"

Mac Maskara

" araması için 64 sonuç listeleniyor

Mac Maskara

MAC Maskara

Kirpikleri anında dolgunlaştıran ve belirginleştiren MAC maskara seçenekleri Trendyol'da! Makyajda etkileyici ve çarpıcı bakışlar yaratmanın en önemli adresi olan maskara modelleri, her makyajseverin beklentisini karşılayabilmek adına farklı özelliklerle üretilir. Her makyaj tutkununun kirpik tipi ve ideal bir maskaradan beklentileri farklıdır. Kusursuz bir göz makyajına imza atabilmek için, maskara seçimi de büyük önem taşır. MAC maskara çeşitleri arasında kirpikleri daha uzun, hacimli, belirgin ve siyah göstermek için ideal seçenekler bulabilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için MAC rimel yorumları kısmına göz atabilir, MAC rimel kullananlar ile görüş paylaşımında bulunabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla MAC maskara fiyatları ve özelliklerine göz atın, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyin!

Farklı Fırça Tasarımları Arasından Favorinizi Seçin

Her maskaranın farklı etkilere sahip olması, birbirinden farklı tasarımlara sahip fırçalar ile üretilmelerinden kaynaklanır. Maskaraların fırça şekilleri, kirpiklerde yarattıkları etkileri belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Markanın bir yay şeklini andıran kıvrık fırçalı maskara modelleri, kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak üzere tasarlanır. Özellikle farklı boylarda kirpiklere sahip olan makyajseverler, kirpik boylarını eşit ve nizami bir görünüme kavuşturmak için kıvrık fırçaları sıklıkla tercih eder. Bu modeller ile düz ve kıvrımsız kirpikler bile yalnızca birkaç saniyede daha dramatik bakışlar yaratabilir.

Düz ve sık kıllı fırçalar kirpiklere hacim katmak ve onları kökten uca canlandırmak için idealdir. Bu maskaraların fırçaları, kirpiklere özel bir açı kazandırmak ve neme karşı dayanıklılık sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Fırçalar oldukça sık dizilimli kıllara sahip olsalar da, birkaç kat sürüldüklerinde bile kirpiklerde topaklanma ya da yapışmaya neden olmaz, saniyeler içinde kuruyan formülleri ile dağılma ya da dökülme yapmazlar.

Fırça kalınlığı arttıkça, maskaranın kirpiklere kattığı hacim de fazlalaşır. İnce fırçalı maskaralar ise kirpikleri uzatmak için idealdir. Sizin için ideal maskara kirpiklere hem hacim hem de uzunluk katan bir modelse orta kalınlıkta fırçaları tercih edebilirsiniz. Kirpiklerde tüm etkileri bir arada görmenin bir diğer seçeneği ise ikili fırça sistemine sahip maskaraları tercih etmektir.

İki ucunda da birer fırça bulunduran modeller ise doğal ve günlük makyajdan yoğun gece makyajlarına dek her tarz için kullanabileceğiniz şekilde sunulur. İkili fırça sistemi ile kirpiklerinizde yaratmak istediğiniz etkiye siz karar verirsiniz. Kirpiklere yüksek hacim katan tasarım, daha belirgin ve uzun görünen kirpiklere kavuşmanızı sağlar.

Hafif Yapı, Güçlü Formül

MAC en iyi maskara modellerini makyajseverlere sunarken onların konforunu da göz önünde bulundurur. Markanın maskara seçenekleri, kirpiklere maksimum etkiyi yaratmak için oldukça etkili bir formülle üretilir. Buna rağmen, maskaraların yapısı kirpiklerde rahatsızlık hissi yaratmamak adına oldukça hafif bir jel şeklinde tasarlanır. Seçtiğiniz maskara modelini doğru şekilde ve yeterli miktarda uyguladığınızda, kirpiklerinizin birbirine yapışması ya da topaklanması gibi problemler yaşamazsınız. Aksine kirpikleri tek tek ayıran rimel seçenekleri ile bakışlarınız ve göz makyajınız gün boyu etkileyiciliğini korur.

16 Saate Varan Kalıcılığın Tadını Çıkarın

Markanın maskara modelleri, farklı kalıcılık seçeneklerine sahiptir. Ancak neredeyse tüm modeller, 16 saate varan kalıcılık özelliği taşır. Seçtiğiniz maskara modeli ile makyajınız gün boyu bozulmadan ya da dağılmadan kalabilir. Maskaraların kremsi ve kadifemsi formülleri, kirpiklerinizi kökten uca sararak hem doğal hem de çarpıcı bir görünüm yakalamanızı sağlar. Maskaraların detaylı özelliklerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, sizin için ideal kalıcılıkta olan maskara modelini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Kısa Sürede Çarpıcı Bakışlar

Markanın maskara modelleri, oldukça kısıtlı zamanlarda bile yalnızca birkaç saniyede uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanır. Ergonomik tutuş yaratan ve en kısa kirpiklere bile kolaylıkla ulaşabilen fırçalar, makyajınızı kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur. Maskaraların çabuk kuruyan yapısı sayesinde, makyajınızı tamamlamak için maskaranızı sürdükten sonra beklemeye ihtiyaç duymazsınız. Özel formül kirpiklerinizi kolayca kavrar ve sabitlenir. Size de yalnızca makyajınızın keyfini sürmek kalır.

Maskaranın Etkisini Siz Belirleyin

MAC maskara modelleri, günlük makyajdan dramatik gece makyajlarına dek her tarzı yakalayabilmeniz için uygundur. Maskaraların yapısı, kirpiklerde topaklanmaya neden olmaz ve birkaç kat uygulandığında pul pul dökülmez. Böylelikle maskaranızı yalnızca bir kat uygulayarak doğal ve belirgin kirpiklere kavuşabilir ya da üst üste birkaç kat uygulayarak olağanüstü hacimli ve dramatik bakışlar yaratabilirsiniz. Markanın tüm maskara modelleri, her tarzda göz makyajına rahatlıkla uyum sağlar.

Suya Dayanıklı Maskara Modelleri ile Makyajınız Koruma Altında

MAC waterproof mascara modelleri, suya dayanıklı özellikleri ile sıcak ya da yağmurlu havalarda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Özellikle zorlu hava koşullarında birçok makyajseverin yorucu bulduğu makyaj tazeleme ve yenileme eyleminden, "waterproof" ibaresi taşıyan MAC rimel seçenekleri ile kurtulabilirsiniz. Suya dayanıklı rimeller, kirpiklere mükemmel hacim ve renk katmanın yanı sıra sabitlenerek gün boyu suya maruz kaldıklarında dahi bozulmadan kalabilir. Ayrıca akmayan maskara sürdüğünüzde, göz makyajı temizliğine uygun bir cilt temizleme ürünü kullanarak gün sonunda maskarayı kolaylıkla kirpiklerinizden arındırabilirsiniz.

Kirpik Bazı ile Hacimli Kirpikler

Trendyol'da yer alan MAC maskara modelleri arasında, renksiz şekilde üretilen kirpik bazı seçenekleri de bulunur. Kirpikleri belirginleştiren ve onlara hacim katan kirpik bazları, tıpkı maskaralar gibi fırçalı bir tasarıma sahiptir. Kirpiklere renk katmamaları nedeniyle en hafif makyajlarda ya da makyajsız günlerde bile rahatlıkla kullanılabilir. Kirpik bazı ile kirpikler gün boyunca kıvrık şekilde kalır. Dilediğiniz hacme ulaşmak için, kirpik bazını üst üste birkaç kat sürebilirsiniz. Ek olarak, markanın kirpik bazı modelleri kirpikleri besleyerek uzamalarına yardımcı olur. Oftalmolojik olarak test edilen modeller, kontakt lens kullanan makyajseverlerin de gönül rahatlığı ile kullanabileceği şekilde üretilir.

Makyajınızı Kolayca Temizleyin

Göz çevrenizdeki ince cilt dokusu, yüzünüzdeki en hassas bölgelerden biridir. Bu nedenle kaliteli rimel seçimi, cildi yormadan ya da hırpalamadan temizlenebilir bir yapıya sahip ürünlerden yana olmalıdır. Aksi takdirde göz çevresi tahriş olabilir ya da zarar görebilir. MAC maskara modellerinin tümü, makyaj temizleyici ürünler ile kolaylıkla silinebilir niteliktedir. Kirpiklerinizi yıpratmadan ya da dökmeden, yalnızca birkaç hamlede göz makyajınızı tamamen temizleyebilirsiniz. Ürünlerin kalıcılık oranları, kolay temizlenebilir olma özelliklerini değiştirmez.

Bazı MAC maskara modelleri, özel ve termal-duyarlı bir formüle sahiptir. Bu ibareyi taşıyan maskaraları, hiçbir makyaj temizleyici ürüne ihtiyaç duymadan yalnızca ılık su yardımıyla temizleyebilirsiniz. Hassas gözlere sahip ya da kontakt lens kullanan makyajseverler de dahil olmak üzere her kullanıcı için uygun modellerdir.

Hayalinizdeki MAC Maskara Trendyol'da

Kozmetik sektörünün uzun yıllardan beri lider markalarından biri olan MAC'in en beğenilen maskara modellerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Trendyol'un avantajlı ve indirimli dünyasında bir gezintiye çıkabilir, MAC rimel fiyat ve özelliklerine daha detaylı şekilde göz atabilirsiniz. İleri teknolojiyle geliştirilmiş fırça tasarımları ve özel formüller ile markanın tüm maskara modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri tek hamlede sepetinize ekleyip siparişinizi tamamladığınız takdirde, ürünler size en kısa sürede ulaştırılır. Daha hacimli, dramatik, uzun, dolgun ve belirgin kirpikler için siz de MAC maskaralarını seçin!