Sınıf
Kitap İçeriği
Ders
Basım Yılı
Sınav Tipi
Fiyat
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Limit Yayınları

" araması için 1007 sonuç listeleniyor

Zengin İçerikleriyle Limit Yayınları Trendyol’da!

Limit Yayınları, sınava hazırlıkta öne çıkan markalar arasında bulunur. Ortaokul ve lise derslerine yardımcı kaynakları mevcuttur. Liseye geçiş sınavına hazırlanırken ilgili yayının konu anlatım, soru bankası ve denemeleri sıklıkla tercih edilir. Limit yayınları el kitapları, kolay taşınabilir olmasıyla öne çıkar. Rahatlıkla taşıyabileceğiniz el kitapları, detaylı konu anlatıma sahip olmasıyla dikkat çeker. Ders içeriğini anlaşılır şekilde aktarmayı amaçlar. Limit Yayınları deneme kitapları da öğrencilerin beğendiği kaynaklardan biri olarak sunulur. Limit Yayınları TYT ve AYT dersleri için alanında uzman öğretmenler ile çalışan marka, sınav sürecine hazırlıkta yardımcı olur. Bu sayede ilgili ürünlerin içeriklerini inceleyebilir, beklentinize uygun kaynağı Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Üniversiteye Hazırlıkta Yardımcı Limit Yayınları

Üniversiteye Hazırlıkta Yardımcı Limit Yayınları

Markanın ürün yelpazesi, üniversite sınavına hazırlanırken önde gelen kaynaklar arasında yer alır. Geçmiş sınav sorularının yanı sıra çıkabilecek tarzdaki konuları harmanlayarak çeşitlilik sunar. Limit Yayınları TYT Türkçe kaynak kitaplarında hem paragraf hem de dil bilgisi konuları bulunur. Ayrıca paragraflar konusunda bilgi düzeyini artırmak isteyenler için Limit Yayınları paragraf kitabı önerilir. Paragraf soruları çözerek, süre yönetimini kolaylaştırmak amaçlanır. Limit Yayınları dil bilgisi dersi konu anlatımlı kitaplarıyla öne çıkar. Anlaşılır anlatımı sayesinde akılda kalıcılığı güçlendirir. Limit Yayınları biyoloji konu anlatım kitabı beğenilen kaynaklar arasında yer alır. Derste öğrenilen bilgileri pekiştireceğiniz kaynaklar, detaylı çözümler sayesinde konuları kavramanıza yardımcı olur. Limit Yayınları fizik soru bankasında çeşitli problem kalıplarıyla karşılaşırsınız. Çalıştığınız konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir, bilgi düzeyinizi ölçerek gelişiminizi takip edebilirsiniz. Limit Yayınları coğrafya soru bankasında konuların önemli yerlerini not olarak belirtir. Böylece soru çözümü kolay ve zevkli hale gelerek akılda kalıcılık sağlar. Bu sayede sınav programınıza uygun ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Eğitici Limit Yayınları Kaynak Seçenekleri

Eğitici Limit Yayınları Kaynak Seçenekleri

Limit Yayınları tarafından sunulan kaynaklar, ortaokul öğrencilerinin derslerine yardımcı olmasıyla büyük önem taşır. Limit Yayınları 5. sınıf, 6. sınıf, 8. sınıf, 9. sınıf fark etmeksizin her derse özel kitaplar üretir. Limit Yayınları soru bankası ise yeni nesil soru kalıplarına bağlı kalır. Matematik ve fen bilimleri, fazla soru çözmenin önemli olduğu derslerdir. Bu yüzden soru bankasını bitirdikten sonra Limit Yayınları yaprak test kitabına geçiş yapılması önerilir. Böylece sınavlara kadar konuların kalıcı olması mümkün hale gelir. Limit Yayınları LGS kitapları set olarak da sunulur. Müşterilerin uygun fiyatlara alabileceği setler, konu anlatım ve soru bankası kitaplarını kapsar. Limit Yayınları matematik soru bankası, yeni ve özgün sorularıyla dikkat çeker. Ayrıca konu anlatım, yaprak test ve deneme kitaplarıyla matematiği pekiştirmenize olanak tanır. Ürünlerin içeriklerini Trendyol üzerinden inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Limit Yayınları Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu Limit Yayınları Fiyat Aralıkları

Kaynak kitaplar, alanında uzman öğretmenler tarafından özenle hazırlanır. Akılda kalıcı konu anlatımları ve pekiştirici soru bankası kitaplarıyla birbirini tamamlar. Limit Yayınları yorum ve değerlendirmeler sayesinde kitapların içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Müşteriler bu ürünlerin içerikleri ile ilgili yorumlarını belirterek sınava hazırlık sürecinde fikir almanıza yardımcı olur. Limit Yayınları fiyat aralıkları ürünlere ve set içeriklerine göre değişiklik gösterebilir. Her bütçeye hitap eden ürünlerin yanı sıra set şeklindeki alımlarda uygun fiyatlar görülebilir. Limit Yayınları indirim dönemleri takip edilerek bütçeniz doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz ürünlere avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Set halindeki tercihleriniz geniş fiyat skalasına sahiptir. Böylece öğrencilerin ihtiyacı doğrultusunda her ders için yardımcı kaynak seçimi yapmak önem taşır. Her sınav için ürün çeşitliliği bulunan markanın kaynakları hakkında detaylı bilgiye Trendyol’dan ulaşabilir, Limit Yayınları satın alabilirsiniz.