Kitap İçeriği
Fiyat
Ders
Setli/Tekil
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kurul Yayıncılık

" araması için 296 sonuç listeleniyor

Başarı Odaklı Kurul Yayıncılık Ders ve Soru Kitapları Trendyol’da!

Liseye hazırlık, memur atamalarında girilmesi gereken KPSS ve yönetici belirleme anlamına gelen EKYS gibi sınavlara hazırlık sürecinde olan öğrencilerin yardımına koşan Kurul Yayıncılık ; başarı odaklı sistemiyle beğeni kazanır. Tüm dersleri içeren ve konu anlatımlı içeriğiyle tercih edilen Kurul Yayıncılık TYT seti, videolarla desteklenen ve çözümleri bulunan sorularla zenginleştirilen alternatifler sunar. Lise tercihlerinde öğrencilerin hedeflerini yüksek tutmasına odaklanan Kurul Yayıncılık LGS kitapları, tüm derslerin bir arada sunulduğu; müfredata uyumlu ve güncel içerikleriyle tercih edilir. Soru çözümlerinin net bir şekilde aktarıldığı videolar, Kurul Yayıncılık 8. sınıf kitaplarının beğenilen özellikleri arasındadır. Lise sınavlarında çıkacak soru tiplerinin yer verildiği alternatiflere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Kurul Yayıncılık Yorumları

Beğeni Kazanan Kurul Yayıncılık Yorumları

Hocasından ders notları ekiyle sunulan Kurul Yayıncılık 9. sınıf kitapları, set olarak ya da tek halde tedarik edebileceğiniz farklı alternatifler barındırır. Pratik bilgilerle donanımlı hale getirilen sözel ve sayısal içerikler, sınavda çıkması muhtemel sorularla da desteklenir. Öğrencilerin geri bildirimlerini içeren Kurul Yayıncılık yorum bölümünde, kısa ve anlaşılır cümlelerle oluşturulan bilgilerin nitelikli olduğundan bahsedilir. Mantık ve bilgi odaklı soru stilleriyle desteklenen Kurul Yayıncılık paragraf kitapları, öğrencilere okuduklarını anlama kabiliyeti kazandırır. Kolaydan zora doğru ilerleyen soru stilleri ise basit, anlaşılır çözümleriyle öz güven kazandıran bir süreç elde edilmesine olanak tanır. Farklı alanlarda görev yapan öğretmenlerin değerli bilgilerini içeren Kurul Yayıncılık ders notları, dijital hediye sunulur. Öğrencilerin bu önemli notları PC, telefon gibi akıllı cihazlarda görüntüleyerek bilgilerini tazelemelerini sağlayan içerikler, akılda kalıcı şekilde tasarlanır. Çalışma sürecinin verimliliğini artıran Kurul Yayıncılık planlama defteri ise belirli bir hedefe doğru ilerleme konusunda disiplin kazandırır. Farklı içeriklere yapılan Kurul Yayıncılık yorumları sayesinde seçimlerinize yön verebilmek için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Sınavlara Hazırlığı Kolaylaştıran Kurul Yayıncılık Ürünleri

Sınavlara Hazırlığı Kolaylaştıran Kurul Yayıncılık Ürünleri

Dijital ortamda çalışmaya alışkın olan öğrencilerin hayatını kolaylaştıran Kurul Yayıncılık soru çözümleri, akıcı videolarla anlaşılır şekilde hazırlanır. Konu anlatımlı setlerde ya da soru bankalarında da yer alan çözümlü anlatımlar, başarı seviyesini artırmayı hedefleyenlerin beğenisini kazanır. Atanma hakkı elde etmek isteyen okul müdürü ve yardımcı adaylarının girmesi gereken sınava hazırlık için Kurul Yayıncılık EKYS kitapları sunulur. Hem yazılı hem de sözlü sınava hazırlanmayı sağlayan etkili içerik, hızlı konu anlatımı sayesinde çok sevilir. Memur adaylarının sistemli çalışmasına aracılık eden Kurul Yayıncılık KPSS çalışma kitapları, tekli veya set şeklinde alabileceğiniz başucu serisi ile öne çıkar. Sayısal veya sözel eksiklerinizi giderebileceğiniz seçeneklerle çalışmalarınıza ivme kazandırabilirsiniz. Çözümlü sorular, konu anlatımlı alternatiflerle sistematik bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur. Trendyol’dan Kurul Yayıncılık ürünleri hakkında bilgi alarak alanınıza uygun setleri veya soru bankalarını tedarik edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Kurul Yayıncılık Fiyat Aralıkları

Bütçenize Uygun Kurul Yayıncılık Fiyat Aralıkları

Sınav psikolojisine hazırlanma konusunda yeterli bulunan Kurul Yayıncılık deneme kitapları ve yaprak testler, pratiklik kazanmak için idealdir. Hızlı çözüm alışkanlığı kazanmak amacıyla değerlendirebileceğiniz denemeleri dilerseniz tek bir konu özelinde seçebilir, dilerseniz de tüm derslere özel kitapların içeriklerini pekiştirmeyi sağlayan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Matematik alanında eksikleri bulunan öğrencilerin hazırlık sürecine olumlu kazanımlar ekleyen Kurul Yayıncılık problemler konusunda da destek kitaplar sunar. En çok çıkan soru örneklerinin ve detaylı çözümlerin yer aldığı kitaplarla başarınızı garantileyebilirsiniz. Farklı alanlarda yapılan sınavlara hazırlık yapabilmek için yayınevinin ilgili kategorisinde bulunan kitaplara göz atabilirsiniz. Çözüm odaklı ilerlemek, problemleri hızlı anlayarak pratikçe çözümlemek amacıyla Kurul Yayıncılık indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geçmiş sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan en zorlu sorulardan derlenen denemeleri tercih ederek performansınızı test edebilirsiniz. Kurul Yayıncılık fiyat aralıkları arasından bütçenize uygun olanı Trendyol’dan alarak çalışmaya başlayabilirsiniz.