placeholder
"

Baskılı Kupa

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Baskılı Kupa

Baskılı Kupa

Sıcak içeceklerin içim keyfini artıran şık ve dekoratif tasarımlı baskılı kupa modelleri cam, seramik ve porselen gibi hem kaliteli hem de sağlıklı malzemelerden üretilir. Kupa ve fincan çeşitleri ev, ofis, büro, işyeri, kafe ve restoran gibi mekânlarda çay, kahve, neskafe ve bitki çayı gibi içecek çeşitlerinin tüketilmesinde kullanılır. Yeni nesil boya ve baskı teknolojisi ve farklı yöntemler kullanılarak tasarlanan baskılı kupa alternatifleri, zengin desen çeşitliliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Çocuk, genç, yetişkin her yaştan tüketicinin lezzetli ve aromatik içim alışkanlığına eşlik eden ürünler arasında; özel günlere uygun ve anlamlı mesaj ileten kupaların yanı sıra fotoğraf ve resim baskılı fincanlar ile sihirli ve neon özellikli tasarımlar da mevcuttur. hediyelik ve günlük kullanıma uygun baskılı kupa alternatiflerinden dilediğinizi Trendyol’un seçkin ürün yelpazesinden seçebilirsiniz.

Şık ve Gösterişli Baskılı Kupa Bardak Modelleri

Şık görünümlü baskılı kupa çeşitleri sayesinde günün her saatinde sıcak içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Kişiye özel baskılı kupaların üzerine sevdiğiniz kişinin ya da değer verdiğiniz bir arkadaşınızın ismini estetik yazı stillerinde işletebilirsiniz. Dostlarınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye alternatifi olarak da değerlendirebileceğiniz ürünler, isimli kupa zarafetiyle onlar tarafından yıllarca hatırlanmanızı sağlar. Doğa ve hayvan figürlerinin minimalist bir resim teması oluşturmasından zevk duyan kullanıcılar penguen, panda, kedi, köpek, kuş, yağmur, güneş, şelale ve sonbahar temalarının süslediği baskılı kupa modellerine yönelebilir. Fotoğraf baskılı sihirli kupa bardak tasarımları kişiye özel hatıraları canlı tutan gizemli bir forma sahiptir. Her yaştan kullanıcının ihtiyacına, zevkine ve bütçesine hitap eden baskılı kupa tasarımları şık, kaliteli, dekoratif, mesajlı, fotoğraflı, neon, rulo film şeritli ve sulu boya efektli gibi ürün çeşitliliği sunar. Kullanıcıların tercih yapmasını kolaylaştıran modeller arasında farklı kulp tasarımlarıyla da gönülleri fetheden kupalar ve fincanlar vardır. Baskılı kupaların tutma sapında yer alan denizkızı kuyruğu, yunus balığı, ay, ayakkabı topuğu gibi detayların yanı sıra baskılı kupa üzerine yerleştirilen neşeli, öpücük atan, dil çıkaran, ağlamaklı, ter döken yüz gibi ifadeler de oldukça dikkat çekicidir.

Fotoğraf Baskılı Kupa Özellikleri

Sublimasyon pres yöntemiyle seramik, porselen ve cam kupalara baskılanabilir fotoğraf, resim, karikatür, harf, isim gibi desen, şekil, motif ve işleme detayları ürünlere hem orijinal hem de albenili bir görünüm kazandırır. Yeni nesil teknoloji ile tasarlanan baskılı kupa modelleri hazırlanırken çeşitli grafik tasarım, photoshop gibi programlardan faydalanılır. Bilgisayarlı görüntü kalitesi istenilen düzeye getirildikten sonra ise 3D yazıcı, renkli mürekkep, transfer kağıdı ve termal ısı bandı gibi malzemeler kullanılır. Dış yüzeyi görsel detaylarla taçlandırılan baskılı kupa seçenekleri içerisine konulan çay, neskafe, filtre kahve, adaçayı, ıhlamur, papatya ve kuşburnu gibi sıcak lezzetlerin sağlıklı ve hijyenik olmasını sağlar. Kullanıcıların sıcak içim konforunu maksimum seviyeye çıkaran porselen, seramik ve cam tasarımlı baskılı kupa türleri hem koku yapmayan hem de bakteri barındırmayan özelliktedir. Sevgililer Günü, Evlilik Yıldönümü, Anneler Günü, Tanışma Yıldönümü, İş Tebriği, Yılbaşı ve Babalar Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi şaşırtmanıza olanak tanıyan isim, harf, resim baskılı kupa ve fincan takımlarını Trendyol’un geniş ürün yelpazesinden inceleyebilirsiniz.

Sihirli ve Baskılı Kupa Kullanımı

Sihirli kupalar soğuk haldeyken tamamen siyah görünümdedir. Sihirli baskılı kupa içerisine konulan sıcak içeceklerin etkisiyle fincanın zemin rengi beyazlarken, üzerine baskılanan renkli fotoğrafı, şekli ya da görüntüyü açığa çıkarır. Unutulmaz karelere ışık tutan sihirli baskılı kupa alternatifleri, evlerin keyifli sohbet köşelerine veya ofislerin çalışma masalarına farklı bir ambiyans katar. Sihirli kupaların baskı ayrıntıları ısındığı zaman ortaya çıkar ve soğuyunca eski formuna geri döner. Makinede yıkanan baskılı kupa türleri, kimyasal içerikli temizlik deterjanına ve yüksek sıcaklıktaki suya ve buhara daha uzun süre maruz kalacağı için deforme olma riskiyle karşı karşıyadır. Bu nedenle ürünlerin orijinal tasarım özelliğini kaybetmemesi ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için bulaşık makinesinde değil mutlaka elde yıkanması gerekir. Trendyol’un baskılı kupa indirim fırsatları sayesinde zevkinize ve ihtiyacınıza uygun fincan modelini vakit kaybetmeden beğenebilirsiniz.

Seramik ve Porselen Kupa Tasarımları

Yoğun iş yaşamında görev alan meslek erbapları işlerine konsantre olabilmeye ve uzun süre uyanık kalmaya ihtiyaç duyabildikleri için sık sık çay ve kahve gibi içecekler tüketir. Avukat, öğretmen, doktor, muhasebeci, yazılımcı ve mühendis başta olmak üzere tüm meslek grupları için özel olarak tasarlanan baskılı kupa stilleri oldukça motive edicidir. Yine öğrencilerin ve akademisyenlerin hem ders çalışırken hem de çeşitli sınavlara hazırlanırken tüketmekten keyif aldığı filtre kahve, kakao, espresso, neskafe, çay , latte ve cappuccino gibi sıcak içecekler karikatür baskılı özel seramik kupa modelleri sayesinde ayrı bir içim keyfi yaşatır. Seramik ve porselen materyaline verilen dekoratif figürler oldukça zengindir. Baskılı kupalara farklı bir boyut kazandıran tasarımlar dilerseniz kendinizi şımartabileceğiniz dilerseniz sevdiklerinize sunabileceğiniz mükemmel birer hediye alternatifidir. Kupaların dış yüzeyine eskitme teknolojisi kullanılarak baskılanan mermer deseni, dudak şekilleri, yüz ifadeleri, kalp ve nazar boncuğu motifleri, gerçeğini andıran çiçek efektleri gibi baskılar, sık tercih edilen trend tasarımlar olarak ön plandadır. Baskılı kupa modellerinin anlam ve önemini artıran mesaj yazıları ise kullanıcıların iletmek istedikleri mesajlara tercüman olması bakımından ayrı bir öneme sahiptir.

Özel Günlere Anlam Katan Kupalar

Sevgililer Günü’nde yaşamınıza değer katan özel insan için seçebileceğiniz baskılı kupa, sevgi dolu mesajları içerebileceği gibi tanışma ya da evlilik tarihi ve ortak fotoğrafınızın olduğu kareleri içerebilir. Anneler Günü’ne özel kırmızı kalp baskılı kupa tasarımlarını değerlendirebilir, ona verdiğiniz değeri şiir tarzında ifade edebilirsiniz. Babalar çayı küçük cam bardakta, kahveyi çinili fincanda içmeyi tercih etseler de, çocuklarından gelen ve üzeri baba nasihatleriyle dolu iri bir baskılı kupa sürprizinden duydukları memnuniyeti, onu vitrinin baş köşesine yerleştirerek cevaplayabilir. Yeni yılda iş arkadaşlarınızın masasını en orijinal tasarımlı kupa ve fincan alternatifleriyle şenlendirebilirsiniz. Zengin desen, model, renk, tasarım, fotoğraf, isim harf gibi baskı detayları sayesinde kullanıcılara seçim yapma ayrıcalığı yaşatan ürünler, baskılı kupa kampanya alternatifleri ile de dikkat çekmeyi başarır. Ata’ya saygı mesajlı, fotoğraflı ve orijinal imzalı Atatürk baskılı cam kupa fiyatları, ürünlerin materyal kalitesine, tasarım teknolojisine ve detaylarına göre farklılık gösterir. Aromatik ve leziz içecekleri sıcak, taze ve sağlıklı koşullarda tüketmek isteyenlere ve sevdiklerini bu konfora dahil etmek isteyenlere porselen, seramik ve cam çeşitlerinden üretilen baskılı kupa tasarımlarını değerlendirmeleri tavsiye edilir.

Dekoratif Görünümlü Baskılı Kupa Fiyatları

Gold, silver ve bronz renkli baskılı kupa stilleri ile evliliklerin bronz, gümüş ve altın yılı taçlandırılabildiği gibi, zarif tasarımlı ürünler konumlandırıldığı her ortamda görsel şölen havası estirir. üzerine isim ve baş harflerin estetik karakterlerle yazdırılabildiği kupalar, film şeridi efektleri ile de donatılabilir. Dekoratif görünümlü kupalara uygulanan özel baskılar, onların manevi değerini artırdığı gibi sıcak içim keyfini yaşamaktan ziyade en özel köşeleri süsleyen minyatür vazo kıvamını alabilirler. Taraftar heyecanını unutmayan takım logosunu ve çizgilerini yansıtan sportif görünümlü baskılı kupa çeşitleri hayranı oldukları takıma ve spora gönül verenlerin çay, kahve keyfini tamamlar. Galatasaray'ın aslanı ve kuruluş tarihi, Fenerbahçe’nin sarı kanaryası, beşiktaş’ın kara kartalı gibi kullanıcıları heyecanlandıran ürünlere kendinizin ya da arkadaşınızın ismin ilâve ettirebilirsiniz. Unicorn baskılı, lisanslı, 3 boyutlu, fotoğraflı ve isimli baskılı kupa modellerini bir an önce görmek için Trendyol’un indirimli alışveriş seçeneklerini inceleyebilir; güvenli online alışveriş fırsatlarından yararlanarak kolayca satın alabilirsiniz.