İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Renk
"

LC Waikiki Sandalet

" araması için 2 sonuç listeleniyor

LC Waikiki Sandalet

Her Kategoride Şık Tasarımlar Lc Waikiki Sandalet Modellerinde

Lc Waikiki kadın, erkek ve çocuk kategorisinde hizmet veren birçok ürün grubu ve beden içeriği bulunan önemli markalar arasındadır. Markada geniş içerik, kaliteli malzeme ve uygun fiyat seçeneklerinin bulunması herkes tarafından fazlasıyla ilgi görmesine neden olmuştur. Sandaletler yazın herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği ürünler arasındadır. Sandaletlerde spor ya da klasik modellerini tercih ederek tarzınızı yansıtabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra ayağı kısmen açık bırakması nedeniyle ayağın rahat nefes almasını sağlayacaktır. Lcw sandalet modellerinde ayağınıza uygun rahat kalıp ürünler tercih ettiğinizde gün boyu konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Özellikle gündelik hayatta fazlasıyla tercih edilen sandaletler, yoğun tempo içerisinde hareketinizi kısıtlamadan gün boyu hafiflik sağlayacaktır. Markada aradığınız tüm tabanda, modelde, topuklu ya da topuksuz sandalet modellerini bulabilmeniz mümkündür. Kadınlarda sandalet kullanımı oldukça yaygın olsa da erkeklerde özellikle son yıllarda fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır. Lcw erkek sandalet modellerinde eva taban kullanılmıştır. Bu yönüyle ayakkabı oldukça hafiftir. Ayakkabının iç kısmında kullanılan taban ayağın sandalete rahat bir şekilde oturmasını sağlar. Sandaletinin üst kısmında önde ve arkada iki adet cırt cırtlı bant kullanılmıştır. Böylece ayağınız ayakkabıya sabitlenerek hareketini kolaylaştıracaktır. Cırt cırtlı bantların kumaştan yapılması sayesinde su ile temas etmesi durumunda bile ayakkabı açılma yapmaz. Rahat kalıbı sayesinde gün boyu ayağınız içerisinde rahat edecektir. Bu sandalette siyah ve lacivert renk seçeneği bulunmaktadır. Beden seçeneği bulunan üründe ayak numaranıza uygun numarayı seçebilirsiniz. Lcw erkek sandalet çeşitleri kullananlar kişiler tarafından beğenildiği ve konforlu bir kullanım sağladığı yönündedir. Markanın kadın kategorisindeki sandalet modelleri bir hayli geniş içeriğe sahiptir. Spor, gündelik ya da ofis şıklığı için tercih edebileceğiniz birçok model bulunmaktadır. Ayrıca özel bir gece ya da günde kombin yaparak tarzınızı yansıtabileceğiniz şık sandalet modellerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Lcw kadın sandalet kategorisinde öne çıkan ürünlerden bir tanesi, sandalet terlik modelidir. Üründe mantar taban kullanıldığı için sandalet oldukça hafiftir. Sandaletin arka kısmında toka bulunmadığı için ayağın arka kısmını açıkta bırakır. Böylece ayağınız rahat hareket edebilir ve havayı geçirebilir. Tabanı çok rahat olan bu sandalet modelinde çapraz bantlar kullanılmıştır. Birbirine geçirilerek tasarlanmış bu bantların renklerinin farklı olması sandaletin daha hareketli görünmesini sağlamıştır. Üründe beden ve renk seçeneğinin bulunması sayesinde zevkinize ve ayak numaranıza en uygun bedeni bulabilmeniz mümkündür.

Lc Waikiki Sandaletler ile Gün Boyu Sınırsız Hareket!

Lc Waikiki kadın sandalet çeşitleri arasında gündelik kullanıma en uygun sandaletlerden biri parmak arası modellerdir. Ayakkabıda kullanılan hafif taban gün boyu size ağırlık yapmaz. Bunun yanı sıra parmak arası modelinde diğer parmaklarda bantlarla desteklenmiştir. Bu nedenle ayak sağlığınız üst seviyede korunur. İnce bant tasarımları bulunan bu üründe yılan derisi ya da düz renk seçenekleri bulunmaktadır. Tamamen zevkinize göre seçim yapabileceğiniz bu üründe ayağınıza uygun beden seçeneklerini bulabilmeniz mümkündür. Lc Waikiki sandalet modelleri arasında dikkat çeken ürünlerden biri Huc sandalet modelleridir. Huc sandaletlerde kauçuk taban kullanıldığı için ayakkabı zemine sağlam oturur ve kayma yapmaz. Bunun yanı sıra geniş tek bant seçeneği ile ayağınızın üst kısmını sararak kaymayı önler. Sandalette ayağınızın arka kısmını sabitleyen ince bant ve cırt cırt bulunmaktadır. Bu nedenle ayağınıza göre bandı ayarlayarak sabitlemeniz mümkün olacaktır. Huc modellerinde kullanılan kadife kumaş içeriği modelin daha şık görünmesini sağlamıştır. İç yapısı oldukça rahat olan bu sandaleti gündelik şıklığınız ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Lcw sandalet modelleri arasında öne çıkan diğer tasarımlardan biri kapalı sandaletlerdir. Ayağı parmakların bitimine kadar kapatan bu modellerin arka kısmında toka kullanılmıştır. Bantta kullanılan delikler sayesinde ayak bileğinizi toka ile sabitlemeniz mümkün olacaktır. Ayakkabıda kullanılan mantar tabanın iç ve dış kısmı hasırla kaplandığı için oldukça hoş bir sandalet görüntüsündedir. Üründe farklı renk ve beden seçenekleri bulunmaktadır. Bu ürünü gündelik hayatınızda ya da ofis giyiminizle tamamlayarak hem rahat hem de şık bir tarza sahip olabilirsiniz. Kalın bantlı model Lcw beyaz sandalet modelleri arasında öne çıkan ürünlerden bir diğeridir. Üründe kalın mantar taban kullanıldığı için oldukça hafiftir. Tabanda kullanılan hasır detaylar ayakkabının daha şık görünmesine neden olmuştur. Ayağın üst kısmını saran geniş bir bant tasarımı bulunmaktadır. Böylece ayağınızda öne kaymadan gün boyu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kalın banttın yanı sıra ince çapraz bantlar kullanılarak model hareketlendirilmiştir. Beyaz rengi ile öne çıkan bu modelde farklı renk ve beden seçenekleri bulunmaktadır.

Lc Waikiki Sandalet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markada topuklu modellerde dikkat çekici bir şıklığa sahiptir. Lcw topuklu sandalet modellerinde öne çıkan tasarımlardan deve tüyü ince bantlı sandaletlerdir. Kumaş içeriği olarak kullanılan deve tüyleri hem uzun ömürlü kullanım hem de şıklık açısından ilgi çekicidir. Üründe apartman topuk kullanıldığı için ayağınızı destekler ve yormaz. Topuk kısmında kullanılan renk geçişleri modelin daha dikkat çekici görünmesini sağlamıştır. Tabanı poliüretandan üretilen bu sandalet, ayak parmakları üzerinden ince bir bant şeklinde tasarlanmıştır. Oldukça zarif bir görüntüsü olan bu sandalet ayağa toka ile sabitlenir. Renk ve beden seçeneği bulunan bu ürünü, özel günlerinizde kombinleyerek şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Lc Waikiki sandalet modelleri arasında iddialı seçeneklerde bulabilirsiniz. Yılan derisi topuğu bulunan sandalet modelleri çekici görünmeyi seven kadınların tercih edebileceği ürünler arasındadır. Ürünün ön tarafı parmakları kapatan bir tasarıma sahiptir. Ayağı toka ile sabitleyen bu üründe bilek kısmı ile parmak kısmı arasında geçen ince şerit bant tasarıma zarafet katmıştır. Topuğunda kullanılan yılan derisi ise tüm gözleri üzerine çekecek iddialı bir modeldir. Poliüretan tabanı ve apartman topuklu olması sayesinde oldukça hafiftir ve ayağı yormaz. Renk ve beden seçeneği olan bu ürünü özel günlerinizde tercih ederek modern tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Markanın dolgu topuklu sandalet modeli de bulunmaktadır. Lcw dolgu topuklu sandalet platform ile ayağı destekler. Topuğunda oldukça hafif bir kullanım sağlayacak mantar topuk kullanılmıştır. Ürünün üst kısmında kullanılan ince bant tasarımı parmakları sabitleyerek öne doğru kaymaları engeller. Sandaleti ayak bileğine göre sabitleyebileceğiniz delikli bant ve toka bulunmaktadır. Süet kumaş kullanılması modelin daha şık görünmesini sağlamıştır. Dolgu topuk boyu daha uzun vücudun daha ince görünmesini sağlayacaktır. Beden seçeneği bulunan bu üründe ayak numaranıza göre seçim yapabilirsiniz. Zarif bir tasarımı bulunan bu ürün şık detaylarla tamamlandığında tüm dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacaktır. Hasır sandalet Lcw son yıllarda moda olan ürünlerden bir tanesidir. Kalın mantar topuğu ayağınızı yormadan boyunuzun daha uzun vücudunuzun daha şekilli görünmesini sağlayacaktır. Tamamen hasır tasarımına sahip bu üründe çapraz kalın bantlar kullanılmıştır. Ayağın arka kısmının açık kalması hava geçişini sağlayarak daha konforlu kullanılacaktır. Beden seçeneği bulunan bu ürünü, gündelik kullanım için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Lcw sandalet modelleri ve fiyatları konusunda Trendyol uygulamasını inceleyebilirsiniz. Zevkinize ve bedeninize en uygun sandaletleri seçerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.