Sayfa Tipi
Defter Tipi
Tel Tipi
Boyut
Fiyat
Kağıt Boyutu
Renk
Kapak Türü
Sayfa Sayısı
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Matt Notebook

" araması için 231 sonuç listeleniyor

Rengarenk ve Kullanışlı Matt Notebook Ürünleri Trendyol'da!

Yeni akademik yıla düzenli ve planlı girerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni yıl yeni başlangıçlar demek olduğu için gireceğiniz yıla bir ajanda tutarak başlayabilirsiniz. Gün içinde verdiğiniz randevular veya yapılacak işlerinizi unutuyor olabilirsiniz. Gününüzü planlamak ve yapacağınız işlerinizi unutmamak için Matt Notebook ajanda veya defterlerinden birini tercih edebilirsiniz. Ajandaları yıllık planlar, arkadaşlarınızın doğum günleri gibi özel tarihleri not alıp planlamak için kullanabilirsiniz. Not defterini de ders notlarını almak, çizim veya yazı eskizleriniz için değerlendirebilirsiniz. Lacivert, krem, mor, turuncu, yeşil gibi birçok renk çeşidi olduğu gibi farklı desenlere de sahip defter veya ajanda çeşitlerinden her birini bir dersin notlarını tutmak için kullanabilirsiniz. Spiralli veya düz ortalı, kalın ve çizilmeye dayanıklı, mıknatıslı ya da lastikli kapakları modelleri ile her an yanınızda taşıyabilirsiniz. 15x22 cm ebatlarında, 192 sayfa çizgili defterlerin 10 farklı renginden her birini ayrı ayrı dersler için kullanabileceğiniz gibi günlük olarak da tutabilirsiniz. Böylece defterleriniz kitaplığınızda biriktikçe estetik bir görünüm de elde edebilirsiniz. Akademik ajanda olarak, Eylül ayı ile başlayıp gelecek yılın Aralık ayı dahil olmak üzere 16 aylık, 15x21 cm ebatlarında, 224 sayfa defterleriniz ile yılı ve içindeki zamanı düzenleyebilirsiniz. 13 noktalı sayfa ve arka kapak içerisinde körüklü cep gibi özellikleri ile işlevsel Matt Notebook defter veya ajanda çeşitlerinden istediginizi kullanabilirsiniz. Trendyol sayesinde hem sevdikleriniz hem de kendiniz için satın alabileceğiniz bu ürünlerle yılınızı planlı biçimde geçirebilirsiniz.

Göz Alıcı Matt Notebook Modelleri

Göz Alıcı Matt Notebook Modelleri

Günlük tutarak geçirdiğiniz gün üzerine düşünebilir ve olayları değerlendirebilirsiniz. Matt Notebook defter ya da ajandalardan birini kullanarak günlüklerinizi tutabilir ve kendiniz ile dertleşerek rahatlayabilirsiniz. İçindeki yıllık takvim, resmi tatil günleri, yıllık hedefler, özel günler sayfası özelliklerinin yanı sıra 203 sayfa aylık ve haftalık ajanda çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Telli yani spiralli modeller ile çizgili sayfaları eskiz yazılarınızı yazdıktan sonra kolayca koparabilirsiniz. Çizgisiz modeller ise çizim eskizleriniz için bir alternatif olarak kullanabilirsiniz. A5 boyutunda olan Matt Notebook defterleri, not almak için uygun olduğu gibi planlayıcı bir ajanda olarak kullanmak için de rahatça tercih edebilirsiniz. İçindeki yıllık ve haftalık takvimleri sayesinde de istediğiniz amaç doğrultusunda kullanabilirsiniz. Mıknatıs kapaklı veya lastikli, karton kapaklı çizgili ya da çizgisiz 17x24 cm, 224 sayfa olan defterler özellikle günlük yazmak için tercih edilebilir. Matt Notebook 8 li, 4’lü veya tekli şekilde temin ederek kendiniz kullanabilir ya da arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. 4’lü setler 80 veya 160 sayfa arasında olup 90 gramlık Ivory krem rengi gözlerinizi yormaz ve kalın kağıt dokusu ile kendinizi de yazmaya motive edebilirsiniz. Set içerisinde 2 adet yeşil ve turuncu renkli çizgisiz, 1 adet pembe renkli ve çizgili, 1 adet lila renkli noktalı defterler vardır. İstediğiniz renk ve desendeki Matt Notebook defter ve ajandalardan size uygun olanları kolayca tercih edebilirsiniz. Çizilmez kapak yüzeyi ile dayanıklı olup kurdeladan ayracı ile not almayı bıraktığınız yeri kolaylıkla bulup yazınızı yazmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İsterseniz sadece bir yıla ait isterseniz süresiz bir ajanda edinerek kendi sekreteriniz olabilir ve içinden çıkan iki sayfa stickerlar ile ajandanızı ve yıllık planlarınızı ya da yapılacaklar listenizi renklendirebilirsiniz. Farklı tasarımların yanı sıra kullanışlı çeşitleri ile isteklerinizi karşılayan bu ajanda ve defter çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Trendyol sayesinde hem ihtiyaçlarınıza hem de zevkinize uygun olan çeşitler arasından tercihte bulunabilir, bütçenize uygun Matt notebook fiyat seçenekleri ile sevdiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Matt Notebook Özellikleri

Beğeni Toplayan Matt Notebook Özellikleri

Günlük notlarınızı veya iş planlarınızı yazıp düzenlemelerinizi yapabileceğiniz ajanda Matt Notebook modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yeşil renkteki akademik ajandası bulunduğunuz yılın Eylül ayı ile gelecek yılın sonuna kadar olduğundan özellikler ders notlarınızı tutmak için kullanışlı bir defter olarak tercih edebilirsiniz. 15x21 cm ebatlarında olup 224 sayfa ve 90 gram ağırlığında birinci kalite kağıttan elde edilen ajanda, çantanızda ağırlık yapmayarak yanınıza taşımak için rahatça tercih edebilirsiniz. Çizilmez kapak yüzeyi, içindekiler bölümü, resmi tatillerin hangi günlere geldiğini gösteren yıllık takvimi sayesinde planlarınızı rahatça yapabilir veya randevularınızı not alabilirsiniz. Ayrıca çift taraflı ceplerine kendi yazdığınız notları yerleştirebilirsiniz. İçinden çıkan iki sayfa sticker ile defterinize süsleyerek eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Yılların belirtildiği ajandalar dışında süresiz olduğu ajandaları da istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Aylık ve haftalık planlayıcı sayfalar, önemli günler ve hedeflerim sayfası gibi özellikleriyle dilediğiniz şekilde ajandanızı kullanabilirsiniz. Özellikle spiralli, çizgili sayfalara sahip defterinizi, eskiz yazılarınızı sonrasında rahatça koparabilmek için tercih edebilirsiniz. Çizgisiz defterlerden birini tercih ederek çizim defteri olarak veya müsvedde olarak kullanabilirsiniz. Kalın kapaklı, mıknatıslı ya da lastikli kapak tutma detaylarına sahip defter veya ajandaları ise günlük tutmak için tercih edebilirsiniz. 8’li, 4’lü, 2’li veya tekli Matt Notebook ajanda veya defterleri edinebilirsiniz. Aynı şekilde yazmayı veya çizmeyi seven arkadaşlarınıza da rengarenk, insana ilham veren tasarıma sahip ve krem rengi sayfaları ile insanı yazmaya teşvik eden Matt Notebook defterlerden birini hediye edebilirsiniz. Trendyol sayesinde özel günlerde hediye olarak satın alabileceğiniz birbirinden güzel ve kullanışlı modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

Rengarenk ve Kullanışlı Matt Notebook Ürünleri Trendyol'da!

Rengarenk ve Kullanışlı Matt Notebook Ürünleri Trendyol'da!

Gününüzü verimsiz kullandığınızdan veya saatlerin size yetmediğinden şikayetçiyseniz ajanda ya da not defterlerinden birini tercih edebilirsiniz. İçindeki takvim ve özel günlerin yazılı olduğu sayfalar, yıllık ve haftalık planlayıcılar ile notlarınızı alabilir ve randevularınızı doğru şekilde ayarlayabilirsiniz. Böylece zamanınızı kaliteli bir şekilde yönetebilirsiniz. Spiralli Matt Notebook defter ile eskiz yazılarınızı veya notlarınızı yazabilir beğenmediklerinizi ise kolayca koparabilirsiniz. Düz ortalı rengarenk defterler ile ders notlarınızı alabilirsiniz. Sert kapaklı, mıknatıslı veya lastikli bir şekilde kapanan cildi ile günlüklerinizi de Matt Notebook defterlerde tutabilirsiniz. Krem rengi gözü yormayan sayfaları ile kendinizi yazmaya teşvik edebilirsiniz. İstediğiniz renk, boyut, desen ve stildeki modeller ile yılınızı ve günlerinizi kolayca planlayabilirsiniz. Çizilmez, kalın kartonda oluşan kapağı sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklı modeller mevcuttur. Ayrıca ihtiyacınız olan ebatlarda defter ya da ajandalardan birini seçerek yanınızda da rahatça taşıyabilirsiniz. Çizgili, çizgisiz ve noktalı defterinizi ders notlarınızı kullanmak veya günlük tutmak için kullanabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Özellikle çizgili defterleeinjz not almaya uygunken çizgisiz defterleri ise çizim eskizleriniz için uygundur. Müşteriler tarafından yapılan Matt Notebook yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Daha önce satın alan müşterilerin yorumları sayesinde beğendiğiniz modeller hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayede seçim yaparken zorlanmadan, bütçenize uygun tasarımları bulabilirsiniz. İstediğiniz Matt Notebook ajanda veya defterlerinden dilediğinizi avantajlı ve uygun fiyatlara Trendyol'dan satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım arasından bütçenize ve zevkinize uygun olan modellere ulaşabilir, ürün bilgilerine ulaşarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de kaliteli defter ve ajanda çeşitlerine Trendyol ile ulaşabilirsiniz.