İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Ekran Boyut Aralığı
Çanta Tipi
Renk
Cinsiyet
Tip
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Suya/Tere Dayanıklılık
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Samsonite Laptop Çantası

" araması için 159 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Samsonite Laptop Çantası Trendyol'da!

Samsonite laptop çantası, dizüstü bilgisayarları taşıma ve koruma amaçlı kullanılan aksesuarlardır. Markanın ürün çeşitleri arasında çanta ve valize dair tüm modelleri bulabilirsiniz. Kaliteli malzeme içeriği ve geniş model yelpazesi sayesinde marka, birçok kişinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına karşılık verir. Laptop ve notebooklar gündelik hayatta her alanda kullanılan teknolojik cihazlardan biridir. Hemen hemen her ihtiyaca cevap niteliğinde olan bu cihazların korunması oldukça önemlidir. Olası düşme ya da darbelerde bu hassas cihazlarda sorunlar oluşabilir. Bu nedenle hem güvenli taşımak hem de korumak amacıyla laptop çantaları tercih edilebilir. Modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunur. Öncelikle ürünü seçerken boyutu önemli bir konu olur. Bilgisayarın kaç inç olduğuna göre ürünü seçmeniz rahat bir kullanım sağlar. Küçük seçimler cihazı rahat çıkarıp yerleştirmenizi engelleyebilir. Bu nedenle ürün boyutunun bilgisayar ebatlarına uygun olması önem taşır. Samsonite laptop backpack modelini nasıl kullanacağınız da seçimde önemli konulardan biridir. Markanın outlet ürünlerinde sırt, omuz ve tekerlekli tasarımlar bulabilmeniz mümkündür. Sırt modelleri ağırlığı eşitlediği için ideal seçimlerden biri olabilir. Sırtınız ya da göğsünüzün üzerinde taşıyarak ağırlığını vücuda eşit olarak verebilirsiniz. Böylece yorulmadan, gittiğiniz her yere cihazınızı götürmeniz mümkün olur. Omuz tasarımları, tek omuz ya da çapraz şekilde kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Çapraz askı olarak takıldığında vücudun yalnızca bir tarafına ağırlığı vermeyeceği için kolay taşıma sağlar. Tekerlekli modeller ise gittiğiniz her yere sürerek götürme açısından rahat olabilir. Ürün çeşitlerinin malzeme yapısı da diğer önemli konulardan biridir. Koruma, dayanıklılık ve destek açısından kaliteli kumaş seçimi oldukça önemlidir. Kanvas, polyester ve deri malzemeler, dayanıklılık ve kullanışlı olması açısından doğru bir seçim olabilir. Darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç gösteren bu kumaşlar, suyu da minimum seviyede geçirir. Bu nedenle olumsuz hava koşullarında cihaz su almadan rahat bir şekilde taşıma sağlayabilirsiniz. Ürünler arasında hem kadın hem de erkek müşterilerin kullanımına uygun olan tasarımlar mevcuttur. Geniş seçenekler arasından tarzınızı yansıtan Samsonite çanta laptop modellerini ve rengini seçebilirsiniz. Samsonite laptop çantası online alışveriş imkanı ile tüm bu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Konforlu Kullanım için Samsonite Laptop Çanta Modelleri

Konforlu Kullanım için Samsonite Laptop Çanta Modelleri

Markanın öne çıkan tasarımlarından biri sırt çantalarıdır. Samsonite laptop sırt çantası birden fazla boyut seçeneğine sahiptir. Bu nedenle bu üründe cihazınızın sığabileceği boyutu kolaylıkla bulabilirsiniz. Laptop çantası Samsonite markası ile farklı bir boyut kazanır. 15.6 inç boyutunda bilgisayarların kullanımı için uygundur. İç kısmının 20 23 litre arasında olması sayesinde yalnızca cihazı değil birçok eşyanızı da rahatlıkla koyabilirsiniz. Polyester ve naylon karışımı kullanıldığı için suyu geçirmeyen kumaşlar, darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. 2 adet fermuarı bulunan bu ürünlerin ön kısmı, evraklarınızı yerleştirebilmeniz içindir. Bunun yanı sıra özel eşyalarınızı koyabilmeniz için ön kısmında küçük bir bölme vardır. Sondaki fermuar bilgisayar için özel olarak geliştirilir. Koruyucusu sayesinde darbelerden koruma sağlar. Şık tasarımları bulunan markanın çeşitlerinde, 2 farklı renk seçeneğini bulabilirsiniz. 17,3 inç cihazı bulunan kişiler için öne çıkan modeller sırt çantasıdır. Oldukça hafif olan bu ürünlerde polyester kumaş kullanılır. Bu nedenle suya ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. 2 fermuarı olan bu ürünlerin biri laptop diğeri ise kişisel eşyalarınız için ideal olur. Farklı bölmeleri bulunan bu tasarımlarda kişisel eşyalarınızı sınıflandırarak saklayabilirsiniz. 28 litre hacme sahip olması sayesinde tüm eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. İlk kez seçim yapacak müşteriler için Samsonite laptop çantası tavsiyelerini incelemek fayda sağlar. Samsonite laptop çantası yorumlarında yer alan bu tavsiyeler, doğru modeli bulmanızı kolaylaştırabilir. Samsonite laptop çantası kullananların memnuniyetlerini bu yorumlarda görebilirsiniz. Bunun yanı sıra Samsonite laptop çantası kampanya dönemlerini takip ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Trendyol üzerinden Samsonite laptop çantası indirim fırsatlarını değerlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sunan Samsonite Laptop Çantası

Güvenli Kullanım Sunan Samsonite Laptop Çantası

Büyük boyutlarda bilgisayarı olan kişiler için Samsonite tekerlekli laptop çantası iyi bir seçim olabilir. Özellikle sık seyahat edenler için tekerlekli tasarımlar çok kullanışlı olur. Omuz çantası olarak tasarlanan bu ürünlerde rahat bir kullanım sağlayan tekerlekler bulunur. Bu nedenle bilgisayarı rahatlıkla her yere götürebilmeniz oldukça kolay olur. Polyester kumaş ile yapılması sebebiyle oldukça dayanıklıdır. İç hacmi 27 litre olan bu ürüne kişisel eşyalarınızı da sığdırabilirsiniz. Farklı bölmeleri bulunan bu tasarımlar, eşyaların düzenli bir şekilde saklanmasına olanak sağlar. Samsonite laptop çantası modelleri içerisinde birçok seçenek bulabilmeniz mümkündür. Cihaz boyutuna göre iç hacmi değişen bu ürünler, geniş hacim kapasitesi sunar. Bunun yanı sıra çekçeği bulunan ürünü istediğiniz zaman çekerek istediğiniz zaman ise sırtınıza alarak kullanabilirsiniz. Tasarımlarda 3 fermuar ve 4 farklı bölme seçeneği bulunur. Polyester kumaşı ile dayanıklı ve çok hafif bir yapısı bulunan bu ürünlerde renk seçeneği bulunur. Trendyol üzerinden gönül rahatlığıyla Samsonite laptop çantası satın alabilirsiniz.

Avantajlı Samsonite Laptop Çantası Fiyatları

Avantajlı Samsonite Laptop Çantası Fiyatları

Samsonite bilgisayar çantası farklı özelliklerde bulunabilir. Sırt ve omuz çantası olarak bulabilmeniz mümkündür. Polyester kumaş içeriğine sahip bu modellerde, kullanmak isteyeceğiniz ürüne göre iç hacim değişkenlik gösterir. İki üründe de iki farklı fermuar seçeneği bulunur. Bu nedenle kişisel eşyalarınızı da taşımanız mümkün olur. Ürünlerde kullanılan farklı renk seçenekleri sayesinde kadın ve erkeklerin kendi zevkine uygun renk seçeneğini bulabilme olanağı bulunur. Samsonite 14 inç laptop çantası modellerinde omuzda taşınan seçenekleri bulabilirsiniz. 10 litre iç hacmi sayesinde ürüne birçok eşyayı koyabilmeniz mümkündür. İki fermuarlı olan modelin ön kısmındaki fermuar kişisel eşyalar içindir. Farklı bölmeler bulunan tasarımlara eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bilgisayarı özel olarak koruyabileceğiniz farklı bir bölme bulunur. Polyester kumaş içeriği sayesinde dayanıklı bir üründür ve uzun süre kullanılabilir. Ürünün dış kısmında bulunan özel geçmeli kumaş içeriği, valizlerin çekçek kısmına geçirilerek kolay taşıma imkanı sağlar. Sürekli seyahat eden kişiler için bu avantajlı bir kullanım sağlar. Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Samsonite deri laptop çantası özellikle iş hayatında kullanım açısından ideal bir seçim olabilir. Yüzde 100 deri olması sayesinde, uzun ömürlü kullanım sağlar. Tek fermuar seçeneği bulunan bu ürünler yalnızca bilgisayar taşımak için tasarlanmış bir modeldir. Farklı fonksiyonel bölmesi sayesinde, bilgisayarların zarar görmesini engeller. 3 renk seçeneği bulunan ürün, valizlere takılıp kullanılabilecek özel bir bölüme sahiptir. Samsonite evrak ve laptop çantası özellikle ofiste kullanım açısından uygun bir seçim olur. Deri olması sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. İş hayatınız için gerekli tüm önemli evrakları koyabileceğiniz bu tasarımın, 2 farklı fermuar seçeneği bulunur. Ön kısmında kullanılan fermuar detayında bulunan bölmelere iş hayatınızda kullandığınız evrak ve araç gereçleri koyabilirsiniz. Arka fermuarda cihazın özel olarak korunacağı bir bölüm bulunur. Bu nedenle olası düşme ya da darbelerde bilgisayar zarar görmez. Samsonite laptop çantası fiyatları seçeceğiniz modelin boyutu ve malzeme yapısına göre değişkenlik gösterir. İndirim zamanlarını Trendyol üzerinden takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz model için pratik bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.