İlgili Kategoriler
Tel Tipi
Boyut
Tip
Renk
Kapak Türü
Fiyat
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Keskin Color Ajanda

" araması için 529 sonuç listeleniyor

Hayatı Kolaylaştıran Keskin Color Ajanda Çeşitleri Trendyol’da!

Not tutma alışkanlığı, daha ilkokul sıralarında bireylere kazandırılır. Bilgileri hatırlamak için not tutmanın avantajlarını fark eden kişiler, günlük hayatlarının pek çok alanında bu alışkanlığı sürdürmeye devam eder. Yapılacak işleri planlamak, günlük aktiviteleri not etmek ya da bazen kulağa hoş gelen bir cümleyi yazmak için kullanabileceğiniz birçok ajanda modeli vardır. Keskin Color ajanda çeşitleri arasında birbirinden farklı pek çok tarza uygun tasarımlar vardır. Pembe, mavi, siyah, çiçek desenli ve simli kapak modelleri bunlara örnek olabilir. Tasarımlara ek olarak birbirinden kullanışlı seçenekler de Keskin Color markasının güvencesi altında size sunulur. Keskin Color Linden ajanda, ortalama 8 santimetre genişliğe ve 16 santimetre uzunluğa sahiptir. Göz alıcı renk seçenekleri arasında özellikle kırmızı modelleriyle insanları etkiler. Keskin Color Zipco ajanda farklı dokularda ve renklerde hazırlanabilir. Suni deri materyalle üretilebilen Zipco modeli, iş dünyasında toplantıların vazgeçilmezi olmaya adaydır. Keskin Color mini ajanda modellerinin ölçülerinde değişiklik gözlemlenebilir. Mini modeller diğer seçeneklere göre daha küçük ebatlarda olduğundan dolayı arabada bulundurmak ya da cepte taşımak için oldukça uygundur. Ürünler günlük hayatın pek çok alanında kullanılabilir. Okul ve iş yeri bu alanların başında yer alır. İhtiyacınız olan tüm defter modellerine Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için ürün seçimlerini Trendyol aracılığıyla pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Rengarenk Keskin Color Marka Ajandalar

Pratik Kullanımlı Rengarenk Keskin Color Marka Ajandalar

Günlük planlarınızı kayıt altına alarak önemli konuların unutulması gibi riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Görevleriniz ve sorumluluklarınız her gün birbirinden farklılık gösterebilir. Katılım gösterilmesi gereken toplantılardan arkadaş buluşmalarına kadar pek çok farklı planınız olabilir. Keskin Color güvencesi altında birbirinden güzel tasarımlarla üretilip sizin kullanımınıza sunulan ürün çeşitleri, pek çok ihtiyacınıza cevap olabilir. Günlük planlarınızı ya da tamamlamanız gereken projeleri not alabileceğiniz gibi Keskin Color günlük ajanda çeşitleriyle alışveriş listeniz dahil birçok kişisel notlarınızı da unutmamak için yazabilirsiniz. Standart modellerin aksine eğlenceli ve çarpıcı tasarımlarıyla göz kamaştıran Keskin Color akademik ajanda türleri, öğrencilerin okul hayatında keyifle kullanmayı tercih ettikleri modellerdendir. Yumuşak kağıt dokusuyla yazılarınızı yazarken kalemin kağıtta kolaylıkla hareket etmesine izin verir. Göz yormayan satır çizgileriyle kullanım deneyiminizin maksimum noktaya ulaşması amaçlanır. Keskin Color haftalık ajanda modelleri, spiralli ve spiralsiz olarak hazırlanır. Spiralli modeller kolaylıkla katlanabilir. Katlanarak kullanıldığı zaman daha az yer kaplar. Spiralsiz modellerde ise kapak tasarımı bir uçtan diğer uca kadar boşluk bırakılmadan hazırlanır. Kullanım kolaylığından ve şıklıktan ödün vermeyen Keskin Color A4, A5 defter boyutlarını da tercih edebilirsiniz. Ürün seçenekleri ortalama olarak 84 yaprak olarak üretilir. Sayfa sayısı daha az ya da daha fazla olan modellerde fiyat farklılıkları gözlemlenebilir. Eski model ürünlerden farklı olarak kullanım alanınızın yeterli olabilmesi için sayfa genişliklerine ve sayfa tasarımlarına dikkat edilir. Bu modellere ek olarak dilerseniz not defterlerini de tercih edebilirsiniz. Ajandaların üzerinde yıl yazarken not defterleri üzerinde herhangi bir tarih ibaresi yoktur. Ürünlerin üzerinde yazan yıl bitiminde boş sayfalar kalmış olursa onları kullanmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz yeni yıla yeni bir ürünle başlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünü ve kullanacağınız amacı belirlemeniz model seçiminde daha konforlu bir deneyim yaşatır. Seçim aşamasında müşteri yorumlarına da göz atabilirsiniz. Bu sayede diğer müşterilerin fikir ve görüşlerini inceleyebilirsiniz. Özgün tasarımlarıyla daha önce tasarım ödülü kazanan Keskin Color marka ürün modellerine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşarak istediğiniz seçeneği satın alabilirsiniz.

Özgün Tasarımlarıyla Beğeni Kazanan Ajandalar

Özgün Tasarımlarıyla Beğeni Kazanan Ajandalar

Not tutmayı sevmeyen kişilere dahi daha planlı ve programlı yaşamak için ilham olan Keskin Color spiralli ajanda, kolay katlanabilir özelliğe sahiptir. Sert dış kapak üzerinde herhangi bir deformasyon riski oluşturmadan tüm kullanım kolaylığıyla size sunulur. Spiralli modelleri tercih etmek isterseniz farklı ebatlarda hazırlanan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Kullanım amacına ve kullanım şekline göre farklı alternatiflerle size sunulan birbirinden güzel modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Keskin Color pronot ajanda kapağı üzerinde ürünün kullanılması planlanan yıl yazar. Ortalama olarak 14 santimetre genişliğe ve 20 santimetre uzunluğa sahiptir. Küçük çantalar için oldukça uygun ebatlarıyla cinsiyet ayrımı olmaksızın, büyük küçük herkesin dikkatini çeker. Bu model kullanılması için üretildiği yıla ait tüm günler adına bir sayfa bulundurur. Bu sayede yılın her günü için geleceğe yönelik planlarınızı not edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin üzerinde yer alan ve model tasarımıyla hoş bir harmoni içinde olan özel lastik detaylarına sık sık denk gelebilirsiniz. Bu sayede satın almış olduğunuz ürünün sayfaları bir arada tutulur. Sert kapağıyla ürün içerisindeki size ait değerli bilgilere herhangi bir zarar gelmemesi hedeflenir. Keskin Color termo deri ajanda seçenekleri şık deri görünümüyle hediye seçiminde oldukça sık tercih edilir. Çalışma arkadaşlarınız ya da patronunuz için bir hediye arayışı içerisine girdiyseniz termo deri modeller ideal bir seçenek olabilir. Lüks ve etkileyici görünümüne ek olarak kullanışlı tasarımıyla hediyenizi vereceğiniz kişiyi oldukça mutlu edebilir. Kişisel kullanımınız ve hediye tercihleriniz için Keskin Color markasının sektör içinde herkesçe bilinen kalitesine güvenebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz modellere dair Trendyol’da yer verilmiş olan müşteri görüşlerini inceleyebilirsiniz. Böylece daha doğru seçimler yapma şansınız oluşur. Özgün tasarımlarla üretilen seçeneklerden beğendiğinizi oldukça hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Keskin Color Ajandalar

Bütçenize Uygun Keskin Color Ajandalar

Fiyatlar, ürünün özelliklerine ve materyaline göre değişkenlik gösterir. Keskin Color deri ajanda, flexy salpa deri malzemesiyle üretilir. Gömlek cebine kolaylıkla sığabilen türleri sayesinde herkesin beğenisini kazanır. Kadın ve erkek pek çok müşteriye hitap edebilecek nitelikte ürün çeşitleri mevcuttur. Keskin Color astrolojik ajanda Danışman Astrolog Almina Ebru Gençay tarafından hazırlanırken birçok astrolojik bilgiyi barındırmasına dikkat edilir. Bu ürün içerisinde günün ve haftanın enerjisine uygun enerji çalışmalarına yer verilir. O yıla ait dilek, niyet, gün ve saat bilgileri yer alır. Ayrıca ürün içinde Güneş ve Ay tutulmalarının gerçekleşeceği tarihler bulunur. Yeni ay ve dolunay temalarına özel ritüellerin yanı sıra; her ay, hafta, gün için astrolojik spiritüel etkileriyle tüm yılın şifa çalışmaları bulunur. Modeller, ölçüleri ortalama olarak 14 santimetre genişlik ve 20 santimetre uzunluk olacak şekilde üretilir. Yumuşak hamur kağıtla üretilmiş olan astrolojik modeller, yazı yazarken kalemin kağıt üzerinde takılmadan kaymasına olanak sağlar. Bu sayede yazılarınızı keyifle yazabilirsiniz. Astrolojiye ilgi duyan kişilerin güne başlamadan göz attığı astrolojik ürün, şık tasarımıyla da beğeni kazanır. Keskin Color sınırsız ajanda çeşitleri pek çok ihtiyaçlarınıza cevap olur. Yılbaşı ve doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerinizin keyifle kullanabilecekleri bir ürün arayışı içindeyseniz Keskin Color marka modelleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz not defterlerini de bir hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Hediye konusunda kararsız hissediyorsanız ürünlere ait görsellere bakabilirsiniz. Daha sonra ise ürünlerin müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz. Diğer müşterilerin mercek altına aldığınız ürünlere verdiği puanları da görüntüleyebilirsiniz. Tek bir ürünle yetinebileceğiniz gibi, birden fazla model de tercih edebilirsiniz. Seçenekleri fiyat ve diğer detaylarla beraber inceleyebilirsiniz. Ürün seçimini yaptıktan sonra alışverişinizi Trendyol güvencesiyle saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.