"

Kodak

" araması için 817 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Ses Getiren Kodak Ürünleri Trendyol'da!

Kodak, fotoğraf ile ilgili her detayı kaliteli bir üretimle kişilere sunan, alanında öncü markalar arasında yer alır. Bu kapsamda üretmiş olduğu farklı donanımlara sahip özgün fotoğraf makineleri ile pek çok kişinin tercihleri arasında bulunur. Makinelerin yanı sıra diğer yardımcı ürünlerle de kişilere konforlu bir çekim deneyimi sunar. Kodak bünyesinde dijital fotoğraf makineleri bulunduğu gibi, makine ve kameralar için üretilmiş özel aksesuarları da bulabilme imkanı vardır. Bunun yanı sıra fotokopi kağıdı, pil ve şarj cihazları, aksiyon kamera, lazer yazıcı, tarayıcı, çeşitli güvenlik cihazları arasından da kişiler seçimlerini yapabilir. Geniş bir ürün skalasına sahip olan Kodak online olarak bilgisayar ve tablet aksesuar seçeneklerini de kişilere sunar. Ayrıca kartuş ve toner de bulmak mümkün olup, mürekkep püskürtmeli yazıcı, dürbün teleskop ve farklı güvenlik sistemleri için gerekli olan araç ve gereçleri de bulunabilir. Kodak fotoğraf yazıcısı çeşitleri arasında pek çok farklı özellikte ve tasarımda model bulunur. Kişilerin bu cihaz seçeneklerinin arasından, beklentilerini karşılayacak seçimler yapabilmeleri mümkündür. Profesyonel çekimler için tasarlanmış olan fotoğraf makineleri çok fonksiyonlu yapıları sayesinde kişilere detaylı ve kaliteli bir çekim olanağı sunar. Farklı renklerde ve özelliklerde tasarlanmış olan profesyonel fotoğraf makineleri, ayarlanabilir, değiştirilebilir Kodak lens seçimleri sayesinde kişilere istedikleri çözünürlükte bir çekim deneyimi sunar. Bunun yanı sıra belli bir poz kapasitesi ile tasarlanmış kullan at fotoğraf makineleri de Kodak bünyesinde bulunur. Farklı renkleri bulunan bu makineler, pek çok kişinin ilgisini çekmekte olup, tercihleri arasında da yer alır. Bunun yanı sıra iç kısmında baskı kâğıdı bulunan minimal formlara sahip farklı cihaz çeşitlerini de bulabilmek mümkündür. Bu cihazların kendi hafızaları bulunduğu gibi, arttırılabilir hafıza destekleri de bulunur. Bu kapsamda görüntüleri uzun süre saklamak ve birden fazla görüntüyü aynı anda muhafaza etmek mümkün olur. Retro tasarımlar arasından tercihler yapılarak farklı ve estetik bir makineye sahip olunabilir. Tüm Kodak yazıcı ürün çeşitlerini Trendyol üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kaliteli Kodak Tasarımları

Kaliteli Kodak Tasarımları

En çok tercih edilen fotoğraf makineleri arasında bulunan Kodak mini shot modeli ile farklı ve pratik bir görüntü çekimi yapılabilir. Özgün dış tasarımı ile kişilere görsel olarak da estetik bir görünüm vadeder. Farklı renkleri mevcut olan bu tasarım ile kişiler istedikleri renk tonunda seçimler yaparak kendi tarzlarını yansıtabilir. Ürünün öne çıkan özelliği, resim çektikten sonra dijital baskı ile çıkarılmasına olanak vermesidir. Anında dijital baskı özelliği, pek çok kişinin beğenisini kazanmakta olup ürüne olan talebi de yükseltir. 1,7 inç ekranı sayesinde görüntünün iyi görüntülenmesine olanak verir. LCD ekrana sahip olup, 10 MP anında baskı seçeneği ile popüler fotoğraf makinesi seçenekleri arasında yer alır. Ürün dijital fotoğraf makinesi kategorisinde yer almak beraber, akıllı telefondan baskı yapılabilmesine de olanak verir. 4 Bass Tech baskı teknolojisine sahip olan ürün, parmak izi yapmayan, su geçirmeyen ve yırtılmayan kalitede üstün bir performans sunar. Otomatik odaklama, pozlama, gama düzeltme ve beyaz dengesi kişilere kaliteli bir çekim imkanı sunar. Baskılar yüksek kalitede olup 5,33x8,64 cm boyutlarına sahiptir. Bluetooth bağlantısına da olanak veren teknolojisi sayesinde akıllı cihazlara bağlanabilir. Ürünün uygulamasını akıllı cihazlara indirerek filtre ve efekt eklemesi yapılabilir. Birbirinden farklı efektler kullanılabilir olup spesifik pozlar elde edebilme olanağı da bulunur. Açık mavi, açık pembe, siyah ve beyaz renkleri mevcut olup, kişiler istedikleri renk seçimini yaparak kullanım sağlayabilirler. Kodak film ise, tüm fotoğraf makinelerine uygun olan film kapsüllerini bulabilmek mümkündür. Filmlerin poz sayısı farklılık gösterebilmekle beraber, kişiler taleplerini karşılayacak kapasiteye sahip filmlerden seçimlerini yapabilir. Her türlü makine için uygun olan filmi bulabilme imkanı vardır. Bu kapsamda renkli negatif filmlerin 200’lü olan paketleri de tercih edilebilir. Geziler ve seyahatler için yüksek poz kapasitesine sahip olan bu filmler ile fazla çekim yapmak mümkündür. Ayrıca filmlerin yedeklerini de taşımak, fotoğraf çekiminin yarım kalmadan tamamlanabilmesine de olanak verir. Bu sebeple de pek çok kişi Kodak bünyesindeki renkli negatif filmleri tercih eder. Fotoğraf makineleri için yüksek kalitede oluşturulmuş negatif filmler, kaliteli bir baskı deneyiminin yaşanmasına olanak verir. Filmlerin yanma durumuna karşılık özel olarak tasarlanmakta olan Kodak bünyesindeki filmler, bu özelliği ile kişilerin memnuniyetlerinin de artmasına olanak sağlar. Diğer bir cihaz çeşidi ise Kodak pixpro olarak müşterilere sunulur. Pixpro olarak tasarlanmış kamera çeşitleri, özellikleri ve tasarımları ile birbirinden ayrılır. Bu kapsamda genellikle, günlük kullanımlar için ön plana çıkan dijital fotoğraf makineleri tercih edilebilir. İhtiyacınıza uygun bütün parçaları Trendyol’dan temin edebilir, aynı zamanda Kodak projeksiyon seçeneklerine de kolaylıkla göz atabilirsiniz.

Benzersiz Performansı ile Kodak Seçenekleri

Benzersiz Performansı ile Kodak Seçenekleri

Şarj edilebilir pil yapısı sayesinde kişilere konforlu ve pratik bir kullanım sunar. HD video seçeneği, açılabilir lens yapısı ve 5X optik zoom seçeneği ile pek çok kişinin beğenisini kazanmakta olan bu kullanışlı ürünler seçilebilir. Profesyonel görüntüler yakalamak içinse geliştirilmiş olan farklı pro makineler bulunur. Bu kapsamda farklı mercek yapılarına sahip olan fotoğraf makineleri tercih edilebilir. Ayarlanabilir zoom kalitesi sayesinde kişilere canlı ve detaylı çekim deneyimi sunan bu çok fonksiyonlu makineler ile ince detaylar yakalanabilir. Bunların yanı sıra ekstrem sporlar için de geliştirilmiş pro seçecekleri bulunur. Farklı özelliklerde tasarlanmış olan aksiyon kameraları bu kullanımlar için tercih edilebilir. Hem gece hem de gündüz görüşü olan aksiyon kameraları, geniş açı görüntü yakalama teknolojisi ile kişilere konforlu bir kullanım sunar. Video çekimi için özel olarak tasarlanmış olup, uzaktan kumanda edilebilme özelliği ile alanında farklılık yaratır. Arttırılabilir hafıza seçeneği ile Micro SD kart kullanımına uygundur. Kolay kullanılabilir yapısı sayesinde kişilere maksimum pratiklik sağlar. Diğer bir pro kamera seçeneği ise sualtı görüş kamerasıdır. Suyun altına dalış gibi profesyonel sporlar için ya da amatör kullanımlar için tercih edilebilir. Maksimum görüntü netliği sağlayan teknolojisi sayesinde hem poz hem de video çekimi yapabilmek mümkündür. Kişiler kullanım alanlarına göre pro kamera seçenekleri arasından tercihlerini yapabilir. Fotoğraf makineleri dışında Kodak kamera seçeneklerini de bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda farklı fonksiyonları ile müşterilere sunulan pek çok farklı kamera modeli bulunur. Kamera tasarımları, ergonomik yapıları sayesinde kişilere rahat ve kullanışlı bir çekim deneyimi sunar. Ayarlanabilir açı formatında geliştirilmiş ekran özelliği sayesinde görüntü rahat bir biçimde takip edilebilir. Otomatik netleme, beyaz ayarı ve farklı efekt seçenekleri ile zenginleştirilmiş olan kameralar, kişilere kaliteli bir kullanım sunar. Uzaktan kumanda seçeneği ile rahat bir şekilde ayarlanabilmesi mümkündür. Hafıza kart desteği mevcut olup, USB girişi de bulunur. Böylece ara kablolar sayesinde başka bir cihaz bağlanarak görüntü izleme olanağı sunar. Farklı özellikleri ile dikkat çeken ürünleri ve Kodak indirimlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kodak Ayrıcalığıyla Pratik Çekimler

Kodak Ayrıcalığıyla Pratik Çekimler

Kodak tavsiyelerinden yola çıkarak pratik bir çekim yapabilme imkanı elde etmeniz oldukça kolaydır. Bu kapsamda geliştirilmiş olan tek kullanımlık çek at formatındaki cihaz seçeneklerini seçmek mümkündür. Kodak funsaver küçük yapısı ve farklı poz kapasiteleri ile kişilere pratik bir fotoğraf makinesi elde etme imkanı sunar. Küçük ve hafif tasarımı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Üstün çekim kalitesi sayesinde kişilerin beklentilerini karşılayacak görüntülere ulaşmasına olanak verir. Şık tasarımı ile pek çok kişinin beğenerek kullanım sağladığı alternatif fotoğraf makineleri arasında yer alır. 27 pozluk olan tasarımları bulunmakla beraber, sonrasında dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Kodak çek at kamera olarak müşterilere sunulan bu pratik ve küçük yapılı makine ile istenilen her türlü çekimi yapabilme imkanı elde etmek mümkündür. Küçük yapısı ile müşterilere sunulmakta olan diğer bir fotoğraf makinesi seçeneği ise Kodak printomatic seçeneğidir. Teknoloji ile harmanlanarak özel olarak geliştirilmiş olan şık tasarımlı bir üründür. Bu kapsamda hem dış tasarımı hem de işlevsel özellikleri sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği fotoğraf makineleri arasında yer alır. 10 mega piksel çözünürlüğe sahip olarak tasarlanan printomatic, aynı zamanda çekmiş olduğu fotoğrafları özel kağıdına basılabilir. Kişiler kendi çekmiş olduğu resimlere anında ulaşabilmekte olup fotoğrafçıya gerek kalmadan kendi baskılarını yapabilir. Sevilen özelliği, anında baskı yapabilme olarak bilinen bu ürün, aynı zamanda ergonomik tasarımı sayesinde de kişilere konforlu bir kullanım sağlar. Pratik bir ürün olmakla beraber, estetik görüntüsü ve farklı renk seçenekleri ile popüler fotoğraf makinesi seçenekleri arasında yer alır. Trendyol ayrıcalığı ile satışa sunulan Kodak modellerini anında satın alabilirsiniz.

Her Arayışa Yönelik Kodak Çeşitleri

Her Arayışa Yönelik Kodak Çeşitleri

Kodak instamatic fotoğraf makinesi, Retro tasarımı ile pek çok kişinin beğenisini kazanır. Kaliteli çekim imkânı sunan bu ürün, aynı zamanda şık ve nostaljik bir tasarıma sahiptir. 126 film kadraj seçeneği ile 43 mm f/11 akrilik lens formatında tasarlanır. USB girişi sayesinde resim ve video alışverişi sağlanabilir. Bunun yanı sıra çekilen fotoğraf ve videoları ara kablo kullanarak televizyona ya da başka bir cihaza aktarabilmek de mümkündür. Flaşlı yapısı ve estetik görüntüsü ile kişilere maksimum konfor sağlar. Uzun süre kullanımlar için uygun olan bu tasarım, dış görünüşü ile de dekoratif bir seçim olarak değerlendirilebilir. Fotoğraf makinelerinin pil ömrü farklılık göstermekte olup, yenilenebilir ya da doldurulabilir pil seçenekleri mevcuttur. Bu kapsamda Kodak pil seçenekleri arasından cihaza uygun olan pil seçimi yapılabilir. Kaliteli yapıları sayesinde uzun süre kullanım sağlamak mümkün olmakla beraber, farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde kolaylıkla pil seçimi yapabilmek mümkün olur. Pil seçenekleri arasında ön plana çıkan pil modeli ise Kodak easyshare olarak bilinir. Batarya pil olarak tasarlanmış olan bu kullanışlı seçenek ile pek çok farklı modeldeki cihaza uyumlu bir seçim yapılabilir. Bu özelliği ile de kişilerin öncelikli olarak tercih ettiği pil seçimleri arasında yer alır. Easyshare pil seçeneği mevcut olmakla birlikte, uygulamasını da kullanabilmek mümkündür. Marka bünyesinde geliştirilmiş olan bu fotoğraf uygulaması ile farklı efektler ve düzenlemeler kolaylıkla yapılabilir. Konforlu ve pratik bir kullanıma olanak veren bu uygulama, pek çok kişinin beğenerek kullanıldığı uygulamalar arasında yer alır. Trendyol’un müşterilerine sağladığı avantajlardan yararlanarak Kodak anahtarlık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Kodak gözlük seçeneklerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleriyle Beğeni Kazanan Kodak Ürünleri

Gelişmiş Özellikleriyle Beğeni Kazanan Kodak Ürünleri

Seçilecek olan fotoğraf makinesine göre pil, film ve baskı kağıdının da cihaza uyumlu olarak seçilmesi gerekir. Bu kapsamda Kodak fotoğraf kağıdı seçenekleri, kişilerin tercih ettiği makinelere uyumlu olarak tasarlanır. Bu sebeple de kullanım sağlanan cihaza uygun bir kağıt seçebilmek mümkündür. Özellikle kendi kendine anında baskı özelliği ile üretilmiş olan fotoğraf makineleri için, özel olarak tasarlanmış olan kağıtların kullanılması gerekir. Herhangi bir kağıt kullanımı cihazın çeşitli sorunlar ile karşılaşmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple de her cihaza uygun olarak tasarlanmış fotoğraf kağıtları arasından seçimler yapılması gerekir. Kodak tarayıcı, fotoğraf kağıtlarının kullanılarak basıma olanak veren yardımcı ürünler arasında yer alır. Kullanışlı ve pratik bir ürün olmakla beraber, kaliteli bir baskı deneyimi yaşanmasına da olanak verir. Boyutlara göre farklı ölçümlemeler yapılabilir. Kişilerin tercihlerine göre farklılık gösterebilecek olan baskıların istenilen boyutlarda olabilmesi için buna uygun bir fotoğraf kağıdı seçimi yapılması gerekir. Markanın bünyesinde bulunan diğer ürünlerden biri de filmler olarak bilinir. Bu kapsamda sık tercih edilen film ölçüsü ise Kodak 35mm film olarak bilinir. Film kalitesi ve boyutunun cihaza uygun olarak seçilmesi önemlidir. 35 mm film olarak tasarlanmakta olan film seçenekleri, pek çok cihaza uyumlu olabilecek tasarıma sahip olduğu için kişilerin tercih ettiği film seçenekleri arasında yer alır. Bu detay göz önünde bulundurularak seçimlerin yapılması gerekir. Kodak Türkiye kapsamında bulunan ürünler ile kaliteli ve pratik bir şekilde fotoğraf ve video çekimleri yapabilmek mümkündür. Bu alanda geliştirilmiş pek çok ürün bulunmakla beraber, bu ürünler tasarımları ile de pek çok kişinin dikkatini çeker. Tüm bunların yanı sıra Kodak DVD tasarımları, müşterilerin beğenisine sunulan parçalar arasında yerini alır. Kodak ayrıcalığı ile üretimi yapılan tasarımlara Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Avantajlı Kodak Fırsatları

Avantajlı Kodak Fırsatları

Kodak satın alma seçeneklerindeki avantajlar sayesinde fotoğrafçı profesyonelliğinde tasarlanmakta olan makineleri ile müşterilere net ve canlı çekim imkanı sunar. Farklı olarak tasarlanmakta olan ürünler arasından kişiler, beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip fotoğraf makinesi ve kamera seçimlerini yapabilirler. Bu kapsamda dijital fotoğraf makineleri, su altı makineleri, aksiyon kameraları, çek at formatında tasarlanmış kameralar gibi farklı özellikler ile donatılmış olan cihazlar bulunur. Kodak fotoğraf makinesi, eski görünümlü olarak müşterilere sunulur. Retro tarzındaki makineler ile nostaljik bir görünüm elde edebilmek mümkündür. Eski görünümlü makineler kullanılarak dekoratif görünümler de elde edilebilir. Farklı renkleri ve tasarımları mevcut olan bu makineler arasından, kişiler kullanım sağlayacakları alanlara uygun olacak kombinasyonları yaratabilirler. Şipşak fotoğraf makinesi ise, kişilere hızlı bir şekilde fotoğraf çekimi sunar. Bu makinelerin belirgin bir özelliği ise, baskı yapabilecek teknolojiye sahip olmalarıdır. Bunun yanı sıra çek at formatında tasarlanmış fotoğraf makineleri de tercih edilebilir. Markanın bünyesinde bulunan diğer bir teknolojik ürün ise dijital çerçeve tasarımlarıdır. Bu tasarımlar, kişilere istedikleri fotoğrafı farklı zamanlarda değiştirebilme olanağı sunarak, farklı fotoğrafların sergilenebilmesini sağlar. Boyutları farklılık gösteren bu çerçeveler ile ekranda istenilen görüntüyü görebilmek mümkündür. USB girişlerinin yanı sıra SD kart girişleri de bulunan dijital çerçeve modelleri, pek çok kişinin beğenisini kazanarak çok tercih edilen dijital ürünler arasında yer alır. Farklı renkleri mevcut olmakla birlikte, kişiler kullanım alanlarında uyumu yakalamak adına farklı seçimler yapabilir. Çerçeveler masa üstü kullanım için uygun olmakla birlikte duvara da kolaylıkla monte edilebilir. Müşteri deneyimlerinden yararlanmak için Kodak yorum kısmını inceleyebilirsiniz. Kodak kullananların paylaşımları sayesinde yüksek oranda fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm Kodak fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyerek kolaylıkla satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.