Sonraki Sayfa

LC Waikiki Ceket

LC Waikiki Ceket: Hem Renkli Hem de Çok Şık

İyi giyinmenin herkesin hakkı olduğunu savunan felsefesiyle 1988 yılından itibaren hazır giyim sektörüne yön veren LC Waikiki, renkli tasarımları ve ulaşılabilir fiyat anlayışıyla adından söz ettiriyor. Yüksek kaliteli ürünleriyle hazır giyim sektöründe yerini sağlamlaştıran markanın ceket koleksiyonu da dikkat çekiyor. LCW ceket modelleri arasında kot, deri, örgü, penye gibi alternatifler yer alıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için birbirinden şık ve konforlu tasarımlar üreten firmanın ceketleri kaliteleriyle de dikkat çekiyor. LC Waikiki ceket modellerinde klasik tarz kadar spor çizgilere de yer verirken markanın diğer ürünleri gibi ceketleri de farklı tarzlarla bir arada rahatlıkla kullanılabiliyor. LCW ceket erkek tasarımlarında modern ve hareketli bir çizgi benimserken koleksiyonu içerisinde maskülen tavır içeren daha klasik modelleri de koymayı ihmal etmiyor. Farklı tarzlara ve vücut tipine sahip erkek müşterileri aynı çatı altında toplamayı başaran markanın geniş renk seçenekleri bulunan takım elbise ceketleri büyük ilgi görüyor. LC Waikiki erkek ceket tasarımlarında farklı renkleri kullanmaktan çekinmiyor. Spor çizgileriyle öne çıkan LCW blazer ceket modelleri arasında hem kumaş hem de kot pantolonlarla beraber kullanılabilecek, vücuda tam oturan fit modeller öne çıkıyor. Ancak markanın ceketleri arasında adından en çok söz ettiren ve her sene yenilenen tasarımlarla müşterileri heyecanlandıran ürünler deri ceketler oluyor. LCW deri ceket modelleri hem renk alternatifleri ile hem de kadın, erkek ve çocuklar için üretilen birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kış mevsiminin ılık günlerinde, mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında yapılan kombinlerin gözdesi olan LC Waikiki deri ceket hem regular hem de fit kesimleriyle farklı vücut tiplerindeki müşterilere de hitap ediyor. LCW derinin şık ve iddialı görüntüsünü farklı dikiş teknikleri, fermuarlar, düğmeler ve baskılarla daha da hareketli hale getiriyor. LCW kadın ceket tasarımlarını da aynı şekilde renkli kumaşları iddialı kesimler ve alışılmışın dışında kullanılan düğme, fermuar alternatifleriyle renklendiriyor. Erkek ceketlerinde olduğu gibi kadın ceketlerinde de farklı tasarımlar ve renkli kumaşlar ön plana çıkıyor. LC Waikiki kadın ceket seçenekleri arasında deri, saten, penye gibi kumaşların dışında jean tasarımlar da dikkat çekiyor. Rahat giyinmeyi seven ve jean dokusundan vazgeçemeyen kadınları mutlu eden LCW jean ceket çeşitleri serin yaz akşamları kadar ılık günlerine kadar oldukça geniş kullanım alanları sunuyor. Siz de LCW jeans ceket gibi farklı kombinlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ceketleri inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

LC Waikiki Ceket Çeşitleri ile Tarzınızı Tamamlayın

LC Waikiki jean ceket tasarımlarında yakaladığı alternatif duruşu, blazer ve klasik ceket tasarımlarında da devam ettiriyor. Çabasız şıklık sunan ve hemen hemen her tarz parça ile beraber kullanılabilen LCW bomber ceket farklı çizgisiyle öne çıkıyor. Ceketin bel kısmında yer alan lastik detaylarında siyah, lacivert, gri gibi renklerin yanı sıra canlı ve dinamik renkleri de kullanan firma hem kadın hem erkek hem de çocuklar için oldukça renkli tasarımlar ortaya koyuyor. LC Waikiki spor ceket çeşitleri arasında en çok ilgi gören modellerden olan bomberların süet, kadife, deri gibi materyal alternatifleri de bulunuyor. Hem spor hem de şık bir görüntü yakalamak isteyen kullanıcıların tercih ettiği LCW kadife ceket tasarımları arasında farklı modellere de yer veriliyor. Şıklığını iddialı ve farklı bir parça ile tamamlamak isteyenlerin tercihi olan LCW süet ceket alternatifleri ise günün çeşitli saatlerinde rahatlıkla kullanılabilmesiyle müşterilerden tam not alıyor. Takımlarla ya da daha rahat kesimli pantolonlarla beraber gündüz saatlerinde kullanılabilen bu ceketler şık gömlekler ve klasik kesimli pantolonlarla beraber akşam saatlerinde önemli toplantılarda ve yemeklerde giyilebiliyor. LC Waikiki süet ceket tasarımları genellikle erkek koleksiyonun bir parçası olarak öne çıksa da kadın koleksiyonunda da hem süetin kullanıldığı blazerlar büyük ilgi görüyor. Süetin kullanıldığı LC Waikiki blazer ceket tasarımları fermuarları, iri düğmeleri ve çeşitli işlemeleriyle kış aylarının trendleri arasında yer alıyor. Kadın koleksiyonunda öne çıkan bir diğer parça olarak triko ceketler de hem kış aylarında hem de soğuk bahar günlerinde şıklıkları kadar sundukları sıcaklıklarıyla tercih ediliyor. LC Waikiki triko ceket modelleri arasında düğmeli, fermuarlı alternatifler bulunurken salaş kesimlere ve geometrik eteklere sahip ürünler de büyük ilgi görüyor. Her zaman yenilikçi ve konforlu olmayı hedefleyen markanın dış giyimde ağırlık verdiği ceketler arasında kuşkusuz en çok ilgiyi çeken deri ceketleri oluyor. LC Waikiki kadın deri ceket tasarımlarında yeni dokunuşlar yapmak için birbirinden farklı renkleri koleksiyonuna eklemeye devam ediyor. Siyah, lacivert, kahverengi gibi klasikleşen renklerin yanına bebek mavisi, pudra, açık yeşil, sarı ve mor gibi oldukça iddialı renkleri eklemeye cesaret eden marka, moda yorumcularından tam not alıyor. LC Waikiki genç erkek ceket modellerinde de cesur renkleri kullanırken farklı tarzlara ve zevklere ait kullanıcıların kişiliklerini dış görünüşlerine yansıtmasına yardımcı oluyor.

LC Waikiki Ceket Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hem iş yaşamında hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek ceket alternatifleriyle LCW, kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarında fark yaratıyor. Her tarzdan müşterinin severek kullanabileceği LC Waikiki siyah ceket modelleri arasında klasik ve spor çizgileri bir arada kullanan tasarımlar kadar, alternatif çizgileriyle öne çıkan ceketler de bulunuyor. Geometrik kesimlerle daha önce denenmemiş stilleri deneyen marka, farklığını dış görünüşüne yansıtmak isteyen kadın ve erkeklerin tercihi oluyor. Özellikle LC Waikiki yazlık ceket seçenekleri içinde görülebilecek bu tasarımlar, transparan kumaşları, payet ve işlemeleri etkili bir biçimde kullanıyor. Canlı renkleri kullanmayı seven LC Waikiki kırmızı ceket tasarımlarına hem kadın hem de erkek koleksiyonunda yer veriyor. Kırmızının iddiasını ceketlerine taşıyan marka, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabildiği gibi ufak aksesuar değişiklikleriyle akşam kombinlerinde de tercih edilebiliyor. Aynı şekilde LC Waikiki kadife ceket tasarımları da hem yumuşak dokularıyla günlük hayatta hem de iddialı kumaş ve renk seçimleriyle şık toplantı ve akşam yemeklerinde kullanılabiliyor. LC Waikiki yeşil ceket tasarımlarına da yer verilen kadifeler kullanışlılığı, konforu ve kalitesiyle müşterilerden tam not alıyor. Her tarza uygun bir modele koleksiyonunda yer vermeye özel bir çaba harcayan markanın öne çıkan ürünleri arasında bomber ceketler de yer alıyor. LC Waikiki bomber ceket seçenekleri spor ve rahat giyim tutkunlarını bir hayli mutlu ediyor. LC Waikiki erkek blazer ceket tasarımlarında olduğu gibi tek renk dışında, bel ve kol kısımlarında farklı renklere yer verildiği yenilikçi modeller, özellikle gençlerin ilgisini çekiyor. Baskılar, yazılar ve renkli dikişlerle renklendirilen LC Waikiki genç ceket tasarımları arasında yer alan bomberlar hem kotlarla hem de okul formalarıyla beraber rahatlıkla giyilebildiği için kullanıcılardan tam not alıyor. Gençlerin yoğun ilgisini çeken bir diğer tasarım ise LC Waikiki peluş ceket alternatifleri oluyor. Özellikle soğuk kış günlerinde dış giyim parçası olarak kullanılabilecek bu ceketler her tarzdan kıyafetle kolaylıkla kullanılabildiği için öne çıkıyor. Ceketini dolabında yer alan farklı stillere ait parçalarla beraber rahatlıkla kullanmak isteyenler için pelüş ceketler kurtarıcı bir ürün oluyor. Hem uzun hem kısa tasarımları bulunan bu ceketlerin salaş ve dökümlü modelleri her geçen gün daha da popülerleşiyor. LC Waikiki uzun ceket modelleri arasında sadece pelüş değil birçok farklı tarzda kumaş ve dokuma çeşidine yer veriyor. Daha salaş ve ince formatta bir ürün arayışı içinde olanlarda daha fit ve kalın kumaşlı bir ürün arayanlar da istediklerini bu koleksiyonda rahatlıkla bulabiliyor. Şimdi siz de LCW'in bu yenilikçi ve şık ceketlerini satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.