Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Etkili Kozmetik Ürünleriyle Maia Trendyol'da!

Her insanın güzel kalma çabasına kulak vererek üretimlerini bu yönde gerçekleştiren Maia, üretimlerinde yörelere özgü taze bitkilerden ve çiçeklerden faydalanır. Mevsiminde kendi yerel bölgesinden toplanarak harmanlanan ve cilde katkı sağlayacak bir kıvama getirilen kozmetik malzemeleri ile adından sıklıkla bahsettirir. Maia organik yapıya sahip ürünleri sayesinde pek çok bireyin talebine cevap verir. Her şehrin kendine has bitkilerinden yararlanarak organik üretimler gerçekleştirir. Doğal yöntemleri bu günlere taşıyarak kendini kanıtlayan marka, sağlıklı ve organik ürünleriyle Maia nedir sorusuna da kusursuz şekilde cevap verir. Yüzyıllar boyunca kullanılan ve eskimeyen formülleri modern dünyanın talepleri doğrultusunda harmanlayarak özel içerikler oluşturan Maia keratin yağı, gül yağı gibi malzemelerle oluşturduğu pek çok organik ürünü sizlere sunar. Saç dökülmelerinin can sıkıcı bir durum olmasını baz alarak bu alana ağırlık veren marka, aynı zamanda kirpik ve kaş dökülmelerine de yönelir. Maia kaş kirpik bakım yağı kullananlar, üründen memnun kaldığını belirterek olumlu geri dönüş yapar. Vitamin ve mineral değeri yüksek olan Maia ürünleri, her türlü kozmetik ihtiyacınızı karşılar. El, yüz, parmak, ayak gibi pek çok bölge dış etkene maruz kaldığı için yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyar. Markanın ürünleri ise bu bölgelerin bakımını yaparken cilt üzerinde beliren leke, akne, sivilce karışıklık gibi problemleri de giderir. Maia keratin şampuan, bakım yağı, serum gibi ürünleri Trendyol'dan sipariş verebilirsiniz.

Evde Bakım İmkanı Sağlayan Maia Ürünleri

Evde Bakım İmkanı Sağlayan Maia Ürünleri

Cilt yenileyici özellikleri sayesinde evde bakım yapmanızı kolaylaştıran Maia kozmetik ürünleri, doğal bileşenlerle hazırlanır. Bakım kürleri ile alerji riskleri düşürüldüğü için her bireye hitap eden bu ürünler, özellikle saç dökülmesi ve kirpik seyrelmesi gibi durumlara etkili çözümler sunar. Kadın, erkek olmak üzere herkeste çevresel faktörlerden dolayı sıklıkla rastlanan dökülmelere Maia yılan yağı kullanımı iyi gelir. Bu ürünü haftada iki gün saç derinize uygulayabilir, 2 saat bekledikten sonra saçınızı yıkayabilirsiniz. Kellik, egzama gibi problemlerde etkili sonuçlar veren ürün, saç uçlarındaki kırıkları onarmaya yardımcı olur ve saçlarının daha hızlı uzamasına destek olur. Tatil dönemlerinde havuz ve deniz suyundan, güneşten etkilendiği için güçsüzleşen kıl kökleri için Maia argan yağı başarılı sonuçlar doğurur. Kaybedilen nem oranını yeniden dengeleyerek sorunun giderilmesine katkıda bulunur. İçinde bulunan E vitamini saçlara canlılık katarak güçlendirir. Aynı zamanda cilt üzerinde de kullanılır, böylece yaşlılık belirtilerinin önüne geçmenize imkan tanır. Hava koşullarından olumsuz etkilenen kaş ve kirpik bölgelerinde dökülmeler meydana gelir. İnce kıl kökleri güçsüzleşir. Maia kaş kirpik serumu ise besleyici özelliği ile dökülmelerin önüne geçerek kıl köklerini besler. Güzellik salonlarında herhangi bir uygulamaya gerek duymadan evde kullanabileceğiniz bu serumla kaşlarınızı istediğiniz kalınlığa getirebilirsiniz. Cilt üzerinde onarıcı etkisi bulunan Maia baobab yağı hücreleri yeniler. Bilgisayar başında çok fazla zaman geçirmekten ve uykuyu tam alamamaktan kaynaklanan göz altı şişmelerinde etkilidir. Göz altı problemlerini gidererek morlukları onarır ve zaman içerisinde yok eder. Bu sayede dinç ve enerjik görünebilir, kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Ciltte meydana gelen sarkmalar ve göz çevresinde oluşan kırışıklıklar için de etkili olan bu ürünler, oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Maia ürünleri kullananlar tarafından olumlu karşılanır. Doğal bitki özleri alerjik reaksiyon gösterme probleminin önüne geçerek rahat bir kullanım imkanı sağlar. Oluşan çatlaklıkları onaran Maia çatlak bakım yağı aynı zamanda selülit tedavisinde destekleyici olur. Düzenli kullanım sonucunda etkili sonuçlar görebilir, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Trendyol üzerinden markanın ürünlerini inceleyerek siparişi verebilirsiniz.

Her İhtiyaca Etkili Çözüm Sunan Maia Ürünleri

Her İhtiyaca Etkili Çözüm Sunan Maia Ürünleri

Gün içerisinde cildin kirli havaya maruz kalması pek çok zararlı canlının cilde yapışmasına sebep olur. Sabah ve akşam olmak üzere, Maia gül yağı ile cildinizi temizleyerek bakterilerden kurtulabilirsiniz. Gül yağı antiseptik özelliği sayesinde makyaj kalıntılarını temizlerken, gece bakımınızı da yapar. Doğal formülü ile zararlı mikroorganizmaların cilt üzerinde tutunmasını önler. Akşam makyaj temizleme işleminden sonra gece boyunca rahat bir uyku çekmenizi sağlar. Emilimi kolay bir şekilde yapılan yağın yanı sıra, Maia gül suyu serisi de makyajın rahat bir şekilde çıkarılabilmesi sağlar. Aynı zamanda cildin makyaja hazır hale gelmesine de imkan tanır. Anti-aging özelliği olan ürün, hoş kokusuyla cildiniz üzerinde uzun süre etki gösterir. Günün yorgunluğunu üzerinizden atabilmek için Maia ardıç yağlı krem ile masajın rahatlığını deneyimleyebilirsiniz. Özel tohumlardan elde edilen ardıç yağlı krem, yüz bölgesinde oluşan gerginliği azaltarak cildi elastik yapısına kavuşturur. Yüz masajı kırışıklıkların önüne geçerek cildin hareketlilik kazanmasına yardımcı olur. Kanın harekete geçebilmesi için bu üründen yardım alabilir ve cildinize gerekli canlılığı kazandırabilirsiniz. Aynı canlılığı saçlarınızda da hissedebilmek için Maia yılan yağı şampuanı tercihinde bulunabilirsiniz. Böylece saç köklerini onarabilirsiniz. Yılan yağı şampuanı içinde yer alan vitamin ve mineraller, saç derisini tamamen tedavi ederek mantar ve enfeksiyonların oluşumunu önler. Gerekli nemi sağlayarak pul pul dökülmelerin önüne geçer. pH seviyesini dengeleyerek istenen yapıya kavuşmasını sağlayan şampuanı hayatınıza dahil ederek saçlarınızı kusursuz bir forma sokabilirsiniz. Maia fiyatları, ürün içeriğinin farklı olması ve çeşitli formlarda hazırlanması bakımından değişiklik gösterir. Yağ ve şampuan gibi ürünlerin oluşum aşaması, birbirinden farklıdır. Bu sebeple fiyatlar da çeşitli şekillerde karşınıza çıkar. Maia keratin şampuan kullananlar tarafından yapılan yorumlara bakmak ve beğendiğiniz ürüne sahip olmak için Trendyol'dan destek alabilirsiniz.

Avantajlı Alım İmkanı Sağlayan Maia Ürün Çeşitleri

Avantajlı Alım İmkanı Sağlayan Maia Ürün Çeşitleri

Maia bitkisel ürünler tüm cilt tiplerine uygunluk gösterir. Hassas cilt yapısına sahip olanlar için de doğal bileşenlerle hazırlanan ürünleri almadan önce nelere karşı alerjiniz olduğunu bilmenizde fayda vardır. Doğal içerikli bileşenlerden hazırlanan Maia krem; yüz, el, ayak bakımında oldukça etkili sonuçlarla karşılaşmanıza yardımcı olur. Salyangoz, köpek balığı kıkırdağı, mavi anemon, gül, argan, baobab, ardıç, hurma, aynısefa gibi çeşitli doğal içeriklerle hazırlanan kremlerin her biri farklı bir beklentiyi karşılar. Neye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz önemlidir. Bu sayede doğru ürüne yönelerek ihtiyaçlarınıza yanıt bulmanız kolaylaşır. 50 mililitrelik cam ambalajı ile uzun süreli kullanım imkanı sunan ürünler, maddi açıdan bütçenize katkıda bulunur. Maia şampuan dökülme ve kuruluk gibi problemlere karşı tedavilerde destekleyici olur. Cildin nem dengesini koruyarak egzama hastalıkları ile mücadele eder. Özel içerikleri ile formüle edilen Maia saç bakım yağı tercihinde bulunabilir, günlük veya haftalık bakımlarınızı yapabilirsiniz. Evde kendi bakımınızı yapabilme kolaylığını sağlayan markanın tüm ürünleri, müşteriler tarafından oldukça rağbet görür. Maia argan yağı kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atarak aklınıza takılan her türlü soru işaretini giderebilirsiniz. Doğal içeriğe sahip ürünler, kullanan kişiler tarafından olumlu tepki alır. Böylece siz de içiniz rahat bir şekilde ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Maia çatlak bakım yağı yorumlar bölümünden bilgilendirici fikirler veren pek çok düşünceye ulaşabilirsiniz. Sizden önce çatlak bakım yağını deneyimleyen pek çok müşterinin memnuniyet duyguları karar verme aşamasında sizlere yardımcı olur. Cildi tüm kirlerinden arındıran Maia soyulabilir siyah maske ise kullanım sonrası yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza katkı sağlar. Sebumları ve siyah noktaları temizleyerek cilde nefes aldırır. Temiz bir cilde uyguladığınız takdirde etkili sonuçlarla karşılaşmanızı sağlayan maskeye ve markanın diğer ürünlerine Trendyol ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.