placeholder
"

Kodak

" araması için 830 sonuç listeleniyor

Kodak

Kodak ile Anı Yakalayın

Kodak, fotoğraf ile ilgili her detayı kaliteli bir üretim ile kişilere sunan, alanında öncü markalar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda üretmiş olduğu farklı donanımlara sahip özgün fotoğraf makineleri ile pek çok kişinin tercihleri arasında bulunur. Makinelerin yanı sıra diğer yardımcı ürünler ile de kişilere konforlu bir çekim deneyimi sunmaktadır. Kodak bünyesinde dijital fotoğraf makineleri bulunduğu gibi, fotoğraf makinesi ve kameralar için üretilmiş özel aksesuarları da bulabilme imkânı vardır. Bunun yanı sıra fotokopi kağıdı, pil ve şarj cihazları, aksiyon kamera, lazer yazıcı, tarayıcı, çeşitli güvenlik cihazları arasından da kişiler seçimlerini yapabilir. Geniş bir ürün skalasına sahip olan Kodak, bilgisayar ve tablet aksesuar seçeneklerini de kişilere sunmaktadır. Ayrıca kartuş ve toner de bulmak mümkün olup, mürekkep püskürtmeli yazıcı, dürbün teleskop ve farklı güvenlik sistemleri için gerekli olan araç ve gereçleri de bulunabilmektedir. Kodak fotoğraf makineleri arasında pek çok farklı özellikte ve tasarımda model bulunmaktadır. Kişilerin bu fotoğraf makinesi seçeneklerinin arasından, beklentilerini karşılayacak seçimler yapabilmeleri mümkündür. Daha profesyonel çekimler için tasarlanmış olan fotoğraf makineleri çok fonksiyonlu yapıları sayesinde kişilere daha detaylı ve daha kaliteli bir çekim olanağı sunmaktadır. Farklı renklerde ve özelliklerde tasarlanmış olan profesyonel fotoğraf makineleri, ayarlanabilir ve değiştirilebilir lens seçimleri sayesinde kişilere istedikleri çözünürlükte bir çekim deneyimi sunar. Bunun yanı sıra belli bir poz kapasitesi ile tasarlanmış kulan at fotoğraf makineleri de Kodak bünyesinde bulunmaktadır. Farklı renkleri bulunan bu makineler, pek çok kişinin ilgisini çekmekte olup, tercihleri arasında da yer alır. Bunun yanı sıra iç kısmında baskı kâğıdı bulunan minimal formlara sahip farklı fotoğraf makinelerini de bulabilmek mümkündür. Fotoğraf makinelerinin kendi hafızaları bulunduğu gibi, artırılabilir hafıza destekleri de bulunur. Bu kapsamda görüntüleri daha uzun süre saklamak ve daha çok görüntüyü aynı anda muhafaza etmek mümkün olmaktadır. Retro tasarımlar arasından tercihler yapılarak daha farklı ve daha estetik bir makineye sahip olunabilmektedir.

Kodak ile Yeni Yerler Keşfedin

En çok tercih edilen fotoğraf makineleri arasında bulunan Kodak mini shot modeli ile daha farklı ve pratik bir görüntü çekimi yapılabilmektedir. Özgün dış tasarımı ile kişilere görsel olarak da daha estetik bir görünüm vaat eder. Farklı renkleri mevcut olan bu tasarım ile kişiler istedikleri renk tonunda seçimler yaparak kendi tarzlarını yansıtabilir. Ürünün en öne çıkan özelliği, fotoğraf çektikten sonra dijital baskı ile fotoğrafın çıkarılmasına olanak vermesidir. Anında dijital baskı özelliği, pek çok kişinin beğenisini kazanmakta olup, ürüne olan talebi de yükseltmektedir. 1,7 inç ekranı sayesinde görüntünün daha iyi görüntülenmesine olanak verir. LCD ekrana sahip olup, 10 MP anında baskı seçeneği ile popüler fotoğraf makinesi seçenekleri arasında yer alır. Ürün dijital fotoğraf makinesi kategorisinde yer almak beraber, akıllı telefondan baskı yapılabilmesine de olanak vermektedir. 4 Bass Tech baskı teknolojisine sahip olan ürün, parmak izi yapmayan, su geçirmeyen ve yırtılmayacak kalitede üstün bir performans sunmaktadır. Otomatik odaklama, pozlama, gama düzeltme ve beyaz dengesi ile kişilere daha kaliteli bir fotoğraf çekimi sunmaktadır. Baskılar yüksek kalitede olup 5,33x8,64 cm boyutlarına sahiptir. Bluetooth bağlantısına da olanak veren teknolojisi sayesinde akıllı cihazlara bağlanılabilmektedir. Ürünün uygulamasını akıllı cihazlara indirerek filtre ve efekt eklemesi yapılabilmektedir. Birbirinden farklı efektler kullanılabilir olup, daha spesifik pozlar elde edebilme olanağı da bulunmaktadır. Açık mavi, açık pembe, siyah ve beyaz renkleri mevcut olup, kişiler istedikleri renk seçimini yaparak kullanım sağlayabilirler. Kodak film ise, tüm fotoğraf makinelerine uygun olan film kapsüllerini bulabilmek mümkündür. Filmlerin poz sayısı farklılık gösterebilmekle beraber, kişiler taleplerini karşılayacak kapasiteye sahip filmlerden seçimlerini yapabilir. Her türlü makine için uygun olan filmi bulabilme imkanı vardır. Bu kapsamda renkli negatif filmlerin 200’lü olan paketleri de tercih edilebilir. Geziler ve seyahatler için yüksek poz kapasitesine sahip olan bu filmler ile daha fazla fotoğraf çekebilmek mümkündür. Ayrıca filmlerin yedeklerini de taşımak, fotoğraf çekiminin yarım kalmadan tamamlanabilmesine de olanak vermektedir. Bu sebeple de pek çok kişi Kodak bünyesindeki renkli negatif filmleri tercih etmektedir. Fotoğraf makineleri için yüksek kalitede oluşturulmuş negatif filmler, daha kaliteli bir baskı deneyiminin yaşanmasına olanak verir. Filmlerin yanma durumuna karşılık özel olarak tasarlanmakta olan Kodak bünyesindeki filmler, bu özelliği ile kişilerin memnuniyetlerinin de artmasına olanak sağlamaktadır.

Kodak ile Fotoğraflar Daha Canlı

Diğer bir fotoğraf makinesi ise Kodak pixpro olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Pixpro olarak tasarlanmış kamera çeşitleri, özellikleri ve tasarımları ile birbirinden ayrılmaktadır. Bu kapsamda daha çok, günlük kullanımlalar için ön plana çıkan dijital fotoğraf makineleri tercih edilebilmektedir. Şarj edilebilir pil yapısı sayesinde kişilere konforlu ve pratik bir kullanım sunar. HD video seçeneği, açılabilir lens yapısı ve 5X optik zoom seçeneği ile pek çok kişinin beğenisini kazanmakta olan bu kullanışlı ürünler seçilebilmekledir. Daha profesyonel görüntüler yakalamak içinse, geliştirilmiş olan farklı pro makineler bulunmaktadır. Bu kapsamda farklı mercek yapılarına sahip olan fotoğraf makineleri tercih edilebilir. Ayarlanabilir zoom kalitesi sayesinde kişiler daha canlı ve detaylı fotoğraf çekimi deneyimi sunan bu çok fonksiyonlu makineler ile en ince detaylar yakalanabilmektedir. Bunların yanı sıra ekstrem sporlar için de geliştirilmiş pro seçecekleri bulunmaktadır. Farklı özelliklerde tasarlanmış olan aksiyon kameraları bu kullanımlar için tercih edilebilmektedir. Hem gece hem de gündüz görüşü olan aksiyon kameraları, geniş açı görüntü yakalama teknolojisi ile kişilere konforlu bir kullanım sunmaktadır. Video çekimi için özel olarak tasarlanmış olup, uzaktan kumanda edilebilme özelliği ile alanında farklılık yaratmaktadır. Artırılabilir hafıza seçeneği ile Micro SD kart kullanımına uygundur. Kolay kullanılabilir yapısı sayesinde kişilere maksimum pratiklik sağlamaktadır. Diğer bir pro kamera seçeneği ise su altı görüş kamerasıdır. Suyun altına dalış gibi profesyonel sporlar için ya da daha amatör kullanımlar için tercih edilebilmektedir. Maksimum görüntü netliği sağlayan teknolojisi sayesinde hem fotoğraf çekimi hem de video çekimi yapabilmek mümkündür. Kişiler kullanım alanlarına göre pro kamera seçenekleri arasından tercihlerini yapabilir. Fotoğraf makineleri dışında Kodak kamera seçeneklerini de bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda farklı fonksiyonları ile kullanıcılara sunulan pek çok farklı kamera modeli bulunmaktadır. Kamera tasarımları, ergonomik yapıları sayesinde kişilere rahat ve kullanışlı bir çekim deneyimi sunmaktadır. Ayarlanabilir açı formatında geliştirilmiş ekran özelliği sayesinde görüntü daha rahat bir biçimde takip edilebilmektedir. Otomatik netleme, beyaz ayarı ve farklı efekt seçenekleri ile zenginleştirilmiş olan kameralar, kişilere kaliteli bir kullanım sunmaktadır. Uzaktan kumanda seçeneği ile rahat bir şekilde ayarlanabilmesi mümkündür. Hafıza kart desteği mevcut olup, USB girişi de bulunmaktadır. Böylece ara kablolar sayesinde başka bir cihaz bağlanarak görüntü izleme olanağı sunar. Hafif yapısı sayesinde bileği yormadan uzun süre çekim yapabilme imkânı sağlamaktadır. Farklı zoom seçenekleri ile donatılmış kamera çeşitleri arasında seçimler yapılabilmektedir.

Kodak ile Pratik Çekimler

Kodak ile pratik bir çekim yapabilme imkânı bulunmaktadır. Bu kapsamda geliştirilmiş olan tek kullanımlık çek – at formatındaki fotoğraf makinelerini seçebilmek mümkündür. Kodak funsaver küçük yapısı ve farklı poz kapasiteleri ile kişilere pratik bir fotoğraf makinesi elde etme imkanı sunmaktadır. Küçük ve hafif tasarımı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Üstün çekim kalitesi sayesinde kişilerin beklentilerini karşılayacak görüntülere ulaşmasına olanak verir. Şık tasarımı ile pek çok kişinin beğenerek kullanım sağladığı alternatif fotoğraf makineleri arasında yer almaktadır. 27 pozluk olan tasarımları bulunmakla beraber, sonrasında dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir. Kodak çek at kamera olarak kullanıcılara sunulan bu pratik ve küçük yapılı fotoğraf makinesi ile istenilen her türlü çekimi yapabilme imkanı elde etmek mümkündür. Küçük yapısı ile kullanıcılara sunulmakta olan diğer bir fotoğraf makinesi seçeneği ise Kodak printomatic seçeneğidir. Teknoloji ile harmanlanarak özel olarak geliştirilmiş olan şık tasarımlı bir üründür. Bu kapsamda hem dış tasarımı hem de işlevsel özellikleri sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği fotoğraf makineleri arasında yer almaktadır. 10 mega piksel çözünürlüğe sahip olarak tasarlanan printomatic, aynı zamanda çekmiş olduğu fotoğrafları fotoğraf kağıdına basabilmektedir. Kişiler kendi çekmiş olduğu fotoğraflara anında ulaşabilmekte olup, fotoğrafçıya gerek kalmadan kendi baskılarını yapabilmektedir. En büyük özelliği, anında fotoğraf basabilme olarak bilinen bu ürün, aynı zamanda ergonomik tasarımı sayesinde de kişilere konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Pratik bir ürün olmakla beraber, estetik görüntüsü ve farklı renk seçenekleri ile popüler fotoğraf makinesi seçenekleri arasında yer alır. Kodak instamatic fotoğraf makinesi, Retro tasarımı ile pek çok kişinin beğenesini kazanmaktadır. Kaliteli çekim imkânı sunan bu ürün, aynı zamanda şık ve nostaljik bir tasarıma sahiptir. 126 film kadraj seçeneği ile 43 mm f/11 akrilik lens formatında tasarlanmaktadır. USB girişi sayesinde fotoğraf ve video alışverişi sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra çekilen fotoğraf ve videoları ara kablo kullanarak televizyona veya başka bir cihaza aktarabilmek de mümkündür. Flaşlı yapısı ve estetik görüntüsü ile kişilere maksimum konfor sağlamaktadır. Uzun süre kullanımlar için uygun olan bu tasarım, dış görünümü ile de dekoratif bir seçim olarak değerlendirilebilmektedir.

Kodak ile Profesyonel Görüntüler Elde Edin

Fotoğraf makinelerinin pil ömrü farklılık gösterebilmekte olup, yenilenebilir veya doldurulabilir pil seçenekleri mevcuttur. Bu kapsamda Kodak pil seçenekleri arasından cihaza uygun olan pil seçimi yapılabilmektedir. Kaliteli yapıları sayesinde uzun süre kullanım sağlamak mümkün olmakla beraber, farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde kolaylıkla pil seçimi yapabilmek mümkün olmaktadır. Pil seçenekleri arasında ön plana çıkan pil modeli ise Kodak easyshare olarak bilinmektedir. Batarya pil olarak tasarlanmış olan bu kullanışlı seçenek ile pek çok farklı modeldeki cihaza uyumlu bir seçim yapılabilmektedir. Bu özelliği ile de kişilerin öncelikli olarak tercih ettiği pil seçimleri arasında yer alır. Easyshare pil seçeneği mevcut olmakla birlikte, uygulamasını da kullanabilmek mümkündür. Kodak bünyesinde geliştirilmiş olan bu fotoğraf uygulaması ile farklı efektler ve düzenlemeler kolaylıkla yapılabilmektedir. Konforlu ve pratik bir kullanıma olanak veren bu uygulama, pek çok kişinin beğenerek kullanıldığı uygulamalar arasında yer alır. Profesyonel görüntüler yakalanabilmesine olanak veren Kodak bünyesindeki tasarımlar ile kaliteli ve net görüntüler elde edebilmek mümkündür. Seçilecek olan fotoğraf makinesine göre pil, film ve baskı kâğıdının da cihaza uyumlu olarak seçilmesi gerekir. Bu kapsamda Kodak fotoğraf kâğıdı seçenekleri, kişilerin tercih ettiği fotoğraf makinelerine uyumlu olarak tasarlanmakladır. Bu sebeple de kullanım sağlanan cihaza uygun bir fotoğraf kâğıdı seçebilmek mümkündür. Özellikle kendi kendine anında baskı özelliği ile üretilmiş olan fotoğraf makineleri için, özel olarak tasarlanmış olan kağıtların kullanılması gerekir. Herhangi bir kağıt kullanımı cihazın çeşitli sorunlar ile karşılaşmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple de her cihaza uygun olarak tasarlanmış fotoğraf kağıtları arasından seçimler yapılmalıdır. Kodak tarayıcı, fotoğraf kağıtlarının kullanılarak fotoğraf basımına olanak veren yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Kullanışlı ve pratik bir ürün olmakla beraber, kaliteli bir baskı deneyimi yaşanmasına da olanak verir. Boyutlara göre farklı ölçülemeler yapılabilmektedir. Kişilerin tercihlerine göre farklılık gösterebilecek olan fotoğraf baskılarının istenilen boyutlarda olabilmesi için buna uygun bir fotoğraf kağıdı seçimi yapılmalıdır. Kodak bünyesinde bulunan diğer ürünlerden biri de filmler olarak bilinir. Bu kapsamda en çok tercih edilen film ölçüsü ise Kodak 35mm film olarak bilinmektedir. Film kalitesi ve boyutunun cihaza uygun olarak seçilmesi önemlidir. 35 mm film olarak tasarlanmakta olan film seçenekleri, pek çok cihaza uyumlu olabilecek tasarıma sahip olduğu için kişilerin tercih ettiği film seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu detay göz önünde bulundurularak seçimlerin yapılması gerekmektedir.

Kodak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kodak Türkiye kapsamında bulunan ürünler ile kaliteli ve pratik bir şekilde fotoğraf ve video çekileri yapabilmek mümkündür. Bu alanda geliştirilmiş pek çok ürün bulunmakla beraber, bu ürünler tasarımları ile de pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. Kodak fotoğrafçı profesyonelliğinde tasarlanmakta olan makineleri ile kullanıcılara daha net ve daha canlı çekim imkanı sunmaktadır. Farklı olarak tasarlanmakta olan ürünler arasından kişiler, beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip fotoğraf makinesi ve kamera seçimlerini yapabilirler. Bu kapsamda dijital fotoğraf makineleri, su altı makineleri, aksiyon kameraları, çek at formatında tasarlanmış kameralar gibi farklı özellikler ile donatılmış olan cihazlar bulunmaktadır. Pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan Retro tasarımlı kameralar ise, kaliteli bir çekim sunmakla beraber, görsel anlamda da şık bir seçim olarak tercih edilmektedir. Kodak fotoğraf makinesi eski görünümlü olarak kullanıcılara sunulan Retro tarzındaki makineler ile nostaljik bir görünüm elde edebilmek mümkündür. Eski görünümlü makineler kullanılarak dekoratif görünümler de elde edilebilmektedir. Farklı renkleri ve tasarımları mevcut olan bu makineler arasından, kişiler kullanım sağlayacakları alanlara uygun olacak kombinasyonları yaratabilirler. Kodak şipşak fotoğraf makinesi ise, kişilere daha hızlı bir şekilde fotoğraf çekimi sunmaktadır. Bu makinelerin en belirgin özelliği ise, baskı yapabilecek teknolojiye sahip olmalarıdır. İç kısmında bulunan fotoğraf kağıdı sayesinde istenilen görüntünün anında basılabilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra çek at formatında tasarlanmış fotoğraf makineleri de tercih edilebilmektedir. Kodak bünyesinde bulunan diğer bir teknolojik ürün ise Kodak dijital çerçeve tasarımlarıdır. Bu tasarımlar, kişilere istedikleri fotoğrafı farklı zamanlarda değiştirebilme olanağı sunarak, farklı fotoğrafların sergilenebilmesini sağlamaktadır. Boyutları farklılık gösteren bu çerçeveler ile ekranda istenilen fotoğrafı görebilmek mümkündür. USB girişlerinin yanı sıra SD kart girişleri de bulunan dijital çerçeve modelleri, pek çok kişinin beğenisini kazanarak, en çok tercih edilen dijital ürünler arasında yer alır. Farklı renkleri mevcut olmakla birlikte, kişiler kullanım alanlarında uyumu yakalamak adına farklı seçimler yapabilir. Çerçeveler masa üstü kullanım için uygun olmakla birlikte duvara da kolaylıkla monte edilebilmektedir. LCD renkli ekrana sahip olan bu kullanışlı ürünler ile kaliteli bir fotoğraf görüntüleme mümkün olmaktadır. Tüm Kodak ürünlerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyerek, kolaylıkla satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.