında yer alan parçalar sahip oldukları desen çalışması ile oldukça şık ve gösterişli olan tasarımlar içerisinde yer alır. Leopar deseni ile hazırlanmış olan yemek setleri, kahve fincanları ve Türk kahvesi setleri oldukça beğenilir. Leopar deseni ve siyah rengin uyumuyla hazırlanmış olan tasarım sofranızı, sunumlarınızı oldukça gösterişli bir hale getirir. Muhteşem bir desen çalışması ile tüm takımlarınızı oldukça şık ve zarif bir hale getirecek olan Yaz Gülü yemek takımı, çokça tercih edilen ürünlerin başında gelir. Yaz gülü deseni ile hazırlanmış olan ürünler, yaz gülünün 3 boyutlu baskısı ile oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Çiçek gibi bir masa için gerekli olan şey Keramika mumluk çeşitleri ile sizlere sunulur. Lavanta deseni ile hazırlanmış olan yemek setleri, mor rengin zenginliği ile oldukça gösterişli ve şık bir hale gelir. Gösterişin şık hali için Osmanlı yemek seti serisini tercih edebilir. Osmanlıya ait zengin motif çalışmaları ile hazırlanmış olan Osmanlı yemek takımları, ağır ve gösterişi yansıtmak için oldukça uygun modeller arasında yer alır. Pembe rengin oldukça şık ve uyumlu bir şekilde kullanılmış olduğu Keramika modelleri özellikle yeni evlenen kişiler tarafından çeyizlik olarak tercih edilen ürünler arasında yer alır. Canlı ve enerji veren bir tasarım ile sofralarınız oldukça hoş olur. Sade parçaları sevenler için vazgeçilmez bir tasarıma sahip olan Alfa takımlarına hayran kalabilirsiniz. Her anlamda memnun eden Keramika yorumlar ile fikir edinmenizi sağlar. Sadeliğin şık halini yansıtan tasarımı incelemek ve size sunulan diğer ürünleri detaylı bir şekilde görebilmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.