Marka
Model
Fiyat
Renk
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Mikrofon
Garanti Tipi
Çoklu Bağlantı
Dinleme Süresi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Torima

" araması için 633 sonuç listeleniyor

Torima Kulaklık Modelleri ile Keyifli Vakitler

Çevredeki sesleri engelleyerek müzik keyfini son noktada yaşamak isteyenlerin bir numaralı tercihi kulaklıklar olmakta, Torima markasındaki kulaklıklar da aslında aynı amaç ile kullanılmaktadır. Hem kulak içi hem de kulak üstü modellerin yanında farklı renk alternatiflerinin sağlandığı bu ürünlerin pek çok avantajı bulunmakta, kulaklık dışında akıllı saat gibi farklı ürünlere de ulaşmak ve kullanmak mümkün olmaktadır. Hem evde hem de dışarıda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünün birçok çeşidi bulunmakta ve sizi yeni bir dünyaya geçirerek kaliteli bir ses ile kaliteli vakit geçirmenize yardımcı olmaktadır. Torima kulaklık, her cinsiyet ve genç yaşlı her yaş için de sık sık tercih edilen ürünlerinden biri olarak düşünülmekte ve de özellikle kablosuz olma avantajıyla oldukça kullanışlı bir ürün olarak ortaya çıkmaktadır.

Konfor Alanınızdan Çıkmadan Konfor Veren Torima Kulaklık

Konfor Alanınızdan Çıkmadan Konfor Veren Torima Kulaklık

Torima Bluetooth kulaklık modelleri çok fazla tercih edildiğinden ve kablosuz olduğundan her an her yerde kolaylıkla taşınabilir. Dilerseniz yolculuklarda ya da tatillerinizde bile en iyi yardımcınız olabilmektedir. Hem müzik dinlemek için konfor sağlayan hem de video izlemek için ilgi çekici yöntemlerin başında yer alan bu ürünler kendi odanızda bile dolaşırken ya da farklı yerlere gittiğinizde bile sesten kopmadan istediğiniz içeriği dinlemenize yardımcı olmaktadır. Bu tarz ürünler ve modeller sayesinde sadece müzik dinlemek gibi konulara değil, aynı zamanda aramalarınıza da kolay bir şekilde katkı sağlamaktadır ve bu sayede bir yere bağlı kalmadan her şekilde arama yapabilir hale gelebilirsiniz. Size evinizde ya da dışarıda yardımcı olan bu tarz ürünlerin en gözde olan modeli ise Torima i12 olarak ortaya çıkmaktadır. Müzik dinlerken aramalarınıza bir yanıt bulmak için kullanabileceğiniz gibi kablosuz olma avantajı sayesinde her yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca şık tasarımıyla ve rahat kullanımıyla diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Kabloların karışmasını engelleme özelliği ve yüksek kalitede sesiyle en iyi araçlardan biri olan bu ürüne tek tıkla ya da iki tıkla birçok görev atayabilir ve 6 saat bekleme süresiyle neredeyse her şeyi halledebilirsiniz. Yaklaşık 400 mAh kapasitesi bulunan bu ürün Stereo olarak bilinmekte ve aynı zamanda size kutusuyla, şarj kablosu ve kulaklığı ile beraber gelmektedir. Aynı şekilde bekleme süresi 6 saate kadar çıksa da çağrı süresi yaklaşık 4 saat olurken müzik için bu süre 2 veya 3 saatte olmaktadır. Beyaz renk seçeneğiyle şıklığına şıklık katmaktadır.

Günlük Yaşam ve Tatilleriniz için Torima Önerileri

Günlük Yaşam ve Tatilleriniz için Torima Önerileri

Torima i12 modeli dışında diğer en gözde olan ürünlerden Torima P47 ise özellikle siyah renkte olsa da beyaz, yeşil ya da mavi gibi renkleri de sık sık tercih edilmekte ve kablosuz özelliği ile kullanıcılarına büyük bir memnuniyet sağlamaktadır. Seslerin daha kaliteli çıkmasını amaçlayan bu model ortalama 10 metreye kadar kullanım imkânı sağlamakta ve o kadar uzaklığı desteklemektedir. Bluetooth ile bağlamak istediğiniz çoğu cihaz ile uyum gösteren bu ürünün şarj girişi AC olmakta ve şarj edilebilir pille çalışmaktadır. Taşınabilir şekilde hazırlanan bütün cihazlarla kullanmanızın yanında rahatça erişim sağlamak için yanında pek çok tuş bulunuyor, bu sayede çoğu işinizi tek bir tuşla halledebilir hale gelebilirsiniz. Ayrıca maksimum seste maksimum verim verebilen bu kulak üstü üründe FM radyo ve dahili mikrofon bulunuyor. Katlanabilir ve küçük yapısı sayesinde şimdi her yere kolaylıkla götürebileceğiniz ve yanınızda kocaman bir dünya olduğunun farkında olduğunuz bir ürün olarak sergilenmektedir. Bunun dışında diğer ilgi gören ürün Torima Pro 4 olarak bilinmekte, bu kulak içi mini ürün hem siyah hem de beyaz severlerin mutlu olacağı bir tasarımda olurken 10 metreye kadar kullanım kolaylığı sağlamaktadır. En büyük avantajlarından biri ise suya ve tere dayanıklılık sağlamasıdır. Bu özelliği sayesinde su kenarlarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olmaktadır. Ayrıca konuşma süresinin 2 saat, şarj süresinin 1,5 saat ve bekleme süresinin 120 saat olması gibi avantajlar da yer buluyor. Yine bütün cihazlarınızla eşleyerek kullanabileceğiniz ve ayrı dünyaya ışınlanabileceğiniz bu kulaklık modeli mini olması sayesinde taşıma kolaylığını yaklaşık 2 katına çıkarmaktadır. Şarj giriş portunun Lightning olması, kutunun içerisinden kullanım kılavuzunun çıkması ve kulaklık ölçüsünün 20.9x21.8x24 mm olması gibi özelliklerle de kullanıcılarına imkân sağlamaktadır. Bir diğer avantajlı ürün ise Torima P68 200 saate kadar uzun süre bekleyebilmektedir. Elbette bu ürünlerin en büyük avantajı kablosuz olması, ancak 5000 mAH kapasitesi, 5 saat çalma süresinin bulunması, kaliteli ses imkânının bulunması, radyosunun bulunması gibi önemli özelliklerini de söylemek gerekmektedir. Cihazlarla uyum içinde çalışan ve yaklaşık 3 saat şarj süresinin bulunduğu bu ürün, katlanabilir kulak üstü olmasının yanında kapasitesiyle ve diğer özellikleriyle de oldukça ilgi çekici olmaktadır. Pastel renkler dahil birçok renk alternatifi bulunan Torima P68 Bluetooth kablosuz stereo kulaklık siyah hem şık tasarımı hem de frekans, şarj gibi teknik özellikleriyle adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Torima P47 wireless da çok tercih edilen model seçeneklerinden biri olmaktadır.

Herkes için Torima Ürünleri ve Fiyatları

Herkes için Torima Ürünleri ve Fiyatları

Torima i11 dokunmatik özelliğiyle ön plana çıkarken tasarımıyla, pil süresinin uzun olmasıyla ve çiftli kullanım uygunluğuyla kullanıcıların tercih ettiği kulaklıklardan olmaktadır. Yüksek ve kaliteli ses imkânı sunan bu ürün sizi yalnız evinizde değil gün içerisinde hiçbir yerde yalnız bırakmıyor. En büyük avantajlarından biri 12 metreye kadar kullanma imkânının olmasıdır. 100 saat bekleme süresinin bulunduğu bu modelde ortalama 4 saat müzik dinleme süresi bulunmaktadır. Küçük ve kullanışlı tasarımının yanında daha çok beyaz rengi sevilmektedir. Torima Air Plus modelinin 6 saat konuşma süresi özelliği bulunmaktadır. Tüm telefonlarla uyumu bulunan bu ürünün en iyi özelliklerinden biri gürültü azaltma avantajının olması, 45 dakika şarj süresi ve 10 metre mesafe gibi özellikleri bulunuyor. Bununla beraber Torima akıllı saat ürünleri de bir hayli sevilmekte, özellikle markanın başlıca ürünü Torima U8 Bluetooth akıllı saat popülerleşmektedir. Bu ürün de tıpkı kulaklıklar gibi sizi telefonunuza bağlı kalmadan yaşatacak ve pek çok teknik özelliği ile kendisine hayran bırakacak yapıda olmaktadır; arama yapabilme, gelen bildirimleri görme, SMS, fotoğraf çekme, alarm, uyku takip, adımsayar, telefon kaybolduğunda bulabilme gibi pek çok avantaja sahiptir. Türkçe dahil pek çok dil imkanı bulunan bu ürün 3 saat konuşma süresine, 5 saat de müzik çalma süresine izin vermekte ayrıca 120 saat bekletebilme özelliğine sahiptir. 10 metre mesafe imkânı sunan bu ürün dokunmatik özelliği sayesinde pek çok işi sadece kolunuzdan yapabilecek imkana sizi kavuşturmakta ve 230 mAH kapasitesi bulunmaktadır. Kasa çapı 42 mm olduğundan dolayı oldukça şık bir görünümü bulunan bu akıllı saat modeli her cinsiyete ve her yaşa uygun bir yapıda buluşmaktadır. Air Plus modelinin yanı sıra Torima Air Pro modeli de öne çıkmaktadır. Torima kulaklık fiyatları, ürünlerin kalitesine, modeline, teknik özelliklerine ve daha birçok noktaya göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin fiyatları benzer olduğu için fiyat aralığı çok farklı olmamakla birlikte kampanya dönemini takip etmek de uygun olabilmektedir. Trendyol üzerinden filtreleme, kullanıcı yorumları seçeneği ile kararsız olduğunuz ürünlere göz atabilir ve istediğiniz ürünleri edinebilirsiniz. Kullanımın alanına göre istediğiniz model şekilleneceği için kullanmak isteme nedenini belirledikten sonra satın almak daha doğru bir tercih olmaktadır.