"

Samsonite Laptop Çantası

" araması için 144 sonuç listeleniyor

Samsonite Laptop Çantası

Samsonite Laptop Çantası ile Üstün Güvenlik Deneyimi

Samsonite laptop çantası, laptopları taşıma ve koruma amaçlı kullanılan aksesuarlardır. Samsonite markası 100 yılı aşkındır tüm dünyaya hizmet veren markalardan biridir. Markada çanta ve valize dair tüm ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli malzeme içeriği ve geniş model yelpazesi sayesinde Samsonite birçok kişinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Laptop ve notebooklar gündelik hayatımızda her alanda kullandığımız teknolojik cihazlardan biridir. Hemen hemen her ihtiyacımıza cevap niteliğinde olan bu cihazların korunması oldukça önemlidir. Olası düşme ya da darbelerde bu hassas cihazlarda sorunlar oluşabilir. Bu nedenle hem taşıyabilmek hem de koruyabilmek amacıyla laptop çantalarını tercih etmek gerekir. Laptop çantası seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunur. Öncelikle laptop çantası seçerken boyutu önemli bir konu olacaktır. Laptopunuzun kaç inç olduğuna göre çanta seçmeniz rahat bir kullanım sağlayacaktır. Küçük seçimler laptopunuzu rahat çıkarıp yerleştirmenizi engelleyebilir. Bu nedenle laptop çantasının boyutunun laptoptan daha büyük olmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Laptop çantasını nasıl kullanacağınız da seçimde önemli konulardan biridir. Samsonite Türkiye Outlet ürünlerinde sırt çantası, omuz çantası ve tekerlekli çantalar bulabilmeniz mümkündür. Sırt çantaları ağırlığı eşitlediği için ideal seçimlerden biridir. Sırtınız ya da göğsünüzün üzerinde çantası taşıyarak ağırlığını vücuda eşit olarak verebilirsiniz. Böylece yorulmadan gittiğiniz her yere laptopunuzu götürmeniz mümkün olacaktır. Omuz çantaları tek omuz ya da çapraz şekilde kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Çapraz askı olarak takıldığında vücudun yalnızca bir tarafına ağırlığı vermeyeceği için kolay taşıma sağlayacaktır. Tekerlekli modeller ise gittiğiniz her yere sürüyerek götürme açısından rahat olabilir. Laptop çantasının kumaşı da diğer önemli konulardan biridir. Koruma, dayanıklılık ve destek açısından kaliteli kumaş seçimi oldukça önemlidir. Kanvas, polyester ve deri kumaşlar dayanıklılık ve kullanışlı olması açısından doğru bir seçim olacaktır. Darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç gösteren bu kumaşlar suyu da minimum seviyede geçirir. Bu nedenle olumsuz hava koşullarında laptopunuz su almadan rahat bir şekilde taşıma sağlayabilirsiniz. Laptop sırt çantası erkek Samsonite markasında birçok kumaş seçeneği bulabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra geniş renk ve model tasarımı sayesinde yalnızca erkekler için değil kadınlar içinde laptop çantası bulabilmek mümkündür. Geniş seçenekler arasından zevkinizi en çok yansıtan laptop çantası modeli ve rengini seçebilirsiniz.

Samsonite Laptop Çanta Modelleri ile Gün Boyu Konforlu Kullanım

Markanın öne çıkan laptop çantalarından biri sırt çantalarıdır. Samsonite laptop sırt çantası birden fazla boyut seçeneğine sahiptir. Bu nedenle bu üründe laptopunuzun sığabileceği boyutu kolaylıkla bulabilirsiniz. Samsonite 15.6 laptop çantası sırt çantası olarak tasarlanmıştır. 15.6 inç boyutunda bilgisayarların kullanımı için uygundur. İç kısmının 20- 23 litre arasında olması sayesinde yalnızca laptop değil birçok eşyanızı da rahatlıkla koyabilirsiniz. Polyester ve naylon karışımı kullanıldığı için suyu geçirmeyen bu kumaş, darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. 2 fermuarı bulunan bu ürünün ön kısmı evraklarınızı yerleştirebilmeniz içindir. Bunun yanı sıra özel eşyalarınızı koyabilmeniz için ön kısmında küçük bir bölme vardır. Sondaki fermuar laptop için özel olarak geliştirilmiştir. Koruyucusu sayesinde darbelerden laptopunuzu korur. Şık bir tasarımı bulunan Samsonite sırt laptop çantası çeşidinde 2 farklı renk seçeneğini bulabilirsiniz. 17,3 inç laptopları bulunan kişiler için öne çıkan model Samsonite 17.3 laptop çantası olarak bilinen sırt çantasıdır. Oldukça hafif olan bu çantada polyester kumaş kullanılmıştır. Bu nedenle suya ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. 2 fermuarı olan bu ürünün biri laptop diğeri ise kişisel eşyalarınız için ideal olacaktır. Farklı bölmeleri bulunan bu çantada kişisel eşyalarınızı sınıflandırarak saklayabilirsiniz. 28 litre hacme sahip olması sayesinde tüm eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Büyük laptopları olan kişiler için Samsonite tekerlekli laptop çantası da iyi bir seçim olabilir. Özellikle sık seyahat edenler için tekerlekli çantalar çok kullanışlı olacaktır. Omuz çantası olarak tasarlanmış bu üründe rahat bir kullanım sağlayan çekçekler de bulunmaktadır. Bu nedenle bilgisayarı rahatlıkla her yere götürebilmeniz oldukça kolay olacaktır. Polyester kumaş olması sebebiyle oldukça dayanaklıdır. İç hacmi 27 litre olan bu çantaya kişisel eşyalarınızı ve birçok şeyi sığdırabilirsiniz. Farklı bölmeleri bulunan bu çanta eşyaların düzenli bir şekilde koyulmasına olanak sağlar. Samsonite çekçekli laptop çantası çeşitlerinde sırt çantası modellerini bulabilmeniz mümkündür. Laptop boyutuna göre iç hacmi değişen bu ürün geniş hacim kapasitesi sunar. Bunun yanı sıra çekçeği bulunan ürünü istediğiniz zaman çekerek istediğiniz zaman ise sırtınıza alarak kullanabilirsiniz. Sırt çantasında 3 fermuar ve 4 farklı bölme seçeneği bulunmaktadır. Polyester kumaşı ile dayanıklı ve çok hafif bir yapısı bulunan bu çantada renk seçeneği bulunmaktadır.

Samsonite Laptop Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsonite 13 inch laptop çantası notebook bilgisayar modelleri için kullanılmaktadır. Sırt çantası ve omuz çantası olarak bulabilmeniz mümkündür. Polyester kumaş içeriğine sahip bu çantalarda kullanmak isteyeceğiniz ürüne göre iç hacim değişkenlik gösterir. İki üründe de iki farklı fermuar seçeneği bulunmaktadır. Bu nedenle kişisel eşyalarınızı da çantada taşımanız mümkün olacaktır. Üründe kullanılan farklı renk seçenekleri sayesinde kadın ve erkeklerin kendi zevkine uygun renk seçeneği bulabilme olanağı bulunmaktadır. Samsonite 14 inch laptop çantası modellerinde omuz çantası seçenekleri bulabilirsiniz. Tek omuz çantası olan bu ürün çapraz askısı olarak kullanılabilir. 10 litre iç hacmi sayesinde çantaya birçok eşyayı koyabilmeniz mümkündür. İki fermuarlı olan çantanın ön kısmındaki fermuar kişisel eşyalar içindir. Farklı bölmeler bulunan çantaya eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Laptopu özel olarak koruyabileceğiniz farklı bir bölme bulunmaktadır. Polyester kumaş içeriği sayesinde dayanıklı bir üründür ve uzun süre kullanılabilir. Çantanın dış kısmında bulunan özel geçmeli kumaş içeriği, valizlerin çekçek kısmına geçirilerek kolay taşıma imkânı sağlayacaktır. Sürekli seyahat eden kişiler için bu avantajlı bir kullanım sağlayacaktır. Farklı renk seçenekleri çantada bulunmaktadır. Samsonite deri laptop çantası özellikle iş hayatında kullanım açısından ideal bir seçim olabilir. %100 deri olması sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Tek fermuar seçeneği bulunan bu ürün yalnızca laptop taşımak için tasarlanmış bir modeldir. Farklı fonksiyonel bölmesi sayesinde, laptop bilgisayarların zarar görmesini engeller. 3 renk seçeneği bulunan ürün, valizlere takılıp kullanılabilecek özel bir bölüme sahiptir. Samsonite evrak ve laptop çantası özellikle ofiste kullanım açısından uygun bir seçim olacaktır. Deri olması sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. İş hayatınız için gerekli tüm önemli evrakları koyabileceğiniz bu çantanın 2 farklı fermuar seçeneği bulunur. Ön kısmında kullanılan fermuar detayında bulunan bölmelere iş hayatınızda kullandığınız evrak ve araç gereçleri koyabilirsiniz. Arka fermuarda laptopunuzun özel olarak korunacağı bir bölüm bulunur. Bu nedenle olası düşme ya da darbelerde laptopunuz zarar görmez. Samsonite laptop fiyatları seçeceğiniz çantanın boyutu ve modeline göre değişkenlik gösterir. Samsonite indirim zamanlarını Trendyol uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz. Beğendiğiniz çanta modelini sepetinize ekleyerek, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.