İlgili Kategoriler
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Lokma Takımı

" araması için 7074 sonuç listeleniyor
MEGA Lokma Tornavida 8mm

MegaLokma Tornavida 8mm

94,50 TL
Sepete Git

Tamir İşlerini Kolaylaştıran Lokma Takımı Çeşitleri Trendyol'da!

Birçok eşya, montajı yapılarak monte edilir. Küçük parçalar birleştirilerek bütün bir eşya haline getirilir. Montaj işlemi yapılırken tamirat eşyalarına ihtiyaç duyulur. Bunun yanında evde ya da arabada herhangi bir aksaklık ya da bozulma durumunda yine tamir eşyalarına başvurulur. Eğer tamirci iseniz veya araba tamiri işleriyle uğraşıyorsanız tamir malzemelerine ihtiyaç duyarsınız. Bunun yanında kişiler genellikle evlerinde yapılması gereken montajları ya da tamir işlerini kendileri yapmak ister. Montaj işlerini kendileri yapmak isteyen kişiler birçok önemli eşyaya ihtiyaç duyabilir. Bu eşyalar bir araya gelerek birbirini tamamlar. Herhangi bir malzemenin eksikliği montaj ya da tamirat işleminin yapılmamasına sebebiyet verebilir. Bu anlamda tüm malzemelerin içerisinde bulunduğu bir kutu herkesin istediği araç gereç setidir. Lokma takımı, ihtiyaç duyulan neredeyse bütün malzemelerin bir arada bulunduğu önemli bakım setidir. Özellikle bu model araba tamirinde sıklıkla kullanılır. Bu set, ihtiyacınız olan tamirat ya da montaj işlerini kendi başınıza giderebilmenizi sağlar. Lokma takımı seti içerisinde birçok önemli araç gereç bulundurulur. Bu araç gereçler tamir işlerini iyi şekilde yapmanıza yardımcı olur. Özellikle erkekler tamir ya da montaj işlerine ilgi duyar. Kendi evlerinde montaj işlerini tek başına yapmak isteyen herkes montaj seti almak ister. Bu malzemelerin birçok farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunur. Bu özellikler hangi malzemeleri ya da hangi eşyaları kullanacağınızı göre değişir. Örneğin havalı lokma takımı daha zorlu ve güç çalışma koşullarına uygun şekilde üretilir. Yüksek kuvvetlerde civatalama yapmak istediğinizde bu havalı ağır lokmalar tam da ihtiyacınız olan ekipmanlardır. Yüksek kapasiteye sahip civatalama için vazgeçilmez sayılabilecek bir set niteliğindedir. Bunun yanı sıra tamirat işini daha profesyonel ve kaliteli şekilde yapmak isteyenler derin lokma anahtar takımı modellerini tercih edebilir. İsteyen herkes kendine uygun tamir setini birçok çeşit arasından kolaylıkla bulabilir. Bu sayede tüm işlerde eve tamirci çağırmanıza gerek kalmaz. Tamir ustası iseniz de tüm ilerinizi bu setlerle görebilirsiniz. Kendi işinizi kendiniz rahat şekilde halledebilirsiniz. Siz de kaliteli ve dayanıklı tamir seti modellerine ulaşmak isterseniz Trendyol’dan geniş ürün yelpazelerini inceleyebilirsiniz.

Farklı Özellikleri ile Lokma Takımı Modelleri

Farklı Özellikleri ile Lokma Takımı Modelleri

Ev işlerinde ya da araba tamiri yapılması gereken durumlarda tek bir malzeme ile her tamirat yapılmayabilir. Farklı eşyalarda ya da farklı malzemelerde,o malzemeye uygun tamir araç gereçleri kullanılır. Bu sebeple her eşyaya ya da her malzemeye uygun tamir malzemeleri bulunur. Bu malzemelerin olduğu setleri kendi işinize ya da eşyalarınıza uygun şekilde inceleyerek seçebilirsiniz. Öncelikle kullanacağınız eşyanın ya da araba malzemesinin ihtiyacı olan problemi belirlemeniz önemlidir. Bu problem belirlendikten sonra malzemeye uygun araç gereçleri birçok çeşit arasından seçebilirsiniz. Tamirat işlerinin çeşitliliği ile birlikte birden çok farklı model geliştirilir ve ortaya çıkar. Çok fazla çeşit olması sebebi ile aradığınız tüm ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ağır lokma takımı t kolu adı verilen l aletleri ve farklı boylarda bulunan anahtarlar ile birlikte bulunan avantajlı ve işlevsel bir anahtar setidir. Bu setiı yapmanız gereken ağır ve önemli işlerde kullanabilirsiniz. Aradığınız model ağır lokma modelleri olan set ise birçok çeşit arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan araç gereçler anahtar çeşitleri ise anahtar lokma takımı modellerine göz gezdirerek çeşitli şekillerde olan setleri bulabilirsiniz. Bu modeller her evde bulunması gereken araç gereçler arasındadır. Çünkü anahtarlar neredeyse tüm tamir ve montaj işlemlerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelir. Eğer araba tamircisi iseniz ya da arabada tamir işlemi yapmak istiyorsanız buji, karbüratör lokma takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modeller araba tamir işi ile uğraşan kişilerde bulunması gereken önemli araç gereçlerdir. Tüm işlemlerde çok fazla kullanılan malzemelerden biri ise şarjlı setlerdir. Matkap modelleri takma sökme işlemlerinde oldukça fazla kullanılır. Uzatmalı, darbeli, çoklu, şarjlı lokma takımı modelleri sık seçenek fırsatları ile karşınıza çıkar. Birçok farklı alanda kullanılabilen matkap takımları ihtiyacınıza göre şekillenerek üretilir. Siz de ihtiyaçlarınıza göre aradığınız matkap seçeneklerini bulabilirsiniz. Şarjlı olan ürünler, şarj ile çalışması sayesinde size birçok avantaj kazandırabilir. Şarjlı seçenekler çevrede priz gerektirmeden istediğiniz tamir işlemlerini gerçekleştirebilmeniz sağlar. Bu da yapılan tüm işlemleri kolaylaştırır. Tork anahtarı, vida tarzı bağlantı malzemelerini döndürme ya da sıkma amaçlı kullanılan bir araç gereçtir. Güvenli bağlantı yapılması gereken zamanlarda bu anahtar modeli sık şekilde kullanılır. Bu ihtiyacınıza yönelik tork ayarlı lokma takımı modellerini birçok çeşit arasından bulabilirsiniz. Özellikle tamirat işi ile uğraşan ya da evinde tamir yapmayı seven kişiler için birden fazla model ve ihtiyaca yönelik çeşit olması oldukça avantajlı bir durumdur. Her işe uygun farklı malzeme ile istenilen tüm tamir ve montaj işlemleri gerçekleştirilebilir. Sayılan bu çeşitlerden ihtiyacınız olan belirleyerek kendinize uygun modeller kolaylıkla bulabilirsiniz.

Lokma Takımı ile Kolay Tamir

Lokma Takımı ile Kolay Tamir

Tamire ya da gerekli montaj işlemlerini yapmak isteyen kişiler ihtiyaçlarına uygun modellere birden fazla seçenek içerisinde ulaşabilir. Bu seçenekler içerisinde bulunan araç gereçler, ürünlerin sahip olduğu işlevselliğine ya da büyüklüğüne göre değişebilir. Her malzeme aynı işlemleri gerçekleştirmek için kullanılmayabilir. Bu sebeple birçok farklı seçenek ortaya çıkar. Tamir ustaları genellikle daha kapsamlı ürünleri tercih eder. Birçok farklı malzeme ile çalışan kişiler çok sayıda araç gerece ihtiyaç duyabilir. Tamir işini meslek olarak icra edilen kişiler için büyük lokma takımı modelleri son derece uygun seçenekler arasına girer. Bu modellerin içerisinde birden fazla sayıda araç gereç bulunabilir .Bu araç gereçler sayesinde sökme ve takma işlemleri kolaylıkla yapılabilir .Bunun yanında yine tamir işini meslek olarak icra eden kişiler büyük ve profesyonel araç gereçlere ihtiyaç duyar. Bu Durumda profesyonel lokma takımı modelleri ihtiyaca yönelik doğru bir seçim olarak karşınıza çıkar. Profesyonel setiçin içerisinde birden fazla sayıda malzeme ve diğerlerine göre işlevsel özelliklerde araç gereçler bulunur. Bu araç gereçler ile tüm takma sökme ve montaj işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu durumların aksi olarak bazı kişiler montaj takımlarını sadece ev işlerinde küçük eşyalar için kullanmak isteyebilir. Ev işlerinde az sayıda ve işlev olarak basit malzemeler yeterli olur. Büyük ve profesyonel setlere ihtiyaç duymayan kişiler ufak lokma takımı modellerini inceleyerek aradıkları ürünlere kolaylıkla ulaşabilir. Bu sayede hem profesyonel olarak meslek icra eden hem de evinde küçük tamir işlemleri yapmak isteyen kişiler için isteklerine uygun tüm ürünler seçenekler arasında mevcuttur. Özellikle ufak olan modeller spesifik özelliklerine göre setler halinde birbirinden ayrılır. Çok fazla kullandığınız ya da ihtiyacınız olan eşyalarda kullanım amacıyla istediğiniz parçaların olduğu modellere yönelebilirsiniz. Siz de büyük ya da küçük aradığınız tüm malzeme setlerine Trendyol aracılı ile birçok çeşit arasından sahip olabilirsiniz.

Lokma Takımı İçerisinde Bulunan Malzemeler

Lokma Takımı İçerisinde Bulunan Malzemeler

Takımların içerisindeki aletler birbiriyle aynı özelliklerde bulunmayabilir. Her aletin ayrı bir malzemeye uygun üretilmiş özellikleri bulunur. Her parçaya uygun anahtar modeli vardır. .Anahtarlar, sökme işlemlerinde çok sık kullanılan aletlerden biridir. Lokma anahtar takımı çeşitleri çok fazla seçeneğe sahip şekilde karşınıza çıkabilir. Bu anahtar takımı malzemeleri aradığınız her işlem için ayrı olarak set halinde bulunur. Tamir edeceğiniz eşya ile uygun anahtar modelini ve ölçüsünü belirleyip setleri inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz. Eğer anahtar takımlarına profesyonel olarak ihtiyaç duyuyorsanız sizin için de birçok seçenek mevcuttur. Meslek olarak tamir işleriyle uğraşıyorsanız profesyonel lokma anahtar takımı modellerine göz gezdirebilirsiniz. Aradığınız malzemeleri bu modellerin arasından kolaylıkla bulabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Bazı eşyalarda yıldız anahtarlar sıklıkla kullanılır. Ancak yıldız anahtarlar tüm alanlara ve tüm eşyaların malzemelerine uyum sağlamayabilir. Bu uyum sağlayamama problemini önceden çözmek için derin, yıldız, yarım parmak, uzun lokma takımı setlerine sahip olarak tüm seçenekleri elinizde bulundurabilirsiniz. Bu sayede işi yaparken hangi malzeme ile çalışıyor olursanız olun tüm anahtarlara ulaşabilirsiniz. Birçok anahtarı içerisinde bulunduran setler, maliyet ve zaman anlamında sizin için çok avantajlı bir tercih haline gelir. İstediğiniz aleti kolayca bulabilmeniz işinizi kısa sürede ve daha pratik olarak yapmanızı sağlar. Civataları ve somunları seri olarak sökmek ya da takmak için kullanılan el aleti olan lokma uç takımı bulundurmanız gereken setlerden bir tanesidir. Isıl işlem gören manyetik uç yapısına sahip montaj setleri yüksek oranda döndürme özelliği sayesinde oldukça ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Özellikle araba tamirinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bulundurmak istiyorsanız bu uç takımın modellerini tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Beğenilen Lokma Takımı Avantajları

Beğenilen Lokma Takımı Avantajları

Lokma takımları aradığınız tüm özelliklerde, sayılarda ve boyutlarda bulunur. Bu boyutlar her malzemeye ayrı olarak uygun şekilde yer alır. Örneğin; 1/2, 1/4, 3/4, 3/8 lokma takımı sayıları lokmaların cırcıra bağlantı yerleri şeklindedir. Genellikle 1/2 modeli kullanılır ancak özel amaçlı yerlerde 3/4 de kullanılabilir. Tüm bu ölçülere sahip montaj takımları set içerisinde yer aldığından isteğinize uygun şekilde kullanmanız oldukça avantaj sağlar. Bunların yanı sıra yapacağınız işin büyüklüğüne göre uygun parçalarda setler bulunur .Bu setler içerisindeki malzemelerin sayılarına göre belirlenir. Ne kadar fazla parçaya ihtiyacınız varsa o büyüklükteki seti tercih ederek işleminizi yapabilirsiniz.Tamir işiyle uğraşıyorsanız ya da araba tamircisi iseniz, genellikle fazla sayıda parçalara sahip setler ihtiyacınızı karşılar. 40 parça, 53 parça, 108 parça, 121 parça lokma takımı modelleri karşınıza çıkar. İçerisinde bulunan malzemelerin özellikleri ve aradığınız sayılara uygun setleri inceleyebilirsiniz. Fazla parça olan setlere sahip olduğunuzda farklı setlere ihtiyaç duymayacağınızdan büyük işlerde işinize oldukça yarar. Birkaç farklı set almanıza gerek kalmadığından maliyet ve zaman olarak da avantajlı olur. Bunun yanında 6 köşe lokma civata veya somuna geçtiği zaman köşeden değil kenar yüzeyden.Kavrar. 12 köşe lokma ise civataya somunun kafasının köşesinin 2 yönünden kavrar .Bu özelliklere göre 6 köşe, 12 köşe lokma takımı modelleri bulunur. Kolunun yanında lokmanın kullanımını basitleştiren cırcır kolu ismi ile bir mekanizma bulunur. Bu mekanizma sıkma ya da sökme işlemlerinde çift yönlü olarak görev alır. Bu aletlerin tümüne cırcır lokma takımı denir. Cırcır adı verilen lokma takımlar istediğiniz tüm işlemleri görebilme yeteneğine sahiptir. Onlarca çeşit arasından aradığınız özelliklerdeki ürünü Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Müşteri Yorumları ile Kolay Lokma Takımı Seçimi

Müşteri Yorumları ile Kolay Lokma Takımı Seçimi

Kaliteli lokma takımı modellerine her müşteri ulaşmak ister. Tüm markalar kaliteli seçenekleri müşterilere ulaştırabilmek için üretim süreçlerinde çaba çaba harcar. Buradan yola çıkarak tüm markalar son derece kaliteli ve ürün yelpazesi geniş seçenekleri meydana getirir. Bu modellere ulaşmak birden çok çeşit ve özellikte ürün arasında oldukça kolaydır. Ancak ürün seçimi yaparken onlarca seçenek arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmakta zorlandığınız zamanlarda müşteri yorumlarına önem vermek oldukça avantaj sağlar. Lokma takımı tavsiye eden kişiler kullandıkları modelleri kendi tecrübelerine uygun şekilde değerlendirir. Bu tecrübeler ürünü almadan önce fikir sahibi olmanıza yarar. Önceden fikir sahibi olduğunuz ürünleri aldığınızda da herhangi bir hayal kırıklığı ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede aldığınız üründen son derece memnun kalabilirsiniz. Lokma seti ararken dilediğiniz özelliklere sahip birçok model bulunur. Modeller beklentilere ve müşteri memnuniyetlerine uygun şekilde puşturulur. Özellikle evde tamir ya da montaj işleri yapmak isteyen kişiler daha basit modellere sahip olmak ister. Basit işler yapmak isteyen kişiler profesyonel modellere gerek duymayacağından, daha az sayıda malzeme bulunduran seçenekleri tercih eder. Eğer siz de evde ya da arabanızda küçük işlerde size yardımcı olacak bir set arıyorsanız mini lokma takımı setlerine göz gezdirebilirsiniz. Mini modellerin içerisinde evde kullanıma uygun başlıca olması gereken ana malzemeler yer alır. Bu malzemeler ev işlerinde takma ya da sökme işlemlerinde işinize yarayan demirbaş araç gereçlerdir. Müşteri yorumlarını da dikkate alarak istediğiniz özelliklerdeki araç gereçleri kolaylıkla bulabilir, oğru tercih yapma şansına ulaşabilirsiniz. Siz de ürün yorumlarını okuyarak dilediğiniz seti satın alabilirsiniz. Son derece kaliteli ve detaylı şekilde üretilen modellere ulaşabilir, memnuniyetinizi ürün yorumları kısmına ekleyebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de ürünü almak isteyen kişiler tercihlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyat Fırsatları ile Lokma Takımları

Uygun Fiyat Fırsatları ile Lokma Takımları

Lokma anahtar takımı fiyatları, müşteri beklenti ve memnuniyetine uygun şekilde belirlenir. Herkes bütçesine uygun seçenekleri onlarca model arasından arar. Ürün yelpazesinin geniş olması bütçenize uygun ürünleri kolayca bulabilmenize avantaj sağlar. Fiyatlar belirlenirken tüm müşterilerin isteğine uygun ve kaliteli ürünler tasarlanır. İsteyen herkes beklentisine ve aradığı özelliklere uygun lokma anahtar takımı çeşitlerine ulaşabilir. Bu modeller son derece geniş ve büyük bir özellik havuzuna sahiptir. Özellikle lokma anahtar takımı ölçüleri çok çeşitli ve fazla sayıdadır. Çünkü herkesin istediği ölçüler birbiriyle aynı olmayabilir. Hangi malzemede kullanılacağına bağlı olarak anahtar takımları çeşitlilik gösterir. Bazı eşyalarda yıldız şeklinde anahtar seçenekleri kullanılırken, bazılarında ise farklı modeller tercih edilir. Bunun dışında birçok ölçü ve içerisindeki malzemelerin sayısına göre farklı modeller bulunur. Tamir edilecek eşya ya da arabaya bağlı olarak özellikler birbirinden ayrılır. Beklentinize uygun anahtar setlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer montaj setlerini çelik malzemeden yapılmış şekilde istiyorsanız çelik lokma takımı seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Çelik ürünler uzun süreli kullanıma sahip olduğundan avantajlı ve ekonomik olarak değerlendirilir. Bunun yanı sıra aradığınız tüm özellikleri bulabilirsiniz. Anahtar setleri ve montaj ürünleri alınmadan önce müşteri yorumlarını da dikkate almanızda fayda vardır. Müşteri yorumlarında belirtilen fikirleri göz önünde bulundurarak ürünü artı ve eksileriyle değerlendirme şansına sahip olursunuz. Bu sayede aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan tercihinizi belirleyebilirsiniz. Tamir işleriyle uğraşan bir araba ustası olabilirsiniz. Bunun dışında evinizdeki küçük işleri kendi başınıza halletmeye çalışabilirsiniz.Tüm bu durumlarda özellikleri, büyüklükleri ve çeşitleriyle kendinize uygun montaj setlerini bulabilirsiniz. Siz de lokma takımı almak istiyorsanız Trendyol’dan uygun fiyat fırsatları ile bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Lokma Takımı Ne İşe Yarar?

Lokma takımı, farklı boyutlardaki somun ve cıvataları döndürmeye yarayan pratik el aletlerinin bulunduğu bir settir. Tutuş ve mekanik olarak sağladığı avantajlar sayesinde pek çok kişinin evinde bulunan bu takım, tadilat sürecinde işlemleri kolaylaştırmaya yarayan yardımcı aletler arasındadır. Lokma takımının içinde bulunan parçalar, yalnızca buna uygun kol yardımıyla işlerlik kazandığı için genellikle bu ürünler set hâlinde satılır. Her somun ve cıvataya uyum sağlayabilecek çeşitliliği bulunan bu set sayesinde tadilat sırasında kişinin kol kuvveti uygulamasına gerek kalmaz. Pratik bir çözüm olması sayesinde somunların ve cıvataların değiştirilmesi, sıkılması ve sökülmesi için lokma takımı son derece kullanışlı bir alettir. Güç gerektirmeyecek olsa da kimi işlemlerin çok daha dar alanlarda yapılması gerekebilir. Bu durumlarda da uzatma kolu ismi verilen bir alet sayesinde set çok daha kullanışlı bir hâle gelir.

Lokma Takımı Nasıl Kullanılır?

Lokma takımı, gün içinde birçok farklı yerde ihtiyaç duyulabilen bir yardımcıdır. Araçlarda bulunan mekanik parçaların sökülmesinden değiştirilmesine, dolapların monte edilmesinden çıkarılmasına kadar birçok işlemde lokma takımında bulunan malzemeler kullanılır. Ergonomik tasarımları sayesinde kullanım sırasında kişinin rahat etmesini amaçlayan lokma takımı, malzemelerin kaliteli oluşuyla uzun süre boyunca yardımcınız olabilir. Zorlu görülen işlerin dakikalar içinde halledilmesine yardımcı olan bu ürün seti, herkesin ihtiyaç duyabileceği anlarda elinin altında bulunması gereken takımlardan birisidir. Tamir sürecinde gerekli montaj işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlayacak bu ürün, son derece işlevsel oluşuyla ön plana çıkar. Birçok ölçüye uyum sağlayabilecek içeriği sayesinde lokma takımı, büyük malzemelerden oldukça küçük materyallere kadar birçok ölçüdeki somun ve cıvatalarda uyumludur. Bu sayede gerekli olan her yerde lokma takımları işlevselliğini koruyarak ihtiyaç duyulan malzemelerin tek bir set içinde bulunmasını sağlar.

Lokma Takımı Ölçüleri Nedir?

Lokma takımı ölçüleri için farklı iki sistem kullanılır. Hem metrik olarak hem de Whitworth ölçülerinde belirtilen lokma takımını oluşturan ürünlerin detayları sette yer alır. Metrik olarak belirtilen ölçüler, milimetre hesabı üzerinden sıralanırken Whitworth olanlarda 1/8", 1/4", 3/8" gibi farklı boyutlar bulunur. Özellikle lokma takımlarında her ölçüye uyum sağlayabilecek farklı birçok boyutta malzeme bulunduğu için her ihtiyaç duyulduğunda alınması yerine set hâlinde sipariş verilmesi, uzun vadede oldukça hesaplı olacaktır. Kolu ve bağlantı parçalarını içeren farklı büyüklüklerdeki cıvata ve somunları hızlı bir şekilde takmak ya da sökmek için kullanılacak bu alet takımı, birçok ölçüde ürün içermesiyle son derece işlevseldir. Bu sayede yalnızca tek takımla tamir süresince ihtiyaç duyulacak her türlü malzeme, bir çanta içinde kullanıma hazır hâlde bekler. Hem Whitworth ölçüsünde hem de metrik hesaplamalarda birbirine denk düşen boyutlar, oldukça kolay şekilde bulunabilir.