"

Keter

" araması için 169 sonuç listeleniyor

Keter Ürün Çeşitleri ile Daha Düzenli Alanlara Kavuşun

Keter markası ev, ofis, iş yeri ve daha birçok alanda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri sizlere sunar. Markanın ürün seçenekleri arasında çok amaçlı dolap, bahçe ve ev mobilyaları, evcil kedi ve köpek eşyaları, hırdavat, alet çantası gibi çeşitler yer alır. Alet çantası insanların yaşadığı, çalıştığı pek çok alanda gerekli olan bir üründür. Uzmanlık gerektirmeyen tamir işlerini çanta içerisinde bulunan aletler ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Profesyonel tamirciler için olan setler daha geniş içeriğe sahip olabilir. Dolayısıyla takım çantası alırken kullanacağınız alanı göz önünde tutmanız faydalı olabilir.Keter dolap çeşitleri ise hem kapalı hem de açık alanlarda size geniş bir depolama alanı sağlar. Birçok farklı boyut ve büyüklükte ürün bulmak mümkündür. Keter depolama ürünleri dışında kedi ve köpekler için kulübe, yatak gibi mobilya çeşitlerini de sizlerin beğenisine sunar. Hayvan dostlarınız için evin içinde veya dışında sıcacık ve konforlu uyuma alanı sağlayabilirsiniz. Özellikle bahçeli evler için işlevsel olabilecek eşya saklama kulübeleri de seçenekleriniz arasında yer alır. Maddi veya manevi olarak değerli gördüğünüz, hava koşullarından korumak istediğiniz kısaca dilediğiniz eşyanızı bu kulübeler içerisinde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Keter takım çantası, çok amaçlı dolap, kulübe ve diğer mobilya çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri kampanyalı fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Keter Dolap ve Kulübe Modelleri

Keter Dolap ve Kulübe Modelleri

Keter plastik dolap modelleri kapalı ve açık alanlarda kullanılabilir. İhtiyaç duyduğunuz depolama alanına göre farklı boyutlarda ürün seçenekleri mevcuttur. Dar alanlar için kısa ve küçük boyutlara sahip modeller uygun olabilir. Uzun ve tek kapaklı plastik dolap çeşitleri de dar alanlarda kullanılabilir. Çift Kapaklı uzun dolap modelleri hacim bakımından daha geniş ürünlerdir. Eğer konumlandırabileceğiniz geniş bir alanınız varsa çift kapaklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerde tasarım olarak belli farklılıklar görebilirsiniz. Kimi dolaplarda tamamen raf kimilerinde ise hem raf hem de uzun eşyaları koymak için rafsız bir bölme bulunur. Bazılarında ise iç tasarımda tamamen raflar vardır. Rafsız olan bölme vileda kovası, sopası, süpürge, fırça gibi eşyaları koymak için ideal bir alan oluşturur. Farklı tasarım seçenekleri arasında seçim yaparken kullanım alanı ve koyacağınız eşyaları göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede size daha çok işlev sağlayacak ürünü bulabilirsiniz. Keter bahçe depolama ürünü olarak da kullanabileceğiniz dolap modelleri ortalama 10 kg raf taşıma kapasitesine sahiptir. Bazı modellerde bu kapasite 15 kg'a kadar çıkabilir. Her modelin kendine has özellikleri olabileceği için açıklama kısmında yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz. Temizlik malzemesi, havlu, tuvalet kağıdı gibi banyo gereçlerini, fazla kıyafet ve çeşitli eşyaları marka dolapları içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Dilerseniz mutfakta veya kilerde erzak depolama için de kullanabilirsiniz. Keter bahçe dolabı modelleri dışında kulübe çeşitleri de ilginizi çekebilir. Keter depolama evi olarak da geçen bu modeller, bahçenizde bulunan ve koruma altında tutmak istediğiniz eşyalar için idealdir. Bisiklet, sandalye, minder, tamir aletleri gibi eşyalar için yağmur, kar gibi hava koşullarına karşı koruma sağlar. Ayrıca kilit sistemi sayesinde maddi olarak değerli eşyalarınız için de güvenli bir alan oluşturur. Zeminde bulunan paneller yağmur ve çamur suyuna karşı koruma sağlar. Doğal ışık alan bir penceresi ve havalandırma yuvası nem ve rutubet oluşumunu engeller. Keter balkon dolabı ve depolama evi modellerini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Trendyol'da Keter Türkiye ürünlerini indirim fırsatları ile daha uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.

Keter Bahçe ve Balkon Mobilya Çeşitleri

Keter Bahçe ve Balkon Mobilya Çeşitleri

Keter oturma grubu, bahçe mobilyaları, şezlong, masa, sandıklı bank gibi birçok ürün seçeneği ile kullanıcıların aradığı modeli bulmasına yardımcı olur. Oturma grubu çeşitleri balkon veya bahçede kullanılabilir. Küçük ve büyük nüfuslu aileler için ürün seçenekleri mevcuttur. Dar balkonlarda kullanıma uygun iki kişilik masa ve sandalye takımları oldukça minimalist tasarımları ile dikkat çeker. Balkonda veya bahçede geçirdiğiniz vakti markanın modelleri ile daha konforlu hale getirebilirsiniz. Ailecek temiz havada kahvaltı yapabilir, sohbet edebilir veya yemek yiyebilirsiniz. Keter sandık modelleri ile şık depolama alanları oluşturabilirsiniz. Bu sandık içerisine sandalyeler üzerine kullandığınız minderleri de koyabilirsiniz. Su geçirmez özelliğe sahip olan sandık çeşitleri, minderlerinizin etraftaki tozlardan da etkilenmesini önler. Ayrıca sandık çeşitleri fazladan oturma alanı sağlar, tabure olarak da kullanılabilir. Birbirinden hoş bahçe takımları arasından kullanacağınız alanın boyutuna ve ailedeki kişi sayısına göre seçim yapabilirsiniz. Keter köpek kulübesi ile minik dostunuza konforlu bir yuva oluşturabilirsiniz. Bahçede kullanıma uygun kulübe çeşitleri dışında ev için de seçenekler bulunur. Kedi yataklarında da çok şık ve konforlu ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünün tasarımı hem iç hem de dış kısmında kedinizin uyumasına olanak sağlar. Bahçe için alabileceğiniz bir diğer ürün de çöp kovalardır. Balkonda veya bahçede dekorasyonun bir parçası olan çöp kovaları çift kapaklı mekanizmaya sahiptir. Bu sayede hem çöpler görünmez hem de koku olmaz. Oldukça geniş kapasiteye sahiptir. Markanın bahçe mobilya çeşitleri arasında her zevke hitap eden ürün bulabilirsiniz. Vakit geçirmiş olduğunuz alanları daha dekoratif ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Açıklama kısmında ürünlerin boyutları ve kullanım tavsiyeleri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Trendyol’da Keter Modelleri ve Fiyatları

Trendyol’da Keter Modelleri ve Fiyatları

Markanın farklı kullanım alanlarına hitap eden ürün seçenekleri bulunur. Bu ürünler arasında Keter teknisyen çantası oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Alet çantası olarak da bilinen bu ürün İngiliz anahtarı, tornavida, keski, pense, kargaburun, maket bıçağı ve makas gibi malzemeleri içerir. Standart bir takım çantası içerisinde genel olarak bu eşyalar yer alır. Ancak teknisyen çantası daha kapsamlı bir içeriğe sahip olabilir. Bu modeller profesyonel olarak tamircilik işi yapanlar için uygundur. Evdeki küçük çaplı tamir işleri için standart modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller hem fiyat hem de içerik açısından sizin için daha uygun olabilir. Keter bank ve bahçe mobilyalarında da her zevke hitap eden seçenekler bulabilirsiniz. Mobilyayı kullanacağınız alanın genişliğine uygun olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Kaliteli ve ergonomik tasarıma sahip sandalye ve masalara Trendyol’un sunduğu uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Çok amaçlı kullanıma sahip Keter bahçe arabası ile ağır yüklerinizi daha kolay taşıyabilirsiniz. Keter kedi tuvaleti, köpek kulübesi gibi modellerle evcil dostlarınıza daha iyi yaşam koşulları sunabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerine cebinize dost fiyat avantaları ile sahip olabilirsiniz. Kaliteli materyal kullanılarak üretilen malzemeleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kapalı veya açık alanda ihtiyaç duyduğunuz depolama alanını Keter dolap çeşitleri ile sağlayabilirsiniz. Su geçirmez yapıya sahip dayanıklı kulübeler ile maddi ve manevi olarak değerli eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip ürün modellerini daha kolay bir şekilde bulmak için filtreleme fonksiyonundan faydalanabilirsiniz. Cebinizi gülümseten fiyat aralıkları ve markanın sunduğu kalite ile evinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Keyifli alışverişin adresi Trendyol’u dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Akıllı alışveriş özelliği ile oldukça pratik bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.