placeholder
"

Maybelline New York Kapatıcı

" araması için 72 sonuç listeleniyor

Maybelline New York Kapatıcı Çeşitleri ile Kusursuz Güzellik

Kadınlar, özellikle cilt bakımı konusunda oldukça hassastırlar. Sağlıklı ve genç bir cilt görünümü her kadının hakkıdır. Kişiyi memnun etmeye aynı zamanda hayat içerisinde daha da mutlu olmasına yardımcı olacaktır. Mükemmelliği sağlayacak cilt bakım kusurlarını örten Maybelline New York kapatıcı ile ışıldayan ve beğeni kazanan bir cilde sahip olmanız uzak bir ihtimal değildir. Maybelline kapatıcıları, cilt kusurlarını mükemmele yakın bir şekilde örtmeye yardımcı olmaktadır. Cilt adeta kişinin kimliğini yansıtır. Her kadın boyutlarına göre az veya çok cildine kendi imkanları dâhilinde bakım yapma imkanına sahiptir. Göz çevrenizdeki halkalar ve yorgun görünüm aynaya baktığınızda sizi kötü hissettiriyorsa ihtiyacınız olan ürünler tam da Maybelline ailesi tarafından sizler için oluşturulmaktadır. Yaz ve kış aylarına uygun olarak tasarlanan yapıları sayesinde yoğunluk hissiyatını minimum yapıda en aza indirgeyerek yüzünüzde fresh bir hissin sağlanmasında yardımcı olmaktadır. Koyu tonlu lekeler makyaj esnasında kapanarak daha net bir görünümün ortaya çıkmasına olanak sağlayacaktır. Maybelline Instant Anti Age Eraser kapatıcı ile bu koleksiyona ait ürünleri deneyebilir ve makyajınızı kusursuz bir biçimde tamamlamayı destekleyici ürünlere şans verebilirsiniz. Göz alıcı bir ten vaad eden bu ürünlerin kullanımı oldukça pratik ve konforlu bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Maybelline New York ürünleri, 200’ü aşkın geniş renk ve ürün skalası ile her kadının ten uyumuna hitap edebilecek ürünleri piyasaya sunmaktadır. Maybelline makyaj koleksiyonu ürünleri arasında ilk sırada yer alan kapatıcılar, ideal yapıda oluşturulmuş formülleri ile bireyin beklentisini karşılayacak nitelikte oluşturulmak için tasarlanmıştır. Özel renk seçenekleri ile geniş ürün yelpazesini kadınlara sunmaktan gurur duyar. Kaliteli ve pratik ürün arayışında olanlar, mükemmel bir alternatif makyaj malzemeleri sunmaktadır. Maybelline New York kapatıcı önerileri ile cilt renginize ve ihtiyacınıza uygun olan farklı ürün çeşitlerini tercih ederek doğal görünümlü ve ışıldayan bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Maybelline New York kapatıcılar, özellikle cilt kızarıklıklarını, lekeleri ve karartıları gidermedeki başarılı ürün çeşitliliği ile bilinmektedir. Cilt tonunu eşitler ve size sadece aynada keyifle kendinize bakması kalır.

Maybelline New York Kapatıcı Özellikleri

Maybelline New York Kapatıcı Özellikleri

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser kapatıcı renkleri skalası oldukça geniştir. Makyaj duayenleri tarafından birçok lüks markaya muadil olarak gösteren Maybelline kapatıcıları, geniş kitleler tarafından yapısı gereği oldukça beğenilmektedir. Çıktığı ilk günden beri kullanıcılar tarafından büyük rağbet görmüştür. Maybelline New York İnstant kapatıcılar, yüksek kapatıcılık ve bunun yanı sıra doğal bitişli görünümleri ile makyaj çantanızdan eksik etmeyeceğiniz ürünlerin başında gelecektir. Herkesi favorisi olan bu ürünleri en az bir defa kullanıp deneyimlemeniz gerekmektedir. Kuru ve mat bir cildiniz varsa, bu kapatıcı tüm cilt tiplerinde aydınlık ve ışıldayan gözaltlarına kavuşmanızda yardımcı olacaktır. Gözaltındaki yorgun görünümü tek hamlede kapatmaya destek olan bu ürün, bireyin alt tonuna uygun olarak renk skalasını var gücüyle geliştirmektedir. Renk eşitsizliklerini ve yorgun görünümü gidermeyi sağlıklı bir şekilde başaran Maybelline kapatıcısı, birçok farklı renk seçeneği ile kendinize en uygun rengi seçmeniz için birbirinden farklı geniş ürün yelpazesini sizlerin beğenisine sunmaktadır. Özellikle Maybelline New York İnstant Anti Age Eraser kapatıcı 01 Light seçeneği kadınlar arasında oldukça popüler kendi rengine yakın ya da gözaltlarını daha aydınlık göstermek isteyen hanımların 1 numaralı tercihleri arasında bulunmaktadır.

En açık tonu özellikle beyaz tenli kadınların, kapatıcı seçerken renk sıkıntısı yaşamalarına neden olabiliyor. Kendilerine uygun açık rengi bulamayan kadınlara Maybelline kapatıcılarındaki açık renkleri satın alarak denemelerini tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra Maybelline’nin üretmiş olduğu koyu tondaki kapatıcılar sayesinde kontür uygulamalarının yapımı daha konforlu hale gelebilmektedir. Gün içerisinde parlama yapmamaya yardımcı olacak ve uzun süre yüzden silinmeden tüm gün belirgin çizgilerle hatlarını koruyacak kontür uygulamaları, yüzünüzdeki kalıcılığı desteklemeye olanak sağlayacaktır. Son eklenen yeni renkteki kontür tonu ile bilinen Maybelline İnstant Anti Age Eraser kapatıcıların tam olarak 7 rengi bulunmaktadır. Açık tenlilerden koyu renkli görünümlere eşlik eden kapatıcılar, herkes tarafından yapısı gereği oldukça beğenilmektedir. Cildiniz ile birebir uyacak ve doğal bir kapatıcı görünümünü sağlayacak renkler, sizlere eşlik etmeye yardımcı olacaktır. Maybelline New York Instant Eraser Kapatıcı 00 Ivory rengi, en açık rengi ifade etmektedir. Açık tenli olanlar ve aydınlık görünümü sevenler için bu renk sizlere uygun olacaktır. 01 Light rengi ise açık bir buğday ten rengine sahipseniz ve morluklar ile eşitsizlikleri örtmek istiyorsanız sizlere yardımcı olacaktır. 02 Nude tam olarak buğday tenlilerin rengidir. Sarı alt tonuna sahip kadınlar için önerilir. 03 Fair soğuk bir alt tona sahiptir. Gözaltı morluklarını nötrler. 04 Honey sıcak alt tonlu buğday tenliler için çok uygun olacaktır. 12 Light Honey rengi, sıcak alt tonlu açık buğday tenliler için uygun bir renktir. 06 Neutralizer, sarı alt tonlu buğday renkli ciltler için uygundur. 07 Sand esmerler için birebir örtücü ve kusursuz bir renk tonudur. 08 Buff sıcak alt tonlu tenliler için kapatıcı bir renktir. 149 Deep Bronze, yeni çıkarılan renk serisindendir. Bu renk tonu yüzü boyutlandırmadaki kontür yapımı için son derece uygundur.

Maybelline New York Kapatıcı Güçlü Kapatıcı Serisi

Maybelline New York Kapatıcı Güçlü Kapatıcı Serisi

Maybelline New York Fit Me kapatıcı ile ciltteki sivilce, izlerini yorgun görünümü, lekeleri ve mor halkaları rahat bir şekilde kapatabilirsiniz. Ürünleri deneyimleyenlerin neredeyse tamamı üründen oldukça memnun kaldıklarını belirtmiştir. Cilt dokusuna ve rengine birebir uyan ve ciltle bütünleşen Fit Me serisi ile cildinizi tazelemenin yollarını keşfedebilirsiniz. Maybelline Fit Me Concealer, başarılı gözaltı kapatıcısı arayanların favorisi haline gelmektedir. Maybelline New York Fit Me kapatıcı renkleri arasında toplam 5 seçenek bulunmaktadır. Bu renkler, her cilt alt tonuna sahip olabilecek kadınlar için düşünülerek oluşturulmaktadır. Mat ve doğal bitişli yapıları ile parlamayı kontrol altına almada oldukça başarılı bir etki göstermektedirler. Son derece hafif yapılı ve gözeneklere dolmayan cilt üzerinde çizgilere neden olmayan bir yapısı bulunmaktadır. Sünger aplikatörlü başlığı sayesinde istenilen bölgeye az ürün miktarında uygulayarak daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Fit Me kapatıcılar, cilt ile tam bir uyumun yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Yağ içermeyen formülü sayesinde doğal-mat bitişli yapısı ve gün içerisinde parlama yapmaması ile adından sıkça söz ettirmektedir. Yağsız oluşu, aynı zamanda tüm cilt tiplerine hitap etmede oldukça etkilidir. Fit me kapatıcılardan en açık renk tonuna sahip 05 Ivory özellikle çok açık beyaz tenlilere yönelik olarak üretilmiştir. Yüzün yüksek kesimlerini de aydınlatmada son derece etki sahibidir. Biraz da pembe-sarı alt tonlulara hitap eden 10 Light ile tamamen pembe alt tonlu Maybelline New York Fit Me Kapatıcı - 15 Fair rengi, soğuk alt tonlu ciltler için idealdir. Sarı alt tonlu kapatıcı isteyenlere uygun olan Maybelline New York Fit Me Kapatıcı - 20 Sand rengi beğenilerinizi karşılayacaktır. Son olarak esmer tenliler düşünülerek tasarlanan 25 Medium Fit Me kapatıcıları geniş renk skalası ile denemeniz için tavsiye edilir. Fit Me kapatıcılar fırçalar, parmaklar ya da yumuşak bir sünger yardımı ile kolaylıkla uygulanabilmektedir. Maybelline New York Affinitone kapatıcı ile cildin doğal görünümünü koruyarak ciltle bütünleşen benzersiz bir örtücü görevi üstlenmektedir. Oldukça hafif yapılı formülü ile ciltte ağırlık yapmayacak niteliktedir. Özel içeriği ile cildin doğal görünümünü korumanın yanı sıra ciltteki kusurları uyum sağlayarak kapatmada etki sağlar. Gün içerisinde uzun süre kalıcılığını koruması ile bilinmektedir. Gözaltlarınızda gizlemek istediğiniz yorgun görünümlerin üzerine, sivilce lekelerine, koyu halkalara ya da ciltteki kızarıklıklara hafif bir şekilde parmaklarla veya süngerle uygulayabilirsiniz.

Maybelline Affiniton kapatıcıları bir yandan kusurları örterken aynı zamanda aydınlık bir görünümün kazandırılmasında da son derece etkilidir. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürünler, yağsız ve silikon bazlı ürünler grubunda yer almaktadır. Cilt üzerindeki leke ve pürüzleri kapatmada yardımcı olmaktadır. E ve C vitaminli içeriği ile ciltteki kusurları kapatmanın yanı sıra cildin tedavisinde de son derece etkili bir yapıya sahiptir. Papatya, üzüm, salatalık özleri içeren formülü sayesinde cildin beslenmesine ve nemlendirilmesine olanak sağlar. Hipoalerjenik bir üründür. Gözenekleri tıkamaz aksine daha doğal ve parlak ve fresh bir görünümün kazandırılmasında etki sağlar. Kullanımı aplikatörü sayesinde oldukça kolaydır. Maybelline New York kapatıcı tonları arasında 3 mevcut renk bulunmaktadır. 01 Nude Beige, 02 Natural, 05 Medium Beige olarak bilinmektedir. Bu renkler içerisindeki hafif yapıdaki ışıltıları ile bilinmektedir. Aynı zamanda mat bir görünüm sağlarlar. Gözaltlarına uygulandıkları sırada kolayca bütünleşerek hızlı bir şekilde sabitlenmeye yardımcı olmaktadır. Cilt ile kusursuza yakın bir şekilde bütünleşme sağlamaktadır. Bu ürün ile gün boyu eliniz fondötenlere dahi gitmek istemeyecektir. Gün boyu uzun süreli bir kalıcılığın sağlanmasında yardımcı olur.Maybelline New York Super Stay kapatıcı serideki en kapatıcı koleksiyonlardan bazılarıdır. Gözaltlarındaki en koyu halkaları, sicilce izlerini ve lekeleri tek seferde başarılı bir şekilde gizleyen ve kolay dağılan formülü ile bilinmektedir. Kolay dağılan yapısı sayesinde birçok kadın tarafından övgü ile bahsedilmektedir. Daha ilk denemenizde dahi üstün kapatıcı niteliğindeki favori listenize girmeye yardımcı olacak ürünler arasında yer alacaktır. Kolay uygulama sağlayan sünger ucu sayesinde konforlu bir sürüm gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda bu ürünün en bilindik özelliklerinden biri de suya karşı oldukça dayanıklı olmasıdır. Bu özelliği sayesinde gün içerisinde terlemelere ve neme karşı da son derece bozulma yapmadan uyum sağlayabilir. En açık tenlilerden koyu tenli esmer renklere sahip hanımlar için birbirinden farklı renkleri ile tasarlanmıştır. 7 farklı cilt tonuna eşlik edebilecek geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Maybelline kapatıcı çeşitleri arasında yüksek pigmentasyonu ile bilinen ve koyu halkaları tamamen gizlemeye yardımcı olan Maybelline New York Super Stay 24 saate kadar kalıcılık vaad eden ürünler arasında yerini almaktadır. Bir kapatıcıdan beklentiniz yüksek ve pürüzsüz bir örtücülük ise beklentinizi karşılayacak Super Stay koleksiyonu tam da sizlere uygun olacaktır. Lekelerinizi dengelemeye yardımcı olurken aynı zamanda cildin tek tona getirilmesinde etkili olan bu ürünler, kusurlu görünümü yok etmeyi desteklerken aynı zamanda kapatıcı ama ağırlaştırma yapmayan yapısı ile beğeninizi kazanmaya yardımcı olacaktır. Maybelline New York Super Stay kapatıcıları uygun fırçalarla, parmaklarınızla ya da nemli bir süngerle uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda ürün miktarını arttırarak kapatıcılığını da kendiniz belirleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra ideal boyutu ile de ilginizi çekmeye olanak sağlayacaktır.

Deneyenlerin Favori Maybelline New York Kapatıcısı

Deneyenlerin Favori Maybelline New York Kapatıcısı

Maybelline kapatıcılar, kusursuz bir ten makyajını etkili bir şekilde yansıtmada son derece etkilidirler. Kadınların sık sık elinin gittiği makyaj malzemesi arasında yer almaktadırlar. Tüm cilt aynı görünmediği takdirde yapılan makyajda kusurlar kendini belli edecektir. Bunu giderek için özel formüllerle üretilen kapatıcılar, bireylerin beğenisini karşılayacak niteliktedir. Alternatif fondöten yapısında olan bu kapatıcılar, fondötenlerden farklı olarak gözaltına daha uygun yapıda olması ile bilinmektedir. Özellikle göz altlarına fondötenin devamını sürmekte ısrarcı olmanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü kapatıcılar daha sağlıklı ve güzel bir cilt görünümünü beraberinde getirecektir. Kapatıcılar kusurları örtmenin yanı sıra T bölgesi, çene, burun üstü ve gözaltlarında aydınlık bir görünümün etkili olmasını sağlayacaklarıdır. Kapatıcıların görevi yalnızca gözaltlarındaki kusurları örtmek değil aynı zamanda yüzde bulunan morluk, kızarıklık ve siyah lekeleri gizlemek adına popüler tercihler arasında yer almaktadır. Böylelikle cildinize uyguladığınız makyaj daha soft ve bütünleyici bir görünümde duracaktır. Makyajınızda kullandığınız kapatıcı seçimleri oldukça önemlidir. Kaliteli ve dayanıklı yapıdaki kapatıcı seçenekleri, bireylerin kullanımı için son derece konfor sağlamaktadır. Maybelline New York kapatıcı ile cildiniz daha taze ve canlı görünme fırsatını elde etmiş olacaktır. Tüm bunların yanı sıra Maybelline New York kapatıcıları uygun fiyatlı oluşları ile takdir toplamaktadır. Tam bir fiyat performans ürünleri arasında yer alan kapatıcı seçenekleri, bütçe dostu olarak bilinmektedir. Her kesimden kişiye farklı fiyat seçenekleri ile ulaştırılmaktadır. Özellikle sayfamızda indirim ve kampanyalar döneminde avantajlı fiyat seçenekleri ile bu ürünlere sahip olabilir ve kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün boyutları ve farklı özelliklere sahip kapatıcı seçenekleri, farklı fiyat aralığında olabilmektedir.

Kapatıcı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, cilt rengine birebir aynı tonda seçilen kapatıcı olmasıdır. Eğer kapatıcınızı aynı tonda almazsanız ciltte iki renk görünümü etkili olacak ve bu da hoş olmayan görünümü beraberinde getirecektir. Kapatıcıyı sürdüğünüz yerler belirgin kalacak ve ten renginize uyumsuzluğu ile dikkat çekecektir. Kapatıcıyı seçerken en doğru tercih boynunuzda denemeniz olacaktır. Fakat daha aydınlık görünümlü kapatıcı seçenekleri için cilt tonunuza uygun kapatıcıdan bir ton daha açık almanızı tavsiye ederiz. Maybelline New York Kapatıcı kullananlar oldukça memnun kaldıklarını ifade etmektedirler. Özellikle örtücülüğü ve hafif yapısı ile kullanıcıların son derece beğenisini kazanmaktadır. Uykusuzluk, stres, yorgunluk ve sınav dönemi gibi etmenler cildin olduğundan daha yorgun görünmesine neden olabilmektedir. Bu etkileri minimuma indirmek amacıyla makyaj yaparken kusurları örten seçeneklerden biri kapatıcılar olmaktadır. Kapatıcılar sayesinde yüzün belirli hatları daha aydınlık ve naturel gözükebilecektir. Bunun yanı sıra makyaj yaparken her kusurlu alanı kamufle etmeye yarayacak Maybelline kapatıcıları, farklı formüllü yapıları ile tercihe sunulmaktadır. Kimi Maybelline kapatıcıları yoğun yapıdaki özellikleri ile kimi Maybelline kapatıcıları sıvı ve akışkan formda olması ile bilinmektedir. Likit kapatıcı, tüp halinde satılan kapatıcılar, ucu süngerimsi yapıda olan kapatıcılar, kalem ve stick kapatıcılar olmak üzere birçok kapatıcı seçeneğini Maybelline ailesi sizler için sunmaktadır. Temiz ve kaliteli içerikleri ile de aynı zamanda son derece güvenilir ve tercih edilebilir yapıdadırlar. Eğer düzgün bir kapatıcıya ihtiyaç duyuyorsanız sizin için en uygun seçeneklerden biri şüphesiz Maybelline concealer kapatıcılar olacaktır. Profesyon makyaja yakın ürünleri tercih etmek istiyorsanız bunun için sizlere Fit Me kapatıcıları önermekteyiz. Tüm bu sunulan kapatıcı seçeneklerine Trendyol aracılığı ile güvenle sahip olabilir ve online alışveriş deneyimini konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.