placeholder
"

Literatür Yayınları

" araması için 1033 sonuç listeleniyor
Literatür Yayınları Işletme
KARGO BEDAVA
Literatür YayınlarıIşletme
357 TL
Sepete Git

Eğitim Kitapları İçin Doğru Adres Literatür Yayınları

Literatür yayıncılık, 1988 yılında kurulmuş bir markadır. Yayınevinin kuruluş amacını yurt dışında yayınlanan mesleki ve eğitsel eserleri dilimize kazandırmak ve ilgililerine ulaştırmak düşüncesi oluşturur. Yoğun olarak iç mimarlık, mimarlık, sanat ve dekorasyon gibi alanlarda kaynak seçenekleri mevcuttur. Bunlar dışında edebiyat, bilim, teknik, mühendislik, tarih, güncel ve genel konular, mühendislik, ekonomi, kimya, fotoğrafçılık, sinema ve film, araştırmalar ve biyografi tarzında da birçok yayın ve kitap alternatiflerini bünyesinde barındırır. Eğer bu alanlardan herhangi birinde eğitim görüyorsanız veya sadece kendinizi geliştirmek istiyorsanız, o konudaki eserleri inceleyebilir ve hoşunuza giden seçenekleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Yerli ve yabancı araştırmacı ve yazarın eserlerine yayınevinin sunduğu ayrıcalık ve kaliteden faydalanarak sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı konularda bilgi seviyenizi arttırabilirsiniz. Mesleki ve akademik alanda ihtiyaç duyduğunuz birçok nitelikli araştırma yazılarını kolaylıkla edinebilirsiniz. Türk ve dünya tarihi ile ilgili genel ve belli konulara yoğunlaşan çeşitli yayınlara göz atabilirsiniz. Hayvanlar ve dünya ile ilgili çocukların da ilgisini çekebilecek kaliteli bilimsel içerikleri inceleyebilirsiniz.Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcının dikkatini çekebilecek eserler arasında size uygun birden çok ürün görebilirsiniz. Çeşitli konularda sizler için hazırlanan set içerikler ile akıllı ve hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. Yayınevi eserlerinden sevdikleriniz için hediye olarak da birçok seçenek bulabilirsiniz. Kitap hediye edilmesinden hoşlanan dostlarınıza unutulmaz hediyeler verebilirsiniz. Bunun için Trendyol'dan kaliteli ve nitelikli kitap çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Literatür Yayınları Sanat ve Mimari Eserleri

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 ile Her Zeminde Etkili Performans

Mimari ve sanat birbiri ile birçok yönden bağlantılı disiplinlerdir. Bu yüzden mimari ile ilgilenen insanlar belli bir ölçüde sanatsal konularda da bilgi sahibi olur. Yayınevinin her iki alanda da oldukça çeşitli seçenekleri vardır. Mimarlık eğitimi alan veya mesleğinde kendini geliştirmek isteyenler için çizim teknikleri, mimari sözlük, yapı bileşenleri, doku, malzeme ve temel konularda içerikler yer alır. İstanbul gibi şehirlerin mimari özelliklerinin incelendiği eserler ise çevrenize daha bilinçli bir şekilde bakmanızı sağlar. Ayrıca genel olarak Türkiye’nin mimari yapısını inceleyen kitaplar da bulabilirsiniz. Sanat alanında hem akademik hem de biyografik birçok kitap seçeneği mevcuttur. Lİteratür yayınları mini sanat dizisi bilinen sanatçıların biyografisini içeren bir settir. Bu set içerisinde Leonardo Da Vinci, Michelangelo, Cezanne, Monet, Van Gogh, Picasso ve Dali gibi sanatçıların hayatı detaylı bir şekilde anlatılır. Mimari veya sanat alanında çalışmıyor olsanız bile bu sanatçıların hayatlarını okuyabilirsiniz. Bu set içerisindeki kitapları ayrı ayrı olarak da satın alma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Eğer sette bulunan tüm kitaplar size hitap ediyorsa, bu modeli tercih etmek daha mantıklı olabilir. Sanatın bir başka dalı olan tiyatro ile ilgili de birçok kitap vardır. Sinema ve tiyatro gibi sahne sanatları ilginizi çekiyorsa tek tek veya set halinde satılan ürünleri inceleyebilirsiniz. Resim ile ilgilenenlerin bu konuda sağlam bir temel atmasını sağlayan seçenekler de bulunur. Yeni başlayanlar için özel tasarlanan set modelleri size perspektif, sulu, pastel ve yağlı boya ve temel çizim teknikleri içeriği ile profesyonel bir yardım ve rehberlik desteği sunar. Günümüzde akıllı telefonların da yaygınlaşması ile daha popüler hale gelen fotoğrafçılık alanında kendinizi geliştirebileceğiniz eserler de bulabilirsiniz. Mimari, mühendislik ve sanatın neredeyse her dalı ile ilgili birbirinden faydalı ve donanımlı kitapları ister mesleki ister kişisel gelişim amacıyla edinebilirsiniz. Yayınevinin eserleri, kitap okumaktan hoşlanan dostlarınız için de anlamlı ve hoş bir hediye tercihi olabilir. Trendyol’dan alışveriş yaparak size özel indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Literatür Yayınları Çocuk Kitapları

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 ile Her Zeminde Etkili Performans

Literatür kitabevi yetişkinlerin mesleki ve kişisel gelişimlerini dikkate aldığı kadar çocuklar için de faydalı olabilecek birçok ürün çeşidini bünyesinde barındırır. Çocukların erken yaşlarda kitap okuma alışkanlığı kazanabilmesi için ilgilerine ve yaşlarına hitap eden eserler seçmek önemlidir. Yayınevinin hem hikaye hem de bilgilendirici yönde birçok kitap seçeneği arasından çocuğunuzun ilgisini çekecek birden çok eser bulabilirsiniz. Doğal olaylar ve yaşam, hayvanlar alemi, bitkiler ve daha birçok konuda yaratıcı tasarımı ile öne çıkan yayınları inceleyebilirsiniz. Kitapların üslubu ve tasarımı çocukların ilgisini çekeceği için, anlatılan konuya daha çok ilgi duyabilir. Bilimsel konular ile ilgili eserler okumak çocukların merak duygularını geliştirebilir. Merak duygusu daha çok ön plana çıktıkça, bilmediği konularda araştırma yaparak öğrenme ve sorgulama becerileri de aynı oranda artar. Tüm bu özelliklere ek olarak yaratıcı düşünme konusunda da ilerleme olabilir. Genel olarak birbiri ile bağlantılı olan bu becerilerin gelişmesi için kitapların katkısı oldukça fazladır. Yayınevinin bilim kurgu tarzındaki hikaye çeşitleri hayal gücünü de olumlu yönde etkiler. Çocukların genel olarak hayal güçleri yüksek olur. Ancak bu yönleri yazılı ve görsel içeriklerle desteklendiği zaman gelişimleri için faydası daha fazla olur. Eğer çocuğunuzun yaşı yeterince büyükse, okumak istediği kitapları kendilerinin seçmesini isteyebilirsiniz. Kitapların açıklama kısmında içeriği ile ilgili çeşitli bilgiler yer alır. Bu alanı incelediğinizde ürünün çocuğunuz için ilgi çekici olup olmayacağına karar verebilirsiniz. Küçüklerin her anlamda gelişimine katkı sağlayan nitelikli ve eğlenceli yazılı eserleri Trendyol fırsatları ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kullanıcı yorumlarına da göz atarak, ürünleri alan kişilerin deneyimleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Online alışveriş yolu ile oldukça pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Trendyol’da Cazip Literatür Yayıncılık Fiyat Seçenekleri

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 ile Her Zeminde Etkili Performans

Literatür yayınları her yaştan insana hitap eden kitap çeşitlerini sizlere sunar. Mühendislik, mimarlık, sanat, kimya, ekonomi ve daha birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz nitelikli içeriğe sahip kitapları bulabilirsiniz. Eğitim gördüğünüz alanda veya mesleğinizde bilginizi arttıracağınız eserlere cazip fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Türk ve yabancı araştırmacıların, yazarların dolu dolu içeriklerinden kendiniz faydalanabilir veya faydalanmak isteyen sevdikleriniz için hediye olarak alabilirsiniz. Güncel konularda yayımlanmış kitaplar ile genel kültür bilgilerinizi arttırabilirsiniz. Yayınevi eserleri ile mühendislik, mimarlık ve daha birçok alanda güncel araştırma ve bulguları içeren yazılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yayınevinin çizim ve resme yeni başlayanlara yardımcı olabilecek başlangıç setleri de bulunur. Ayrıca bu setler mimarlık, moda tasarım ve benzeri alanlarda çalışan kişiler için de faydalı olabilir. Çocuklar için de çok çeşitli kitap seçenekleri vardır. Onların yaşına uygun ve ilgilerine hitap eden hikayeler, okuma alışkanlığı kazanmaları için oldukça elverişlidir. Doğa olayları, bitkiler, hayvanlar ve çeşitli bilimsel konularla ilgili küçüklere uygun olarak yazılan ve tasarlanan kitaplar, uygun fiyatları ile de dikkat çeker. Hem kendiniz hem de çocuklarınıza uygun birçok kitap alternatifini inceleyebilirsiniz. Trendyol kampanyaları oldukça cazip fiyatlarla alışveriş yapma fırsatını sizlere sunar. Fiyat, konu, kategori, basım dili gibi özellikleri filtreleme kısmından seçerek aradığınız kriterlere uygun ürünleri listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda açıklama kısmında kitabın içeriği, sayfa sayısı ve yazarı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatları kaçırmamak için beğendiğiniz ürünleri favorilere ekleyebilirsiniz. Kampanyalardan hızlı haberdar olmak için de bu fonksiyon faydalı olabilir. Akıllı alışveriş özelliği ile ürünleri dilediğiniz gibi inceleyebilir ve dilediğiniz aman sipariş verebilirsiniz. Yayınevinin onlarca farklı konudaki eserlerine bütçenize dost fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.